Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 6 1 2 3 4 5 6
#137871 10/12/2001 02:53
Dołączył: May 2001
Posty: 117
L
member
member
L Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 117
[QUOTE]Oryginalnie wysłał KLUKO:
[QB]tak sobie obserwuje i wnioskuje ze mianowicie
JEBANE CALLGARY MUSI WYGRAC Z DETROIT naiwne? te zjeby sa nieobliczalne po tym co ostatnio dojebali z anaheim to juz nie wiem czego sie spodziewac ale czas na jazde callgary-detroit 1

Przeciwko Anaheim nie zagrał (przynajmniej miał nie grać) Turek - chyba największa gwiazda Calgary.

Bonus: Unibet
#137872 10/12/2001 19:15
Dołączył: Dec 2001
Posty: 68
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 68
nie ma bata dzis na kolacje w*******e 10 buleczek z serem plesniowym turek w holdzie dla tego knedla z callgary. postawilem 20 na callgaryjskich icemakerow vs. detroit i czekam nadejscia dobrych wiadomosci. do zbiorki drobniaki ale teraz juz nie odpuszcze pizdom.

dodatkowo na zbiorczym wjebalem na przelamanie rangersow z karolinom


kalgary 1 (2.45)
rendżers 1 (1.98)

#137873 10/12/2001 19:29
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
oto moje typy na dzisiejszą noc:
colorado - anahaim 1
atlanta - philadelphia x2
columbus - new jersey 2
rangers - carolina 1 ( nie polecam stawiać )
montreal - minesota 1 ( wreszcie muszą wygrać )
vancouver - tampa bay 1
calgary - detroit 2 ( cięzki mecz , może być remis )

#137874 10/12/2001 19:34
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Ja zagram 4 z 7
Montreal - Minesota - 1
Ny R - Carolina - czysty X
Atlanta - Philadelp. - 2
Columbus - NJ - 1 (myślę że wygrają u siebie)
Colorado - Anaheim - 1
Calgary - Detroit- 2
vanc. - Tampa B. 2

#137875 12/12/2001 02:08
Dołączył: Dec 2001
Posty: 68
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 68
ta detroit....
****a mialem takie wzdecia po tych buleczkach ze w przypadku porazki plomieni chyba bym tam pojechal i zwrocil co do joty na silikonowo-molibdenowy(usztywniane sutki) biust zony prezesa(na marginesie kochanki turka). z dzisiejszych typow to edmonton na san jose( z moich przyczajonych wiadomosci wyluskalem te najbardziej przyczajona a mianowice mowiaca ze pieniadze z tego meczu maja pojsc na biedne sieroty wykorzystywane prz budowaniu palau amerykanskiego zwiazku kometki, a co za tym idzie hopaki z san jose no poprostu jebna lache CHECK IT!

#137876 12/12/2001 17:55
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Na dzisiaj proponuję:

Carolina - Floryda 1

Pozdrawiam

#137877 13/12/2001 19:22
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
witam jak myślici detroit przełamie swą słabość w edmonton gdzie nikt z przyjezdnych nie ma łatwego życia (nawet kibice hehe)macie moze statytyki z poprzednich spotkań(sezon zeszły oraz98/99)?
z góry dziekuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#137878 13/12/2001 19:26
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Quote
Oryginalnie wysłał mauryga:
[qb]witam jak myślici detroit przełamie swą słabość w edmonton gdzie nikt z przyjezdnych nie ma łatwego życia (nawet kibice hehe)macie moze statytyki z poprzednich spotkań(sezon zeszły oraz98/99)?
z góry dziekuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]

99/00

Edmonton-Detroit 2-1,2-1

98/99 2-1 3-3

wyniki podane z ulotki STS-u więc nie ręcze za ich wiarygodność - niezbyt korzystnie to wygląda dla Detroit ale każda passa kiedyś się kończy ( tylko kiedy?)

#137879 14/12/2001 03:40
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Bilans rzeczywiście niekorzystny ,lecz myśle że fatalna seria 4 meczy bez zwyciestwa dla zespołu tej klasy co Detroit to wystarczająca mobilizacja
.Przy zespole tej klasy rzeczy dziejące sięostatnio w Detroit mogą zachwiać nawet pozycją trenera który taze będzie cięzko pracował dzisiejszej nocy a przy tak znakomitym składzie ma przed sobą dużo rozwiazań taktycznych .
Dla mnie zwycięstwo gości.
pozdrawiam i dzieki za staty. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#137880 14/12/2001 18:17
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Moje typy (ToToMiX):

42 Buffalo - Carolina 2 (2.45)
50 Dallas - Calgary 2 (2.65)
54 Anaheim - Columbus 2 (2.75)

Kurs całkowity: 17.82

Napiszcie co sądzicie o tych typach!!! WYGRAM??!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))

#137881 15/12/2001 04:56
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Mam nadzieje ze wygrasz bo nie mam z tych meczy zadnych na 1 ale raczej nie daje ci nawet mniejszych szans .
Jesli jeden trafisz to juz sukces.

#137882 20/12/2001 04:25
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Na dziś wysmażone już skrzydełka - mam nadzieję, że sie dziś nie spalą, no i myślę, że jest już sezon na kaczki otwarty w Colorado
hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#137883 20/12/2001 22:52
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Moje typy (TOTOMIX):

90. Buffalo - Toronto 2 (2.10)
92. NYRangers - NYIslanders 2 (2.35)
94. Carolina - Atlanta 1 (1.70)
98. TampaBay - St. Louis 1 (2.55) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Co o nich sądzicie????

bacon666@wp.pl

#137884 20/12/2001 23:04
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Quote
Oryginalnie wysłał BaCoN:
[qb]Moje typy (TOTOMIX):

92. NYRangers - NYIslanders 2 (2.35)

Co o nich sądzicie????
[/qb]

ten typ jest dobry.Też bym postawił tu na 2
...ale nie znam się na NHL i nie stawiam no tą dyscyplinę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#137885 21/12/2001 00:47
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550
Witam wszystkich

Moje propozycje na dziś:

Prof.

924 Philadelphia - Dallas X2 1,56
922 Ottawa - Los Angeles 1 1,75

Pozdrawiam

Strona 6 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, aker, alfa, ANZELMO, rymoholik, betowiec, $-man, latajaca_holenderka, forty), 1,847 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,372
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1