|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 117
member
|
|
member
Dołączył: May 2001
Posty: 117 |
[QUOTE]Oryginalnie wysłał KLUKO: [QB]tak sobie obserwuje i wnioskuje ze mianowicie JEBANE CALLGARY MUSI WYGRAC Z DETROIT naiwne? te zjeby sa nieobliczalne po tym co ostatnio dojebali z anaheim to juz nie wiem czego sie spodziewac ale czas na jazde callgary-detroit 1
Przeciwko Anaheim nie zagrał (przynajmniej miał nie grać) Turek - chyba największa gwiazda Calgary.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 68
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2001
Posty: 68 |
nie ma bata dzis na kolacje w*******e 10 buleczek z serem plesniowym turek w holdzie dla tego knedla z callgary. postawilem 20 na callgaryjskich icemakerow vs. detroit i czekam nadejscia dobrych wiadomosci. do zbiorki drobniaki ale teraz juz nie odpuszcze pizdom.
dodatkowo na zbiorczym wjebalem na przelamanie rangersow z karolinom
kalgary 1 (2.45) rendżers 1 (1.98)
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
oto moje typy na dzisiejszą noc: colorado - anahaim 1 atlanta - philadelphia x2 columbus - new jersey 2 rangers - carolina 1 ( nie polecam stawiać ) montreal - minesota 1 ( wreszcie muszą wygrać ) vancouver - tampa bay 1 calgary - detroit 2 ( cięzki mecz , może być remis )
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Ja zagram 4 z 7 Montreal - Minesota - 1 Ny R - Carolina - czysty X Atlanta - Philadelp. - 2 Columbus - NJ - 1 (myślę że wygrają u siebie) Colorado - Anaheim - 1 Calgary - Detroit- 2 vanc. - Tampa B. 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 68
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2001
Posty: 68 |
ta detroit.... ****a mialem takie wzdecia po tych buleczkach ze w przypadku porazki plomieni chyba bym tam pojechal i zwrocil co do joty na silikonowo-molibdenowy(usztywniane sutki) biust zony prezesa(na marginesie kochanki turka). z dzisiejszych typow to edmonton na san jose( z moich przyczajonych wiadomosci wyluskalem te najbardziej przyczajona a mianowice mowiaca ze pieniadze z tego meczu maja pojsc na biedne sieroty wykorzystywane prz budowaniu palau amerykanskiego zwiazku kometki, a co za tym idzie hopaki z san jose no poprostu jebna lache CHECK IT!
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Na dzisiaj proponuję:
Carolina - Floryda 1
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
witam jak myślici detroit przełamie swą słabość w edmonton gdzie nikt z przyjezdnych nie ma łatwego życia (nawet kibice hehe)macie moze statytyki z poprzednich spotkań(sezon zeszły oraz98/99)? z góry dziekuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Oryginalnie wysłał mauryga: [qb]witam jak myślici detroit przełamie swą słabość w edmonton gdzie nikt z przyjezdnych nie ma łatwego życia (nawet kibice hehe)macie moze statytyki z poprzednich spotkań(sezon zeszły oraz98/99)? z góry dziekuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] 99/00 Edmonton-Detroit 2-1,2-1 98/99 2-1 3-3 wyniki podane z ulotki STS-u więc nie ręcze za ich wiarygodność - niezbyt korzystnie to wygląda dla Detroit ale każda passa kiedyś się kończy ( tylko kiedy?)
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Bilans rzeczywiście niekorzystny ,lecz myśle że fatalna seria 4 meczy bez zwyciestwa dla zespołu tej klasy co Detroit to wystarczająca mobilizacja .Przy zespole tej klasy rzeczy dziejące sięostatnio w Detroit mogą zachwiać nawet pozycją trenera który taze będzie cięzko pracował dzisiejszej nocy a przy tak znakomitym składzie ma przed sobą dużo rozwiazań taktycznych . Dla mnie zwycięstwo gości. pozdrawiam i dzieki za staty. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Moje typy (ToToMiX):
42 Buffalo - Carolina 2 (2.45) 50 Dallas - Calgary 2 (2.65) 54 Anaheim - Columbus 2 (2.75)
Kurs całkowity: 17.82
Napiszcie co sądzicie o tych typach!!! WYGRAM??!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
Mam nadzieje ze wygrasz bo nie mam z tych meczy zadnych na 1 ale raczej nie daje ci nawet mniejszych szans . Jesli jeden trafisz to juz sukces.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Na dziś wysmażone już skrzydełka - mam nadzieję, że sie dziś nie spalą, no i myślę, że jest już sezon na kaczki otwarty w Colorado hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Moje typy (TOTOMIX): 90. Buffalo - Toronto 2 (2.10) 92. NYRangers - NYIslanders 2 (2.35) 94. Carolina - Atlanta 1 (1.70) 98. TampaBay - St. Louis 1 (2.55) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Co o nich sądzicie???? bacon666@wp.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Oryginalnie wysłał BaCoN: [qb]Moje typy (TOTOMIX):
92. NYRangers - NYIslanders 2 (2.35)
Co o nich sądzicie???? [/qb] ten typ jest dobry.Też bym postawił tu na 2...ale nie znam się na NHL i nie stawiam no tą dyscyplinę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550 |
Witam wszystkich
Moje propozycje na dziś:
Prof.
924 Philadelphia - Dallas X2 1,56 922 Ottawa - Los Angeles 1 1,75
Pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka