|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 45
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2005
Posty: 45 |
Widocznie nie każdemu bo u mnie bez zmian. Non stop "Forbidden".
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586 |
Widocznie nie każdemu bo u mnie bez zmian. Non stop "Forbidden". To byc moze ja sobie sam naprawiłem  Wczoraj mialem problemy na jednym forum ciągle wyskakiwała mi wkurzająca  reklama blokując wszystko.Zaczołem szukać jak temu zaradzić ,zainstalowałem dodatek do FF Adblock-Plus blokujący reklamy i rożne dziadostwo być może to pomogło choć żadnej pewności nie mam. Sprawdziłem z przyzwyczajenia czy gamebookers chodzi i jakie było moje zdziwienie jak stronka sie załadowała  Jeśli masz firefoxa zainstaluj ten dodatek może pomoże i tobie. Tu możesz pobrać : http://mozillapl.org/katalogi_i_bazy/baza_dodatkow/rozszerzenia/inne/adblock_pluspowodzenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 45
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2005
Posty: 45 |
Mam opere, ale przez IE tez nie działa. To może faktycznie coś blokuje stronke. Będę próbował.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586 |
na ie stronka też śmiga 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 45
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2005
Posty: 45 |
Próbowałem wszystkiego,nadal mi nie działa,więc odpuszczam sobie. Chciałem zrobić przelew. Trudno wpłace w innym buku. Dzięki za chęć pomocy maki. POZDRAWIAM
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641 |
Sa obecnie jakies promocje w tym buku?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2005
Posty: 495 |
Gdzie mogę zmienić hasło na moje konto w GB ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960 |
ile idzie mniej wiecej wyplata na mb teraz???
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
mniej/wiecej to zalezy, w weekend czekalem z 9h i do godziny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2005
Posty: 495 |
Udało się komuś postawić mecz Oakland (MLB) na dzisiejszą noc ? Mi wyskakuje błąd "failed" ... (Limitu nie przekraczam)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2005
Posty: 495 |
gamebookers wypłaca w niedziele ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Powinni, aczkolwiek firma dużo szybciej działa w dni powszednie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 201
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2007
Posty: 201 |
Jak się robi wymiany bezpośrednie w GB? Gram tam od lat .. i teraz wprowadzili taką opcję że z konta na konto... jak nie potrzebowałem to widziałem ją non stop, a jak potrzebuje to ni ch*ja znaleźć nie mogę :|
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233 |
Rozwiązała się kwestia wypłat do MB. Przy zmianie wyglądu stracili oni dane na temat naszych wpłat poprzez MB. Dlatego trza jeszcze raz wpłacić przez MB cokolwiek ( minimum 40 zł) wtedy "zarejestruje" się nasz mail w ich bazie i można wypłacać Czyli bez wplaty przez MB po zmianie wygladu strony nie da sie wyplacic na MB? Sprawdzil to ktos?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Gamebookers mnie rozczarowal, wplacilem netellerem jakis czas temu i wyplaty na moneybookers mi nie zrealizowali, tlumaczac sie taka polityka firmy, widze ze im sie ta polityka zmienila w kilka dni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
Gamebookers mnie rozczarowal, wplacilem netellerem jakis czas temu i wyplaty na moneybookers mi nie zrealizowali, tlumaczac sie taka polityka firmy, widze ze im sie ta polityka zmienila w kilka dni. W ramach tej polityki zmieniły sie też ceny i zasady przewalutowań. Jedynie co mnie tam ew zatrzyma, to mozliwość zmiany waluty z PLN na EURo. Bez tego, to by była "katastrofa kursowa" Stary GB - już nie żyje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
chcialem poslac na moneybookers, bo mam w dolcach konto na mb i w gb tez, to napsiali ze moge tylko na netellera, ktorego mam w funtach, a wiec 80 zetow na przewalutowaniu strata, no nic, skoro takie numery to wyplacilem wszystko od nich
strone tez po zmianie maja lipna, szkoda ze sie zmienili na gorsze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Zmiany tam są wręcz tragiczne. Zastanawiam się czy pod jakimkolwiek względem GB na tym zyskał... oj chyba nie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 969
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2007
Posty: 969 |
[ Linked Image] Ja sie z nimi jakies 3 tyogdnie temu pozaegnalem i to nie z mojego wyboru 
|
|
|
Link skopiowany do schowka