Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#13810 23/12/2001 19:22
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Quote
Iogurt zgadzam sie co do pomocnych postów, nie zauważyłem jednak żebyś od czasu istnienia tego SPD abyś podał choć raz różnice kursów. Nie posądzam Cie o lenistwo, wiem że udzielasz sie gdzie indziej, ale tak samo robią analitycy. Nie muszą tracić czasu na sprawdzanie stron z kursami, bo wchodzą tu a my im podajemy wszystko "na tacy".

Nie udzielam się w tym temacie ponieważ nie gram w STS tylko w Profie(prof raczej nie popelnia błędów). Założeniem Forum jest chyba wzajemna pomoc, więc temat powinien istnieć.

Bonus: Unibet
#13811 23/12/2001 19:36
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Jasne ża tak. Nie wiem dlaczego wam nasunęło się takie pytanie .Przecież STS nie zmienia kursów do razu po naszych postach jeszcze raz to powtarzam.

#13812 23/12/2001 20:34
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Czy analitycy STS czytają forum ? Pewnie tak.
Ale nie przeceniałbym tutaj roli tych, którzy zamieszczają swoje uwagi o różnicach kursowych.
Bez przesady.
Nawet jeżeli potem następuje zmiana kursu u buka
to raczej bierze się ona stąd, że forumowicze grają, bukmacherzy "rejestrują" zwiększone zainteresowanie danym meczem i zmieniają kurs !
Czy wszystkie "okazje" umieszczone w tym miejscu powodowały reakcję naszych bukmacherów ?

#13813 26/12/2001 08:36
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Quote
Oryginalnie wysłał andygrahame:
[qb]Czy analitycy STS czytają forum ? Pewnie tak.
Ale nie przeceniałbym tutaj roli tych, którzy zamieszczają swoje uwagi o różnicach kursowych.
Bez przesady.
Nawet jeżeli potem następuje zmiana kursu u buka
to raczej bierze się ona stąd, że forumowicze grają, bukmacherzy "rejestrują" zwiększone zainteresowanie danym meczem i zmieniają kurs !
Czy wszystkie "okazje" umieszczone w tym miejscu powodowały reakcję naszych bukmacherów ?[/qb]

Czy w Liverpool'u masz placówke STS???

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#13814 26/12/2001 12:34
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
Quote
Oryginalnie wysłał andygrahame:
[qb]Czy analitycy STS czytają forum ? Pewnie tak.
............[/qb]

sts, analitycy? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> dobre zarty, a jesli chodzi o placowki sts w Liverpoolu, to jest ich tam wiecej niz we wawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
z tego na ile ja sie orientuje, to buki wyliczaja na bierzaco kursy z popytu na dany mecz- im wiecej osob pusci dany mecz, tym wieksze prawdopodobienstwo ze kurs spadnie, nie doszukiwalbym sie we wszystkim od razu spiskowej teorii dziejow- zycie to nie matrix :eek: ......a moze sie myle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#13815 26/12/2001 15:42
Dołączył: Aug 2001
Posty: 438
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 438
Zamiast pierdo.... bez sensu zajeli byście się lepiej tym - czym ten temat dotyczy SPD Różnice kursów i wyszukiwaniem tego a reszte rzeczy zostawcie między sobą na private message.

#13816 27/12/2001 15:43
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103
F
member
member
F Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103
Mecze o ciekawej różnicy kursu (porównanie z STS-em):

Port Vale - Colchester typ 2 (śr. kurs 2.87, STS - 3.80, szansa wejścia 31.15%, nr pozycji w STS - 1089)
Southend - Luton Town 2 (2.52, 3.30, 35.53%, 1105)
York City - Shrewsbury 2 (2.51, 3.30, 35.62%, 1106)
Dunfermline - Aberdeen 2 (2.55, 3.30, 34.94%, 1107)
Hamilton - Queen Of The Sou 1 (2.33, 2.90, 37.74%, 1120)
Greenock Morton - Stenhousemuir 1 (2.37, 2.90, 37.10%, 1121)
Montrose - Queens Park 2 (4.26, 7.10, 21.03%, 1126)

Kursy STS-u na godzine 11.35

P.S. Pozdrowienia dla Maćka

Trzymajcie sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#13817 27/12/2001 17:07
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
witam
Co do ogłaszania na forum różnicy kursów, moje zdanie jest następujace.
Genaralnie (moim zdaniem), nie ma to żadnego wpływu na zmianę kursu u bukmachera. Tylko i wyłacznie wpłacone przez graczy pieniadze na konkretną pozycję, powodują ich wzrosty lub spadki.
Pomijając oczywiste pomyłki, jak mecz w STS Manchester City-Burnley (3,20-3,00-2,10), gdzie chyba nikt nie wyobrażał sobie, że ten mecz mozna bedzie po takim kursie 27.12 zagrać, inne zawyżone kursy, wystawione "na rybkę", mają przyciagać klientów do punktu.
To moim zdaniem, cała polityka.
Nie od rzeczy będzie dodać, że nie jest to tylko przypadłość STS czy Toto-Mix.
Weźmy mecze pierwsze z brzegu.
Tranmere-Brentford
W.Hill---- (190-325-350)
Ladbrokes--(220-340-275)
STS--------(210-300-320)-10%
W tym przypadku W.Hill postanowił przyznać wszystkim swoim wielbicielom prezent noworoczny w postaci kursu na zwycięstwo Bradford.
Do zmiany kursu w tym wypadku nie przekona Hilla ani TonyQ, ani wypowiedzi 100 graczy na network.
Wrexham-Reading
W.Hill-----(325-325-200)
Ladbrokes--(275-340-220)
STS--------(275-290-240)-10%
sytuacja analogiczna na zwycięstwo Wrexham.

Mnie natomiast najbardziej interesują róznice kursów pomiedzy bukmacherem a moim pojęciem meczu.

#13818 27/12/2001 17:44
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103
F
member
member
F Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103
Quote
Oryginalnie wysłał hpc:
[qb]witam
Co do ogłaszania na forum różnicy kursów, moje zdanie jest następujace.
Genaralnie (moim zdaniem), nie ma to żadnego wpływu na zmianę kursu u bukmachera. Tylko i wyłacznie wpłacone przez graczy pieniadze na konkretną pozycję, powodują ich wzrosty lub spadki.
Pomijając oczywiste pomyłki, jak mecz w STS Manchester City-Burnley (3,20-3,00-2,10), gdzie chyba nikt nie wyobrażał sobie, że ten mecz mozna bedzie po takim kursie 27.12 zagrać, inne zawyżone kursy, wystawione "na rybkę", mają przyciagać klientów do punktu.
To moim zdaniem, cała polityka.
Nie od rzeczy będzie dodać, że nie jest to tylko przypadłość STS czy Toto-Mix.
Weźmy mecze pierwsze z brzegu.
Tranmere-Brentford
W.Hill---- (190-325-350)
Ladbrokes--(220-340-275)
STS--------(210-300-320)-10%
W tym przypadku W.Hill postanowił przyznać wszystkim swoim wielbicielom prezent noworoczny w postaci kursu na zwycięstwo Bradford.
Do zmiany kursu w tym wypadku nie przekona Hilla ani TonyQ, ani wypowiedzi 100 graczy na network.
Wrexham-Reading
W.Hill-----(325-325-200)
Ladbrokes--(275-340-220)
STS--------(275-290-240)-10%
sytuacja analogiczna na zwycięstwo Wrexham.

Mnie natomiast najbardziej interesują róznice kursów pomiedzy bukmacherem a moim pojęciem meczu.[/qb]

W pewnym sensie tak hpc... ale (sorki, ale zawsze jest jakies ale).
Z tego co zauważyłem z forum korzystają iudzielaja sie głównie osoby grający nie dla zabawy... Jak ktos z forum zauważy mecz o atrakcyjnej róznicy kursu to nie zagra za 5 zł, a za kilkaset lub kilka tys. Pare takich osóbek i mamy szopke noworoczna w postaci spadku kursiku... A co do stawek specjalnie zawyżonych przez buków... podam Ci to na przykładzie STS-u - głównie stawki zawyzone maja na 2-3 lidze angielskiej i innych równie mało znanych więc raczej sa to ich błędy w ocenieniu szans niz specjalna "podpucha"... ale to Tylko moje zdanie.
Pozdrawiam
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#13819 27/12/2001 18:05
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103
F
member
member
F Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103
No sam siebie chyba przekonałem... sporo kursów juz poleciało:
1089 - 3,2
1107 - 2,6
1120 - 2,4
1121 - 2,5
1126 - 3,9!!!

Mineło 2,5 godz

Ładne tempo spadków... może to da do myslenia co niektórym...

Pozdrawiam.. zastanówcie sie czy jest sens dalej ciagnąc ten temat... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#13820 27/12/2001 18:49
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
jeszcze kilka zdań w tym temacie

Jako stary "koniarz" ze wzrostem i spadkiem kursów mam do czynienia przez lat trzydzieści.
Poza Służewcem, najlepiej przesledzic to przed gonitwą na live którejś z angielskich telegazet lub w punktach Betako. To samo z greyhounds.
Kursy po prostu sa płynne cały czas, a niejednokrotnie zdaża sie ich zawieszenie, kiedy jakis nabab przywali za furmankę gotówki. Na tym polega cały urok tego bukmacherskiego biznesu.
Nasze świerze buczki nie mają jeszcze tego doświadczenia, zaplecza analitycznego, odpowiednich doradców i bagażu historii i stad te nerwowe ruchy na kursach.
Stąd wynika, że pierwsze podejście Betako do Wyscigów Konnych na Służewcu w Warszawie, zakończyło się dość szybciutko, gdy pewien sympatyk (właściciel) konia Vishnu przywiezionego z Niemiec, bodajże na Wielka Warszawską, przyciemnił konia i skaleczył naszego rodzimego buka w sposób okrutny.
Toto-Mix na torze przetrwał jeszcze krócej.

Napisałbym o paru meczach, których kursy pomimo spadku, sa i tak o wiele za wysokie, ale to juz w innym temacie.

#13821 28/12/2001 16:58
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Oryginalnie wysłał Fachowiec:
No sam siebie chyba przekonałem... sporo kursów juz poleciało:
1089 - 3,2
1120 - 2,4
1121 - 2,5
1126 - 3,9!!!
--------------------------------------------------------------------------------


Ale sam widzisz, że jeszcze musisz zrobić coś bardziej spektakularnego (np. podpalić się pod STS, na znak protestu odwiedzania witryn www.mecz.pl przez analityków z STS). Przykro to stwierdzić ale nie wiem co trzeba zrobić żeby dotarło, że nie ma sensu takie podawanie różnicy kursów.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#13822 28/12/2001 17:00
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Mnie natomiast najbardziej interesują róznice kursów pomiedzy bukmacherem a moim pojęciem meczu.

To zdanie napisane przez hpc powinno przekonać co do sensu istnienia tematu.

#13823 29/12/2001 04:02
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Div 3 w Totomixie na jutro prawie większość meczy . Znająć życie chłopaki się przebudzą jutro rano i zobaczą że cos nie tak jest i kursy wrócą na miejsce.

#13824 09/01/2002 13:18
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Ale się sts wycwanił. Jedynie co zostało to Frolunda-Brynas

#13825 09/01/2002 14:49
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
12.01.02 godz:20-00

2 liga belgijska:

STS
Maasmechelen - Mechelen~~~2 (2.00)

Ladbrokes
Maasmechelen - Mechelen~~~2 (1.50)


[Linked Image]
DJ SOSNA
www.djsosna.prv.pl [djsosna.prv.pl]

#13826 10/01/2002 00:40
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
Quote
Oryginalnie wysłał Maciek:
[qb]Ale się sts wycwanił. Jedynie co zostało to Frolunda-Brynas[/qb]

Ale za to wprowadza niedługo fajną nowość.
Dziś dowiedziałem się, że od lutego w STS będzie można aktywować funkcję pod nazwą "SMS - Różnica kursów w naszej ofercie".W trosce o klientów STS będzie dla chętnych wysyłał zawsze rano na komórkę SMS z różnicami kursów w ich ofercie.Lecz niestety na razie usługa ta będzie dostępna tylko w sieci Plus i Idea, ale za to będzie darmowa.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#13827 22/01/2002 12:17
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265
Witam !


Przyciąłem dziś kilka ciekawostek.

Pierwsza to mecz Nice - Nancy 1
STS - (2.2)
średnio - 1.8

#13828 22/01/2002 14:19
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
Quote
Oryginalnie wysłał Bombi:
[qb]Witam !


Przyciąłem dziś kilka ciekawostek.

Pierwsza to mecz Nice - Nancy 1
STS - (2.2)
średnio - 1.8[/qb]

a co ciekawego słychać w tym meczu?

#13829 22/01/2002 15:00
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265
Quote
Oryginalnie wysłał saba:
[qb]

a co ciekawego słychać w tym meczu?[/qb]

W tym temacie zamieszcza się informacje o różnicach kursów, prawda?

Czy popełniłem jakąś gafę?

0.4 to chyba dość dużo jak na gospodarzy i raczej faworyta, biorąc pod uwagę klasyfikację i ostatnie mecze?...

Strona 7 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, alfa, latajaca_holenderka, forty, JelineK, Sensei), 1,175 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,729
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1