|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
051 -1 056 -1 058 -1 445 -1 067 -1 235 -2 163 -1 087 -1 2ZŁ=9ZŁ 2ZŁ=11ZŁ
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
nie róbcie mu krzywdy :rolleyes: to odkrywca paradoksów matematycznych
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456 |
Oryginalnie wysłał bogo: [qb] 2ZŁ=9ZŁ 2ZŁ=11ZŁ[/qb] Kurcze (nie dobieram sie do niego) z tego co wiem to 2zł=2zł , ale moze jest jakis nowy przelicznik? pozdrowko
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155 |
To, ze 2=9 i 2=11 to jeszcze mozna przebolec, ale zeby 9=11. To jest niemozliwe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Dla gorszych z matematyki tlumacze: jezeli 2=9 i 2=11, to 9=11. Chociaz moje rozumowanie moze byc bledne bo skad wiemy, ze 2=2????????????
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
Czy nie da się czegoś zrobić aby tego typu tematy nie zaśmiecały forum?!?!?!?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548 |
Ludzie !!!! To wy zasmiecacie takie wspaniale tematy jak ten swoimi postami. Proponuje podawac tutaj typy takie w ktorych 2=9 i 2=11. Holernie duża kasa sie szykuje do wygrania. Zycze powodzenia Miliarderze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
To może od razu 200=900 i 900=1100 szybciej zarobimy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Oczywiście wyżej ma być 900=11000 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628 |
Oryginalnie wysłał bogo: [qb]051 -1 056 -1 058 -1 445 -1 067 -1 235 -2 163 -1 087 -1 2ZŁ=9ZŁ 2ZŁ=11ZŁ[/qb] A może to jakaś macierz i jak ją odpowiednio transponujemy itp to wyjdzie nam że jak postawimy na dowolny mecz w profie 2 zł to dostaniemy 9zł itd.? Co wy na to?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 101
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2001
Posty: 101 |
Typy na dziś: 12-Derby-Liverpool-2(1,75) 17-Sunderland-W.H.U-1(1,88) 133-Hearts-Dunfermline-1(1,7) 54-Nurnberg-Schalke-2(2,55) Kurs:14,26*100zł=1283,4zł POWODZENIA :eek:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
witam ponownie do jest dopiero początek rozbicia kasy w profesjonalu. Zacząłem dopieor grać w to a na początek ne należy rzucać sie na kase. osłałem te 2 kupony i 1 przegrałem ale 2 za to trafiłem. i to jest początek dobrej pasjii. narazie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Hehe. Kolejny paradoks matematyczny .,,Bogo'' możesz mi wytłumaczyć stwierdzenie ,,posłałem te 2 kupony i 1 przegrałem ale 2 za to trafiłem.''
Jak mam to rozumieć?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 117
member
|
|
member
Dołączył: May 2001
Posty: 117 |
A może "posłał" 11 kuponów, bo przecież 2=11
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326 |
Chlopak sam napisal ze to poczatek jego pasji, czyli pasjonuje sie matematycznymi paradoksami
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
bogo gratuluje trafienia drugiego kuponu
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
bogo jestes the besciak! Podoba mi sie Twój tok myślenia. Rozumiem Twoje zestawienia, wiem że nie wszyscy muszą je zrozumieć. Ale nie przejmuj sie jak Twa pasja pusci kolejne 2 kupony a trafisz trzy z dwoma i pół błedu, i ci wypłacą 1/4 Twego systemu to i tak wyjdziesz na swoje. Masz racje nie należy się rzucać na kasę, tym bardziej że jej nie wygrasz. A i jeszcze jedno: czy wypuszczają Cie ze szpitala żebyś mógł obstawić swe mecze? Jeśli masz problemy z wyjściem to moja rada: zdejmuj kaftan... Oryginalnie wysłał bogo: [qb]witam ponownie do jest dopiero początek rozbicia kasy w profesjonalu. Zacząłem dopieor grać w to a na początek ne należy rzucać sie na kase. osłałem te 2 kupony i 1 przegrałem ale 2 za to trafiłem. i to jest początek dobrej pasjii. narazie[/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037 |
Ten temat to mistrzostwo świata.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Mistrzostwo Swiata ?
Hmmmm no to Francja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Oryginalnie wysłał Salival: [qb]
A może to jakaś macierz i jak ją odpowiednio transponujemy itp to wyjdzie nam że jak postawimy na dowolny mecz w profie 2 zł to dostaniemy 9zł itd.? Co wy na to?[/qb] Salival a patrzyłeś co by było gdyby liczyć przez całki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka