Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11
#139051 13/10/2002 14:40
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Quote
Oryginalnie wysłał beecKu:
[qb]( NHL ) PROPOZYCJE NA 13.10.2002

BUFFALO - CHICAGO
DETROIT - ANAHEIN

MACIE JAKIES TYPY ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> [/qb]
Witam rodaka z Gliwic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

ja dziś stawiam na Detroit ich zwycięstwo na wyjeździe z Anahein jest dla mnie pewne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

pozdrowko

Bonus: Unibet
#139052 13/10/2002 15:00
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
WITAM WITAM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Ja rowniez postawilem na DETROIT :5gw: .
Ale tez na BUFFALO :3gw: i teraz sie zastanawiam czy dobrze zrobilem dlatego ze graja oni 2 mecz z rzadu (na wyjezdzie). Ale wysokie wygrane z ISLANDERS(5:1) i z MONTREALEM (6:1) daja do myslenia.
Co bedzie zobaczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#139053 14/10/2002 03:21
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
Dziś tylko:

Chicago Blackhawks - Buffalo Sabres Under 5.5 3/10 @ 1.68 Unibet
Chicago drużyna "underowa", Buffalo już 2 overy w tym sezonie, czas nieco zwolnić.

Bilans: [6-5] -3,22 (-8,94%)

#139054 14/10/2002 05:23
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Ja takze witam rodakow z Gliwic. Jesli tak stawiacie na Detroit to chyba tez postawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#139055 14/10/2002 07:27
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Moje małe przemyslenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Toronto-Pittsburgh 1 (Toronto gra u siebie. W pierwszym meczu z Pittsburgiem na wyjedzcie wygrali 0:6 więc moim zdaniem sensacji nie będzie.)

Colorado-Boston 1 (Drużyny na tym samym poziomie ciężki mecz ale Colorado po remisie u siebie z Dallas będa Chcieli wygrać i chyba tak się stanie.)

Columbus-Phoenix 2 (Mimo to że jest to drugi (dwa wczesniejsz przegrane) mecz na wyjedzie Phoenix ale oni muszą to wygrać. Mówi się, że Columbus to chłopaki do bicia , a Phonix to TYTANI )



Moje dwa pewniaki to TORONTO i COLORADO.

#139056 14/10/2002 15:05
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
TYPY NA DZISIAJ [14.10.]

Toronto - Pittsburgh 1 @1.90 STS

TORONTO wygralo z PITTSBURGHIEM na wyjezdzie 0:6, wiec uwazam ze w tym spotkaniu nie bedzie zadnej niespodzianki.

Colorado - Boston 1 @1.85 STS
przeciwko Bruins: bilans ostatnich 6 spotkań 5-0-1-0 (11/02/02).

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#139057 14/10/2002 15:18
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Nie wiem czy ktos sie interesowal gra progresja na przelamywanie pass under/over w nhl... jak dlugie bywaja passy i w ktorym meczu wypadaloby grac przeciwko? Ktos juz moze tego probowal? Prosze o znak sygnal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

NHL gra codziennie co daje olbrzymia przewage jesli chodzi o gre progresja... w ciagu tygodnia mozna obcykac 3-4 poziomy...

Pozdro
Kejsper

#139058 14/10/2002 15:27
Dołączył: Mar 2002
Posty: 215
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 215
Quote
Oryginalnie wysłał Bebu:
[qb]Ja takze witam rodakow z Gliwic. Jesli tak stawiacie na Detroit to chyba tez postawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Witam
Gliwice na forum bardzo liczne.Też zagrałem "skrzydła" w dubelku z HV 71.
Weszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .
Pozdrowko

#139059 14/10/2002 23:37
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
Najdluzsze passy under/over poszczegolnych druzyn w zeszlym sezonie.

Code
 
2001/2002
New Jersey	7x under	(+2x linia)
NY Islanders	9x under
NY Rangers	7x over
Philadelphia	8x under
Pittsburgh	8x under

Chicago		7x over		(+1x linia)
Detroit		8x under	(+2x linia)
Nashville	9x over		(+3x linia)
St. Louis	5x under	(+2x linia)
Columbus	6x under

Atlanta		5x over
Carolina	12x over	(+4x linia)
Florida		6x over
Tampa Bay	8x under	(+4x linia)
Washington	7x over		(+1x linia)

Boston		8x under	(+1x linia)
Buffalo		8x over		(+2x linia)
Montreal	6x under	(+1x linia)	<< 2 razy
Ottawa		6x under	(+3x linia)
Toronto		8x under	(+1x linia)	<< PASSA TRWA

Anaheim		7x under
Dallas		6x over		(+2x linia)
Los Angeles	6x under	(+1x linia)	<< PASSA TRWA
Phoenix		5x over				<< 3 razy
San Jose	7x over		(+1x linia)

Calgary		8x under
Colorado	6x under
Edmonton	8x under
Vancouver	10x over	(+1x linia)
Minnesota	9x under	(+4x linia)

 

#139060 14/10/2002 23:57
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Dobra robota borsuk.Przydałyby się jeszcze serie zwycięst i porażek... :rolleyes: Możesz to załatwić,albo jakiś link ciekawy?Pozdrawiam

#139061 15/10/2002 00:37
Dołączył: Dec 2001
Posty: 784
S
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 784
A to moje propozycje na dzisiejsze mecze:

1. Toronto Maple Leafs - Pittsburgh Penguins 2 3,55
Pittsburg zrobi wszystko aby zmacac plame po przegranej u siebie z Toronto 0-6.

2. Columbus Blue Jackets - Phoenix Coyotes 2 2,35
Phoenix po 2 przegranych musi wkoncu wygrac, a mecz z Columbus to doskonala ku temu okazja

3. Colorado Avalanche - Boston Bruins 1 1,65
Boston bez Dafoe. Colorado powinno sobie latwo poradzic.

4. Vancouver Canucks - Calgary Flames 1 1,75
Vancouver rozpoczal sezon od 2 zwyciestw (w tym na wyjezdzie z Calgary) natomiast Calgary od dwoch porazek. Vzncouver powinno to wygrac

5. Columbus Blue Jackets - Phoenix Coyotes UNDER 5,5 1,65

Pozdrawiam

#139062 15/10/2002 03:21
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Colorado - Boston 1 1.75 Expekt 2.55 :2gw:

#139063 15/10/2002 04:32
Dołączył: Dec 2001
Posty: 717
D
D Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 717
Slayer zgadzam sie z Toba co do Pingwinow ( dalem to do Playoff i zagralem w realu za grosze ) i sadze ze Colorado sobie bez problemu poradzi.
Do reszty mam watpliwosci...
Pozdrawiam fanow hokeja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#139064 15/10/2002 13:25
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203
Widzieliście co z Toronto zrobił Mario Lemieux??
Gostek ma 37 lat a napierdziela jak młodzieniaszek.
2 bramki 2 asysty !!!!
toronto - pittsburg 4-5!!!!

#139065 15/10/2002 14:57
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Super Mario jak sie to o nim mówi. Jest to człowiek który urodził sie na lodzie. W tamtym sezonie jak tylko powrócił na lód Pingwiny zaczeły wygrywać spotkania. Niestety kłopoty zdrowotne (biodro) zmusiły go do opuszczenia lodowiska i pojawił się dopiero na MŚ.
Mario, który jest zarówno kapitanem i menagerem stara się by ten klub w którym notabene gra już od 1984 r. powalczył o play off ( w zeszłym sezonie miało być podobnie ) :rolleyes:
Jak na razie Lemieux spisuje się na medal w 3 meczach 4 gole i 4 asysty. Jeśli mu zdrowie pozwoli to będziemy świadkami całkiem niezłych wyników osiąganych przez Pens.
Jak popracują nad obroną to drużyna z Mellon Arena może sprawić niejedną niespodziankę, czego im życzę.

Pozdrawiam

#139066 15/10/2002 15:22
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
PEWNIaKI NA DZISAJ !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
TORONTO - NY RANGERS 2
PHOENIX - OTTAWA 2

TOROBTI jak i PHOENIX graja od soboty 3 spotkanie, przerwe mieli tylko w niedziele. Niewieze zeby wytrzymali.
pozdrawiam

#139067 15/10/2002 15:59
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Moje typy:
NYI - Nashville 1
Dallas - Edmonton 1 (Dallas przeciwko Edmonton w ostatnich 13 spotkaniach to 12-0-1. Chyba nie będzie niespodzianki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
Minnesota - Florida 1
St.Louis - Carolina 1

#139068 15/10/2002 18:22
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Pewniak na dzis- Phoenix - Ottawa 2. Po wczorajszym wymeczonym zwyciestwie i po ostatnich seriach spotkan beda zbyt zmeczeni by podjac walke z silna Ottawa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#139069 15/10/2002 20:41
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Quote
Oryginalnie wysłał borsuk:
[qb]Najdluzsze passy under/over poszczegolnych druzyn w zeszlym sezonie.[/qb]
Slepy jestem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Wielkie dzieki Borsuk!

Moze grasz juz w ten sposob? (progresja u/o?)

GLTA
Kejsper

#139070 16/10/2002 02:01
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
Minnesota Wild - Florida Panthers 1 @ 1.90 Unibet 5/10
Minnesota świetnie wystartowała (5-1 z Bostonem, 2-2 w St. Louis) i będzie chciała rozpocząć sezon trzema meczami bez porażki, co byłoby drugim najlepszym rozpoczęciem w ich historii. Należy wspomnieć, że gospodarze nie przegrali rzadnego z 8 meczów preseason'u (7-0-1). Floryda narazie ma zwycięstwo ze słabą Atlantą (5-4) i porażkę u siebie z Tampą (3-4) która do potentatów przecierz się nie zalicza.
W zeszłym sezonie w jedynym meczu 6-0 dla Wild w Minesocie.

Dallas Stars - Edmonton Oilers 1 @ 1.87 Unibet 4/10
Obie druzyny bez jeszcze porażki. W bezpośrednich pojedynkach Dallas nie przegrało u siebie z Edmonton od 13 meczy (12-10-1).
W zeszłym sezonie 2-1-1 dla Dallas.

Dallas Stars - Edmonton Oilers under 5.5 @ 1.65 Unibet 4/10
Tommy Salo nie powinien dużo puścić, dotychczas obronił 54 z 58 strzałów na jego bramkę, a skoro widzę tu zwycięstwo Dallas to powinien paść under.

New York Islanders - Nashville Predators 1 @ 1.75 Ekspekt 3/10
wyspiarze po dwuch porażkach będą gryźli lód aby wreszcie wygrać. Przeciwnik narazie też przegrywa, jednak kurs nie wysoki więc grać też niewysoko.

New York Islanders - Nashville Predators over 5.5 @ 1.87 Unibet 2/10
Osgod - Bramkarz Islanders - przepuścił aż 7 z 34 strzałów co daje mu narazie kiepską przeciętną (79,4%). Został już nawet zmieniony przez G.Snow'a - ale ten narazie musiał interweniować tylko raz (skutecznie).

Montreal - Philadelphia 2 @ 2.45 Ekspekt 1/10
Atrakcyjny kurs aby spróbować za minimalną stawkę.

Bilans (7-5) [-1.18/39] -3.03%

Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, aker, rafal08, betowiec, Sensei, latajaca_holenderka, alfa, rymoholik, Green Arrow, forty, Lukasz111, 11kera11, bukma), 844 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,081
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1