|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456 |
Oryginalnie wysłał beecKu: [qb]( NHL ) PROPOZYCJE NA 13.10.2002
BUFFALO - CHICAGO DETROIT - ANAHEIN
MACIE JAKIES TYPY ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> [/qb] Witam rodaka z Gliwic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja dziś stawiam na Detroit ich zwycięstwo na wyjeździe z Anahein jest dla mnie pewne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> pozdrowko
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
WITAM WITAM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Ja rowniez postawilem na DETROIT :5gw: . Ale tez na BUFFALO :3gw: i teraz sie zastanawiam czy dobrze zrobilem dlatego ze graja oni 2 mecz z rzadu (na wyjezdzie). Ale wysokie wygrane z ISLANDERS(5:1) i z MONTREALEM (6:1) daja do myslenia. Co bedzie zobaczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674 |
Dziś tylko:
Chicago Blackhawks - Buffalo Sabres Under 5.5 3/10 @ 1.68 Unibet Chicago drużyna "underowa", Buffalo już 2 overy w tym sezonie, czas nieco zwolnić.
Bilans: [6-5] -3,22 (-8,94%)
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Ja takze witam rodakow z Gliwic. Jesli tak stawiacie na Detroit to chyba tez postawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Moje małe przemyslenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Toronto-Pittsburgh 1 (Toronto gra u siebie. W pierwszym meczu z Pittsburgiem na wyjedzcie wygrali 0:6 więc moim zdaniem sensacji nie będzie.)
Colorado-Boston 1 (Drużyny na tym samym poziomie ciężki mecz ale Colorado po remisie u siebie z Dallas będa Chcieli wygrać i chyba tak się stanie.)
Columbus-Phoenix 2 (Mimo to że jest to drugi (dwa wczesniejsz przegrane) mecz na wyjedzie Phoenix ale oni muszą to wygrać. Mówi się, że Columbus to chłopaki do bicia , a Phonix to TYTANI )
Moje dwa pewniaki to TORONTO i COLORADO.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
TYPY NA DZISIAJ [14.10.]
Toronto - Pittsburgh 1 @1.90 STS
TORONTO wygralo z PITTSBURGHIEM na wyjezdzie 0:6, wiec uwazam ze w tym spotkaniu nie bedzie zadnej niespodzianki.
Colorado - Boston 1 @1.85 STS przeciwko Bruins: bilans ostatnich 6 spotkań 5-0-1-0 (11/02/02).
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
Nie wiem czy ktos sie interesowal gra progresja na przelamywanie pass under/over w nhl... jak dlugie bywaja passy i w ktorym meczu wypadaloby grac przeciwko? Ktos juz moze tego probowal? Prosze o znak sygnal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
NHL gra codziennie co daje olbrzymia przewage jesli chodzi o gre progresja... w ciagu tygodnia mozna obcykac 3-4 poziomy...
Pozdro Kejsper
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 215
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 215 |
Oryginalnie wysłał Bebu: [qb]Ja takze witam rodakow z Gliwic. Jesli tak stawiacie na Detroit to chyba tez postawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Witam Gliwice na forum bardzo liczne.Też zagrałem "skrzydła" w dubelku z HV 71. Weszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Pozdrowko
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713 |
Najdluzsze passy under/over poszczegolnych druzyn w zeszlym sezonie.
2001/2002
New Jersey 7x under (+2x linia)
NY Islanders 9x under
NY Rangers 7x over
Philadelphia 8x under
Pittsburgh 8x under
Chicago 7x over (+1x linia)
Detroit 8x under (+2x linia)
Nashville 9x over (+3x linia)
St. Louis 5x under (+2x linia)
Columbus 6x under
Atlanta 5x over
Carolina 12x over (+4x linia)
Florida 6x over
Tampa Bay 8x under (+4x linia)
Washington 7x over (+1x linia)
Boston 8x under (+1x linia)
Buffalo 8x over (+2x linia)
Montreal 6x under (+1x linia) << 2 razy
Ottawa 6x under (+3x linia)
Toronto 8x under (+1x linia) << PASSA TRWA
Anaheim 7x under
Dallas 6x over (+2x linia)
Los Angeles 6x under (+1x linia) << PASSA TRWA
Phoenix 5x over << 3 razy
San Jose 7x over (+1x linia)
Calgary 8x under
Colorado 6x under
Edmonton 8x under
Vancouver 10x over (+1x linia)
Minnesota 9x under (+4x linia)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Dobra robota borsuk.Przydałyby się jeszcze serie zwycięst i porażek... :rolleyes: Możesz to załatwić,albo jakiś link ciekawy?Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 784
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 784 |
A to moje propozycje na dzisiejsze mecze:
1. Toronto Maple Leafs - Pittsburgh Penguins 2 3,55 Pittsburg zrobi wszystko aby zmacac plame po przegranej u siebie z Toronto 0-6.
2. Columbus Blue Jackets - Phoenix Coyotes 2 2,35 Phoenix po 2 przegranych musi wkoncu wygrac, a mecz z Columbus to doskonala ku temu okazja
3. Colorado Avalanche - Boston Bruins 1 1,65 Boston bez Dafoe. Colorado powinno sobie latwo poradzic.
4. Vancouver Canucks - Calgary Flames 1 1,75 Vancouver rozpoczal sezon od 2 zwyciestw (w tym na wyjezdzie z Calgary) natomiast Calgary od dwoch porazek. Vzncouver powinno to wygrac
5. Columbus Blue Jackets - Phoenix Coyotes UNDER 5,5 1,65
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Colorado - Boston 1 1.75 Expekt 2.55 :2gw:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 717
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 717 |
Slayer zgadzam sie z Toba co do Pingwinow ( dalem to do Playoff i zagralem w realu za grosze ) i sadze ze Colorado sobie bez problemu poradzi. Do reszty mam watpliwosci... Pozdrawiam fanow hokeja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203 |
Widzieliście co z Toronto zrobił Mario Lemieux?? Gostek ma 37 lat a napierdziela jak młodzieniaszek. 2 bramki 2 asysty !!!! toronto - pittsburg 4-5!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Super Mario jak sie to o nim mówi. Jest to człowiek który urodził sie na lodzie. W tamtym sezonie jak tylko powrócił na lód Pingwiny zaczeły wygrywać spotkania. Niestety kłopoty zdrowotne (biodro) zmusiły go do opuszczenia lodowiska i pojawił się dopiero na MŚ. Mario, który jest zarówno kapitanem i menagerem stara się by ten klub w którym notabene gra już od 1984 r. powalczył o play off ( w zeszłym sezonie miało być podobnie ) :rolleyes: Jak na razie Lemieux spisuje się na medal w 3 meczach 4 gole i 4 asysty. Jeśli mu zdrowie pozwoli to będziemy świadkami całkiem niezłych wyników osiąganych przez Pens. Jak popracują nad obroną to drużyna z Mellon Arena może sprawić niejedną niespodziankę, czego im życzę.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
PEWNIaKI NA DZISAJ !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> TORONTO - NY RANGERS 2 PHOENIX - OTTAWA 2
TOROBTI jak i PHOENIX graja od soboty 3 spotkanie, przerwe mieli tylko w niedziele. Niewieze zeby wytrzymali. pozdrawiam
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Moje typy: NYI - Nashville 1 Dallas - Edmonton 1 (Dallas przeciwko Edmonton w ostatnich 13 spotkaniach to 12-0-1. Chyba nie będzie niespodzianki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) Minnesota - Florida 1 St.Louis - Carolina 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
Pewniak na dzis- Phoenix - Ottawa 2. Po wczorajszym wymeczonym zwyciestwie i po ostatnich seriach spotkan beda zbyt zmeczeni by podjac walke z silna Ottawa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
Oryginalnie wysłał borsuk: [qb]Najdluzsze passy under/over poszczegolnych druzyn w zeszlym sezonie.[/qb] Slepy jestem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wielkie dzieki Borsuk! Moze grasz juz w ten sposob? (progresja u/o?) GLTA Kejsper
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674 |
Minnesota Wild - Florida Panthers 1 @ 1.90 Unibet 5/10 Minnesota świetnie wystartowała (5-1 z Bostonem, 2-2 w St. Louis) i będzie chciała rozpocząć sezon trzema meczami bez porażki, co byłoby drugim najlepszym rozpoczęciem w ich historii. Należy wspomnieć, że gospodarze nie przegrali rzadnego z 8 meczów preseason'u (7-0-1). Floryda narazie ma zwycięstwo ze słabą Atlantą (5-4) i porażkę u siebie z Tampą (3-4) która do potentatów przecierz się nie zalicza. W zeszłym sezonie w jedynym meczu 6-0 dla Wild w Minesocie.
Dallas Stars - Edmonton Oilers 1 @ 1.87 Unibet 4/10 Obie druzyny bez jeszcze porażki. W bezpośrednich pojedynkach Dallas nie przegrało u siebie z Edmonton od 13 meczy (12-10-1). W zeszłym sezonie 2-1-1 dla Dallas.
Dallas Stars - Edmonton Oilers under 5.5 @ 1.65 Unibet 4/10 Tommy Salo nie powinien dużo puścić, dotychczas obronił 54 z 58 strzałów na jego bramkę, a skoro widzę tu zwycięstwo Dallas to powinien paść under.
New York Islanders - Nashville Predators 1 @ 1.75 Ekspekt 3/10 wyspiarze po dwuch porażkach będą gryźli lód aby wreszcie wygrać. Przeciwnik narazie też przegrywa, jednak kurs nie wysoki więc grać też niewysoko.
New York Islanders - Nashville Predators over 5.5 @ 1.87 Unibet 2/10 Osgod - Bramkarz Islanders - przepuścił aż 7 z 34 strzałów co daje mu narazie kiepską przeciętną (79,4%). Został już nawet zmieniony przez G.Snow'a - ale ten narazie musiał interweniować tylko raz (skutecznie).
Montreal - Philadelphia 2 @ 2.45 Ekspekt 1/10 Atrakcyjny kurs aby spróbować za minimalną stawkę.
Bilans (7-5) [-1.18/39] -3.03%
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|