Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 11 1 2 9 10 11
#139191 07/11/2002 02:16
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
środa

Colorado under 5,5 1,77 sia

bilans: 4-4-0 +1j/41j +2,5%

Bonus: Unibet
#139192 07/11/2002 02:18
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
... i jeszcze stawka 7/10 (colorado under)

#139193 07/11/2002 03:53
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Quote
Oryginalnie wysłał piil:
[qb]

Colorado - Ottawa 1 2.0 :2gw:

Colorado bez zwyciestwa u siebie. Juz czas.

bilans : <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> / <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 9/8 wpl/wyp 33/31.95[/qb]
Co do Colorado to sie zgadzam ale na tej samej zasadzie Vancouver na wyjezdzie jeszcze bez porazki (4-win 2-t 0-l)"Juz czas" poza tym Dallas od 3 meczy bez zwyciestwa.Zobaczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#139194 07/11/2002 04:50
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Powrót Martina Straki na lód moim skromnym zdaniem przeważy dziś o zwycięstwie Pens.
"Mr. October" - jak nazwany został Mario Lemieux widzi go w linii z Janem Hrdiną i Alexandrem Daigle.
"Marty jest wspaniałym graczem na power play i na penalty kills, jest doskonałym przywodcą" - twierdzi Lemieux.
Wspomnę, że Pens zajmuje obecnie pierwsze miejsce jeśli chodzi o liczbę bramek zdobytych w power-play , natomiast floryda zajmuje 22 miejsce jeśli chodzi o penalty killing...

A i jeszcze jedno Roberto Luongo - bramkarz Florydy w ciągu trzech domowych spotkań 2 mecze przegrał a jeden zremisował...

Florida - Pittsburgh
Typ 2
Kurs 2,1
Expekt- nie wiem czy jest gdzies wyższy kurs, ale wątpie.
Stawka 3/10

Pozdrawiam

#139195 07/11/2002 04:51
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Quote
Oryginalnie wysłał Bron:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał piil:
[qb]

Colorado - Ottawa 1 2.0 :2gw:

Colorado bez zwyciestwa u siebie. Juz czas.

[/qb]
Co do Colorado to sie zgadzam ale na tej samej zasadzie Vancouver na wyjezdzie jeszcze bez porazki (4-win 2-t 0-l)"Juz czas" poza tym Dallas od 3 meczy bez zwyciestwa.Zobaczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
ha.. nie jest latwo w kilku slowach napisac czemu ten mecz a nie inny i czemu tak a nie inaczej. nie zawsze sie chce, nie zawsze jest czas.. rozwine mysl:
Colorado gra przyzwoicie, na wyjezdzie 4-3-0, tylku u siebie nie moga wyjsc ponad remis. W ostatnich 5 meczach tych druzyn wygrywali gospodarze (z tym ze 3 razy byli to Senatorzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ). Ottawa wygrala co prawda mecz z Detroit 5-2, ale wczesniej przegrala 3 mecze z rzedu, to chyba forma nienajwyzsza.
Na minus: P.Roy jest kontuzjowany, ale o tym nie wiedzialem stawiajac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dallas- Vancouver

W wysoka forme Dallas przestalem wierzyc po porazkach z tak znakomitymi druzynami jak Columbus i Floryda. A Van wygralo z naprawde groznymi ekipami Colorado i Minnesoty. Przy czym mecz Vanc - Dallas juz byl w tym sezonie 26.10 i skonczyl sie wygrana gosci 4-1. Wierze w 'zemste' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , szczegolnie ze atut wlasnego lodu nie odgrywa chyba wiekszej roli (0-6 dla gosci w H2H). Juz raz w tym sezonie Van zagralo tak z Colorado wlasnie: 1-5 u siebie i klika dni pozniej 4-2 na wyjezdzie.

Zobaczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Ja wychodze z zalozenia, ze NHL jest tak wyrownana, ze kazda analiza moze zawiesc, wazny jest raczej feeling. Poza tym kazda teze mozna poprzec ladnym opisem i mnostwem argumentow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
W analize wkladam troche pracy, ale raczej dla wlasnej satysfakcji, duzych pieniedzy na zaden mecz NHL nie dam

#139196 07/11/2002 05:48
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Quote
Oryginalnie wysłał piil:
[qb]

Ja wychodze z zalozenia, ze NHL jest tak wyrownana, ze kazda analiza moze zawiesc, wazny jest raczej feeling. Poza tym kazda teze mozna poprzec ladnym opisem i mnostwem argumentow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
W analize wkladam troche pracy, ale raczej dla wlasnej satysfakcji, duzych pieniedzy na zaden mecz NHL nie dam[/qb]
I to sie ceni. Bravo Piil.
Ze NHL jest trudny do typowania to fakt i zgadzam z tym co napisales. Jak mowisz jednak "feeling" ja zostaje dzis przy Dallas. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
Mecz za chwile

#139197 07/11/2002 07:27
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Na razie Dallas-Van 3-0, Colo- Ottawa 0-1 :eek:
W NBA tez szykuje sie kleska.. ech czarny tydzien.. stop

#139198 28/12/2003 01:33
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Quote
Oryginalnie wysłał HEERON:
[qb]Hhmmm ciekawe może wkrótce Bozia da to zobaczę jakiś meczyk Live? Oby !!![/qb]
Heh przeglądam sobie właśnie forum w poszukiwaniu swego 1 postu i z tego co pamiętam dostałem za niego zjeby, za to, że typ był nie trafiony. Opisywałem wtedy mecz chyba z godzinę czasu łącznie z podawaniem dat urodzenia zawodników <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Ale co mnie zastanawia, to że po przeczytaniu tych "starych" tematów zauważyłem jedną podstawową tendencję. Co chwile ktos pisze: "NHL to loteria", "znowu wtopiłem na NHL" , "na NHL nie da sie zarobić" itd itd. Dziś się to powtarza, tylko pisze tak "nowa kadra". Te dinozaury co to wtedy pisały, już nawet chyba nie zaglądają na dział Lodowisko do Hokeja. Wiele "dużych" nicków przepadło np. Jejku, aborygien , savio, juan_carlos, NocturnoCulto, Piotrek i wielu, wielu innych odeszło całkowicie od NHL. Zadajcie sobie teraz pytanie, czy na NHL da się zarobić??

P.S. Odnośnie powyższego cytatu, to Bozia mi dała możliwość obejrzenia meczyku live,i każdemu życzę możliwości obejrzenia tego wspaniałego widowiska. Ale nie życzę Wam pustek w portfelu z powodu tzw. pewniaków w NHL...

Pozdrawiam
Tak mnie jakoś wzieło na sentymenty w starym roku.

#139199 28/12/2003 08:29
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
adolf ty tak wyciagasz tematy z haslami ze na NHL nie da sie zarobic, a ja wlasnie przezylem jedna z najbardziej milych niespodzianek mojego zycia, trafilem kupon na NHL z kursem 74!!! co do wygranej to nie mam sie czym chawlic bo zagralem za marne kilka zlotych, ale chodzi mi o kurs dla mnie szok.... w ogole chce zadac pytanie czy ktos trafil NHL kiedys z takim kursem?

szczzegoly kuponu
data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs
N 28/12/03 01:00 Columbus - Dallas
NHL 2 2 (3-4) 2.20
N 28/12/03 01:00 Carolina - Montreal
NHL X X (1-1) 3.70
N 28/12/03 01:00 N.Y. Islanders - Toronto
NHL 1 1 (3-1) 2.40
N 28/12/03 01:30 Tampa Bay - Boston
NHL 1 1 (4-2) 2.25
N 28/12/03 01:30 Pittsburgh - New Jersey
NHL 2 2 (0-2) 1.70
74.73

wiem ze pewnie wielu mi nie uwierzy, nie zalezy mi, musze tez przyznac ze takie kupony maxymalne wysylalem od 2 miesiecy przynajmniej chociaz nie wierzylem ze kiedys trafie...
w ogole mam to pytanie jaki max kurs w NHL zostal przez Was trafiony...

a kupon dedykuje kubie81 ktory mowi ze nie gra NHL bo nie da sie trafic, ja tez mialem takie podejscie do dzis....

#139200 28/12/2003 08:57
Dołączył: Nov 2003
Posty: 342
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 342
ile czasu trwa tercja i czy jest zatrzymywany czas tak jak w NBA?

#139201 28/12/2003 09:13
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
tercja trwa 20 minut, oczywiscie ze czas jest zatrzymywany, lacznie z przerwami w grze trwa okolo wiec 35 minut, nastepnie sa przerwy miedzy tercjami, tak ze spotkania lacznie koncza sie okolo po 130-135 minutach od rozpoczecia

#139202 28/12/2003 14:46
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Terrorist ciesze się, że Ci się wczoraj udało. Jednodniowy sukces, a do końca NHL jeszcze daleko...

Strona 11 z 11 1 2 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, kamel, forty, latajaca_holenderka), 1,388 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,871
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1