|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Oryginalnie wysłał d.daro: [qb]Nie chodzi o podpalanie Savika, w trakcie meczu rzucal sie zapalniczka z tyskimi kibicami na lodowisku w Tychach. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A byli w sile az dwoch osob <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> :eek: [/qb] Wiem, wiem wspominał mi o tym. Oszczędzajcie go w następnej kolejce bo to dobry chłopaczyna. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
No i sparingi pokazały ze jeszcze nam troszeczke a moze wiecej niz troszeczke brakuje do Pepików. Ale przyznam ze mecz z Trincem stał na bardzo dobrym poziomie jak na ten okres przygotowan. Wyglada na to ze Dalibor jeszcze nie jest do konca wkomponowany w ta druzyne ale jak to u nas mawiaja Rzymianin na pewno zacznie dawac sie we znaki obroncom druzyn przeciwnych. Darek co tam u ciebie w ogóle słychowac . Ja na pewno bede przyjezdzał na mecze do was zreszta do Katowic czy Nowego Targu tez ebde sie fatygował . Nie wiem nawet czy do Torunia na pierwszy meczyk sie nie wybiore. Adolf wracaj na chat albo wysle listy goncze. A oto sparingi Unii dotychczasowe: Trinec-Unia 7-0 Unia-Trinec 2-3 Unia-Opava 0-3 Unia-Dukla Trencin ?-? graja jutro tj wtorek
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810 |
Cze Savio....
Trzyniec-Oswiecim 7:0 :zobacz: hehhehee czytalem i slyszalem recensje z tego spotkania....i raczej nie bede powtarzal... Na pytanie "Jaka jest roznica miedzy Polskim i Czeskim hokejem " trener Oswiecimia/ten czlowiek pomogl razem z Hadamczikiem dostac Trzyniec do ligi/ powiedzial ze straszliwa PRZEPASC..hehehe... mysle ze Trzyniec bedzie w tym sezonie nalezal do slabszych druzyn w lidze.Jezeli im sie uda dostac do play off to bedzie ich sukces./ jezeli Oswiecim by kupil cala te druzyne to i bez specjalnego treningu by byli mistrzami Polski/
Savio jezeli mi sie uda to moze wpadne na jakis ciekawy mecz do Oswiecimia i wypijemy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: (przywioze cos porzadnego ...nie bede przywozil tylko w tym przypadku jezeli kanion pojdzie takze i przywiezie PALMa....w tym przypadku nic lepszego u nas nie znajde <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 198
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2001
Posty: 198 |
Drak> i bez kupna druzyny Trzynca Oswiecim z tym co ma zostanie mistrzem bez specjalnego wysilku. Savio>u mnie nic specjalnego za to u Ciebie... (slyszalem od Pabla) sezon nie dlugo pewnie tez nie dlugo sie spotkamy przy okazji jakiegos meczu i wypijemy jakies piwo?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
Witam Drak nie bede komentowal twojego wpisu bo w drugim meczu przegranym 2-3 takiej przepasci nie było.
Wczoraj Unia rozegrała kolejny sparing przegrywajac ze słowacka druzyna Dukla Trencin 3-4 ale widac było podczas spotkania ze przygotowania i dawka treningowa w tym momencie nie sprzyjaja dobremu graniu w hokeja i momentami brakuje sił naszym zawodnikom. Mecz jednak nie był na strasznym poziomie. Wczoraj znów były mecze Tipsport Cupu i znów swietne wyniki szkoda tylko ze nie było gdzie tego zagrac u nas. Pozdrowiam wszystkich fanów hokeja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Oryginalnie wysłał savio: [qb]Pozdrowiam wszystkich fanów hokeja.[/qb] Savik mnie też kopnął ten zaszczyt??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A co do listów gończych to jest taka fundacja co Ci powinna pomóc w ściaganiu mojej osoby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
hehe Adik ale wróciłbys na chata tesknia za toba wszyscy . Dzisiaj Unia gra sparing na wyjezdzie .
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam wszystkich ładnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jako nowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
A teraz juz konkrety! Savik pytanko. Niedawno wróciłem do domciu (sidzialem pare tygodni w Łodzi) i pierwsze co zrobiłem, to popytałem o naszych i co sie dowiedzialem? Ano to, ze takie granie podczas sparingów jest formą protestu za opóźnienia w wypłacaniu kasy. Czy cos Ci wiadomo na ten temat, czy jest to zwykla plota?
Aha jeszcze jedno. Wydaje mi sie, ze prawdziwy stan przygotowania naszej druzyny, bedzie widoczny podczas sparingów z NT (16.08 u nas i 18.08 w NT). Moze nawet kasy nie byc, ale mecze z Nt zawsze byly super - taka święta wojna! he he
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
Po pierwsze to w piatek Unia pokonała na wyjezdzie Slezsky Opava 4-3 rewanzujac sie za porazke u siebie 0-3. Druga sprawa to temat poruszony przez kamyka , którego zreszta witam na forum.Mianowicie masz racje co do tego ze nie dostaja kasy i maja zaległosci .Za mistrza wszyscy dostali pieniadze wiec poprzedni sezon został zamkniety całkowicie. Jednak nie jest prawda ze graja tak bo protestuja , gdyz oni wiedza ze nie ma narazie kasy i nie wiadomo czy bedzie jeszcze w sierpniu. We wrzesniu jak ruszy sezon pieniadze beda wypłacane na bierzaco ( tj premie za mecze kadrowe i pieniadze z kontraktów) Tylko ze aktualnie jeszcze nie wszyscy maja juz kompletne umowy z działaczami. Daro a u was to w ogóle kolorowo hehehe chłopaki niektórzy łyżewek nie maja nawet do trenowania i biegaja w okół lodowiska.A tak na serio to juz dostali łyzwy , ale była na poczatku taka sytuacja.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Dzieki Savik za info(gratulki dla chlopaków za udany rewanz). Czyli tak jak sie spodziewalem - ten niby strajk, to zwykla plota! Ale jesli juz chodzi do kase, to niestety (dowiedzialem sie z jednego źródla), iz Unia nie zobaczyła jej od 3 mcy, ale co to jest w porównaniu Katowic, Tychów, czy Sosnowca (tu akurat slyszałem, ze Sosnowiec chce sprzedac ekstraklase Opolu). No ale czego mozemy sie spodziewac, skoro kasy wszedzie brakuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> , nawet w pilce! (apropo pilki - Savik jak tam twoja druzyna w porównaniu do mojej? he he - moze znowu jakis zakladzik o <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: ?)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
Kamyk zwróc uwage na terminaz matołku. Legia dwa ciezkie wyjazdy na poczatek do Groclinu i Amici a Wisła jeden wyjazd a drugi u siebie z Ruchem grajacym dennie. Wiec 2 remisy na wyjezdzie na poczatek majac w perspektywie mecze z Barca to bardzo dobre wyniki. A wisła na Szczakowej ?????? buhahahahhaha żenada. Co do tych pieniedzy ze niby od 3 miesiecy nie dostaja to tez nie jest prawda ale jak jest mówic nie bede bo to juz zbyt poufne hehe
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
he he matołku, co za miłe określenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Jakby tu powiedziec, ale Cie podpusilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> i sprowokowalem (bo doskonale zdaje sobie sprawe z "ciezaru gatunkowego" przeciwników obu druzyn). No to co z tym zakladem? Dasz sie odegrac? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
No ale dobra odchodzimy od wątku tego tematu! Nie musisz nic mówic na temat kasy w Unii (ale jestes tajemniczy he he) ale i tak wiem, ze nie jest tak różowo jak kiedys. Ale i tak o niebo lepiej niz w innych klubach (co jest akurat smutne)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
Ja ci nie mowie ze jest kolorowo ale nie jest tak zle jak wczesniej pisałes.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
dobra, juz dobra - ale co z tym zakładem? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Ps. A pozatym Unia przegrała ostani sparing (co pewnie juz wiesz) z Duklą Trenczyn 2:9 (1:4, 1:2, 0:3).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
Kamyk wiem i strasznie cienki wynik a co do zakładu to jaki masz na mysli? Kto bedzie wyzej w tabeli Legia czy Wisła?
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
dokładnie Savik - zakladzik o to, która z tych drużyn będzie wyzej na koniec sezonu! Stawke ustalimy kiedy indziej (osobiscie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
aha, a Unia w kolejnym sparingu pokonala Podhale 6:2 (1:1, 2:1, 3:0) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka