|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2002
Posty: 13 |
Witam wszystkich!!! Przeglądając forum(a zwłaszcza dział hokejowy)zauważyłem że duzym powodzeniem wśród obstawiających zakłady sportowe cieszy sie liga NHL. Typowaniem NHL "zajałem" się w poprzednim sezonie. Dorwałem na jednejze stronek porady, spisywałem analizowałem itp. Szło mi nawet nieźle więcej wygrywałem niz przegrywałem. Nie widziałem w polskim internecie stronek poświęconychtypowaniu hokeja więc postanowiłem taka założyć. Są na niej porady "jak typowac mecz NHL", statystyki drużyn... Mam nadzieje że ta strona okaże sie dla Was pomocna w zbliżającym się powoli sezonie NHL... www.nhlstats.prv.pl [nhlstats.prv.pl] [ nhlstats.prv.pl] Pozdrawiam Prilas
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2002
Posty: 13 |
Oczywiście te statystyki które sa na stronce sa z poprzedniego sezonu, w najbliższym sezonie będe ne bieżąco wszystko uaktualniał. Jeśli macie jakieś zastrzeżenia co do strony, bądź jesli chcielibuscie zeby cos jeszce sie na niej znalazło to czekam na propozycje... ---------------------------------- www.NHLSTATS.PRV.PL [nhlstats.prv.pl] [ nhlstats.prv.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Spoko bede sledzic twoje dokonania i na stronce i tu w tym dziale. W zeszlym roku grywalem NHL ale glownie pod katem progresji na remisy. Powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Nowy junior member, nowy niepotrzebny temat - to zwiastun, że sezon hoka sie zbliża... Tak na przyszłość prilas to NHLke typujemy w SPD NHL III, chyba, że tu będa zamieszczane tylko Twoje super typki. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
A co do stronki to cieszy jedynie to, że starasz sie coś robić z wolnym czasem. Postaraj się jeszcze, żeby otwierały się statsy do wszystkich drużyn.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2002
Posty: 13 |
Widziałem że typujecie NHL w wątku SPD NHL II , ale ja nie podaje tu typów tylko adres strony która być może pomoże kilku osobom w obstawianiu. Jakbys dokładnie czytał to bys wiedział że są statsy wszystkich zespołów z Eastern Conference a Western Conference będzie w najbliższych 3 tygodniach. Nie bój się nie zamierzam podawać tu swoich typów. Kapujesz juz czy jeszcze coś wyjaśnić???
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Oryginalnie wysłał prilas: [qb]Widziałem że typujecie NHL w wątku SPD NHL II , ale ja nie podaje tu typów tylko adres strony która być może pomoże kilku osobom w obstawianiu. Jakbys dokładnie czytał to bys wiedział że są statsy wszystkich zespołów z Eastern Conference a Western Conference będzie w najbliższych 3 tygodniach. Nie bój się nie zamierzam podawać tu swoich typów. Kapujesz juz czy jeszcze coś wyjaśnić???[/qb] Wyjaśnij mi skrót NHL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2002
Posty: 13 |
National Hockey League <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 322
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2002
Posty: 322 |
Oryginalnie wysłał prilas: [qb]Widziałem że typujecie NHL w wątku SPD NHL II , ale ja nie podaje tu typów tylko adres strony [...] nie zamierzam podawać tu swoich typów. Kapujesz juz czy jeszcze coś wyjaśnić???[/qb] Hmmm... Ja czegoś nie rozumiem. Skoro chciałeś podać tylko adres swojej stronki, to czemu nie wysłałeś jej na istniejący już temat SPD NHL III <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Odnośnie Twojego linka: Teraz w sumie nie ma co tu chwalić. Strona będzie pewnie modyfikowana z 50 tysięcy razy. Poczekam więc z jej oceną do rozpoczęcia sezonu. Ciekaw jestem, czy bedziesz wypisywał transfery, kontuzje itp.? Pozdrawiam Typerus
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2002
Posty: 13 |
Oryginalnie wysłał Typerus: [qb][Hmmm... Ja czegoś nie rozumiem. Skoro chciałeś podać tylko adres swojej stronki, to czemu nie wysłałeś jej na istniejący już temat SPD NHL III <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] Nie dałem tego postu tym wątku gdyz nie podaje typów lecz adres strony a to chyba mała różnica... Oryginalnie wysłał Typerus: [qb] Odnośnie Twojego linka: Teraz w sumie nie ma co tu chwalić. Strona będzie pewnie modyfikowana z 50 tysięcy razy. Poczekam więc z jej oceną do rozpoczęcia sezonu. Ciekaw jestem, czy bedziesz wypisywał transfery, kontuzje itp.?
Pozdrawiam Typerus[/qb] Mam już na stworzony plik z ważniejszymi przedsezonowymi transferami i już niedługo zamieszcze na stronce równieź ten dział. ---------------- www.nhlstats.prv.pl [nhlstats.prv.pl] [ nhlstats.prv.pl]
|
|
|
Link skopiowany do schowka