Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#139239 29/08/2002 23:46
Dołączył: Aug 2002
Posty: 13
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 13
Witam wszystkich!!!
Przeglądając forum(a zwłaszcza dział hokejowy)zauważyłem że duzym powodzeniem wśród obstawiających zakłady sportowe cieszy sie liga NHL. Typowaniem NHL "zajałem" się w poprzednim sezonie. Dorwałem na jednejze stronek porady, spisywałem analizowałem itp. Szło mi nawet nieźle więcej wygrywałem niz przegrywałem. Nie widziałem w polskim internecie stronek poświęconychtypowaniu hokeja więc postanowiłem taka założyć. Są na niej porady "jak typowac mecz NHL", statystyki drużyn...
Mam nadzieje że ta strona okaże sie dla Was pomocna w zbliżającym się powoli sezonie NHL...
www.nhlstats.prv.pl [nhlstats.prv.pl] [nhlstats.prv.pl]
Pozdrawiam
Prilas

Bonus: Unibet
#139240 30/08/2002 00:45
Dołączył: Aug 2002
Posty: 13
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 13
Oczywiście te statystyki które sa na stronce sa z poprzedniego sezonu, w najbliższym sezonie będe ne bieżąco wszystko uaktualniał.
Jeśli macie jakieś zastrzeżenia co do strony, bądź jesli chcielibuscie zeby cos jeszce sie na niej znalazło to czekam na propozycje...

----------------------------------
www.NHLSTATS.PRV.PL [nhlstats.prv.pl] [nhlstats.prv.pl]

#139241 30/08/2002 01:08
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Spoko bede sledzic twoje dokonania i na stronce i tu w tym dziale. W zeszlym roku grywalem NHL ale glownie pod katem progresji na remisy. Powodzenia

#139242 30/08/2002 01:57
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Nowy junior member, nowy niepotrzebny temat - to zwiastun, że sezon hoka sie zbliża...
Tak na przyszłość prilas to NHLke typujemy w SPD NHL III, chyba, że tu będa zamieszczane tylko Twoje super typki. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

A co do stronki to cieszy jedynie to, że starasz sie coś robić z wolnym czasem. Postaraj się jeszcze, żeby otwierały się statsy do wszystkich drużyn.

#139243 30/08/2002 02:03
Dołączył: Aug 2002
Posty: 13
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 13
Widziałem że typujecie NHL w wątku SPD NHL II , ale ja nie podaje tu typów tylko adres strony która być może pomoże kilku osobom w obstawianiu.
Jakbys dokładnie czytał to bys wiedział że są statsy wszystkich zespołów z Eastern Conference a Western Conference będzie w najbliższych 3 tygodniach.
Nie bój się nie zamierzam podawać tu swoich typów. Kapujesz juz czy jeszcze coś wyjaśnić???

#139244 30/08/2002 02:10
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Quote
Oryginalnie wysłał prilas:
[qb]Widziałem że typujecie NHL w wątku SPD NHL II , ale ja nie podaje tu typów tylko adres strony która być może pomoże kilku osobom w obstawianiu.
Jakbys dokładnie czytał to bys wiedział że są statsy wszystkich zespołów z Eastern Conference a Western Conference będzie w najbliższych 3 tygodniach.
Nie bój się nie zamierzam podawać tu swoich typów. Kapujesz juz czy jeszcze coś wyjaśnić???[/qb]
Wyjaśnij mi skrót NHL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#139245 30/08/2002 03:01
Dołączył: Aug 2002
Posty: 13
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 13
National Hockey League <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#139246 31/08/2002 03:35
Dołączył: May 2002
Posty: 322
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 322
Quote
Oryginalnie wysłał prilas:
[qb]Widziałem że typujecie NHL w wątku SPD NHL II , ale ja nie podaje tu typów tylko adres strony [...] nie zamierzam podawać tu swoich typów. Kapujesz juz czy jeszcze coś wyjaśnić???[/qb]
Hmmm... Ja czegoś nie rozumiem. Skoro chciałeś podać tylko adres swojej stronki, to czemu nie wysłałeś jej na istniejący już temat SPD NHL III <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Odnośnie Twojego linka:
Teraz w sumie nie ma co tu chwalić. Strona będzie pewnie modyfikowana z 50 tysięcy razy. Poczekam więc z jej oceną do rozpoczęcia sezonu.
Ciekaw jestem, czy bedziesz wypisywał transfery, kontuzje itp.?

Pozdrawiam
Typerus

#139247 31/08/2002 05:02
Dołączył: Aug 2002
Posty: 13
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 13
Quote
Oryginalnie wysłał Typerus:
[qb][Hmmm... Ja czegoś nie rozumiem. Skoro chciałeś podać tylko adres swojej stronki, to czemu nie wysłałeś jej na istniejący już temat SPD NHL III <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
Nie dałem tego postu tym wątku gdyz nie podaje typów lecz adres strony a to chyba mała różnica...

Quote
Oryginalnie wysłał Typerus:
[qb]
Odnośnie Twojego linka:
Teraz w sumie nie ma co tu chwalić. Strona będzie pewnie modyfikowana z 50 tysięcy razy. Poczekam więc z jej oceną do rozpoczęcia sezonu.
Ciekaw jestem, czy bedziesz wypisywał transfery, kontuzje itp.?

Pozdrawiam
Typerus[/qb]
Mam już na stworzony plik z ważniejszymi przedsezonowymi transferami i już niedługo zamieszcze na stronce równieź ten dział.

----------------
www.nhlstats.prv.pl [nhlstats.prv.pl] [nhlstats.prv.pl]


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, 11kera11, aker), 2,325 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,196
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1