Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 5 1 2 3 4 5
#139268 10/09/2002 19:34
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Dzisiaj druga kolejka która typuje tak samo jak daro wiec nie wiem co tu komentowac.

Unia-Katowice 1 na 10000000000000000000 %
Zagłebie-Tychy 2 20%-30%-50%
Podhale-TKH 1 60%-20%-20%
Krynica-Stoczniowiec 2 20%-30%-50%

Ale to jest kwestia czy beda w ogole kursy do grania w profie.

Bonus: Unibet
#139269 11/09/2002 11:33
Dołączył: Dec 2001
Posty: 198
D
member
member
D Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 198
<<Dzisiaj druga kolejka która typuje tak samo jak daro wiec nie wiem co tu komentowac>>
Oj to nie dobrze.
Zaglebie - Tychy 4:1. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Coz mimo ze to dopiero 2 kolejka smialo mozna Zaglebie nazwac duza niespodzianka.(podobno Horny chce tam grac)

Unia - Ktaowice 6:2 no po pierwszej tercji (0:2)
mysle ze kibice Unii byli mocno zdziwieni. Pozniej wszystko wrocilo do normy...

KTH - Stocznia 4:5 Tak myslalem ze Gdansk i wygra i wlasnie wynik na "styku" byl njbardziej prawdopodony.

Podhale - Torun 1:4 No tak jednak przed 1 kolejka mialem racje co do druzyny z Torunia jednak wysoka porazka z Unia na "dzien dobry", mnie zmylila. A podhale... coz jezeli to ta druzyna ma w tym roku odgrywac powazna role w lidze to napewno nie z taka gra.

#139270 11/09/2002 11:38
Dołączył: Dec 2001
Posty: 198
D
member
member
D Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 198
Wiec po dwoch kolejkach nie najlepiej:
-po pierwszej 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> / 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
-po drugiej 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> / 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Mam nadzieje ze dalej bedzie juz tylko lepiej. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#139271 11/09/2002 15:15
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
No rzeczywiscie po pierwszej tercji u nas było niezłe zdziwienie ale wytłumaczenie jest jedno.Unia strasznie lekcewazyła Katowice i w 3 tercji ponownie zaczeła grac na tym poziomie co w pierwszej tercji.
A swoja droga to kto ustala te kursy w profie na mecze polskiego hokeja i czemu tak pozno sa wystawiane , oj czuje ze bedzie duzo przekretów w tym sezonie.A jesli idzie o prawidłowy kurs na mecz Unia-Katowice to powinny one wygladac tak
Unia 1.05 Katowice 10 remis 10
Cieszy mnie jednak to ze zapewne w piatek wystawia kurs na Unie w Tychach conajmniej 1.6 bo według mnie patrzac na skłąd Tychy powinny byc w tym sezonie druga siła naszej ligi.
Co do meczu Sosnowiec-Tychy to mam zal do kaniona który sie w ogóle nie wypowiadał na ten temat a pozniej przez telefon twierdził jak to przeciez było do przewidzenia i ze czemu nie zagrałem na Sosnowiec 1 lub 1X .
Wiecej pisac przed niz mówic po meczach bardzo bym prosił.
Statystyka słaba pomimo iz w pierwszej kolejce typowałem Stocznie na Podhalu ze wygra to w ostatniej chwili zmieniłem zdanie za namowa pewnej osoby.
wiec statsy 4-4
czas przechylic szale na moja korzysc a nie buków.
Piatek nastepna szansa.

#139272 12/09/2002 12:37
Dołączył: Dec 2001
Posty: 198
D
member
member
D Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 198
<<Za namowa pewnej osoby>>
Ja tez dawalem na Podhale 1 ale nie namawialem wiec mysle ze nie o mnie chodzi? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
A jezeli chodzi o buki to prawda leca w preta z tymi kursami. W ogole moje zdanie jest takie ze jak jest PLH w ofercie to gram. Ale osobiscie jestem za tym zeby polskiego hokeja w ogole w ofertach nie bylo!!!
A poki co to w piatek dalej.I mysle ze bedzie juz lepiej.

#139273 13/09/2002 18:58
Dołączył: Dec 2001
Posty: 198
D
member
member
D Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 198
561Katowice-TKH Torun 1.84,4.5,2.8,1.3,1.73
562GKS Tychy-Unia Os. 3.7,4.9,1.53,2.1,1.17
563Zagl.Sos.-Stocz.Gd 1.95,4.4,2.6,1.35,1.64
564PodhaleKrynica2.3,4.5,2.15,1.52,1.45

Krotko piszac to rece odpadaja.
Wydawalo sie ze czym dalej tym latwiej, jednak jest dokladnie odwrotnie. Kolejka chyba najtrudniejsza ze wszystikch dotychczasowych. Dlatego jakies opisy dzisiaj troche bez sensu. Moje "suche" typy:
561 1-mam nadzieje ze "gieksa" wygra dzis pierwszy mecz.
562 2-jednak ja go nie obstawie (wiem ze to male prof-esjonalne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ale nie chce sobie zepsuc widowiska)
563 1-Obie druzyny nie przegraly ale mysle ze to Zaglabie dzis podtrzyma dobra passe.
564 1X.

#139274 13/09/2002 20:31
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Daro chodziło mi o pablo hehe

Dzisiejsza kolejka podaje analize i typ z profa.

Tychy-Unia 2 jak dla mnie to nie widze tu innego wyjscia nasi akurat na ten mecz nie pojada lekcewazac rywala a mobilizacja jest duza.Zreszta naprawde nie widze ekipy które ma duze szanse ograc Unie w tym roku wiec
TYP 1 procentowo 9/10
5 % - 5 % - 90%

Katowice-Podhale 1 Nadszedł czas na pierwsze punkty zgadzam sie ze zdaniem Daro Katowiczanie jesli tylko podejda do meczu fair i nie beda chcieli nikomu zrobic na złosc (działacze) to powinni wygrac ten mecz choc Torun ma niezły skład w sumie .Patrzac na przybyłych z Gdanska
TYP 1
50%-30%-20%

Sosnowiec-Stoczniowiec 1X Boje sie tego meczu zagrac czysto wiec stawiam na gospodarzy ze wskazaniem małym na remis .Sa na fali a Stocznia ma w niedziele mecz z Unia .
TYP 1X
40%-40%-20%

Podhale-Krynica 1 jak dla mnie pewna 1 .Nowy trener nowe siły nowa mobilizacja i jak to górale u siebie po dwóch porazkach nie moga zrobic tego kibicom i znów przegrac.
TYP 1
50%-30%-20%

#139275 16/09/2002 14:30
Dołączył: Dec 2001
Posty: 198
D
member
member
D Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 198
No ta nasza liga zrobila sie chyba najtrudniejsza z oferty hokejowej do obstawienia. Dlatego w niedziele dalem sobie spokoj z jej obstawieniem i w sumie dobrze bo znowu by bylo w plecy. W piatek 2/2 wiec jak do tej pory nie ciekawie 6/6.
Cieszy mnie wygrana piatkowa nad Unia i dobrze ze tego meczu nie postawilem, jednak w niedziele ta sama druzyna grala w Katowicach i byla tylko cieniem tej z piatku. No wlasnie cala nasza Polska liga...

#139276 16/09/2002 22:02
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Daro ja po piatku znów 2-2
a tak przy okazji gratulacje za wygrana w piatek.
A wczoraj miałbym 3-1 bo tylko Torun mnie zawiódł ale nie grałem wiec bilans 6-6 słabiutki.

#139277 17/09/2002 12:18
Dołączył: Dec 2001
Posty: 198
D
member
member
D Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 198
No to tak jak ja, to mamy identyczny slaby bilans. Pokrecony ten poczatek naszej ligi. W niedziele w profie spotkalem ludzi ktorzy mogliby wiedziec cos wiecej o wynikach najblizszych meczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ale cos sciemniali ze nie wiedza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#139278 18/09/2002 13:57
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
No rzeczywiscie poczatek jest delikatnie mówiac pokrecony ale miejmy nadzieje ze sie wszystko wykrystalizuje i ebdzie łatwiej typowac kolejne mecze ja juz czekam jaki dadza kursik na Unie w piatek na Nowym Targu.

#139279 20/09/2002 14:39
Dołączył: Dec 2001
Posty: 198
D
member
member
D Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 198
Dobra ja pierwszy. Moje typy na jedna w tym sezonie z trudniejszych lig do typowania :eek:
Nie ma kursow jak zwykle ale podam moje typy na dzis.
Tychy-Torun typ1.
Mimo ze wszystko wskazuje na zwyciestwo gospodarzy w tym meczu (dom:KTH9:0, Unia4:3), to wiadomo jak bylo do tej pory w naszej lidze. Sporo niespodzianek, ale licze ze atak Slusarczyk-Sarnik-Slabon strzeli dzis kilka bramek po slabym meczu w Katowicach.Ja niespodzianki upatruje raczej w meczu:
Stoczniowiec-Katowice X2
Stoczniowiec udowodnil ze mimo oslabien przed sezonem jest dobrze do niego przygotowany, o czym swiadczy bardzo dobry poczatek i wyniki jakie do tej pory uzyskal.To pierwszy mecz przed swoja publicznoscia w tym sezonie. Ale zawsze ciezko im gralo sie z Katowicami. Katowice mialy na ten mecz poczatkowo w ogole nie przyjechac, ale ostatnio cos drgnelo finansowo w tym klubie i jada, mysle ze beda chcieli cos wszystkim udowodnic.
Podhale-Unia 2.
Bo wszystko na to wskazuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Krynica-Zaglebie 1
Krynica miala fatalny poczatek ale ostatni wynik uzyskany w Toruni moze swiadczyc o tym ze druzyna byc moze sie przebudzila i pojdzie za ciosem. Zaglebie natomiast mialo swietny start ale ostatnio dwa mecze (podobno pechowo) przegrali.
Nie dadza rady w Krynicy.

#139280 20/09/2002 15:11
Dołączył: Mar 2002
Posty: 215
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 215
Witam
Zainteresowanych sytuacją w Katowicach odsyłam do dzisiejszej "GAZETY SPORT".Jest tam info dotyczące finansów i próby nakłaniania zawodników do zmiany klubu przez jakiegoś działacza PZHL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .
Z tego co piszą to rzeczywiście finansowo się poprawiło a ma być jeszcze lepiej.
Może ten fakt pomoże zmobilizować drużynę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Narka

#139281 20/09/2002 23:28
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Podhale - Unia 2:7

Tychy - Toruń po dwóch tercjach 2:3

#139282 21/09/2002 00:11
Dołączył: Mar 2002
Posty: 307
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 307
Quote
Oryginalnie wysłał d.daro:
[QB]
Tychy-Torun typ1.
Mimo ze wszystko wskazuje na zwyciestwo gospodarzy w tym meczu (dom:KTH9:0, Unia4:3), to wiadomo jak bylo do tej pory w naszej lidze. Sporo niespodzianek, ale licze ze atak Slusarczyk-Sarnik-Slabon strzeli dzis kilka bramek po slabym meczu w Katowicach.QB]
No i Tychy pojechaly z nami. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#139283 21/09/2002 01:50
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
A ja dzis nie napisałem nic ale mój bilans by byl 3-1 a przez kogo ta 1 po stronie strat?????
****a przez moje "ukochane" Tychy daro to co macie wygrac w******lacie (chodzi oczywiscie o regulaminowy czas hehe) a jak macie przegrac z Unia hehe to wygrywacie.A juz by była kolejka nie cudów w profie.

#139284 21/09/2002 20:54
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
he he Savik nie jestes jedyny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> widzialem dzisiaj kuponik Dara - wszystko mu wlazło, oprocz jego tyskiej druzynki - no i ponad stówa poszla sie je...
Ps. Gratulki dla Milosz Ryczki za brameczke w dogrywce. Szkoda tylko,ze strzela bramki dla Tychów a nie dla Unii, ale to juz nie jego wina!

#139285 21/09/2002 21:02
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
i jeszce jedno Savik, zrobilbys analize niedzielnej kolejki, bo nie wiem jak grac w profe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> (oprocz zwyciestwa Unii, rzec jasna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )a Daro nie ma dostepu do neta w weekend

#139286 22/09/2002 14:25
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
he he tak mnie naszlo z rana, na malym kacu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> , ze obstawie dzisiaj same zwyciestwa gospodarzy, czyli:
- Tychy wygraja z Gdanskiem (Ciag dalszy szczesliwej passy tyszan. A pozatym Gdanszczanie "nie umieja" grac z Tychmi
- Katowice z Nowym Targiem (porazka slabego - niestety - Podhala, któremu zmiana trenera wyszla na gorsze)
- Torun z Sosnowcem (Torun w koncu musi wygrac),
- Unia z Krynicą (bez komentarza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )

Koniec kolejki cudów - ale głowy nie dam, ze tak bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
PS. Stawek wam nie podam, bo jeszcze nie bylem w Profie

#139287 23/09/2002 12:34
Dołączył: Dec 2001
Posty: 198
D
member
member
D Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 198
Czesc.W niedziele nie tylko nie mialem dostepu do netu ale i nie stawialem. Po piatku troche sie w <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> ...em, w oststniej chwili zmienilem moje kupony. Puscilem prawde mowaic troche inaczej niz pisalem w temacie ligi europejskie, i na caly kupon nie weszly mi tylko... Tychy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> W niedziele dobrze ze nie poszedlem stawiac na PLH bo nie weszly by mi tylko... Tychy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Starsznie graja w kratke ale to sa efekty fatalnego przygotowania do sezonu a wlasciwie jego brak. Uwazam jednak ze ta druzyna jeszcze zaskoczy. Ogolnie po piatku moj bilans na PLH to 8/8. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Strona 2 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, forty, alfa, Lukasz111, burbon, cigar), 1,804 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,285
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1