Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 5 1 2 3 4 5
#139308 03/01/2003 14:17
Dołączył: Dec 2001
Posty: 198
D
member
member
D Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 198
Chcialem zalozyc nowy temat dot.PLH jednak odswieze stary zeby nie robic balaganu chociaz ta nazwa... mogla by byc prawidlowa. Dobra koniec czepiania sie.
Dawno nic i nikt tu nie pisal bo ludzie jakos nie chca grac naszej rodzimej wiec i ja pewnego czasu tez przestalem dawac typy i liczyc swojego bilansu. Bilansu liczyc juz nie bede bo nie ma to sensu za duzo nic nie pisalem a po drugie po co <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Mysle ze w PLH bedzie sie teraz dzialo sporo i mam nadzieje ze uda mi sie to wykorzystac. Juz dzis oraz w niedziele widze pare dobrych meczy. Moje typy i opinie jednak dam po ukazaniu sie oferty.
pozdrawiam.

Bonus: Unibet
#139309 03/01/2003 17:18
Dołączył: Sep 2002
Posty: 246
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 246
W Profie jest już oferta na dzisiaj:
561 TKH Torun-Unia Os. 3.7 5.0 1.53 2.1 1.17
562 GKS Kat.-STH Zagl. 1.48 4.9 4.1 1.14 2.25
564 Stoczniow.-Podhale 1.79 4.4 2.95 1.27 1.77

#139310 03/01/2003 18:38
Dołączył: Dec 2001
Posty: 198
D
member
member
D Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 198
No to jeden mecz nie byl wziety niestety pod uwage (Tychy-Krynica).

561 TKH Torun-Unia Os. typ:2 kurs:1.53
Roznica miedzy tymi druzynami (nie tylko w tabeli)jest duza.W przerwie Swiatecznej w obu zespolach nie bylo prawie zadnych ruchow kadrowych. W Toruniu jedynie doszedl Czech polskiego pochodzenia ktory wczesniej gral tylko w 2 lidze Czeskiej czyli najnizszej, wiec nie sadze zeby jakos nagle zadecydowal o grze zespolu. Wiadomo Unia to od kilku lat potentat na ktorego nie ma sily i jak tylko bedzie chciala to ten mecz wygra, ale wlasnie o te "tylko" sie mozna bac. W tym sezonie potracil zespol z Oswiecimia juz troche punktow w dziwnych conajmniej meczach. Mysle jednak ze nie tym razem.

562 GKS Kat.-STH Zagl.typ:1 kurs:1.48
Mecz ten jest meczem druzyn ktore nie wiadomo bylo czy w ogole po przerwie wystartuja. Jednak PZHL obiecal im jakas pomoc finansowa. Z Zaglebia odszedl do Tychow jeden z najlepszych graczy taj druzyny obronca Kuc. Poza tym z czego wiem Zaglebie bedzie jeszcze oslabione.Z powodu kontuzji ma nie zagrac chyba 2 zawodnikow. Katowice... to dziwne ale mieli widmo upadku a teraz wlodarze klubu sciagaja wartosciowych graczy(Szubert z Tychow, Piekarski z Podhala) i mowia cos ze sytuacja klubu finansowo sie poprawia. Obietnice bez pokrycia?-zobaczymy. Na dzis wzmocniona Gieksa juz w skladzie z Wojciechem
Tkaczem powinna wygrac z Zaglebiem jezeli chce sie liczyc w walce o medal i odzyskac utracone 4 miejsce na rzecz Podhala.(druzynie z NT trzeba dopisac 3ptk. za walkower wlasnie z Katowicami).

Te dwa mecze wyzej postawie na 100%.
Natomiast odwazniejszym lub do rozpisu polecam mecz:
564 Stoczniow.-Podhale 2 2.95 lub X2 1.77
Cos mi sie wydaje ze Podhale tego meczu nie przegra. Za wszelka cene bedzie chcialo uciekac Katowicom i zapewnic sobie miejsce w 4 gwarantujace walke o medal. W gdansku dobrze zorganizowana i dobrze przed sezonem przygotowana druzyna nie wzmacniala sie w przerwie. Do Podhala przywedrowal swiezo upieczony Polak Voznik oraz Rozanski(obaj z Krynicy). O przypuszczalnie wysokiej formie moze swiadczyc mecz jaki rozegralo Podhale z Extraligowym Martinem na Slowacji wygrywajac 4:2!!
pozdrawiam.

#139311 03/01/2003 22:30
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
oj Darek zebys sie na naszych nie przejechał.

#139312 04/01/2003 12:32
Dołączył: Jun 2002
Posty: 205
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 205
Byłem wczoraj w małej hali przy Spodku.
Mecz toczył się w niezwykle przyjacielskiej atmosferze. Błędy Zagłębia w obronie to był koszmar :eek: Pierwsza bramka w 25 sekundzie po dwóch składnych podaniach. A te błędy obu drużyn przy zmianach-to niestety zmora polskich drużyn.
Ogólnie meczyk mógł się podobać ze względu na ładny "overek", no i pięknie, że GKS pokazał naprawdę wiele ładnych akcji. Gdy jeszcze Wojciech Tkacz wróci do dawnej formy i będzie jakaś kaska w klubie to zobaczymy...
I nawet ceny biletów spadły- po 5 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#139313 06/01/2003 12:25
Dołączył: Dec 2001
Posty: 198
D
member
member
D Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 198
Savio piatkowa kolejka po mojej mysli. Nawet dwoja na Podhale wlazla. Ale wczoraj tragedia, :eek: Tychy w plecy i cale szczescie ze meczu KTH-Stocznia nie bylo w ofercie. Dobrze ze nie mialem dostepu do netu w sobote i niedziele bo bym cos tu napisal i jeszcze by ktos skorzystal z typow uff. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> We wtorek nastepna kolejka.Cos sie wymysli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
pozdrawiam.

#139314 10/01/2003 18:50
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
prosze o typy na polske czesc

#139315 19/01/2003 02:44
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Podhale - Tychy 1 1.85 Prof. 18.00 :3gw:

Stoczniowiec - Eurostal 1 1.69 Prof. 16.00 :3gw:

#139316 26/01/2003 18:41
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
DZIS JEST KOLEJNA KOLEJKA POLSKIEGO HOKEJA

CO SAADZICIE I MECZU:
TORUN-PODHALE

PROSZE O OPINIE SPECOW ( NP. D.DARO.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )

POzdrawiam

#139317 26/01/2003 19:31
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
oczywiscie podhale chyba ze bede zabardzo przmeczeniu po meczu stoczniowcem pozatym 2 zawodnikow ma kontuzje ale i tak wygraja

#139318 26/01/2003 19:32
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
co ja popisalem to przez ta klawiature

#139319 26/01/2003 21:01
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
prosze o opinie na temat meczu
torun-podhale

macie jakies nowe wiadomosci ??

pozdrawiam

#139320 31/01/2003 23:50
Dołączył: Jan 2002
Posty: 232
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 232
Witam!
Czy ktos zna wynik Unia-Tychy?

#139321 31/01/2003 23:57
Dołączył: Jan 2002
Posty: 232
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 232
Ok, juz wiem 4:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#139322 02/02/2003 21:15
Dołączył: Jun 2002
Posty: 131
D
member
member
D Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 131
witam
mam prosbe podajcie mi wynik stoczniowca i podhala albo jeszcze lepiej jakis link

#139323 02/02/2003 21:22
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
Oryginalnie wysłał Dejw:
[qb]witam
mam prosbe podajcie mi wynik stoczniowca i podhala albo jeszcze lepiej jakis link[/qb]
www.skhsanok.qp.pl [skhsanok.qp.pl]

#139324 25/02/2003 12:35
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Eurostal Toruń - Zagłębie Sosnowiec 1 1.53 Prof. 18:00 :3gw:

Head to Head: 02/03
Eurostal : Zagłębie 9:3, 5:3, 6:2
Zagłębie : Eurostal 5:3, 3:0, 3:1

#139325 11/03/2003 03:15
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Rozpoczęły sie spotkania finałowe.
w pierwszym spotkaniu Unia Dwory Oświecim wysoko pokonała Katowice 7-2(2-0, 2-0, 3-2).

Jutro drugie spotkanie. Gospodarzem bedzie GKS Katowice. Kurs na Oświęcim w STS 1,6.Jak myślicie warto zagrac?

#139326 13/08/2003 18:25
Dołączył: Jun 2002
Posty: 205
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 205
Jako, ża miesiąc rusza Polska Liga Hokejowa warto zapoznać się z planem rozgrywek najsilniejszej ligii w Europie:D
W tym roku liga została skrócona (tylko 4 rundy) ze względu na start polskich drużyn w Europejskiej Interlidze. Oto plan I rundy:

RUNDA 1

12.09.2003 (piątek)

Stoczniowiec Gdańsk - GKS Tychy -:- (-:-,-:-,-:-)
Orlik Opole - Unia Oświęcim -:- (-:-,-:-,-:-)
GKS Katowice - KTH Krynica -:- (-:-,-:-,-:-)
Podhale Nowy Targ - TKH Toruń -:- (-:-,-:-,-:-)

14.09.2003 (niedziela)

GKS Tychy - Podhale Nowy Targ -:- (-:-,-:-,-:-)
TKH Toruń - Orlik Opole -:- (-:-,-:-,-:-)
KTH Krynica -Stoczniowiec Gdańsk -:-(-:-,-:-,-:-)
Unia Oświęcim - GKS Katowice -:- (-:-,-:-,-:-)

16.09.2003 (wtorek)

TKH Toruń - GKS Tychy -:- (-:-,-:-,-:-)
Podhale Nowy Targ - KTH Krynica -:- (-:-,-:-,-:-)
GKS Katowice - Orlik Opole -:- (-:-,-:-,-:-)
StoczniowiecGdańsk-Unia Oświęcim -:-(-:-,-:-,-:-)

19.09.2003 (piątek)

Orlik Opole - GKS Tychy -:- (-:-,-:-,-:-)
Unia Oświęcim -Podhale Nowy Targ -:-(-:-,-:-,-:-)
GKS Katowice-Stoczniowiec Gdańsk-:- (-:-,-:-,-:-)
KTH Krynica - TKH Toruń -:- (-:-,-:-,-:-)

21.09.2003 (niedziela)

GKS Tychy - KTH Krynica -:- (-:-,-:-,-:-)
Stoczniowiec Gdańsk -Orlik Opole-:- (-:-,-:-,-:-)
TKH Toruń - Unia Oświęcim -:- (-:-,-:-,-:-)
Podhale Nowy Targ - GKS Katowice -:-(-:-,-:-,-:-)

26.09.2003 (piątek)

Unia Oświęcim - GKS Tychy -:- (-:-,-:-,-:-)
Stoczniow. Gdańsk-PodhaleNowyTarg-:-(-:-,-:-,-:-)
GKS Katowice - TKH Toruń -:- (-:-,-:-,-:-)
Orlik Opole - KTH Krynica -:- (-:-,-:-,-:-)

28.09.2003 (niedziela)

GKS Tychy - GKS Katowice -:- (-:-,-:-,-:-)
KTH Krynica - Unia Oświęcim -:- (-:-,-:-,-:-)
Podhale Nowy Targ - Orlik Opole -:- (-:-,-:-,-:-)
TKH Toruń - Stoczniowiec Gdańsk -:- (-:-,-:-,-:-)

#139327 14/08/2003 09:39
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Jedno jest pewne juz przed startem ligi ze mistrzem będzie ..........
Unia Oświęcim!!!!!!!!!!

Strona 4 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, rymoholik, $-man, ElNinho[mmdea], betowiec, aker), 2,030 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,341
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1