|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 969
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2007
Posty: 969 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 969
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2007
Posty: 969 |
Ja nie wejde na strone  Probwalem kazda przegladarka , proxy tez nie pomaga.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2001
Posty: 290 |
Problem z bledem 403 i zakazem dostepu do strony dotyczy polaczenia przez serwer proxy.
Na 100% zablokowane sa popularne u nas adresy: w3cache.tpnet.pl w3cache.icm.edu.pl
Byc moze chodzi o to, ze nie wolno miec ustawionego w przegladarce zadnego proxy.
Dziwne, ze przez tak dlugi czas nie potrafiono wykryc(i naprawic) tak blahej sprawy.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
Kurde zamierzałem grać tam od wrzesnia a strona mi sie nie wczytuje ... mimo iz nie mam zadnego proxy..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 391
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 391 |
to nic nie tracisz bo ten buk ostatnimi czasy stracil duzo w oczach grajacych, radze zdecydowac sie na jakis konkurencyjny...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 308
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 308 |
czy w nowym 'gamebookers' dziala teraz usluga wyniki przez sms??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569 |
czy w nowym 'gamebookers' dziala teraz usluga wyniki przez sms?? nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135 |
Wpłacał ktoś gdzieś teraz przez MB ? Bo kurna zamknęło mi się okienko, które kazało czekać bo operacja w toku :| Wpłata poszła, teraz tylko pytanie czy GB zaksięguje czy zwróci na MB. Pisze do nich meile od paru godzin i cisza jak makiem zasiał.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Wpłacałem dzisiaj do GB przez MB i całość trwała z 1 minutę a kasa na GB była od razu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17 |
czy w nowym 'gamebookers' dziala teraz usluga wyniki przez sms?? nie Dziala wogole cos tam teraz? ja nadal probuje odzyskac konto ale juz zaczyna mi sie to nudzic. Gdyby nie zablokowane pieniadze to bym juz dawno odpuscil. Najpierw 3x musialem im wysylac swoje dane(skan paszportu i karty) na rozne adresy co mi podawali. Potem nagle wpadli na pomysl, ze mam jednak jeszcze raz im wyslac skan ale z maila ktory mam zarejestrowany w ich systemie. Dobra, wyslalem, znow zamilkli, po kilku mailach do nich w koncu napisali ze mam podac nr tel. bo musza do mnie zadzwonic by zweryfikowac czy ja to ja  no ale niestety minal tydzien prawie i nic. Obecnie na maile nie odpisuja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681 |
GB ma jeszcze bonus urodzinowy??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 97
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2007
Posty: 97 |
ja nie dostałem (miałem miesiąc temu)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
ja nie dostałem (miałem miesiąc temu) Czy jesteś w GB pół roku ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746 |
Zamierzam zrobić swoją pierwsza wypłate z GB i mam pytanie czy nie ma możliwości wypłaty w PLN? Jak chcę wypłacić to robi mi przewalutowanie na USD...,a wtedy będe troche stratny. p.s lepiej robić wypłate na karte czy na MB a potem na konto?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486 |
Kurde nie moge wyplacic teraz peiniedzy z GB kiedys nie mialem z tym problemu.. A teraz wyplacam na moneybookers i dosc ze idzie cholernie dlugo to nie moge wyplacic w PLN trace na przewalutowaniu to kasa nie dochodzi na MB bo przyslali mi meila po angielsku:/ ze moj e-mail w MB jest invalid i ze kasa zostanie spowrotem zwrocna na konto w GB;|
i ani lkasy zwroconej nie ma ani nie wiem jak mam wyplacic:/??
pomoze ktos ??
PS: zloty status byl lepszy niz te punkty w ktorych nawet nie wiem o co chodzi:/
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681 |
Pisałem już do supportu GB - nie ma już bonusu urodznowego. Czyli to koniec mojej przygody z tym bukiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Jakoś mnie to nie dziwi, zniknął bonus 100% cashback, jednocześnie bonus urodzinowy... Niestety ten buk dzisiaj nie jest już tym samym Gamebookers co kiedyś. A szkoda, bo dawniej był to jeden z moich ulubionych buków... Może to jest trochę śmieszne, ale wszystkie rzeczy, które mi się podobały w tym buku... zniknęły. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279 |
czy ktos wypłacał kase z Gb bezpośrednio na konto inteligo?? zaszło troche zmian od ostaniej wypłaty z GB. czy teraz nie moge wypłacic kasy na MB jezeli wczesniej wpłaciłem tam kase karta??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Beznadzieja się zrobiła. Wpłaciłem sobie 400 PLN ale kwotę musiałem podać w EUR i przy kwocie 100Euro za przewalutowanie zakosili sobie 13 złocisz. A zakłady live to taka padaka, że się w głowie nie mieści 
|
|
|
Link skopiowany do schowka