Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
S
SJS Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Jak odzyskać zakładki w firefoxie?. Wcięło mi je jak komp mi się wczoraj zresetował :/.

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Originally Posted by SJS
Jak odzyskać zakładki w firefoxie?. Wcięło mi je jak komp mi się wczoraj zresetował :/.
to dosc proste
:]

Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Originally Posted by herkules
Originally Posted by SJS
Jak odzyskać zakładki w firefoxie?. Wcięło mi je jak komp mi się wczoraj zresetował :/.
to dosc proste
:]

[Linked Image]

mam nadzieje ,że jasno wyjaśnione wink

Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Sorki za literowki musze zmienic klawiature bo zacinaja sie już przyciski no i pisalem na kacu .

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
"Wyrzej" to nie literówka panie herkules wink

Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Originally Posted by Zbigniew
"Wyrzej" to nie literówka panie herkules wink
grin na ba czlowiek nie mysli jak pomaga tongue

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by michal_tbg
Ja tez mam maly problem. Komuter dotychczas chodzil bez zarzutow, a dzisiaj wlaczam i ladowanie Xp'ka trwa z 10 minut, jak juz sie zaladuje to nawet na otwarcie glupiego gadu-gadu trzeba czekac bardzo dlugo, czyli ogolne spowolnienie wszysktkiego... czym to moze byc spowodowane ? mozliwe ze dysk pada ?

tez tak kiedys mialem i byla to wina dysku

Dołączył: May 2006
Posty: 281
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 281
Originally Posted by james-1
Mam mały problem na kompie. Mam dwa dyski na kompie, jeden-nowy, większy, na nim jest system i drugi-stary, mniejszy, pusty. Chciałbym odłączyć ten starszy dysk i pracować na jednym, tylko czasami podłączać go, ale jest pewien problem. Otóż jak to zrobie to komputer przestaje się włączać. Po prostu dwa twarzdziele muszą być podłączony, aby mój komputer działał. Co zrobić, aby spełnić swoją zachcianke :D:D ??
ponawiam

Dołączył: Jun 2007
Posty: 69
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 69
mzoe mnie ktos pokeirowac jak mam zrobic z demo Noda pełna wersje? ;]

Pozdrawiam smile

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Originally Posted by yaaho
Originally Posted by michal_tbg
Ja tez mam maly problem. Komuter dotychczas chodzil bez zarzutow, a dzisiaj wlaczam i ladowanie Xp'ka trwa z 10 minut, jak juz sie zaladuje to nawet na otwarcie glupiego gadu-gadu trzeba czekac bardzo dlugo, czyli ogolne spowolnienie wszysktkiego... czym to moze byc spowodowane ? mozliwe ze dysk pada ?

tez tak kiedys mialem i byla to wina dysku

Sprawdź najpierw zasilacz (podłącz inny jak możesz).

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Originally Posted by james-1
Originally Posted by james-1
Mam mały problem na kompie. Mam dwa dyski na kompie, jeden-nowy, większy, na nim jest system i drugi-stary, mniejszy, pusty. Chciałbym odłączyć ten starszy dysk i pracować na jednym, tylko czasami podłączać go, ale jest pewien problem. Otóż jak to zrobie to komputer przestaje się włączać. Po prostu dwa twarzdziele muszą być podłączony, aby mój komputer działał. Co zrobić, aby spełnić swoją zachcianke :D:D ??
ponawiam

Ale w ogóle się nie uruchamia, zatrzymuje się przy wykrywaniu dysków, nie znajduje systemu czy podczas ładowania systemu? Dyski IDE czy SATA?

Dołączył: Jun 2007
Posty: 69
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 69
Originally Posted by Makaveli
mzoe mnie ktos pokeirowac jak mam zrobic z demo Noda pełna wersje? ;]

Pozdrawiam smile

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Originally Posted by Ghost
Originally Posted by james-1
Originally Posted by james-1
Mam mały problem [bla bla ble blau ble blo]??
ponawiam

Ale w ogóle się nie uruchamia, zatrzymuje się przy wykrywaniu dysków, nie znajduje systemu czy podczas ładowania systemu? Dyski IDE czy SATA?

A dobrze poustawiałeś zworki?? Ja miałęm kiedyś inny problem- gdy poszedłem z dyskie do kogoś z nagrywarką, to mi dysku nie wykrywało grin

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Originally Posted by Makaveli
Originally Posted by Makaveli
mzoe mnie ktos pokeirowac jak mam zrobic z demo Noda pełna wersje? ;]

Pozdrawiam smile

Tu masz linka: http://sklep.dagma.pl/

Albo możesz też sciągnąć Fixa- poszuka na forum peb.pl - tam jest pełno róźnych wersji NOda32 z Fixem lub z "witaminkami" grin

Dołączył: May 2006
Posty: 281
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 281
Originally Posted by Ghost
Originally Posted by james-1
Originally Posted by james-1
Mam mały problem na kompie. Mam dwa dyski na kompie, jeden-nowy, większy, na nim jest system i drugi-stary, mniejszy, pusty. Chciałbym odłączyć ten starszy dysk i pracować na jednym, tylko czasami podłączać go, ale jest pewien problem. Otóż jak to zrobie to komputer przestaje się włączać. Po prostu dwa twarzdziele muszą być podłączony, aby mój komputer działał. Co zrobić, aby spełnić swoją zachcianke :D:D ??
ponawiam
Zatrzymuje się przy wykrywaniu dysków. Da rade coś z tym zrobić?

Ale w ogóle się nie uruchamia, zatrzymuje się przy wykrywaniu dysków, nie znajduje systemu czy podczas ładowania systemu? Dyski IDE czy SATA?

Dołączył: May 2006
Posty: 281
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 281
Originally Posted by james-1
Originally Posted by Ghost
Originally Posted by james-1
Originally Posted by james-1
Mam mały problem na kompie. Mam dwa dyski na kompie, jeden-nowy, większy, na nim jest system i drugi-stary, mniejszy, pusty. Chciałbym odłączyć ten starszy dysk i pracować na jednym, tylko czasami podłączać go, ale jest pewien problem. Otóż jak to zrobie to komputer przestaje się włączać. Po prostu dwa twarzdziele muszą być podłączony, aby mój komputer działał. Co zrobić, aby spełnić swoją zachcianke :D:D ??
ponawiam

Ale w ogóle się nie uruchamia, zatrzymuje się przy wykrywaniu dysków, nie znajduje systemu czy podczas ładowania systemu? Dyski IDE czy SATA?

Zatrzymuje się przy wykrywaniu dysków. Da rade coś z tym zrobić? Proszę o wusunięcie poprzedniejgo posta. Sorry.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Originally Posted by _Way_
Originally Posted by Makaveli
Originally Posted by Makaveli
mzoe mnie ktos pokeirowac jak mam zrobic z demo Noda pełna wersje? ;]

Pozdrawiam smile

Tu masz linka: http://sklep.dagma.pl/

Albo możesz też sciągnąć Fixa- poszuka na forum peb.pl - tam jest pełno róźnych wersji NOda32 z Fixem lub z "witaminkami" grin

można i bez fixa smile jak nie podolasz daj znac pomoge . grin

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
Originally Posted by james-1
Originally Posted by james-1
Originally Posted by Ghost
Originally Posted by james-1
[quote=james-1]Mam mały problem na kompie. Mam dwa dyski na kompie, jeden-nowy, większy, na nim jest system i drugi-stary, mniejszy, pusty. Chciałbym odłączyć ten starszy dysk i pracować na jednym, tylko czasami podłączać go, ale jest pewien problem. Otóż jak to zrobie to komputer przestaje się włączać. Po prostu dwa twarzdziele muszą być podłączony, aby mój komputer działał. Co zrobić, aby spełnić swoją zachcianke :D:D ??
ponawiam

Ale w ogóle się nie uruchamia, zatrzymuje się przy wykrywaniu dysków, nie znajduje systemu czy podczas ładowania systemu? Dyski IDE czy SATA?

Zatrzymuje się przy wykrywaniu dysków. Da rade coś z tym zrobić? Proszę o wusunięcie poprzedniejgo posta. Sorry. [/quote]

to na pewno zworki trzeba przestawic, zobacz jak masz ustawione teraz

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
@james-1

Prawdopodobnie masz źle zworki ustawione albo coś w biosie namieszane. Dysk z systemem powinien być ustawiony na master, a jeśli jest i nie chce pójść, to podłącz go do drugiego gniazda na taśmie IDE (jeśli to dysk IDE). Ewentualnie jak nie da rady to zrób jeszcze w biosie Load Bios Defaults (w różnych biosach różnie to się nazywa). Musi pójść smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
Mój brat zakłada neta w wawie. Opłaca się brać sferię, albo Iplusa? Jakie są zalety, wady każdej z nich? A może lepiej coś innego?

Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, forty, JelineK, kamel, donic, rymoholik, aker), 1,136 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,629
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1