|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135 |
Jak odzyskać zakładki w firefoxie?. Wcięło mi je jak komp mi się wczoraj zresetował :/.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399 |
Jak odzyskać zakładki w firefoxie?. Wcięło mi je jak komp mi się wczoraj zresetował :/. to dosc proste :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399 |
Jak odzyskać zakładki w firefoxie?. Wcięło mi je jak komp mi się wczoraj zresetował :/. to dosc proste :] [ Linked Image] mam nadzieje ,że jasno wyjaśnione 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399 |
Sorki za literowki musze zmienic klawiature bo zacinaja sie już przyciski no i pisalem na kacu .
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
"Wyrzej" to nie literówka panie herkules 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399 |
"Wyrzej" to nie literówka panie herkules   na ba czlowiek nie mysli jak pomaga 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Ja tez mam maly problem. Komuter dotychczas chodzil bez zarzutow, a dzisiaj wlaczam i ladowanie Xp'ka trwa z 10 minut, jak juz sie zaladuje to nawet na otwarcie glupiego gadu-gadu trzeba czekac bardzo dlugo, czyli ogolne spowolnienie wszysktkiego... czym to moze byc spowodowane ? mozliwe ze dysk pada ? tez tak kiedys mialem i byla to wina dysku
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 281
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 281 |
Mam mały problem na kompie. Mam dwa dyski na kompie, jeden-nowy, większy, na nim jest system i drugi-stary, mniejszy, pusty. Chciałbym odłączyć ten starszy dysk i pracować na jednym, tylko czasami podłączać go, ale jest pewien problem. Otóż jak to zrobie to komputer przestaje się włączać. Po prostu dwa twarzdziele muszą być podłączony, aby mój komputer działał. Co zrobić, aby spełnić swoją zachcianke :D:D ?? ponawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2007
Posty: 69 |
mzoe mnie ktos pokeirowac jak mam zrobic z demo Noda pełna wersje? ;] Pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Ja tez mam maly problem. Komuter dotychczas chodzil bez zarzutow, a dzisiaj wlaczam i ladowanie Xp'ka trwa z 10 minut, jak juz sie zaladuje to nawet na otwarcie glupiego gadu-gadu trzeba czekac bardzo dlugo, czyli ogolne spowolnienie wszysktkiego... czym to moze byc spowodowane ? mozliwe ze dysk pada ? tez tak kiedys mialem i byla to wina dysku Sprawdź najpierw zasilacz (podłącz inny jak możesz).
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Mam mały problem na kompie. Mam dwa dyski na kompie, jeden-nowy, większy, na nim jest system i drugi-stary, mniejszy, pusty. Chciałbym odłączyć ten starszy dysk i pracować na jednym, tylko czasami podłączać go, ale jest pewien problem. Otóż jak to zrobie to komputer przestaje się włączać. Po prostu dwa twarzdziele muszą być podłączony, aby mój komputer działał. Co zrobić, aby spełnić swoją zachcianke :D:D ?? ponawiam Ale w ogóle się nie uruchamia, zatrzymuje się przy wykrywaniu dysków, nie znajduje systemu czy podczas ładowania systemu? Dyski IDE czy SATA?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2007
Posty: 69 |
mzoe mnie ktos pokeirowac jak mam zrobic z demo Noda pełna wersje? ;] Pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681 |
Mam mały problem [bla bla ble blau ble blo]?? ponawiam Ale w ogóle się nie uruchamia, zatrzymuje się przy wykrywaniu dysków, nie znajduje systemu czy podczas ładowania systemu? Dyski IDE czy SATA? A dobrze poustawiałeś zworki?? Ja miałęm kiedyś inny problem- gdy poszedłem z dyskie do kogoś z nagrywarką, to mi dysku nie wykrywało 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681 |
mzoe mnie ktos pokeirowac jak mam zrobic z demo Noda pełna wersje? ;] Pozdrawiam  Tu masz linka: http://sklep.dagma.pl/Albo możesz też sciągnąć Fixa- poszuka na forum peb.pl - tam jest pełno róźnych wersji NOda32 z Fixem lub z "witaminkami" 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 281
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 281 |
Mam mały problem na kompie. Mam dwa dyski na kompie, jeden-nowy, większy, na nim jest system i drugi-stary, mniejszy, pusty. Chciałbym odłączyć ten starszy dysk i pracować na jednym, tylko czasami podłączać go, ale jest pewien problem. Otóż jak to zrobie to komputer przestaje się włączać. Po prostu dwa twarzdziele muszą być podłączony, aby mój komputer działał. Co zrobić, aby spełnić swoją zachcianke :D:D ?? ponawiam Zatrzymuje się przy wykrywaniu dysków. Da rade coś z tym zrobić? Ale w ogóle się nie uruchamia, zatrzymuje się przy wykrywaniu dysków, nie znajduje systemu czy podczas ładowania systemu? Dyski IDE czy SATA?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 281
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 281 |
Mam mały problem na kompie. Mam dwa dyski na kompie, jeden-nowy, większy, na nim jest system i drugi-stary, mniejszy, pusty. Chciałbym odłączyć ten starszy dysk i pracować na jednym, tylko czasami podłączać go, ale jest pewien problem. Otóż jak to zrobie to komputer przestaje się włączać. Po prostu dwa twarzdziele muszą być podłączony, aby mój komputer działał. Co zrobić, aby spełnić swoją zachcianke :D:D ?? ponawiam Ale w ogóle się nie uruchamia, zatrzymuje się przy wykrywaniu dysków, nie znajduje systemu czy podczas ładowania systemu? Dyski IDE czy SATA? Zatrzymuje się przy wykrywaniu dysków. Da rade coś z tym zrobić? Proszę o wusunięcie poprzedniejgo posta. Sorry.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399 |
mzoe mnie ktos pokeirowac jak mam zrobic z demo Noda pełna wersje? ;] Pozdrawiam  Tu masz linka: http://sklep.dagma.pl/Albo możesz też sciągnąć Fixa- poszuka na forum peb.pl - tam jest pełno róźnych wersji NOda32 z Fixem lub z "witaminkami"  można i bez fixa  jak nie podolasz daj znac pomoge . 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042 |
[quote=james-1]Mam mały problem na kompie. Mam dwa dyski na kompie, jeden-nowy, większy, na nim jest system i drugi-stary, mniejszy, pusty. Chciałbym odłączyć ten starszy dysk i pracować na jednym, tylko czasami podłączać go, ale jest pewien problem. Otóż jak to zrobie to komputer przestaje się włączać. Po prostu dwa twarzdziele muszą być podłączony, aby mój komputer działał. Co zrobić, aby spełnić swoją zachcianke :D:D ?? ponawiam Ale w ogóle się nie uruchamia, zatrzymuje się przy wykrywaniu dysków, nie znajduje systemu czy podczas ładowania systemu? Dyski IDE czy SATA? Zatrzymuje się przy wykrywaniu dysków. Da rade coś z tym zrobić? Proszę o wusunięcie poprzedniejgo posta. Sorry. [/quote] to na pewno zworki trzeba przestawic, zobacz jak masz ustawione teraz
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
@james-1 Prawdopodobnie masz źle zworki ustawione albo coś w biosie namieszane. Dysk z systemem powinien być ustawiony na master, a jeśli jest i nie chce pójść, to podłącz go do drugiego gniazda na taśmie IDE (jeśli to dysk IDE). Ewentualnie jak nie da rady to zrób jeszcze w biosie Load Bios Defaults (w różnych biosach różnie to się nazywa). Musi pójść 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951 |
Mój brat zakłada neta w wawie. Opłaca się brać sferię, albo Iplusa? Jakie są zalety, wady każdej z nich? A może lepiej coś innego?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|