Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 13 1 2 3 4 12 13
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
#1 może i 30, już sam nie pamiętam jak pożyczane było z 10 miesięcy temu (bodajże 20 oddałeś w dniu finału Eurowizji)

#2 wydymany? jak? o to ciekawe...

#3 a co mnie to obchodzi, było nie pożyczać

#4 smirk

tu już nie chodzi o te grosze ale o honor blush

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
co to za wydatki ze nie masz 30 zł ?
To raptem 10 piw ?! 5 paczek fajek ?
badz powazny.
nie cierpie ludzi ktorzy zaslaniaja swoje dlugi, tym ze pozyczyli komus innemu, badz ze zostali wydymali ?
i gadanie "oddam Ci, jak ktos inny odda" jest juz zalosne.

Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
Originally Posted by Krupier
Originally Posted by pettersen
co prawda nie było to podczas wymiany
ale pożyczka

50pln

nie oddane, sprawa ciągnie sie już od hu huu... laugh

Krupier może poświadczyć

widzę, że gra w konkursie,
na GG nie odpisuje
na PM nie odpisuje

poproszę, któregoś z modów o napisanie z moim imieniu jak nie odpisze, to należy się ban

użytkownik: Landzaat
profil: https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showprofile&User=11653
podpisuje sie pod, mi co prawda oddal ale po 5 miesiacach! i to przegrywajac ze mna w pokera a nie w normalny sposob.

Powiesz mi jedno. Wypłaciłeś kasę? TAK. Drugie pytanie. Po co się zgadzałeś wygrać ze mną w pokera, jeśli teraz masz oto pretensje? Pozdrawiam i czekam na 8$ papa

Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
Człowieku wisiales kase przez 5 miesiecy, nie odzywales sie, znikales, kreciles ze to tu masz kase ze to tam masz a jak przegrales 8$ wiecej to myslales ze ja wyplace narazajac sie jeszcze na zamkniecie konta z powodu chipdumpingu i grzecznie ci oddam nadwyzke laugh

Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
Originally Posted by rozmus
co to za wydatki ze nie masz 30 zł ?
To raptem 10 piw ?! 5 paczek fajek ?
badz powazny.
nie cierpie ludzi ktorzy zaslaniaja swoje dlugi, tym ze pozyczyli komus innemu, badz ze zostali wydymali ?
i gadanie "oddam Ci, jak ktos inny odda" jest juz zalosne.

o lol....5 stów na turniej w nogę, a o reszcie nie wspominam...bo po co mam się kłócić...do Krupiera jakoś pretensji nie mam,że mi wisi od 3-4 miesięcy 8$,ale szczegół.jakby miał honor to by oddał

Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
Po to sie zgodzilem zagrac w pokera zeby odzyskac ta kase bo innego wyjscia nie bylo i sam dobrze o tym wiesz.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
Pozyczyles ? miej honor oddac. Prosta sprawa.
Szczegolnie ze kwota nie duza bo tylko 30 zł, a robisz z siebie posmiewisko. Warto ?

Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
Originally Posted by Krupier
Po to sie zgodzilem zagrac w pokera zeby odzyskac ta kase bo innego wyjscia nie bylo i sam dobrze o tym wiesz.

Była...no ale Wy jesteście mądrzejsi....papa 2 dni więcej byś poczekał i byś miał tą kasę na MB, ale nie chciałeś poczekać

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Originally Posted by Landzaat
o lol....5 stów na turniej w nogę, a o reszcie nie wspominam...bo po co mam się kłócić...do Krupiera jakoś pretensji nie mam,że mi wisi od 3-4 miesięcy 8$,ale szczegół.jakby miał honor to by oddał

ty nie masz prawa mówić o honorze

Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
Originally Posted by rozmus
Pozyczyles ? miej honor oddac. Prosta sprawa.
Szczegolnie ze kwota nie duza bo tylko 30 zł, a robisz z siebie posmiewisko. Warto ?

Jak napisałeś tak do mnie to napisz tak i do Krupiera...8$ to mniej niż 30zł a się nie odzywa od 4 miesięcy smile

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Originally Posted by rozmus
Pozyczyles ? miej honor oddac. Prosta sprawa.
Szczegolnie ze kwota nie duza bo tylko 30 zł, a robisz z siebie posmiewisko. Warto ?
nie chciałem mu tego robić...

czekałem 10 miesięcy

i na jego nieszczęście sobie przypomniałem


Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
Tylko ze z tego co czytam Krupier nie pozyczał.
I nie dziwie sie ze wziol 8$ wiecej bo tak jak sam napisał narazał sie "na zamkniecie konta z powodu chipdumpingu"
Obiektywnie patrzac sadze ze Krupier gdyby widział-czuł ze jest winny nie miałby problemu z oddaniem marnych 30 zł, a widac ze ty masz wielki.

Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
Rozmus...proszę Cię...nie znasz sytuacji a gadasz...Ugadałem się z nim,że to co mam na stoliku weźmie wszystko i nadmiar mi odda i się zgodził...Oto mi chodzi,że się zgodził.Czyli robi z mordy dupę

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
to do kiedy dajemy mu czas?

niech jakiś moderator się wpisze

Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
pettersen - szczerze ? jesli jest to człowiek powazny, zebranie 30 zł nie powinno zajac mu wiecej czasu niz dzien.
Bo sam chyba powiesz ze nie jest to jakas kosmiczna suma, by zbierac ja teraz cały tydzien.

P.S. Juz sie nie wtracam, bo tak naprawde sytuacja mnie nie dotyczy ale musialem sie dodac swoje 3 gr bo jak zobaczylem wpis w stylu "oddam jak ktos mi odda" to cisnienie mi skoczyło.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Nie wnikam kto co kogo bo jeden zaczyna spiewke ze ten drugi mu wisi...
Badzcie powazni, Landzat pisze ze ma wydatki bo "turniej wpilke"...no mega LOL

przeciez slow brakuje, nie chcialbym tego nazywac po imieniu ale przed chwila napisal do mnie ktos i prosil o pozyczke, nie pozyczylbym nawet zlotowki jak czytam ten dzial choc nie raz pozyczalem.

Moze to tedy najlepsza droga...

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Panowie, chodzi o zasady, jesli ktos sie umawia z kims ze odda wiecej to nie ma znaczenia czy bylo to 5zl. czy 300zl.

Bedziemy banowac za taki numery, wiec lepiej nie robic z geby dupy i jesli sie umawiacie ze oddacie wiecej to prosze dotrzymac umowy.

Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
Originally Posted by rozmus
pettersen - szczerze ? jesli jest to człowiek powazny, zebranie 30 zł nie powinno zajac mu wiecej czasu niz dzien.
Bo sam chyba powiesz ze nie jest to jakas kosmiczna suma, by zbierac ja teraz cały tydzien.

P.S. Juz sie nie wtracam, bo tak naprawde sytuacja mnie nie dotyczy ale musialem sie dodac swoje 3 gr bo jak zobaczylem wpis w stylu "oddam jak ktos mi odda" to cisnienie mi skoczyło.

Mi też skacze jak mnie koleś okrada i nie oddaje. Rozumiem Pettersena i przyznaję się do błędu.

Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
Originally Posted by Experto
Panowie, chodzi o zasady, jesli ktos sie umawia z kims ze odda wiecej to nie ma znaczenia czy bylo to 5zl. czy 300zl.

Bedziemy banowac za taki numery, wiec lepiej nie robic z geby dupy i jesli sie umawiacie ze oddacie wiecej to prosze dotrzymac umowy.

Chodzi o zasady...I pewnie te będą obowiązywać tylko mnie, a nie kolegę Krupiera,który ze mną się umawia tak,a nie inaczej, a później się nie odzywa 4 miesiące...

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Landzaat, także ostateczny termin to ...

Strona 2 z 13 1 2 3 4 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, aker, forty), 1,380 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,255
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1