. Moze zaczac g..."> . Moze zaczac g...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11
#140553 10/11/2002 04:38
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Obiecalem nie denerwowac sie na NHL.. ale wczoraj Colorado to mnie wcurwilo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Moze zaczac grac progresja na ich home win, hehe..? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> W koncu kiedys musza wygrac!

Bonus: Unibet
#140554 10/11/2002 04:40
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Dzis szeroka grupa niepewnych jak zwykle typow:
EXP
St. Louis - Toronto 1 1.95
UNI
St. Louis- Toronto O 1.8 :2gw:
Boston- Ottawa U 1.83
Buffalo- Atlanta U 1.9
Montreal- LA X 4.1
S.Jose- Minnesota O 2.05
S.Jose- Minnesota 2zd 2.45
S.Jose- Minnesota 2 3.3

Jak nie napisalem inaczej to :1gw:

bilans: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> / <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 14/15 wpl/wyp 50/45.4

pozdrawiam, trafnych typow wszystkim zycze, PI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#140555 10/11/2002 05:24
Dołączył: Jan 2002
Posty: 441
A
ADI Offline
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 441
Quote
Oryginalnie wysłał piil:
[qb]Obiecalem nie denerwowac sie na NHL.. ale wczoraj Colorado to mnie wcurwilo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Moze zaczac grac progresja na ich home win, hehe..? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> W koncu kiedys musza wygrac![/qb]
hehehe moge to samo powiedziec mozna juz zaczac od jutra graja znowu u siebie no jak z Nashville niewygraja to slabo z nich bede klula no ale zobaczymy... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#140556 10/11/2002 18:47
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Uparcie..
EXP
Colorado- Nashville 1 1.7 :2gw:

bilans: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> / <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 19/18 wpl/wyp 59/58.75

#140557 10/11/2002 22:09
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
niedziela:

Minesota ml 2,05 sia 7/10

#140558 11/11/2002 02:53
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
i dodatkowo:

Nashvill +1,5 1,8 sia 4/10

#140559 11/11/2002 12:37
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550
Witam

Nie wiecie co się dzieje z Colorado - czy jest jakieś logiczne wytłumaczenie na ich śmieszną grę - jeszcze jak jutro przegrają z Columbusem to będzie zajebiście.

Salutos
Goodman

P.S. Czy w Colorado nie gra ktoś ważny dla zespołu z powodu kontuzji przecież sam Forsberg z Sakiciem i jeszcze Hejduk powinni wymiatać takimi drużynami jak Nashville - ale jestem wkur....

#140560 11/11/2002 14:37
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
tylko bramkarz Patrick Roy nie gra, zastepuje go Aebischer. ale ostatnio spisywal sie niezle, to komentarz do poprz meczu Lawin z Anaheim:

Aebischer, playing his third straight game in place of injured starter Patrick Roy, had the Avalanche in position for the victory, but didn't get much help.

He stopped 27 shots after allowing eight goals the previous two games, but remained winless in five games this season after allowing two goals in a span of 4:45.

"Our problem is not between the posts, it's between the ears," Hartley said. "That is where our problem is right now. You cannot fault David Aebischer for tonight's game."

AHA: we wczorajszym meczu Roy juz gral.. obronil 24 strzaly.. ale puscil 4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#140561 11/11/2002 17:27
Dołączył: Jan 2002
Posty: 441
A
ADI Offline
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 441
ja takze proponuje tak jak juz tam kiedys ktos pisal zagrac na nich progresja... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
mhmh... ****a juz 4 albo 5 raz jak na nich stawiam daja dupy

#140562 11/11/2002 19:31
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Na dzis jeden typ tylko:
PROF
S. Jose - NYR 1 2.3 :2gw:

w totomixie puszczalem AKO i dolaczylem na jutro..
Colorado - Columbus 1 1.7 :2gw:

uparcie.. ale ilosci gwiazdek na Colorado nie zwiekszam.. boje sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

bilans: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> / <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 19/19 wpl/wyp: 61/58.75

#140563 11/11/2002 21:43
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
Florida Panthers - Chicago Blackhawks under 5.5 @ 1.65 Unibet 3/10
Śrdnia bramek Florydy u siebie i Chicago na wyjeździe poniże 5, ale ostrożnie, bo Chicago już 4 undery z rzędu.

San José Sharks - New York Rangers over 5.5 @ 1.80 Unibet 2/10
San Jose 6 overów i 7 underów, ostatnio 2 under, Rangersi 8 overów i 9 underów, tak więc staty bardzo wyrównane. San Jose jednak wyższa średnia bramek gdy grają u siebie (5.83, ogólna 5.69), a Rangersi gdy na wyjeździe (6.14, ogólna 5.53). Obie drużyny są wśród 11 w lidze, że średnią bramek w meczu ponad 5.5.

Bilans: (73-72) [-13,36/393] -3,40%

#140564 11/11/2002 22:25
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
The day's total goals under 28 @ 1.67 B&W 4/10
Przyglądam się ostatnio zakładom na ilość bramek w kolejce i zachęcony trafieniem ostatnio kilka razy takiego zakładu postanowiłem wciągnąć je do mojego typowania. Ja będe korzystał z oferty B&W jeśli chodzi o te zakłady, jednak tylko na te, do pozostałych dalej będe wykorzystywał tylko Unibet i Ekspekt.
To do roboty!
Na dzis jest linia 28.

Średnie drużyn dziś grających to 27,7, czyli linia. Gdy rozróżnimy średnie na wyjeździe i u siebie wychodzi 26,1 (wszystko bez dogrywek). Tyle statystyki, a teraz trochę wróżenia z fusów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (mam dziś trochę wolnego czasu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )...

Boston-Edmonton
Bliżej mi tu do undera, boston roztrzelał się ostatnio, to samo Edmonton. Mecz ten powinien być w miarę wyrównany, bliski remisu, powiedzmy 3-5 goli.
Atlanta-Calgary
Atlanta ma najwyższą średnią w lidze, ale ostatnio gdy przestała wszystko przegrywać to bramek już tak dużo nie pada (nie licząc ostatniego meczu, gdy padło ich 10). Calgary gra już 5 mecz wyjazdowy i patrząc na ich wyniki to chyba są coraz bardziej zmęczeni, bo grają coraz gorzej. Duża szansa dla Atlanty, na mój gust 4-6 bramek, może 2-2?
Florida-Chicago
Tu spodziewam się undera, czyli max 5 bramek.
Tampa Bay-Phoenix
Tampa na wyjezdzie przeważnie overy (7-2), ale u siebie przewaga underów (4-2). Phoenix wyjazdy zdecydowanie na under (6-3). Tampa gra ostatnio trochę gorzej, Phoenix w kratkę. Dużo goli jednak się nie spodziewam, tak powiedzmy do 6.
S.Jose-N.Y.Rangers
Tu spodziewam się overa, choć oczywiście pewny nie jestem. Wg mnie 4-7 goli.

Podsumowując skrajne wartości wychodzi maksymalnie 29 bramek, czyli nieznacznie ponad linie. Czyli ja skłaniam się ku under 28. Za underem także czynnik psychologiczny - po weekendzie, przeważnie jest rozprężenie jeśli chodzi o padające bramki, choć to moja taka luźna obserwacja nie poparta faktami statystycznymi.
Spodziewam się dziś maksymalnie 2 overów.

Kurs nie specjalny, stawka też nie powinna.

Bilans wyżej

PS Ledwo zdążyłem, pierwszy mecz za 30 min.

#140565 11/11/2002 22:30
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
Oj coś mi ostatnio forum troszkę nawala, najpierw nie mogę wysłać, potem jest kilka postów.

#140566 12/11/2002 02:41
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
poniedziałek:

Tampa Bay -0,5 1,91 pinacle 5/10
Chicago under 5,5 1,77 bw 7/10

bilans: 12-12-0 +0,56j/139j +0,4%

#140567 12/11/2002 06:17
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
W związku z tym, że zakłady ML w NHL mi nie wchodzą, znalazłem typek dla zabawy w B&W:
New York Rangers at San Jose Sharks
Team to be awarded most penalties in the game?
Away Team - 1,83

Tutaj prócz czystej statystyki, dochodzi frustracja "Strażników". Szkoda, że Oliwa ma karę 5 spotkań...

Pozdrawiam

#140568 12/11/2002 22:39
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
Montreal Canadiens - Dallas Stars 2 @ 2.35 Ekspekt 4/10
Montreal Canadiens - Dallas Stars over 5.5 @ 1.90 Unibet 3/10


New Jersey Devils - Mighty Ducks of Anaheim 1 @ 1.75 Unibet 4/10

Detroit Red Wings - Nashville Predators 1 @ 1.60 Ekspekt 3/10

Carolina Hurricanes - Phoenix Coyotes 2 @ 3.20 Unibet 2/10

Vancouver Canucks - St Louis Blues under 5.5 @ 1.87 Unibet 2/10
Vancouver Canucks - St Louis Blues 2 @ 2.40 Unibet @ 3/10


The day's total goals under 54.5 @ 1.83 B&W 2/10
Wczoraj jednak padł over (29 bramek). Dziś dużo meczy przez co analiza utrudniona, a statystyki nic nie pomagają: średnio wypada 53.52, oraz 55.41 gdy rozrużnimy home/away. Ja jednak za underem, tak raczej intuicyjnie.

Bilans: (75-73) [-13,81/402] -3,44%

#140569 12/11/2002 23:08
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
wtorek:

Columbus +1,5 1,67 unibet 8/10
St.Louis -0,5 2,15 will 7/10
Anahaim under 5 1,8 will 7/10
Los Angeles over 5,5 2,03 pinacle 6/10
Anahaim +0,5 2,35 will 6/10
Phoenix under 5 2 pinacle 6/10
Dallas under 5,5 1,98 pinacle 6/10
Bufflo under 5,5 1,87 sia 5/10
Minesota ml 1,67 unibet 5/10

bilans: 14-12-0 +12,5j/151j +8,3%

#140570 13/11/2002 00:16
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Bufflo - Boston under 5.5 1.68 Unibet 0:55 :2gw:
Buffalo - Boston 1-2
Buffalo - Boston 4-3
Boston - Buffalo 2-2
Boston - Buffalo 4-2
Boston - Buffalo 3-1

Ostatnie mecze:
Buffalo - Atlanta 4-6
Carolina - Buffalo 2-0
Columbus - Buffalo 3-2
Edmonton - Buffalo 1-1
Calgary - Buffalo 3-0

Boston - Edmonton 6-1
Boston - Ottawa 7-1
Detroit - Boston 1-1
Boston - NY Rangers 3-2
Boston - Anaheim 1-4

I chyba Colordo powinno w końcu wygrać.

#140571 13/11/2002 03:38
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Wystrzegam się obstawiania meczy NHL na "wynik" ( co innego underover), ale dzisiaj odstąpię od tego:

Colorado Avalanche - Columbus Blue Jackets 1 1.6 Expekt 2:55 :2gw:

........ W-L-T-OTL
Columbus 7-5-1-1
Colorado 4-4-4-3

Blue Jackets - 1-3-0-0 on the road; Avalanche - 0-4-3-1 at home.

Colorado - Columbus 4-1
Colorado - Columbus Blue Jackets 5-1
Columbus - Colorado Avalanche 0-2
Columbus - Colorado Avalanche 0-5
Columbus - Colorado Avalanche 2-4

Ostatnie mecze:
Colorado - Nashville 3-4
Colorado - Anaheim 2-2
Colorado - Ottawa 2-5
Colorado - Vancouver 2-4
Calgary - Colorado 4-4

Columbus - NY Rangers 6-3
St Louis - Columbus 2-5
Columbus - Washington 3-3
Columbus - Buffalo 3-2
Columbus - Dallas 4-2

#140572 13/11/2002 05:04
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
sorki ze tak pozno..
UNI
Carolina- Phoenix U 1,57 :1gw: (eh.. kurs do d.. )
Detroit- Nashville 2(+1.5) 2.04 :3gw:
Toronto- LA O 1,83 :2gw:
Vancouver- St. L. O 1.83 :2gw:
Colorado- Columbus O 2,0 :2gw:
Colorado- Columbus 1(-1.5) 2,2 :1gw:

i jeszcze przepisane z wczoraj :2gw: za win Colorado.

Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, latajaca_holenderka, Akhu, alfa, bukma, burbon, JelineK, betowiec, aker), 1,095 gości, oraz 17 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,796
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1