|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
bilans: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> / <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 19/20 wpl/wyp 63/58.75
no.. troszke jednostek dzis zainwestowalem.. licze ze bedzie na <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam Ciekaw jestem czy ktos zwrocil uwage na wynik meczu Buffalo-Boston. Postawilem wczoraj na over i sluchalem meczu ze stacji Buffalo. W III tercji slucham, spiker mowi power play goal for Boston 5-1 lead. No to bylo over to wylaczylem i poszedlem spac. Rano wstaje ogladam wyniki a tam 4-3 dla Bostonu. Sprawdzalem na nhl.com yahoo i sportsline wszedzie taki sam wynik. Pomyslalem ze moze juz lekka schizofremia mnie bieze. Teraz sprawdzam na yahoo wynik 6-1 dla Bostonu a na nhl.com dalej 4-3. Co ciekawe dostalem tez sms'a z B&W z wynikiem 4-3. Yahoo wyszlo najlepiej ale zeby nie bylo za dobrze to na stronie wczorajszych wynikow nie ma meczu NYIslanders. Duze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla serwisow sportowych. Pozdrowienia
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
To ile w koncu bylo bo juz sam nie wiem moze jakiegos radia z kosmosu sluchalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> :eek:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Chyba jednak mialem jakas schize. Dalej jest 4-3. Ide sie leczyc, co te zaklady robia z czlowieka. I przepraszam ze tyle bzdur tutaj Wam nabazgralem. Efektywnego typowania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 423
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2002
Posty: 423 |
Było tutaj wielu zwolenników gry za wszelką cenę na Lawiny z Kolorado, pomimo tego że im nie szło najlepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> No i wczorajsza (dzisiejsza nocka) pokazały że Lawina zeszła w końcu - był już chyba 5 stopień zagrożenia lawinowego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Gratulacje dla wytrwałych, ale i dla tych co zagrali handi np w Unibecie Colorado - Columbus (+1,5) Jak to mówią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> I owca cała i wilk syty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Oby takich meczy więcej to nastroje na forum się poprawią
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
Dzis duzego wyboru nie ma..
Washington - Dallas U 1.88 :1gw:
bilans: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> / <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 24/22 wpl/wyp 76/75.24
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512 |
środa:
Dallas under 5,5 1,88 unibet 7/10 Dallas p0,5 1,8 sia 4/10 Philadelphia under 5,5 1,75 nordic 4/10 bilans: 16-17-2 -5,34j/207j
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 423
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2002
Posty: 423 |
Statystyki Niedzwiadkow w trzech ostatnich meczach sa porazajace!! Trzy ostatnie mecze i trzy zwyciestwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Boston - Ottawa 7-1 SOG 37 -23 skutecznosc Bruins - 18,9% Boston - Edmonton 6-1 SOG 31 -22 skutecznosc Bruins - 19,4% Buffalo - Boston 3-4 SOG (strzaly na br) 37- 20 skutecznosc Bruins - 20%
Ja chce zwrocic tylko uwage ze zwyciestwa te sa jak najbardziej uzasadnione. Niewiele lepsza skutecznosc maja orly NBA - szczegolnie te z Denver <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Jeszcze jedno: latwo zauwazyc ze trend jest rosnacy, ale to juz inna bajka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
Postanowiłem spróbować sił i w tej dyscyplinie sportu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Wszystko co tu podaję gram też w realu, aczkolwiek gdyby ktoś chciał też to grać to zalecam pewną ostrożność <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Komentarzy do picków nie będzie (typy są efektem pewnego rodzaju "testu"), mam nadzieję że bilans posłuży jako wystarczający komentarz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Atlanta v San Jose 2 @ 1.91 (Ladbrokes) 1/10
Dallas at Washington (over/under) Under +5.5 @ 1.83 (SIA) 2/10
Florida at Philadelphia (over/under) Under +5.0 2.10 @ 2.10 (SIA) 2/10
0-0-0 0.00/0.00 +0.00 +0.0%
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 717
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 717 |
uQ$ widze, ze twoje maszynka pracuje w kazdej dyscyplinie sportu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , widzialem, ze cos podobnego testowales w MLB Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
Nie, ta od MLB to była zupełnie inna machina (przez kilka lat działająca nieźle, ale jak w tym roku strzeliła to z wielkim dymem i hukiem :rolleyes: ). Ta od hokeja to ma prędzej coś wspólnego z "systemem SPDG" z piłki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 807
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 807 |
Oryginalnie wysłał uQ$: [qb]Nie, ta od MLB to była zupełnie inna machina (przez kilka lat działająca nieźle, ale jak w tym roku strzeliła to z wielkim dymem i hukiem :rolleyes: ). Ta od hokeja to ma prędzej coś wspólnego z "systemem SPDG" z piłki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] uQ$, nie mialem okazji zapytac, ta machina strzelila na nowych zalozeniach czy na starych? (bo wypadlem nieco z tematu)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 717
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 717 |
Mam pytanko uQ$, czy sa jakies dobre ksiazki na ten temat najlepiej w ojczystym jezyku, ostatecznie moze byc angielski. I jak taki problem sie nazywa, czy jest to dzial matematyki ( gdzies kolo statystyki ), bo chcialbym sam zaimplementowac swoja Machine Do Robienia Pieniedzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
Zaraz nas hokeiści kijami pogonią z tego tematu ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
@Piotrek
Maszyna strzeliła i na starych założeniach, ale że w swojej pazerności dodatkowo założenia zmodyfikowałem to i huk był większy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
@Dinero
Nie za bardzo potrafię ci coś polecić, ani nawet gdzie czegoś szukać, bo model matematyczny np. dla opisu meczu piłki czy hokeja może być bardzo różny. Niewątpliwie znajomość statystyki mocno się przydaje, ale np. hi_res próbował swego czasu zaprząc sieci NN.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
Na dzis:
UNI Calgary- NYR X 4.15 :1gw: Columbus- Anaheim 1zd 1.83 :1gw: STS Boston- NYI 1 1.85 :3gw: Vancouver-LA 1 2.2 :1gw:
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> / <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 24/23 wpl/wyp 77/75.25
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 217
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 217 |
Na dzis wypatrzylem jeden ciekawy meczyk w NHL
Vancouver Canucks - Los Angeles Kings 1 @2.2
Dwa zespoły dazace w przeciwnych kierunkach tabeli Vancouver ma 4-1 w ich ostatnich 5 grach a Los Angeles 1-4 w ostatnich 5 meczach. Królowie naprawdę "tęsknią" za rozgrywajacym Jason Allison, który jest z kontuzjowany i nie moge sobie poradzic. grać na VANCOUVER
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam hokeistów!!!
Jednym z 3 meczy które planuje postawić jest mecz z ligi Nhl dlatego mam do was pytanie co sądzicie o meczu Edmonton - St. Louis??? Mój typ to czysta 2. Popieram to tym że drużyna z St. Luis gra dobrze na wyjazdach z statystyk które znalazłem tylko 9 bramek straconych. A Edmonton tak sobie wiedzie w lidze nie najlepiej grając u siebie. Jeszcze nie wiem czy to istotne że St.Luis gra 2 mecze dzień po dniu na wyjeździe??? Drugi mecz z Calgary. Wiem że w Nhl`u nic nie jest pewne i trzeba mieć feeling jak to ktoś powiedział wcześniej. Ale jeżeli twierdzicie że to jest dobry albo zły typ to prosze napiszcie o tym!!! Bardzo mi na tym zależy!!! POZDRAWIAM!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Widzisz Junkier... cieżko powiedzieć jak duże może mieć to znaczenie. Dobra drużyna powinna zachowywać siły na obydwa mecze poprzez odpowiednie zmiany podstawowych graczy. Tak jast często jedynie w teorii. Ponieważ w Nhl poziom jest bardzo wyrównany, a gospodarze mają za sobą kibiców dla których grają, wiec okazuje się że statystyki niekiedy nie mają odzwierciedlenia w ciągu meczu. Edmonton jest dobrą drużyną ale jedynie przecietną. Blues natomiast w tym sezonie wprost zachwycają swoją grą (poza meczem z Columbusem). Myślę wiec że wynik będzie krążył koło remisu, ale Blues powinni przechylić ten mecz na swoją korzyść. Mecz jest wiec ryzykowny, ale warto postawić na 2.
Poza tym polecałbym także "niedźwiadki" które pomimo ze grają kolejne mecze z dnia na dzień prezentują się doskonale w swojej hali. Dziś spotykają sie z Ilandersami, którzy zawodzą w tym sezonie.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Panowie gra ktos progresje na NHL? Porponuje coś takiego, zaczynamy po 5 meczyku bez remisu i niezbedna jest duza kaska!!!! 0,5 4 2 0,5 1,5 1 4 4 1,5 2,5 2 4 8 3,5 4,5 3 4 12 6,5 5,5 4,5 4 18 11 7 6 4 24 17 7 9 4 36 26 10 12,5 4 50 38,5 11,5 17 4 68 55,5 12,5 23 4 92 78,5 13,5 32 4 128 110,5 17,5 43 4 172 153,5 18,5 60 4 240 213,5 26,5 82 4 328 295,5 32,5 111 4 444 406,5 37,5 150 4 600 556,5 43,5 204 4 816 760,5 55,5 275 4 1100 1035,5 64,5 370 4 1480 1405,5 74,5 500 4 2000 1905,5 94,5 Kurs najnizszy jaki spotkalem w Expekcie 4.0, rekordowa druzynka bez remisu w NHL to 26spotkan Co wy na to Panowie? Może ma ktos juz jakies dobre typki do progresji? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
stawka kurs wygrana wkład zysk 0,5 4 2 0,5 1,5 1 4 4 1,5 2,5 2 4 8 3,5 4,5 3 4 12 6,5 5,5 4,5 4 18 11 7 6 4 24 17 7 9 4 36 26 10 12,5 4 50 38,5 11,5 17 4 68 55,5 12,5 23 4 92 78,5 13,5 32 4 128 110,5 17,5 43 4 172 153,5 18,5 60 4 240 213,5 26,5 82 4 328 295,5 32,5 111 4 444 406,5 37,5 150 4 600 556,5 43,5 204 4 816 760,5 55,5 275 4 1100 1035,5 64,5 370 4 1480 1405,5 74,5 500 4 2000 1905,5 94,5 Moze to troszke lepiej wyglada!!! To jest tak jak ktos jest po 5 Heinekenie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|