|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Dziś wygrają:
Buffalo Ottawa NY Rengers
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
Oryginalnie wysłał donic: [qb]Dziś wygrają:
Buffalo Ottawa NY Rengers[/qb] ha.. to ZUPELNIE przeciwnie niz ja :zobacz: nie zycze ci zle.. ale oby nie bylo tak jak piszesz :rolleyes: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Brak mi ****a mać słów jak jestem w****iony.Jak *******ce i to 3 drużyny mogły przegrać prowadząc 2-0 !!! . ****a nie popuszcze Buffalo i Carolinie i to jest pewne!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Ale remisow a ja po niedzieli i poniedzialku odpuscilem dzis remisy.A i tak wybralem dobre mecze 2z3 weszlo
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Buffalo moze wygrac w piatek u siebie z Columbus, szkoda ze kurs bedzie nizszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> .
Na dzisiaj proponuje zwyciestwo wypoczetych Cannucks z Chicago @ 1,85 Expekt. A propos chetnie zmienilbym buka (exp, unib), gram tylko hokej, glownie NHL - moze ktos mi cos poleci? Zalezy mi na szerokiej ofercie i dobrych kursach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512 |
środa:
Phoenix - Dallas 2 / 2,85 1 tercja. 8/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
ja tez jeden mecz. ale inny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
UNI Columbus- St. Louis O 1.85 :2gw:
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> / <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 28/28 wpl/wyp 89/86.78
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512 |
... i jeszcze środa:
Dallas -0,5 1,78 pinacle 7/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
St. Louis At Columbus on 21/11/2002 Columbus to win @ 2.40 (Hill) 2/10
Montreal at Pittsburgh (moneyline) Montreal @ 2.50 (SIA) 5/10
Montreal at Pittsburgh (over/under) Under +6.0 @ 1.80 (SIA) 1/10
Dallas at Phoenix (over/under) Under +5.5 @ 1.95 (SIA) 1/10
New York Islanders v. Florida Panthers New York Islanders +0.0 @1.86 (Yabet) 5/10
27-23-2 150.00/172.76 +22.76 (+15.2%)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
uni Phoenix Coyotes - Dallas Stars [email] [email protected][/email] 2/10 Vancouver Canucks - Chicago Blackhawks [email] [email protected][/email] 2/10 2-1 100/101.8 +1.8 (+1.8%)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
UNI Washington - Minnesota U 1.62 :1gw: STS Tampa B. - NYI 1 2.1 :3gw:
bilans: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> / <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 28/29 wpl/wyp 91/86.78
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Mam nadzieję że NY Islanders będą wyczerpani po trudnym meczu z Florydą a TB Lighting chcą się zrehabilitować po porażce przed własną publicznością z Filadelfią. Mój typ: TB Lighting - NY Islanders 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Philadelphia Flyers - San Jose Sharks over 5.5 2.15 Unibet 1:25 :3gw:
Philadelphia.......18m..10wins..3lost..5total..0Otl..25pts..52gf..34ga...5-2-3-0.last.10...śr.4.77 San Jose Sharks....19m...7wins..9lost..1yotal..2otl..17pts..56gf..63ga...4-3-1-2.last.10..,śr.6.26
Philadelphia 8 meczy bez over. 3:2 TB, 2:2 Bos, 1:1 Car, 1:1 Flo, 1:4 Was, 0:1 NJ, 2:1 Car, 2:1 Was
02 San José - Philadelphia 5-2 00 Philadelphia - San José 4-3 99 Philadelphia - San José 3-2 99 San José - Philadelphia 1-3
Ostatnie mecze: Tampa Bay - Philadelphia 2-3 Philadelphia - Boston 2-2 Carolina - Philadelphia 1-1 Philadelphia - Florida 1-1 Washington - Philadelphia 4-1
Washington - San José 2-3 Florida - San José 3-7 Tampa Bay - San José 4-2 Atlanta - San José 2-2 San José - NY Rangers 4-5
I może w końcu New Jersey Devils zremisują, bo jak narazie 11 zwycięstw, 5 porażek a remisów zero.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
Montreal at Ottawa (moneyline) Ottawa @ 1.50 (SIA) 3/10
Carolina at Boston (over/under) Under +5.5 @ 1.77 (SIA) 4/10
Minnesota at Washington (over/under) Under +5.0 @ 1.95 (SIA) 3/10
NY Islanders at Tampa Bay (over/under) Under +5.5 @ 2.10 (SIA) 2/10
Carolina At Boston on 22/11/2002 Carolina to win @ 2.65 (Hill) 4/10
NY Rangers at New Jersey (over/under) Under +5.5 @ 1.77 (SIA) 2/10
San Jose At Philadelphia on 22/11/2002 San Jose to win @ 2.60 (Hill) 2/10
Calgary Flames Edmonton Oilers +0.5 2 @ 2.25 (Internet1x2) 2/10
Colorado Avalanche - Nashville Predators 1 @ 1.30 (Internet1x2) 3/10
Los Angeles Kings at St. Louis Blues OVER 5 @ 1.80 (Bet&Win) 1/10
31-23-3 164.00/198.81 +34.81 (+21.2%) Strasznie łatwy ten hokej do obstawiania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674 |
Ostatnuio zostałem zmasakrowany przez nhl, ale próbuję dalej:
Boston Bruins - Carolina Hurricanes 1 @ 1.85 Unibet 2/10
Ottawa Senators - Montreal Canadiens under 5.5 @ 1.80 Unibet 5/10
Tampa Bay Lightning - New York Islanders 1 @ 1.90 Ekspekt 3/10
New Jersey Devils - New York Rangers 2 @ 3.25 Unibet 3/10
New Jersey Devils - New York Rangers +0.5 2 @ 2.22 Gamebookers 4/10
New Jersey Devils - New York Rangers under 5.5 @ Unibet 1.75 2/10
Philadelphia Flyers - San José Sharks over 5.5 @ 2.15 Unibet 3/10
St Louis Blues - Los Angeles 1 @ 1.90 Unibet 2/10
Colorado Avalanche - Nashville Predators under 5.5 @ 1.65 Unibet 4/10
Bilans: (91-99) [-33,99/525] -6,47%
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Oryginalnie wysłał gump: [qb]
I może w końcu New Jersey Devils zremisują, bo jak narazie 11 zwycięstw, 5 porażek a remisów zero.[/qb] Az mi oczy na wierzch wyszly Fri, Oct 18 Nashville W 3-2 OT Tue, Nov 12 Anaheim W 3-2 OT Tue, Nov 19 Buffalo W 4-3 OT Ten ostatni mecz byl 2 dni temu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> wiec nie pisz takich rzeczy bo wprowadzasz innych w blad. pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
uni Washington Capitals - Minnesota Wild Under 5.5 @ 1.62 1/10 New Jersey Devils - New York Rangers [email] [email protected][/email] 2/10 Tampa Bay Lightning - New York Islander [email] [email protected][/email] 2/10 Calgary Flames - Edmonton Oilers [email] [email protected][/email] 1/10 Calgary Flames - Edmonton Oilers Under 5.5 @1.57 2/10 Colorado Avalanche - Nashville Predators Under 5.5 @1.65 1/10 3-2 100/101.36 +1.36 (+1.36%)
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
B&W Minnesota @ Washington under 5 1.95 San Jose @ Philadelphia over 5 1.87 LA Kings @ St.Louis over 5 1.8
A bilans podam przy okazji bo nie chce sobie nastroju popsuc. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512 |
czwartek:
Minesota under 5,5 1,75 nordic 8/10 Edmonton ml 1,89 pinacle 7/10
Boston - Carolina 1/2,65 1ter. sts 6/10 Tampa Bay - NY Islanders 1/2,75 1ter. sts 6/10
bilans: 31-31-4 +0,96j/392j +0,25%
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 949
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 949 |
Wczoraj testowałem po raz ostatni chyba w życiu hokej.Nigdy tego nie obstawiam bo tam jest wszystko możliwe ,szczególnie w NHL,no ale jak niektórzy stawiają jakiś mecz za 500 zł ,to ja sobie myślę obstawię za.....0,70 groszy,a co tam -zobaczymy ,jak wejdzie to może czasami będę dorzucał coś z hokeja.Noi oczywiście zonk ,jeden wielki zonk : Tampa Bay-NY Islanders 2-7 zajebiście ,połowa ludzi z forum chyba na to stawiała ,wiem pewnie niespodzianka ,ale dla mnie to gwódź do trumny tej dyscypliny (którą lubię oglądać),stawiam piłkę nożną ,na której się znam i na razie dobrze dosyć mi wychodzi obstawianie jej.Pozdrawiam wszystkich ice-maniaków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
p.s.te żebrackie 70 groszy potwierdziło tylko moje poglądy o obstawianiu hokeja i współczuję tym co grali to za ostrą kasę
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|