|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 86
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2004
Posty: 86 |
Witam, chciałbym założyć (zrobić) własny livescore... posiadam możliwość zamieszczenia go na bardzo dobrym serwerze, co najważniejsze szybkim jak błyskawica  heheh. Tak na poważnie, szukałem, ale nie znalazłem we wcześniejszych tematach nic na ten temat. Jeżeli ktoś wie w jaki sposób się zakłada LiveScore i skąd brać spotkania, które będą grane i wyniki do nich to bardzo proszę o przedstawienie mi tego. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 86
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2004
Posty: 86 |
Witam i nikt nie wie? Co i jak?
|
|
|
Link skopiowany do schowka