|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
shane dawaj więcej fotek z mielna  musze sie tam chyba wybrac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
fajna panna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
A zdjecia kto robil? Bo tej kobity w czarnym ksotiumie wyszly bardzo ladne ujecia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
A zdjecia kto robil? Bo tej kobity w czarnym ksotiumie wyszly bardzo ladne ujecia  Różnie. Ratowniczki ja, on tej w czarnym kostiumie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447 |
 fajna...(w dzisiejszych, czasach kiedy otacza nas wszechobecny photoshop...)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
No naturalna w 100%, bo nawet na dysku nie mam Photoshopa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Maja ma na imię. Foto tylko z tyłu bo z przodu to już byłby za duży przypał. Uwierzcie, że z buzi była śliczna. Może ciut tylko za chuda. [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
shane trzeba było jakoś poudawać że się topisz na zmianie tej ślicznotki, mógłbyś później okazać jej wdzięczność za "uratowanie życia" w jakiś nietuzinkowy sposób 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447 |
shane trzeba było jakoś poudawać że się topisz na zmianie tej ślicznotki, mógłbyś później okazać jej wdzięczność za "uratowanie życia" w jakiś nietuzinkowy sposób  myślisz, że nie próbował... Kilka, razy byłem w Mielnie,a właśnie shane, jest jeszcze dyskoteka Miami Vice, albo Troll...?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
shane trzeba było jakoś poudawać że się topisz na zmianie tej ślicznotki, mógłbyś później okazać jej wdzięczność za "uratowanie życia" w jakiś nietuzinkowy sposób  myślisz, że nie próbował... Kilka, razy byłem w Mielnie,a właśnie shane, jest jeszcze dyskoteka Miami Vice, albo Troll...? Teraz jest SENSO czyli dawno Miami. Na moje szału nie ma. Jakiś super wyreklamowany klub, ale rzeczywistość jest inna. Na dodatek mały troszkę. A i te dziwki tańczące w klatkach nie dodają mu uroku. A TROLL też się trzyma. Ale tam byłem tylko raz w tym roku. Same pajacyki bez poziomu a w głośnikach muzyka nie w moich klimatach ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Teraz macie w Mielnie Jakieś Party Time chyba bo po opisie 1osoby na gg widzę i Dj Noiserr ma być. Chyba muszę się tam kiedyś wybrać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Te dwie były też zajebiste. Dzień po zrobieniu tego zdjęcia z tą w czarnym się bawiłem w klubie  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Sobie dziewczyna elegancko pozowała w wodzie dla swojego chłopaka to skorzystałem i poszła fotka  [ Linked Image] A ta tak sobie ładnie spacerowała po prostu  [ Linked Image] 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
O matko, ale potwor z tylu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447 |
Fajna ta blondynka, na pierwszej fotce  (ta na pierwszym planie) Musiałeś, nieźle sie czaić, żeby robić fotki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Musiałeś, nieźle sie czaić, żeby robić fotki  E tam. Leżałem sobie na plaży przy brzegu, w dodatku zoom miałem bardzo dobry więc mogłem robić dobrej jakości fotki z daleka. izi ogólnie :COOL:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447 |
Musiałeś, nieźle sie czaić, żeby robić fotki  E tam. Leżałem sobie na plaży przy brzegu, w dodatku zoom miałem bardzo dobry więc mogłem robić dobrej jakości fotki z daleka. izi ogólnie :COOL: To, teraz zamiast dobrych okularów przeciwsłonecznych, trzeba na plaże brać aparat, z dobrym zoomem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
O matko, ale potwor z tylu  To ratowniczka. Czekała na Leona w wodzie, ale chłopak w wyniku niewyjaśnionych zdarzeń nie przyjechał :| 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
A te dziewczyny roznosiły ulotki z SunCity ( http://www.mielno.com/dokad_wieczorem.htm ). Pani w kusej spódniczce miała fajne stringi, których nie dało się nie zauważyć  [ Linked Image]
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|