Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Witam chcialem sobie przyprowadzic jakis samochodzik z niemiec i teraz pytanie czy ktos z forum z wielkopolski przyprowadza moze samochody i mozna by bylo z nim jechac wybrac zaplacic za transport itp wink prosze o osoby ktore jezdza lub maja dobrych znajomych o pomoc

Pozdrawiam

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Ile chcesz na to przeznaczyc i jakiego auta szukasz?

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
okolo 12 tys razem pegouta 206

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
W sumie nie polecam samego auta, zreszta w tej cenie bedzie jakis marny rocznik, a to juz w ogole ryzykowny interes, to akurat Twoj wybor,

nie wiem tez czy warto jechac az do niemiec,
zasada jest prosta, jak handlarz Cie zabierze na "swoj" plac czy place to i tak jesli dokonasz zakupu Ty jako Ty to on i tak skasuje swoja dole od sprzedawcy ktora bedzie wliczona w cene ktora Ty placisz.
zapewne bedzie to mniej niz kupowac tutaj ale biorac pod uwage kwote jaka chcesz przeznaczyc nie bedzie to wielka roznica, a jesli za pierwszym wyjazdem nic nie wybierzesz to za drugi znow cos bedzie trzeba zaplacic.

Powinienes poszukac w "zaglebiach" samochodowych, w wielkopolsce najlepiej szukac, Pleszew, Ostrow i najblizsze okolice, tam praktycznie wszyscy maja cos wspolnego z tym interesem, aut na placach stoi tyle ze tylko przebierac wybierac i jak juz wybierzesz to dobrze sie targowac, a z nimi mozna naprade sporo bo czesto woli sprzedac z minimalnym zyskiem niz zeby auto stalo za dlugo.
Bierzesz znajomego mechanika i za jednym wyjazdem juz powinienes cos upolowac, najlepiej sie jezdzi w piatek/sobote rano, wiekszosc z tych ktorych znam maja tak ustawione grafiki ze wracaja wlasnie wtedy ze swieza dostawa, zwlaszcza ci ktorzy sciagaja z francji.

Jeszcze jedna chyba istotna sprawa, auto z Niemiec warto brac jesli masz pewnosc ze nie stalo na placu albo nie stalo zbyt dlugo, od wlasciciela auto jest w przyzwoitym stanie, takie ktore stalo na placu po "ogledzinach" setek handlarzy moze byc w dosc marnej kondycji

Zastanowilbym sie z samym wyborem, auto ladne wizualnie ale po za tym juz nie jest tak rozowo.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Nie chce sie z tym samochodem wiazac na nie wiem ile mysle ze do nastepnych wakacji nie dluzej zalezy mi na tym aby byl to diesel myslalem na wyjezdzie do belgi po samochod bo niby tam najtaniej ale koszty wyprawy wieksze postarm sie objechac pare wiekszych komisow jak mowisz dzieki za rady

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
A sprowadza ktoś może samochody z USA?

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
ja nie conrad ale znam ludzi ktorzy to robia,cchesz namiary:)??

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Originally Posted by Conrad
A sprowadza ktoś może samochody z USA?
]

Mój wujaszek, prowadzi taki interes.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Jutro napiszę więcej, ale chodzi o to, że znajomy z USA ściągnął swój samochód tutaj na wakacje, pojeździł nim wzdłuż i wszerz UE i był także poza UE (Norwegia, Szwajcaria, itd.), i teraz woli go odsprzedać zamiast go wysyłać z powrotem do USA. Problem w tym, że on już tu jest i nie wiadomo teraz czy można go tutaj sprzedać czy trzeba nim najpierw wyjechać (poza Polskę, czy UE?).

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
@Jakubosiu "zaglebie" samochodowe jest również w okolicach Gniezna

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Wiem wiem slyszalem ale tu wszedzie same zlodziejie w kolo laugh jade niedlugo do belgi po samochod wyjdzie tajtaniej smile


Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, bukma, betowiec, latajaca_holenderka, Sensei, alfa, $-man, ElNinho[mmdea], JelineK), 986 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,756
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1