|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Ta ostatnia Policemana wypasiona.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
młode anielice. ale co z tego. w młodości tkwi siła.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
moje pytanie do niektórych wklejających zdjęcia - czy nie wiecie co to jest miniaturka ? przecież nie o to chodzi żeby się forum rozjeżdżało kiedy ktoś wstawi wielkie zdjęcie albo 30 fotek na raz, a przy miniaturkach zawsze można kliknąć w dane interesujące zdjęcie i nie czekać długo aż się forum załaduje  btw coś ode mnie [Linked Image] [ img405.imageshack.us] [Linked Image] [ img63.imageshack.us] p.s. i coś dla tych co lubią muskularne kobiety... [Linked Image] [ img529.imageshack.us]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
A jak zrobić tą miniaturkę?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
fotosik.pl czy imageshack.us to najbardziej popularne stronki ale jest ich sporo po prostu wrzucasz ją tam i masz opcje miniaturki po wrzuceniu, wklejasz na forum i satysfakcja gwarantowana pozdr,
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Hyh, szefie, ale ja już wklejam większość fotek, które są wrzucone na jakiś tego typu serwer. Po prostu wklejam tutaj od razu zdjęcie. Nie ma sensu zapisywać tego wszystkiego na dysku i jeszcze raz wrzucać na serwer, tylko po to by mieć miniaturkę. Podwójna robota. No ale skoro komuś to przeszkadza to spoko, nie muszę więcej wrzucać fotek. btw. mi się nic a nic nie rozjeżdza. pzdr 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Demonstracja siły 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa lupus zabiłes mnie! :PIWO: no tylko szkoda, że będzie BAN bo nie ma miniaturek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447 |
pierwsza i ostatnia fotka, najważniejsza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
Hyh, szefie, ale ja już wklejam większość fotek, które są wrzucone na jakiś tego typu serwer. Po prostu wklejam tutaj od razu zdjęcie. Nie ma sensu zapisywać tego wszystkiego na dysku i jeszcze raz wrzucać na serwer, tylko po to by mieć miniaturkę. Podwójna robota. No ale skoro komuś to przeszkadza to spoko, nie muszę więcej wrzucać fotek. btw. mi się nic a nic nie rozjeżdza. pzdr  wiem co wklejasz przeciez widze i nie jestem dzieckiem neo... Twój wybór, mi też się nie rozjeżdża i mam na tyle szybki internet, że stronka również nie zamula, po prostu bardziej "elegancko" i przyjaźnie dla oczu, działania forum jest wrzucanie miniaturek. również pozdr 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 209
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 209 |
Widzialem na zywo  piekne zjawisko  a jak podeszly do mnie to nprmalnie Morale mi podeszly do gory 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Ja poznałem w Mielnie kilka dziewczyn z Piły  "Dziewwwwwwczyny z Piły, najlepiej **** robiły" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447 |
Ja poznałem w Mielnie kilka dziewczyn z Piły  "Dziewwwwwwczyny z Piły, najlepiej **** robiły"  
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 209
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 209 |
Ja poznałem w Mielnie kilka dziewczyn z Piły  "Dziewwwwwwczyny z Piły, najlepiej **** robiły"  Hehehe podaj imiona  pewnie znam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Ja poznałem w Mielnie kilka dziewczyn z Piły  "Dziewwwwwwczyny z Piły, najlepiej **** robiły"  Hehehe podaj imiona  pewnie znam  hehe jakaś Marta z zespołu tanecznego  była z kilkoma koleżankami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 209
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 209 |
Ja poznałem w Mielnie kilka dziewczyn z Piły  "Dziewwwwwwczyny z Piły, najlepiej **** robiły"  Hehehe podaj imiona  pewnie znam  hehe jakaś Marta z zespołu tanecznego  była z kilkoma koleżankami  Ta Marta to blondi taka ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Tak, blondi. Tanczy w jakims zespole i startowala w RYTMIE ULICY. Długie włosy. Miała teraz chyba mature albo będzie miała. Nie pamietam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 209
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 209 |
Tak, blondi. Tanczy w jakims zespole i startowala w RYTMIE ULICY. Długie włosy. Miała teraz chyba mature albo będzie miała. Nie pamietam. Hehee znam  no racja obrotna jest  mialem nawet z nia maly event 2 lata temu na sylwestra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
uu to widzę towar strasznie przechodni 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|