Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11
#141661 07/01/2003 18:17
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Nie jestem co prawda Nicram, ale odpowiem. Dubla bym nie grał, ale singielka jakiegoś bym wybrał:

Hamburg Freezers - Eisbären Berlin

U gospodarzy komplet widzów, w tym 1000 osobowa grupa z Berlina. Ostatnia przegrana we własnej hali po OT "Misiów" nieco ich rozłościła i zapowiadany jest rewanż. Widzę tutaj szanse dla Eisbären tytułem braku w Hamburgu Jacka Płachty, który właśnie pogrążył ostatnio stołecznych. Kolejny mecz już 9 stycznia Eisbären będą grali z Adlerem i myślę że tutaj włożą dużo sił na wydawałoby się łatwiejszą zdobycz punktową, co by im dało utrwalenie się na 1 pozycji i łatwiejszego przeciwnika play off.
Z ciekawostek mozna dodać, że Hamburg Freezers zdobywa zaufanie i poważnie są brane ich zapowiedzi o walke w play off, gdyż zgłosił się kolejny strategiczny sponsor - niemiecki koncern energetyczny.

Bonus: Unibet
#141662 07/01/2003 18:31
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Kölner Haie - Kassel Huskies

W zespole gospodarzy mobilizacja. Trener reprezentacji Hans Zach liczy na rewanż swoich podopiecznych za 5 stycznia (Kassel Huskies -
Kölner Haie 4 - 3) "Pieski" dziś osłabione brakiem kluczowych graczy Alexandra Cherbayeva i Zdeneka Nedveda. Wynik wydawałby się przesądzony i przeczucie mi mówi o łatwym zwycięstwie "Żarłaczy", tym bardziej że widziałem obydwie drużyny jak grają. O wiele lepsze wrażenie robi na mnie drużyna tego pana na okładce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

[Linked Image]

#141663 09/01/2003 22:24
Dołączył: Jun 2002
Posty: 205
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 205
Witam!

Zagrałem dzisiaj w profie:

504 Eisbaeren-Mannheim 1x @1.39 za 6/10

pozdrawiam
belja

#141664 10/01/2003 03:26
Dołączył: Jun 2002
Posty: 205
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 205
Quote
Oryginalnie wysłał belja:
[qb]Witam!

Zagrałem dzisiaj w profie:

504 Eisbaeren-Mannheim 1x @1.39 za 6/10

pozdrawiam
belja[/qb]
podpórka sie przydała: 2-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#141665 10/01/2003 09:54
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
frankfurt-nuernberg x2 1.4 sts
serc - kasel 2 1.8 sts

#141666 10/01/2003 10:59
Dołączył: Jun 2002
Posty: 205
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 205
Witam hokejową brać!

expekt,

DEG Metro Stars - Augsburger Panther 1 @1.50 za 4/10

Niezwykle groźna na własnym lodzie ekipa MetroStars (tylko 1.67
średnio straconych goli) powinna sobie poradzić z "panterami" mimo,
iż ci drudzy zachowują jeszcze jakieś szanse na "pierwszą ósemkę".
Goście przyjadą jednak do Duesseldorfu bez swojego podstawowego
bramkarza Magnussa Erikssona, który nabroił nieco w ostatnim meczu.

Iserlohn Roosters - Hannover Scorpions 1 @2.00 za 2.5/10

Nie prezentujący wielkiej wartości na obcych lodach "skorpiony", będą
zapewne musiały uznać wyższość gospodarzy, których stroje od tego
meczu będzie zdobiło logo nowego sponsora "LVM Rüdiger Schilling" z
branży ubezpieczeniowej. Jeśli gospodarze myślą o play-off powinni to
spotkanie wygrać, będące za nimi "skorpiony" mają tyle samo punktów i
jeden mecz zaległy a przed nimi Hamburg z trzema meczmi zaległymi.

prof,

Schwenninger Wild Wings - Kassel Huskies 2 @2.05 za 5/10

Co prawda gospodarze (czerwona latarnia DEL) zapowiadają walkę o
zwycięstwo, jako, że cała ekipa jest już zdrowa i nie ma kontuzji a w
ekipie Kassel ma zabraknąć ponownie Alexandra Cherbayeva i Zdenka
Nedveda to ja zdecydowanie stawiam na "piesków".
Ostatnie dobre mecze z "żarłaczami" i "orłami" (w ciągu 5 dni dwa
zwycięstwa z Koelner i jedno z Mannheim) oraz przepychanka w tabeli
DEL na pozycjach 5-7 zdecydowanie przemawiają za Kassel.

Hamburg Freezers - Krefeld Pinguine 1x @1.44
Iserlohn Roosters - Hannover Scorpions 1x @1.38

ako 1,99 za 5/10

Hamburczycy mimo, że bez Jacka Płachty, zbroją się do meczu z
Pingwinami. Bardzo zależy im na zniwelowaniu negatywnego bilansu
w tym sezonie z ekipą z Krefeld. A że mając w perspektywie 3 zaległe
mecze, siódme w tabeli "pingwiny" wydają się być już blisko. Tym
bardziej, że na to spotkanie wykupione zostalo już 7500 wejściówek...

pozdrawiam
belja

#141667 10/01/2003 21:38
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
ja dzis zagralem odwaznie badzo dobrze sie zastanowilem i powiem wam ze mam.
SHWENINGEN I NORYMBERGA.DO TEGO CHYBA NAJPEWNIESZE DEG I KOLN POSZLO DO PROFESJONALA.
MAM DOBRE PRZECZUCIA.CZESC

#141668 11/01/2003 04:17
Dołączył: Jun 2002
Posty: 205
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 205
Quote
Oryginalnie wysłał belja:
[qb]

DEG Metro Stars - Augsburger Panther 1 @1.50 za 4/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Iserlohn Roosters - Hannover Scorpions 1 @2.00 za 2.5/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Schwenninger Wild Wings - Kassel Huskies 2 @2.05 za 5/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Hamburg Freezers - Krefeld Pinguine 1x @1.44
Iserlohn Roosters - Hannover Scorpions 1x @1.38

ako 1,99 za 5/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

[/qb]
Niestety plaga remisów w tej kolejce ale cóż - tak to bywa czasami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

pozdrawiam
belja

#141669 12/01/2003 16:15
Dołączył: Jun 2002
Posty: 205
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 205
prof:

502 Nurnberg-Hamburg 1x @1.33
503 Hannover-Dusseld. 1x @1.57
ako 2.09 za 2.5/10

Chyba już właściwie jedna z ostatnich szans na włączenie się
do walki o play off dla "skorpionów". Trzy punkty straty do ósmego
Hamburgu ale i dwa mecze więcej rozegrane. Nie wygląda to najlepiej
ale szansa jeszcze jest. Zwłaszcza gdy Hamburg polegnie dziś na
trudnym terenie Norynbergii. W Hannoverze pełna mobilizacja i
zapowiadana walka na całego. Mecz pokazywany będzie na Premiere. Oba
mecze wcześnie: 14.30 i 15.00.

pozdrawiam
belja

#141670 12/01/2003 18:28
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Koln-Schwenningen 1
Nurnberg-Hamburg 1
Mannheim-Frankfurt 1
Krefeld-Ingolstadt 1
Kassel-Iserlohn 1x

POZDRO

#141671 15/01/2003 01:58
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
NA PIATEK MOIM ZDANIEM EISBAREN ZACZOŁ SWOJA CZARNA SERIE NA PEWNO GRAJA BEZ DWOCH PODSTAWOWYCH ZAWODNIKOW DOSTALI KARY MECZU
TAKZE STAWIAM NA INGLOSTAD PO ZMIANIE TRENERA ZASKOCZYLI MNIE BARDZO

#141672 19/01/2003 18:22
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
Z ligi niemieckiej najlepszy mecz jak dla mnie to:
Hamburg - SERC typ:1 1,55 :4gw: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam!

#141673 21/01/2003 16:52
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
Quote
Oryginalnie wysłał Silent:
[qb]Z ligi niemieckiej najlepszy mecz jak dla mnie to:
Hamburg - SERC typ:1 1,55 :4gw: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam![/qb]
Hamburg SERC 4-2 2-1 1-1 1-0 Full Time
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#141674 21/01/2003 18:00
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
Na dzisiaj takze proponuje druzyne z Hamburga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
19:30 Hamburg - Hannover TYP:1 1,85 :4gw:
Jak ktos sie boi to moze podeprzec sie remisem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam!

#141675 13/02/2003 19:33
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
witam

jutro napewno zagram :
Frankfurt-Koln 2 (2,05 prof.)

i postawie tez :3gw: mecz:
Schwenn.-Mannheim 2 (ale 1 tercje 2,4 prof.)

narka

#141676 06/03/2003 20:52
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
dawno mnie tu nie bylo liga niemiecka na finiszu
postaram sie cos wam podpowiedziec ale z tego co widze jes ciezko bardzo ostro mysle na ten temat zostaly przeciez 2 kolejki do play off.
czekam tez na wasze sugestie.

#141677 07/03/2003 22:16
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
dobra nic zescie nie pedzieli.oto one
augsburg
krefeld remis albo 1x
hamburg
iserlohn
i prawdopodonie frankfurt x2 ale chyba czysty remis.tak misie to wydaje.zobaczymy poczekamy i
wygramy.

#141678 07/03/2003 22:25
Dołączył: Jan 2003
Posty: 289
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 289
Hamburg musi wygrać by mieć szansę na 8-kę i nie musieć się martwić o utrzymanie, a z kim ma wygrać jak nie z SERC. Dla mnie zdecydowanie 1.

#141679 07/03/2003 22:30
Dołączył: Nov 2002
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 696
jak ktos looknie na tabele to zobaczy ze hamburg tego meczu dzisiaj nie powinien przegrac jezeli chce walczyc o play-off.
Krefled i Kassel to dwie druzyny ktore rowniez walczą o "8". Tutaj powinien wygrac Krefeld, no powiedzmy 1X.
Duseldorg-Iserlohn hmm tutaj ja bym obstawial X2.
A mam tez przy okazji pytanie: do niższej ligi spada tylko ostatnia druzyna???

#141680 12/03/2003 21:41
Dołączył: Mar 2002
Posty: 212
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 212
Dzisiaj pierwsze mecze playoff, pozwoliłem sobie zagrać Eisbaren Berlin - Hamburg Freezers 1 kurs 1,45 expekt. Może to nic oryginalnego, ale......

Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, aker, alfa, JelineK, latajaca_holenderka, betowiec, Akhu, bukma), 1,224 gości, oraz 18 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,830
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1