|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
W Bydgoszczy deszcz, burza, niebo ciemne jakby noc była. Wątpię, żeby pojechali...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960 |
Tarnow +2 1,85 jak nie lubie tarnowa to typ wydaje sie byc warty uwagi, ostatnimi czasy tarnow spisuje sie dosc dobrze wczorajsza postawa golloba tylko mnie w tym utwierdza mecz moim zdaniem zakonczy sie mala przewaga tarnowian a do tego HC +2 wydaje sie rozsadnym wyjsciem Leszno +6 1,85 podobnie jak wyzej mecz bedzie bardzo stal na wysokim poziomie i bedzie bardzo wyrownany jednak wypatruje to minimalne zwycienstwo gosci Rzeszów -6 1,85 [ Linked Image] Typ bardziej z "SERCA" Tego typu obawiam sie najbardziej sercem jestem za Rzeszowem, ale Wroclaw to Wrocław mecz bedzie transmitowany w stacji Polsat sport. Rzeszowianie jak do tej pory dobrze pisywali sie na swoim stadionie co jest ich atutem nie od dzis. Martwi mnie postawa Scotta oraz Daveya wczoraj niby Scott cos tam walczyl ale stac go na wiecej. Dzis rano w drodze do "kosciola" z kolega rozmawialismy o tym meczu i wyszla mi wygrana Rzeszowian w granicach 4-6 pkt a hc wynosi 6 wiec mam dylemat ale wola walki Nickiego, Ciapka - ktory kiedy trzeba potrafi pokazac ze zasluguje na miano kapitana , Scotta, Daveya Watt`a oraz Dobruckiego mam nadzieje ze Leś tez dorzuci swoje pare groszy i jestesmy w stanie pokonac Wroclaw, zapewne mecz bedzie wyrownany do samego konca i w ostatnich biegach poznamy zwyciensce jednak mysle ze team Rzeszowa stanie na wysokosci zadania i "byc moze Nicki ktory w tym roku zostanie mistrzem swiata pokona bylego mistrza z wroclawia i rzeszow ktory walczy o miejsce w czolowce pokona byłego mistrza Polski" (cyt. dobrego kumpla  zeby nie bylo plagiatu  ) oby to sie sprawdzilo "Niepokonany! jest nasz RZeszów kochany! niepokonanyyyyyyyyyyyyy! sialala ""Na Rzeszowskim Torze wszystko stac sie moze, na Rzeszowskim torze walka trwa" do boju Zurawie!!! [ Linked Image] Pozwole sobie na maly okrzyk " WooooooooooooooooooHoooooooooooo"poniewaz najprawdopodobniej zabrakniemnie na dzisiejszym meczu  ale za to nie mam watpliwosci co do tego ze moj kumpel godnie mnie zastapi i pokaze jak sie trzeba bawic na meczu i wraz z innymi kibicami stworzy niezapomniana oprawe tego meczu ... zreszta jak zawsze!  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
UU Shane, to znaczy że idzie do Was to oberwanie chmury z piorunami jakie było w Toruniu jak wracałem z Millenium  I pada do teraz, raczej cały dzień deszczowo, także w BDG będzie pewnie podobnie. A szkoda, bo dałem sobie over Tomasza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
"byc moze Nicki ktory w tym roku zostanie mistrzem swiata pokona bylego mistrza z wroclawia i rzeszow ktory walczy o miejsce w czolowce pokona byłego mistrza Polski" Na razie Crump oraz WTS są aktualnymi mistrzami. W przypadku Crumpa się to zmieni, w przypadku WTS - malo prawdopodobne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Hyh buszmen ale o dziwo się przejaśnia i nad Bydgoszczą teraz mamy słońce, więc pewno do 19:00 pogoda będzie ok chociaż wiadomo jak to jest - niczego nie można być pewnym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960 |
"byc moze Nicki ktory w tym roku zostanie mistrzem swiata pokona bylego mistrza z wroclawia i rzeszow ktory walczy o miejsce w czolowce pokona byłego mistrza Polski" Na razie Crump oraz WTS są aktualnymi mistrzami. W przypadku Crumpa się to zmieni, w przypadku WTS - malo prawdopodobne. wiem wiem buszmen Ty zawsze wiesz najlepiej i jestes najmadrzejszy tylko szkoda ze wyrwales kawalek z calego mojego postu widac nie potrafisz, niechcesz, nie umiesz ? czytac ze zrozumieniem... napisalem ze Nicki najprawdopodobnije pokona bylego mistrza swiata i to on zostanie nim w tym roku... powtarzam najprawdopodobniej napisalem rowniez ze Rzeszow ktory wlaczy o czolowe miejsce byc moze dzisiaj pokona Wrocław... powtarzam "byc moze" a Ty odrazu wyjezdzasz ze Wts sa mistrzai i najpradopodobniej sie to nie zmieni a czy ja do cholery pisze ze sie zmieni? gdzie tak napisalem? no kuchnia gdzie? napisalem ze rzeszow byc moze pokona dzis Wrocław a Nicki pokona Crumpa i bedzie mistrzem Swiata czytaj uwaznie!!! zanim cos zacytujesz pomysl 2-3 rayz bo widac ze masz z tym nielada problemy!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
Ja ci tylko napisałem, że Crump nie jest żadnym byłym mistrzem świata, a obecnym. Więc trochę szacunku, bo denerwuje mnie jak ktoś w ten sposób deprecjonuje gwiazdy tego formatu. Byłym mistrzem, w dodatku przypadkowym jest póki co Nicki. Oprócz tego jest pretendentem do korony, ale aktualnie czy to się w Rzeszowie podoba czy nie, to Crump dzierży władzę ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
Hyh buszmen ale o dziwo się przejaśnia i nad Bydgoszczą teraz mamy słońce, więc pewno do 19:00 pogoda będzie ok chociaż wiadomo jak to jest - niczego nie można być pewnym. przejaśnienia były na chwile  znów zaczęło lać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960 |
Buszmen sorki niechce cie obrazac bo to nie w moim stylu zawsze staram sie byc obiektywny ale "przypadkowym" no co Ty piszesz???
twoim zdaniem obecna forma jaka prezentuje Nicki jest przypadkowa i jazda oraz wyniki tez? wszystkie wyscigi jakie do te pory wygral byly tylko przypadkiem?
Wybacz ale z calym szacunkiem dla twojej osoby piszesz bzdury!
nie pisze tego jak fan Stali Rzeszów a jako osoba obiektywna bo co sie ma w sercu to inna sprawa jesli chodzi o typowanie ale uwierz mi Crump dzierżyc władze jeszcze dlugo nie oj dlugoooooooooooo nie będzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Ale chyba buszmen nie pisze o obecnych wynikach Pedersena, tylko o jego ostatnim tytule MŚ.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
No raczej, że o 2003 bo to póki co jedyny rok w którym Nicki zdobył mistrza świata. Czy zdobędzie w tym roku, to sie jeszcze okaze - póki co jest tylko pretendentem, choć poważnym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
panowie jak pogoda w miastach gdzie dzis zuzel ma byc? w Bygoszczy przeszla ulewa, burza, gradobicie, bedzie pewnie tak do konca dnia, watpie aby zawody mialyby sie odbyc
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
W Zielonaj Górze przejasnilo sie po nocnych i rannych ulewach , powoli slonce przebija sie przez chmurki mysle ze mecz skopojnie odbedzie sie  , jezeli nie spadnie jakas ulewa narazie nie zanosi sie ,chodz mecz dopiero o 20 wiec jeszcze troszke czasu.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047 |
W rzeszowie ponad 30stopni i słońce swieci od samego rana. Chyba nic nie przeszkodzi w rozegraniu meczu.
Pozdrawiam Michał
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
Za dobre typy na dzis uwazam: Milenium: Nicholls-Andersen 2 (1,8) Ulamek-Hampel(+1) 2 (1,9) Nicholls w Polskiej lidze raczej nie blysczy jedzie w parze z Dobruckim gdzie razcej punkty bedzie zdobywal Rafi a Andersen jako jeden z liderwo Sparty spokojnie 10 zrobi trakze uwazam z epowinno byc bez wiekszych problemow. Z kolei Ulamek po tych kontuzjach juz nie jedzie jak na poczatku a Maly jakby sie odnalazl i chyba dogadal ze sprzetem zreszta tor w Czestochowie jest odpowiedni dla niego mysle ze warto sprobowac taki dubelek:) Dodaja oczywisci ejakies dwa zdarzenia bo w milenium min. 4 kombi na zuzel:/ A w Mixie: Jonsson(+1)-Gollob 2 niestety juz zablokowane Rysiek(10,5) 2 Zielonka-Torun(0-8) 2 O Gollobie nie ma co pisac bo juz za pozno... kto rano wstal i zdarzyl niech sie cieszy:) Holta 11 tez spokojnie powinien zrobic Torun jesli przegra to minimalnie zreszta wszystkie dzisiejsze spotkania sa na tyl ewyrownane ze bedzie ciezko komus wygrac roznica 10 oczek takze tu tez warto zaryzykowac Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842 |
Powiem krótki Bydgoszcz 10/10 poszlo juz za 5 kola a za caly wczorajszy utarg z DPS dogram na Expekcie jak pokaza sie nam kursy promocja kolejki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
1) Wątpię czy pojadą, cały czas pada deszcz. 2) Argumenty poproszę za Bydgoszczą... :| Mi się ich ciężko doszukać...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Powiem krótki Bydgoszcz 10/10 poszlo juz za 5 kola a za caly wczorajszy utarg z DPS dogram na Expekcie jak pokaza sie nam kursy promocja kolejki. smiale posuniecie z czego wynikasz, ze bet 10/10? przeciez bydgoski tor swietnie znaja bracia Gollobowie, do tego Holta, ktory swietnie tu jezdzil w KA u Nas same niewiadome, Adrenalina wraca po kontuzji, nie wiadomo co pokaze, to samo Buczek, mecz ciezki jak cholera wiec z tym 10/10 uwazalbym i radzilbym czytajacych ten temat brac powyzszy post z lekkim dystansem dodatkowo opady deszczu, moga byc cyrki z nawierzchnia
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842 |
Hagii uwierz mi wiem co mowie jak Tarnow wygra to nie znam sie na zuzlu . Jestem fanem jaskolek od 1990 roku ale w tym zawodzie nie ma prawa na sentymenty. Nikomu nie sugeruje , chcecie grajcie Tarnow jak wzialem Bydzie z pocalowaniem reki i jestem dziwnie spokojny o sukces.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
no właśnie co z tą pogodą, bo w Toruniu trochę lepiej...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|