Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 36 z 61 1 2 34 35 36 37 38 60 61
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
O co Ci chodzi, przecież tak chyba wszyscy bukmacherzy liczą..

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2007
Posty: 114
member
member
Dołączył: Feb 2007
Posty: 114
Originally Posted by drogowiec
Originally Posted by molek25
Originally Posted by drogowiec
No i panowie wychodzi oszustwo Bwina jakl nic marma wygrywa 47:46 ale dzieki temu ze w 11 beigu pojechal joker wiec jesli bwion nie liczy wynikow na dane biegi z jokerem to dlaczego wlicza punkty jokera do ogolnego rankingu punktow??? hehe i tyle na temat zuzla w bwinie

na bwin zawsze (jak gram) wynik końcowy jest zaliczany łącznie z jokerem a do indywidualnych zdobyczy nigdy jokera nie wliczają

przestańcie wszędzie doszukiwać się przewałek bwin

no ale to jest oszustwo, bpo jak raz mozna liczyc punkty z jokerem a raz nie. Zawodnik ktory zdobywa dodatkowe punkty powinien miec liczone je normalknie tak jak ma w statystykach zawodow.ale oki bwin sobie mosze robic takie jaja ale mnie tam juz nie znajdzie

Normalnie. Przeciez przy kazdym zakladzie masz napisane ze te punkty nie sa liczone wiec czemu sie tak bulwersujesz ? wink Skoro to nazywasz "jajami" to w takim razie chyba nigdzie sobie nie pograsz, bo w wiekszosci bukow joker do punktow zawodnika liczony nie jest, natomiast juz do wyniku meczu owszem.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 98
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 98
wiem wiem o tym dobrze ale to wlasnie na tym przykladzie meczu wychodzi wrecz idealnie bo gdyby nie te 2 pkt to marma by przegrala nie wnikajac w inne biegi. trzeba protestowac by zmienily swoje nawyki nasze kochane buki

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Zamykamy temat - grając u buczków trzeba najpierw zapoznać sie z regulaminem - a później mieć ew. żale - wyciąg z regulaminu dla drogowca:
2.) Zakład na bieg (Prawidłowy wynik i zwycięzca): Zakłady zostają rozliczone zgodnie z oficjalnymi wynikami danego biegu po biegach powtarzanych i dyskwalifikacjach bezpośrednio po zakończeniu biegu, bez względu na wszelkie zmiany, wprowadzone w późniejszym terminie przez jakiekolwiek organy zarządzające. Punkty bonusowe i jokery NIE są wliczane do całkowitej punktacji kierowcy (w związku z ilością zdobytych punktów oznacza to: 3 pkt. dla zwycięzcy biegu, 2 pkt. za 2. miejsce i 1 pkt. za 3. miejsce).
4.)Totals (punkty) (Więcej niż/Mniej niż): Jeśli kierowca nie uczestniczył przynajmniej w 3 biegach, wszystkie zakłady zostają unieważnione. Punkty bonusowe i jokery NIE są wliczane do całkowitej, indywidualnej punktacji kierowcy w danym meczu. (w związku z ilością zdobytych punktów oznacza to: 3 pkt. dla zwycięzcy biegu, 2 pkt. za 2. miejsce i 1 pkt. za 3. miejsce).

PS. bwin to niechlubny buk - ale tu racja jest po ich stronie wink

Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Nie ma to tamto to byla poki co najlepsza kolejka do grania:) U naziemnych wchodzilo prawie wszystko... Nie wiem czy milenium za tydzien wystawi zuzel. No to czekamy na lige szwedzka:)
A jesli chodzi o bukow internetowych to uwazam ze wszedzie waly leca gdzie bym nie gral to cos bylo nie tak, ale najgorsze sa limity na zaklady- najwiecej gdzie moge grac to 150PLN w expekcie heh....Lepiej grac zuzel u naziemnych wg mojej opinii.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 98
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 98
Torun - Wroclaw

"Gospodarze, którzy w tym roku zostali solidnie wzmocnieni przez nowego sponsora, co - rzecz jasna - zaowocowało silnym składem, mają w tym roku chrapkę na złote medale. Byłby to ich czwarty w historii (ostatnio w 2001 r.) taki triumf i wyrównaliby w tej kategorii obecny stan posiadania drużyny wrocławskiej. Do tego jednak jeszcze daleka droga - Unibax ma zagwarantowane miejsce w play-off na dwie kolejki przed końcem rundy zasadniczej (+ jedno spotkanie zaległe), lecz kibice domagają się wygrania i pierwszej i mistrzowskiej rundy! Będzie to całkiem realne, jeśli w niedzielę wygrają.

Goście mają sporo skromniejszy dorobek punktowy i choć trudno sobie wyobrazić play-ff bez wrocławian to wcale jeszcze nie mogą oni być pewni gry w tej fazie! To by była sensacja - choć stwierdzić od razu trzeba, iż takie rozstrzygnięcie jest naprawdę mało prawdopodobne.

W I części rundy zasadniczej obecny wicelider tabeli przegrał we Wrocławiu wysoko, aż 35-58 i z pewnością będzie chciał się zrewanżować za tę bolesną porażkę (gorsza była tylko przegrana z Polonią Bydgoszcz, bo nie dość, że 34-58 to akurat z Bydgoszczą). Polonia zresztą jest tym teoretycznym rywalem dla Atlasu, który mógłby odebrać klubowi ze stolicy Dolnego Śląska miejsce w play-off.

I tu gospodarze mają pewien dylemat: chcieliby wygrać w niedzielę wysoko i po to, by się zrewanżować i po to, by sięgnąć po bonusowy punkt, który w rywalizacji z Unią Leszno o pierwsze miejsce w rundzie zasadniczej może być decydujący. Z drugiej strony - odbierając ten punkt Wrocławiowi w pewnym sensie darowaliby go Bydgoszczy. I choć to czysto teoretyczne rozważania, to w grodzie Kopernika są traktowane całkiem poważnie..."

Pastanowielm skopiowac ten tekst ze strony PS bo bardzo ciekawe sa ostatnie zdania.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Jutro gram tylko na Unie Tarnów 10/10 ktora juz przed meczem
moze dopisac punkty w tabeli do swojego dorobku .
Zapytacie dlaczego ? to juz tajemnica poliszynela ale skoro
gram 10/10 to ryzyk jest równe cyfrze zero.
Nie pomylilem sie grajac taka olbrzymia stawka z Polska w DPS
z Polonia w meczu z Unia , Holta w Pradze i z tym meczem tez
sie nie pomyle.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 525
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 525
ma ktos pewne info czy jason crump pojedzie w dzisiejszym meczu?
Dzis zwycieza Zielona góra,torun,czestochowa oraz leszno ;]
Czekamy tylko na oferty z buków

Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Originally Posted by silo
ma ktos pewne info czy jason crump pojedzie w dzisiejszym meczu?
Dzis zwycieza Zielona góra,torun,czestochowa oraz leszno ;]
Czekamy tylko na oferty z buków

w oficjalnych skladach nie widnieje nazwisko Crumpa, pojedzie Krzysztof Słaboń , a po tym jak Jason wczoraj wygladal na GP nie sadze aby byla to zaslona dymna, anyway buki pewnie beda czekaly na info odnosnie Jonssona,Hancocka,Lindbaecka i nie spodziewalbym sie dzisiaj pełnej oferty

Dołączył: Feb 2007
Posty: 560
addict
addict
Dołączył: Feb 2007
Posty: 560
wedlug wyborczej Rudy nie jedzie..... http://miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35760,4346610.html tylko troszke to dziwne bo w Pradze wczoraj dawal rade...:-/

Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Originally Posted by dziabaty
wedlug wyborczej Rudy nie jedzie..... http://miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35760,4346610.html tylko troszke to dziwne bo w Pradze wczoraj dawal rade...:-/

on wczoraj wygladal jak chodzaca smierc, po 3ech biegach ledwo co stal na nogach o chodzeniu juz nic nie mowie ;]

Dołączył: Feb 2007
Posty: 560
addict
addict
Dołączył: Feb 2007
Posty: 560
Originally Posted By: dziabaty
wedlug wyborczej Rudy nie jedzie..... http://miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35760,4346610.html tylko troszke to dziwne bo w Pradze wczoraj dawal rade...:-/


on wczoraj wygladal jak chodzaca smierc, po 3ech biegach ledwo co stal na nogach o chodzeniu juz nic nie mowie ;] ..moze i wygladal niekiepsko..ale 5 miejsce z kontuzja.chyba samo mowi za siebie ;-)

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Tu raczej ni ma sie co zastanawiac,nie jedzie Jonsson,Crump , Lindback.
Natomiast co z Hancockiem i czy bedzie Kennet czy Bridger?
A w Toruniu Kostek? Czy Dryml?

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Wczoraj w parkingu po upadku Jonsson wręcz płakał z bólu i został odwieziony do szpitala. Dzisiaj Polonia osłabiona. Nie jedzie też Emil.

Dołączył: Feb 2007
Posty: 560
addict
addict
Dołączył: Feb 2007
Posty: 560
HANCOCK PKT 11,5 1.80 w toto mixie..Greg.odczuwa jeszcze.skutki upadku.co bylo wczoraj widoczne - 6pkt w GP.Doswiadczony jezdziec.ktory ceni swoje zdrowie..Wiec under bardzo zachecajacy

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
jezeli nie jedzie jonsson to nie bardzo widze z kim mialby 4 pkt stracic Greg...

mi sie wydaje ciekawsze under 11,5 na holte... jedzie Tomek jedzie Kasprzak jedzie Adams i Hampel i oni wszyscy moga pozabierac punkty Holcie

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Originally Posted by harris73
Tu raczej ni ma sie co zastanawiac,nie jedzie Jonsson,Crump , Lindback.
Natomiast co z Hancockiem i czy bedzie Kennet czy Bridger?
A w Toruniu Kostek? Czy Dryml?

pewnie Kostek.. w piątek trenował Apator z Polonią i Kościecha zdobył 12 punktów więc widać ze po mału wraca do siebie..

Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
Originally Posted by drogowiec
I tu gospodarze mają pewien dylemat: chcieliby wygrać w niedzielę wysoko i po to, by się zrewanżować i po to, by sięgnąć po bonusowy punkt, który w rywalizacji z Unią Leszno o pierwsze miejsce w rundzie zasadniczej może być decydujący. Z drugiej strony - odbierając ten punkt Wrocławiowi w pewnym sensie darowaliby go Bydgoszczy. I choć to czysto teoretyczne rozważania, to w grodzie Kopernika są traktowane całkiem poważnie..."

hehe smiac mi sie chce z tego akapitu. jezeli wogole takie rozwazania by mialy miejsce to toruniowi napewno by zalezalo zeby bydgoszcz weszla do 6. mowie tu szczegolnie o klubie bo z kibicami to roznie jest. ten co pisal ten artykul jest zapewne laikiem w tej dyscyplinie

Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Ja tak krótko i spadam krazyc po bukach:

Zielona Góra - Rzeszówsk milenium H (0-2) 1 10/10
R. Sullivan - H.Andersen toto-mix 1 9/10
T.Gollob - L.Adams H(1-0)toto 1 8/10
Torun - Wrocek H(0-11) toto 1 8/10
Zagar - Bjerre H(0-1) milenium 1 10/10
Tarnów - Leszno H (0-2) toto 1 7/10

Dołączył: Jul 2005
Posty: 58
S
a.k.a. "speedi torun"
a.k.a. "speedi torun"
S Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 58
Originally Posted by AL_Capone
Jutro gram tylko na Unie Tarnów 10/10 ktora juz przed meczem
moze dopisac punkty w tabeli do swojego dorobku .
Zapytacie dlaczego ? to juz tajemnica poliszynela ale skoro
gram 10/10 to ryzyk jest równe cyfrze zero.
Nie pomylilem sie grajac taka olbrzymia stawka z Polska w DPS
z Polonia w meczu z Unia , Holta w Pradze i z tym meczem tez
sie nie pomyle.
Jeśli będzie tak jak piszesz, to Leszno same sobie wyda wyrok na jazdę w play-off z tarnowską unia grin, a uważam że wygodniejszym przeciwnikiem jest w tej chwili Polonia (chyba dla wszystkich ooo) Granie tego 10/10 pod względem czysto sportowym crazy jest dość ryzykowne, chyba że w grę wchodzą jakieś pozaziemskie układy. Ale na moje to życzę Unii nawet wygranej za 3pkt., Polonii wygranej w Częstochowie 45-44 piwo, to w tym roku jeszcze raz będą wielkie derby pomorza, zawsze lepiej jechać do Bydzi niż do Czewy

Strona 36 z 61 1 2 34 35 36 37 38 60 61

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, burbon, Sensei, rafal08, Lukasz111, forty, betowiec, kamel, wHiTe_StAr), 2,748 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,477
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1