|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278 |
Witam po dosyć długiej przerwie. Przerwie, podczas której wiele rzeczy przemyślałem. Przerwie, w ciągu której było naprawdę niewiele do obstawiania i mieliśmy do czynienia z ogórkami... teraz jednak ligi zaczynają się przebudzać z letniego snu (mam na myśli piłkę nożną) i pozwala to na reaktywowanie tematu. Z racji, że to przecież EPP, postaram się, aby temat utrzymał się tu z wymaganym yieldem 5% jak najdłużej. Chciałbym bardzo postawić na jakość, a nie na ilość. Będzie o to strasznie ciężko, szczególnie w soboty, gdy grają moje ulubione, brytyjskie ligi  Podawać tutaj będę typy, które zawsze przynosiły mi zysk czyli z pewnością undery a także duble o AKO >1.7 (triple w wyjątkowych przypadkach). Jeśli chodzi o dyscypliny to szerokim łukiem omijam  ,  . Sporo w temacie poświęcę typom  , snookera , siatkówki i NBA. Mimo wszystko dominować tu będzie futbol!  Bardzo chciałbym, aby typy były jakościowe a nie ilościowe. Będzie o to trudno tak jak już wspominałem, ale postaram się. Od jakiegoś czasu chciałem połączyć te obie rzeczy, ale nie udawało się i kilka razy się na tym przejechałem. Motywem przewodnim tematu niech będzie SOLIDNOŚĆ! bo wraz z dobrymi i przemyślanymi typami da naprawdę spory zysk. Typy będą przedstawiane w miłej dla oka oprawie, będą także podsumowania, ale raczej comiesięczne. Nie zabraniam wpisów do tematu, ale na forum utarło się, że wpisy powinny coś wnosić dlatego tego się trzymajmy. Stawkowanie x/10. Link do poprzedniego tematuPozdrawiam 
Last edited by lupus; 29/11/2007 15:31.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278 |
#1 Bohemians Dublin - Derry City <2.5 @ 1.67 0-0 
4/10
20:00
Unibet +2,68j. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278 |
#2 Dwóch kierowców stajni BMW Sauber zajmie miejsce punktowane? TAK @ 1.60 Nick Heidfeld - 6msc, Robert Kubica - 7msc 
4/10
14:00
Bwin +2,4j. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278 |
#3 Zagłębie Lubin - GKS Bełchatów 1 @ 2.10 1-0 
2/10
18:00
Expekt +2,2j. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278 |
PODSUMOWANIE MIESIĄCA - "LIPIEC" Typy trafione/oddane: 4 / 5
Środki zainwestowane/wygrane: 15,00j./21,30j. Bilans: +6,3j.
Skuteczność: 80%
YIELD: 42,00%
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278 |
-3j. Ehh, pierwsza myśl najlepsza... miałem grać McCullocha jako małego underdoga, ale liczyłem jednak na byłego Mistrza Świata... nie wiem co się stało z Murphym, bo mecz gładko przegrany. 5-2...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278 |
#8 Mark Selby - Y Qintian, Shaun Murphy - Ian McCulloch 1 + 1 @ 1.70 1 + 2 
3/10
08.08.2007 - 08:00
Expekt -3j. Ehh, pierwsza myśl najlepsza... miałem grać McCullocha jako małego underdoga, ale liczyłem jednak na byłego Mistrza Świata... nie wiem co się stało z Murphym, bo mecz gładko przegrany. 5-2...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|