Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 18 z 21 1 2 16 17 18 19 20 21
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Jak mnie denerwuja ta dziwna cenzura... Jeszcze raz wklejam cala wypowiedz

No a co w tym zlego? Chyba jak mam kurs 1,7 czy 1,8 to nie bede napewno tego gral bo po co? Pomysl ile dodatkowej kasy bys musial wtopic w ten mecz... Jak wejdzie to spoko ale jest prawdopodobne ze nie wejdzie. I co wtedy? zagrasz nastepny mecz po w duzo wiekszym sianie?

Bez przesady takie mecze sie odpuszcza. A co za problem poczekac na kolejny remis?

jak ogolnie nie gram na chama i ogolnie nie gram zwykla progresja tylko gram poprostu na remisy i to wlasnie dlatego ze kursy sa wysokie i moge grac jeden mecz na kuponie i taki kurs mnie zadawala. To nie jest trudna sprawa wytypowac mecz na X. Czasami nawet odpuszczam kilka kolejek i wale wieksze siano w mecz ktory uwazam za prawdopodobny remis. Granie na chama jest bez sensu sczegolnie po tak maly kursie. Oni daja takie kursy zeby wytrzepac ludzi z pieniedzy bo kazdy 'mlodziak' postawi na taki kurs bo mysli sobie o kurde jak jest taki maly kurs to napewno bedzie remis bo przeciez to nie mozliwe. A jak spojrzysz na wyniki pozniej to bardzo rzadko jest remis...


Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Witam.
Oto czołówka klasyfikacji na najlepszych "remisiarzy"
HT(do przerwy)w japońskiej J-league:

na wyjazdach:
a/OMIYA ARDIJA 6 meczy ,w tym 6 remisów HT(do przerwy)=100%
b/KASHIMA 7 meczy,w tym 5 remisów HT(do przerwy)=71,4%

w domu:
a/USSEL KOBE 6 meczy,w tym 5 remisów HT(do przerwy)=83,3%.

Pozdrawiam.edi8

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Ja jednak juz nie gram na HT wole jednak moja metode bo kursy ok 2.0 sa zbyt male jak dla mnie wink

Dołączył: May 2007
Posty: 722
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 722
z góry sorki za OT - Eska, zaglądnij proszę na priv

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
Originally Posted by Eska
Ja jednak juz nie gram na HT wole jednak moja metode bo kursy ok 2.0 sa zbyt male jak dla mnie wink

ja tez Eska ... teraz gram 1/X lub X2 lub 1/2 po kursach 15-20
grin

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
a ja tylko na X wink

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
I jak tam panowie - konczy sie ruska liga. Co teraz bedziecie grali? Czy robicie przerwe? W ogole jeszcze gracie rosje na X? Jak wrazenia? laugh

Dołączył: Oct 2005
Posty: 80
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 80
Założyłbym nowy temat, bo byłby większy odzew, no ale cóż, napiszę tu wink

Przymierzałem się kiedyś do progresją, gdyż wydaje mi się ciekawym sposobem gry. No ale po pierwszej fascynacji przyszło rozczarowanie, bo z wszelkich kalkulacji wynika mi, że to się po prostu nie opyla.. Mam na myśli progresję na stały zysk.

[Linked Image] [img527.imageshack.us]

Jak widać na załączonym obrazku by zagrać 8 poziomów progresji na kurs 3.00 (ze stałym zyskiem 30zł za poziom) muszę przeznaczyć 740 zł. Musiałbym ukończyć aż 24 takie progresje, żeby wyjść "na zero" (ugrać 740zł) i nie martwić się, że mogę zbankrutować.

Spore ryzyko, jak na zarobek 30zł za poziom.

Nie wydaje mi się to zbyt mądre, bo jednak to tylko 8 poziomów :/

Może doradzicie jakiś w miarę rozsądny sposób podejścia do progresji, bo jednak widzę że sporo osób nią gra.

Doradźcie coś, kasy od buka starczy dla wszystkich wink

Dołączył: May 2007
Posty: 722
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 722
powiem tak
- jesli zakładasz ze za kazdym razem bedziesz zaliczal 8 poziomow to podaruj sobie progresje remisowa
- jesli dysponujesz takim lub podobnym kapitalem jak napisales to podaruj sobie progresje remisowa
- jesli myslales o niej tyle tylko co napisales powyzej to podaruj sobie progresje remisowa

jestem tu nowy, ale ja swoja zaczalem 2 mies temu i grajac kapitalem kilkanascie razy wiekszym na 6 druzyn (w miedzyczasie zmienilem wszystkie bo jakos nie chcialy remisowac)i majac juz kilka na poziomie 2-3 w tym momencie zarobilem juz na czysto ok 40%.

podstawa do dobre typy, a plakal nie bedziesz.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Progresje na staly zysk bym sobie odpuscil...

Zobacz na moj temat w PP. Moze podpasuje ci taki sposob gry jak moj

https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=1382158&page=2&fpart=1


Dołączył: May 2007
Posty: 722
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 722
Eska - mysle ze progresja na staly zysk nie jest najgorsza...
... ale nie z tym kapitałem i nie z takim zarobkiem na wygrana smile
a grajac tak jak Ty to już trzeba miec spory kapital w razie czego.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Nie trzeba miec kapitalu. Wystraczy zmienic stawki na mniejsze. Ja stawiam tak bo akurat tak mi pasuje ale rownie dobrze mozna mniejszymi stawkami. Tylko to rozsadnie podzielic i nie walic rownej kwoty na wszystkie stawiane mecze.

Dołączył: May 2007
Posty: 722
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 722
uwierz ze trzeba miec smile
moze to nie chodzi tyle o same stawki co o odwage w stawianiu coraz wyzszych kwot (na zasadzie "co bedzie jak znow nie wejdzie")- wiem to z doswiadczenia smile

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Ale nie musisz stawiac coraz wyzej. Zauwaz w moim temacie w pierwszym tygodniu stawialem wiecej niz w drugim. W 3cim podnioslem kwote ale to dlatego ze juz zarobilem troche. Zarzadzanie budzetem jest wazne - mniej wazny jest kapital. Wiadomo ze im wiekszy tym wiecej mozliwosci i mniej strachu no ale kazdy od czegos musi zaczac wink

Dołączył: Oct 2005
Posty: 80
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 80
Eclipse nie jestem konfliktowy, ale prosze cie nie nabiajaj sie ze mnie

kapitał 700 ileśtam złotych napisałem, że przeznaczam na 1 progresję. W zamyśle chciałem ich prowadzić chociaż ze 3.

Śmiejesz się z kapitału i zysku 30 zł na poziomie, chociaż wiem że bardzo dużo osób gra 8 poziomów od 0,5 zł i max na całą progresję przeznaczają niecałe 300 zł. Więc jak nadal nie widzisz to pomnóż stawki i wygraną przez 10 to będzie większy hajs, chociaż to nie zmienia sensu mojego postu. Nadal trzeba wygrać prawie 25 progresji, żeby wyjść "na zero" i zacząć zarabiać "na czysto"

pozdrawiam cie ciulu

Dołączył: Oct 2005
Posty: 80
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 80
sorry za ciula wink

Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Originally Posted by spokojest
Jak widać na załączonym obrazku by zagrać 8 poziomów progresji na kurs 3.00 (ze stałym zyskiem 30zł za poziom) muszę przeznaczyć 740 zł. Musiałbym ukończyć aż 24 takie progresje, żeby wyjść "na zero" (ugrać 740zł) i nie martwić się, że mogę zbankrutować.

Spore ryzyko, jak na zarobek 30zł za poziom.
Wreszcie ktoś pomyślał. Do pełni obrazu brakuje Ci jeszcze wyliczenia szansy bankructwa. Jeśli buk wystawił kurs 3.00, to znaczy, że szacuje szansę wygranej na 30% (marża!). Tak więc prawdopodobieństwo, że dojdziesz do 8 poziomu i przegrasz na nim wynosi 0,7^8 = 5,76%.

5,76% czyli 1 do 17. Co 17 progresja nie skończy się na ósmym etapie. Żeby podwoić stawkę potrzeba 24 progresji.

Chyba, że potrafisz dobrze typować. Ale jeśli tak, po co ci progresja?

Dołączył: May 2007
Posty: 722
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 722
spokojest - daleko mi do nabijania sie z Ciebie, ale piszesz troche bez sensu.

po co piszesz ze 700 zeta przeznaczasz na jedna progresje a bedziesz ich prowadzil 3?

napisz po prostu ze masz kapital 2100 PLN i chcesz prowadzic 3 progresje.

podstawa to odpowiedni dobor druzyn - i gwarantuje Ci ze nie wykorzystasz ani polowy tej kasy (jak przemyslisz ten dobor).

zanim dojdziesz juz na wyzszy poziom z jednym zespolem to wpanie Ci kilka progresji z innymi i juz kapital sie zwiekszy (i jak znam zycie to stawkowanie tez)

a skoro juz mowimy i "takim" kapitale to nie graj takich smiesznych stawek bo predzej sie znudzisz niz bedziesz cieszyl z wygranej.

ja tez Cie pozdrawiam CIULU smile


Dołączył: May 2007
Posty: 722
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 722
Gandhi - ja rozumiem że jestes zatwardzialym przeciwnikiem progresji, ale nie siej zametu, bo zbankrutowac mozna takze grajac single.
podstawa to obserwacja co sie dzieje i odpowiednia reakcja na to - jak Ci zespol przestaje przez dluzszy czas remisowac to przerzuc na inny
piszesz ze co 17 zespol nie zremisuje 8 razy pod rzad - zobacz sobie jak graja druzyny i jak ladnie widac na grafikach ktore to sa.

i tu nalezy poprzec ESKE ktory mowi, ze najkrotsza droga do bankructwa to granie na zespol ktory dlugo nie odnotowal remisu - na 100% racje.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Pokażcie mi jakikolwiek wątek na forum, gdzie ktoś grał progresję i wygrał choć dwukrotność inwestycji.

Strona 18 z 21 1 2 16 17 18 19 20 21

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, rafal08, burbon, rymoholik, alfa, $-man, Akhu, ElNinho[mmdea], aker), 2,908 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,402
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1