Witam w moim temacie

Chcem żeby ten temat był moim zeszytem bukmacherskim crazy żebym wiedział jakie mam straty i zyski tongue Od razu mówie że gram za małe stawki bo traktuje gre u bukmachera jako zabawe . To na tyle . wink Pierwsze typki już jutro

uwagaProszę unikać wpisywania się do tematu.