|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 390
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 390 |
Przepraszam na wstępie ale naprawde jestem w dołku i może forumowicze pomogą mi, jestem chory na Białaczke mam 21 lat jestem zupełnie sam z tą chorobą mam podstawowe ubezpieczenie i leki nie są refundowane potrzebuje 2500 zl na nie, cześć juz mam ale prosze jesli ktos moglby mi pozyczyc na dluzszy okres lub jakos wspomóc nawet po 10 gr wyslać bede wdzięczny albo chociaz pomodlic sie o mnie lub podarowac usmiech zebym dał rade walczyć bo juz mi psycha siada, lecze sie juz od kilku miesiecy ale teraz potrzebuje tych mocniejszych leków... Dziekuje z gory i przepraszam ze wogóle glowe zawracam 10 1140 2004 0000 3602 3672 6934 Paweł Werpachowski [email protected] (moneybookers)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 390
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 390 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
 jeżeli to prawda to trzymaj, się! po 20 gr na mb? Wszyscy userzy? kto chętny? jestem pierwszy. 1. pettersen
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Mysle ze troche bys uzbieral na forum, jednak wiesz jak jest, brutalnie mowiac jaka mamy gwarancje ze napisales prawde?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
<pocieszacz>
jeśli to prawda to współczuję, chujowa sprawa.
gdy czytam takie rzeczy to dziękuję Bogu, że jestem zdrowy!
trzymaj się! :BOKS:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 390
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 390 |
Experto masz racje nie musicie mi wierzyc nie musicie pomagac finansowo prosze chociaz o to co dał mi shane "trzymaj sie" bo to daje mi jakąs nadzieje siłę... Dziekuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 390
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 390 |
Pettersen dziekuje każdy grosz mi pomoże...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 390
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 390 |
wogóle to dla mnie żenujące tak prosić o pomoc nigdy nikogo nie prosilem cale zycie sam do wszystkiego dochodzilem ale teraz naprawde nie widze wyjscia...:( ide spac bo żle sie czuje...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Wierzyc nie wierzyc sprawa wzgledna, ale przegladajac historie Twoich postów... hm
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
W jednym z postów napisałeś, że ktoś Cię na forum oszukał na kasę, która miała iść na leki... :> Hmmm...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
Po co ci kasa na MB, jak zbierasz na leki?
Anyway: keep fighting. trzymam kciuki
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 390
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 390 |
Bo na mb najlatwiej wplacic nawet 10 groszy ale nieważne... Dziekuje za słowa otuchy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
skupowałeś kasę na MB. w temacie "kupię, sprzedam, wymienię"
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 390
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 390 |
a tak na marginesie byłbym niezle popier... zeby wymyslac sobie to z takich spraw sie nie zartuje, nie kłamie... tak jakis czas temu oszukał mnie ktoś a ta kasa byla na inne leki, a ze kogos moze dziwic ze dalej zajmuje sie bukmacherką to przeciez nie bede zabieral sobie przyjemnosci obstawiania tylko teraz stawki poszly w dól bo odkladam na leki, wiecie co ja sie pogodzilem nawet z tym ze mogłbym umrzec ale walcze i szukam roznych sposobow by sie nie poddawac nie zalamywać.. Dziękuje Dobranoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Daj skan historii choroby, albo recepty, a z perwnoscia uzbierasz odpowiednia kwote i jako pierwszy Ci wplace.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297 |
Jak uwierzycie w to jestescie banda naiwniakow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Daj skan historii choroby, albo recepty, a z perwnoscia uzbierasz odpowiednia kwote i jako pierwszy Ci wplace. popieram, dzis wrzucisz to wysylam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Niestety takie są realia... ale po zobaczeniu skanu sam wyślę, mam na mb jakąś sumkę akurat. 3maj się 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 390
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 390 |
Nie mam skanera ale postaram sie zeskanować, Dziękuje za wsparcie chociaż nikt mi nie wierzy ale liczy sie to że chcecie pomóc jednak jeśli chodzi o finansowe wsparcie nawet jak wkleje tu historie swojej choroby nie chce juz ani grosza i przepraszam ze zawracałem glowe bo znajomy pożyczy mi calą kwote i w ciągu kilku dni zaczne poważne leczenie, bede musial wyjechać... Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz dziękuje.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|