|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
poszukuję piosenki Timbaland, N.Furtado, J.Timberlake - Give It To Me, ale w wersji dużo szybszej niż oryginał. Często to leci na Radiostacji w paśmie piątkowym i sobotnim między 20-24. Może ktoś skojarzy  PS. właśnie można tego posłuchać na falach Radiostacji 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Coldplay - Scientist miażdży :OOO: dokładnie REWELACJA!!! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
Witam poszukuje piosenki: Jody Whitesides - Live like I'm richdodam tylko ze piosenka ta pojawia sie w soundtracku do filmu "Material Girls" , mozna jej posluchac pod TYM LINKIEM [ cdbaby.com] ... ... ale za cholere nie moge w zadnym p2p znalezc tej mp3 Prosze o pomoc, piosenka mi mocno wpadla w ucho... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930 |
Poszukuje Dino Meck - feel like home oraz piosenek..czesto mozna uslyszec w radio gdzie w refrenie jest ciage cos takiego ,, This is a love''...jest to przerobka jakiejs starej piosenki. I niechodzi tu o Haddaway  Pomozecie ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676 |
Poszukuję piosenki z soundtracku do serialu "Prison Break".Widziałem kawałek na Vivie-rapuje jakiś czarny brat.Jeśli ktoś to ma będę bardzo wdzięczny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415 |
Poszukuje 2 utworów , pierwszy to Chamillionare - Ridin Dirty, a drugi to Mobb Deep - tytuł utworu chyba "Unfamous" albo "Infamous" taki mroczny rap ze tak powiem heh , taki teledysk do tego jest , ze czarna impreza, kobiety itd, jest tam tez G Unit, 50 Cent, ktos wie o co mi chodzi? bardzo prosze pilnie o te 2 utworki na rapidsharu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
ktoś wie kiedy będzie nowe energy 2000 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930 |
Audio Thievs - is this love poszukuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930 |
Wiem , że sie powtarzam ale zalezy mi strasznie na tej piosence....wrzuci ktos bo nigdzie jej znalesc niemoge ,,aktywnej'' na speedyshare ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
nowe poszukiwania Przepraszam tych, ktorzy jeszcze nie znalezli. Prosze przepisac swoje prosby do nowego tematu Pozdrawiam 
|
|
|
Link skopiowany do schowka