Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 24 1 2 12 13 14 15 16 23 24
12-latek #1435289 28/07/2007 19:04
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Witam.
Moim skromnym zdaniem stawianie na zwyciestwo ktoregos z zawodnikow jest bardzo ryzykowne.Na formie N.Pedersena pojawila sie ostatnio drobna rysa , a reszta zaczyna coraz lepiej jezdzic i juz moze nie byc takiej dominacji Dunczyka.W finalowym biegu pojada sami najlepsi i tam juz trzeba naprawde atomowego startu i troszke przyslowiowego szczescia.W ktoryms G.P bodajze Andersen lub Adams do biegu finalowego mial komplet zwyciestw by w finale 'zameldowac" sie na 3 lub 4-ej pozycji.Oczywiscie nie odradzam , ale w tym G.P jest wyjatkowo wyrownana stawka(moze inaczej kilku zblizylo sie forma do Nickiego) i mysle ze kazdy z ok 5-6 zawodnikow moze wygrac.Podoba mi sie dubel z profa:
Harris - Zagar 2 @ 2,62
Hampel - Nicholls 1 2 1,45

Cos mi podpowiada ze Harris troszke sie "wystrzelal"(podzielam opinie Buszmena , jesli moge tak napisac) i po takim kursie , przy fakcie zwyzki formy solidnego Zagara moze warto zagrac.Pozdrawiam

Bonus: Unibet
codi #1435300 28/07/2007 19:10
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Originally Posted by codi
Gdzie masz to 3.50?

Po moje typy tradycyjnie zapraszam na BettingAdvice wink
sts

12-latek #1435307 28/07/2007 19:15
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$ Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
jak czytam to wszystko to aż żal że nie zagram frown świetne BaH sie skupiło na tenisie i o speedwayu chyba zapomnieli blush

$t$ #1435416 28/07/2007 20:02
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by $t$
jak czytam to wszystko to aż żal że nie zagram frown świetne BaH sie skupiło na tenisie i o speedwayu chyba zapomnieli blush
BaH nigdy nie szalal z oferta na zuzel smile
moze dadza tylko zaklady na win ale to tez watpliwe smile

jarko 33 #1435506 28/07/2007 20:31
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dobra, troche późno, więc streszcze:

1:

Nicki - Hancock 1 - czuje słabą dyspozycje Grega. Po kontuzji, rok temu na Markecie cieniutko i ogólne poza 1997 później często miewał tu słabsze występy. Forma taka sobie, Nicki jak zawsze celuje w zwyciestwo.

Holta - Lindback 1 - Lindback po urazach, nie lubi twardych torów + ogólnie słaby. A Rune atomowy sprzęt i po 2 trudnych pierwszych seriach dalej powinien niezle punktowac i zawalczyć o 8.

Zagar - Tomicek 1 - mimo ze Lubos rok temu zrobił tu 4 w 3, to zwyczajnie nie ten level, a Matej może dzis namieszać.

Biegi:

14 bieg: Holta - Jaguś 1 1.7 - duża okazja, Rune z 4, Wiechu z 3 = sytuacja bardzo korzystna. Jak wspomniałem liczę dziś na szybkosc Rune i choć Jaguś pojedzie dziś trochę lepiej niż ostatnio to z 3-cich pól ciężko mu bedzie o dobre wyniki. 4 pole na Markecie zawsze niosło.

15 bieg: Hans - Bomber 1 1.3 - Hans z 1 potrafi rozgrywać wyścigi, mój faworyt dzisiaj... Ale to w sumie lekko.

16 bieg: Nicholls - Lindback 1 1.45 - biegowa perła jak dla mnie. Lepszy zawodnik, w lepszej formie sportowo zdrowotnej. Z 1 pola, gdzie Antonio z 3...

Do tego w profie:

Adams - Hancock 1 1.65 = wyjątkowo opłacalny kurs.

w kombinacjach z :

Tomek 1-6 @2.8 = po takim kursie warto zaryzykować, Tomasz teoretycznie ma dobry układ biegów i może dziś zawalczyć o >10 w zasadniczej a to 6 raczej daje. Oby tylko nie padało. Na razie błętkitne niebo z białymi chmurkami.

Harris - Zagar 2 @2.6 - moim zdaniem duże przeszacowanie, jakoś czuje słabszy występ Harrisa, a lepszy Zagara smile

buszmen #1435685 28/07/2007 21:37
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
Originally Posted by buszmen
4 pole na Markecie zawsze niosło.


W 2006 1 wygrana zawodnika z 4 pola na 23 biegi.
W 2005 4 wygrane z 4 pola na 23 bieg.
Lacznie 5/46 w ostatnich w GP na Markecie (11%).

Krompa #1435687 28/07/2007 21:38
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
Mialo byc w 2 ostatnich GP na Markecie. wink

Krompa #1435832 28/07/2007 23:12
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Krótko i na temat ;-) :
N. Pedersen - Harris (2w.) 1 1.40 (sts)

Harris nie należy do grona startowców w przeciwieństwie do Nickiego. Widzę to tak Nikunia wystrzeli i domknie bombera do kredy .

B. Pedersen - Nicholls (5w.) 1 1.70 (sts)

Bjarne ostatnio w dobrej formie ,Scottie bardzo nierówny super występy przeplata żenującymi . Licze na to , że domknie z pod bandy a przy równym starcie po równaniu toru będzie to niezwykle ciężkie .



N. Pedersen - J. Crump 1 1.50 (mix)
Typ bardziej przeciwko Crumpiemu . Miałem okazję widzieć obu na żywo tydzień temu .Bardzo szybcy jednak Jason po upadku z wyjątkiem powtórki nie mógł poprawnie złożyć sie w łuk następnie markując defekty. Operacja zamówiona na poniedziałek a to oznacza , że Jason będzie bardzo ostrożny . Pojedzie na tyle na ile wystarczą środki przeciwbólowe. Natomiast od Nickiego możemy oczekiwać 100% zaangażowania .


Adams - Harris 1 1.40 (mil.)

Kangur goni Nickiego w walce o tytuł rok temu dosyć pechowo skonczył swoją drogę do finalu na defekcie z ogromną przewagą nad konkurentami. Dziś nie popełni już podobnego błedu. Harrisowi ten tor nie musi sprzyjać jeśli będzie beton. Może tylko liczyć na dodatkową wodę z nieba coś ala Wrocław.


Holta - Lindback 1 1.75 (expekt) (obecnie 1.7)

Polski Norweg jakby złapał wiatr w żagle po leszczyńskim finale . Dosyć korzystny układ pól w pierwszej części zawodów powinien pozytywnie wpłynąć na zawodnika w dalszej fazie turnieju . Nieobliczalny Antonia wraca po kontuzji może być klapa, a może wystrzelić . Liczę na to pierwsze rozwązanie smile

Dołączył: Nov 2004
Posty: 649
addict
addict
Dołączył: Nov 2004
Posty: 649
jak z pogodą Pradze ktoś wie moze...?

Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
Panowie, a co z Hancockiem. Zdaje sie ze po jakims upadku?? cos mie sie nie wydaje zeby byl dzis w pierwszej piatce. to w takim razie spokojnie mozna grac w parach przeciwko Hancockowi z npedersenem i h andersenem.
chyba sam sobie udzielilem odpowiedzi:)

lepusti #1435997 29/07/2007 00:43
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
N.Pedersen-G.Hancock - Kto więcej punktów? 1 1,38
R.Holta-A.Lindbaeck - Kto więcej punktów? 1 1,65
L.Adams-J.Crump - Kto więcej punktów? 1 1,65
H.Andersen - miejsce : 1-3 1 1,85
2/3+nikita pewniak

lepusti #1436021 29/07/2007 00:47
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
http://www.wetter.com/v2/?SID=&...1&type=WMO&id=577&wcid=30436

http://webcam.etnetera.cz/mh.jpg

Rzut okiem na Pragę. Cały dzień chmury przeplatają się z rozjaśnieniami. Ale nie padało chyba, choć ciężko aż tak dokładnie zobaczyć. Oby tak do 21.30 laugh

buszmen #1436032 29/07/2007 00:49
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042

buszmen #1436040 29/07/2007 00:51
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
holte juz poscilem przeciwko lindbaeck, ale tak sie zastanawiam co jest lepszym dealem holta/lindbaeck czy b pedersen/lindbaeck

fart? #1436087 29/07/2007 01:06
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Pedersen ma moim zdaniem lepszy uklad biegow. Tak czy siak oba typy dla mnie bardzo kuszace smile ""I am very content with my recent results and feel comfortable with the bike. I am aiming for a place in the semi-finals, but obviously hope for more as I need the points." Nastraja optymistycznie smile

codi #1436217 29/07/2007 01:40
Dołączył: Jun 2005
Posty: 886
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2005
Posty: 886
Wie ktos gdzie mozna obejrzec GP w necie.Jesli tak to prosze o link wink

matti64 #1436234 29/07/2007 01:46
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
narazie niepada w pradze wiec trzeba atakowac tomka grin
juz pograny w 8 u ziemnikaow
a teraz dogram pare tomek-adrenalina na tomka gwizdek

jarko 33 #1436266 29/07/2007 01:52
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Raczej na necie nie obejrzysz zadnego GP. Pozostaje Radio Elka smile

codi #1436282 29/07/2007 01:56
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
ja dalem dzis w toto i milenium takie cos

toto:

crump - adams 2
holta - lindbeck 1
andersen - hancock 1

millenium:

andersen - crump 1
adams - hancock 1
hampel - gollob 2

tak wiec opieram wszystko na domyslach o slabej formie hancocka i crumpa z powodu kontuzji smile

matti64 #1436283 29/07/2007 01:57
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by matti64
Wie ktos gdzie mozna obejrzec GP w necie.Jesli tak to prosze o link wink
zobacz tutaj to dunska telewizja i jest szansa ze pokaza
http://www.soccer-live.kk.e-wro.pl/soccer-live_348.html

Strona 14 z 24 1 2 12 13 14 15 16 23 24

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, ANZELMO, aker, forty, $-man, alfa, Lukasz111), 2,560 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,336
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1