Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Originally Posted by Suazo
#52 STS

Robles - Wilson (110m ppł M) 1, 1.30 1 miejsce (13.21) - 4 miejsce (13.32) cool
Richards - pozostałe (400m K) 1, 1.15 1 miejsce (49.29) cool
Powell - pozostali (100m M) 1, 1.10 1 miejsce (9.84) cool
Isinbayeva - pozostałe (tyczka K) 1, 1.05 1 miejsce (4.80) cool

Kurs: ---> 1.73
Stawka: ---> 1000 zł
Pwk: ---> 1557 zł

+557 zł smile



Całkiem przyjemna ta lekkoatletyka grin

Po Bułgarii w siatkę, teraz właśnie takie klasyczne izi było potrzebne. Można było to mocniej zagrać, ale to moje pierwsze poważniejsze kroki, jeśli chodzi typowanie 'królowej sportu', więc i tak jestem w pełni zadowolony. Teraz kusi mnie zagrać F1, do której już się przymierzałem w zeszłym tygodniu i ostatecznie odpuściłem, choć 'na sucho' trafiłem wszystkie typy. Może w SPA wreszcie zdecyduję się coś postawić.

Passa 9 kuponów trafionych z rzędu - to cieszy i mobilizuje hura



kasa Bilans
Pieniądze postawione: 96 600zł
Pieniądze wypłacone: 105 700,40 zł
Zysk/strata: +9100,40 zł
Yield: +9,4% cool
Skuteczność kuponów: 36/52 ---> 69%
Skuteczność typów: 135/148 ---> 91%


kostka Poszczególne dyscypliny:
tenis 117/129 ---> 91%
futbol 9/9 ---> 100%
LA 4/4 ---> 100%
siatka 3/4 ---> 75%
kosz 1/1 ---> 100%
Skoki 1/1 ---> 100%

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
#53 Tipsport

Kubica - Fisichella 1, 1.44
Rosja - Hiszpania 1, 1.13
Hamilton - Webber 1, 1.09
Alonso - Kovalainen 1, 1.08

Kurs: ---> 1.92
Stawka: ---> 1400 zł (2 x 700)
Pwk: ---> 2419,20 (2 x 1209,60 zł)




#54 STS

Feofanova - Pyrek (tyczka K) 1, 1.45
Rosberg - Fisichella 1, 1.30
Rosja - Hiszpania 1, 1.15
Spearmon - pozostali (200m M) 1, 1.15

Kurs: ---> 2.49
Stawka: ---> 500 zł
Pwk: ---> 1120.50 zł




Znowu w ostatniej chwili posłane, już myślałem, że nie zdążę smirk

Widzę już Fisico odpadł hura Zdjęcia później wrzucę - idę oglądać F1 smile

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Originally Posted by Suazo
#53 Tipsport

Kubica - Fisichella 1, 1.44 9 miejsce - niesklasyfikowany
Rosja - Hiszpania 1, 1.13 2:3 (18:25, 25:20, 26:24, 28:30, 14:16) puke
Hamilton - Webber 1, 1.09 4 miejsce - 7 miejsce
Alonso - Kovalainen 1, 1.08 3 miejsce - 8 miejsce

Kurs: ---> 1.92
Stawka: ---> 1400 zł (2 x 700)
Pwk: ---> 2419,20 (2 x 1209,60 zł)

-1400 zł



Originally Posted by Suazo
#54 STS

Feofanova - Pyrek (tyczka K) 1, 1.45 3 miejsce (4.72) - 2 miejsce (4.72)
Rosberg - Fisichella 1, 1.30 6 miejsce - niesklasyfikowany
Rosja - Hiszpania 1, 1.15 2:3 (18:25, 25:20, 26:24, 28:30, 14:16) puke
Spearmon - pozostali (200m M) 1, 1.15 1 miejsce (20.22)

[color:#FF0000]Kurs: ---> 2.49
Stawka: ---> 500 zł
Pwk: ---> 1120.50 zł
[/color]

-500 zł



No to ruskie ofermy pięknie załatwiły pół Europy, w tym mnie...

Stawiać po tym kursie, to jednak była głupota, ale po chwili przychodziła myśl - no jak to, u siebie, przecież to jest nierealne, żeby Ruscy mogli coś takiego wypuścić z ręki... A jednak stało się, ale wiem przynajmniej, że ja wkrótce mogę to nadrobić kolejnym kuponem, a te tłuki jeszcze długo będą miały w psychice tę klęskę i dobrze im tak!
Grali padlinę totalną, sędzia wydrukował im drugiego seta, potem znowu dno, a jednak Ostapenko z 22:24 wygrał zagrywkami seta. POWINNO BYĆ PO MECZU. Ale ta słabość Rosji była tak wielka, że nawet po czymś takim Hiszpanie potrafili wrócić do meczu. 6:2, potem 16:13 i na koniec szczyt wszystkiego - piłka meczowa, po atomowej zagrywce piłka wraca i co? Ruscy zagubieni, jak małe dzieci w piaskownicy, nawet nie potrafili wyprowadzić akcji. shocked To było tak fatalne, że musiało się zemścić. W tiebreaku znowu beznadzieja, dopiero w końcówce chyba załapali jaką tracą szansę. Ale, gdy już najgorsze mieli za sobą goniąc z 13:10 na 14:14, niepotrzebnie lekka zagrywka, która była praktycznie oddaniem punktu i po chwili MVP Połtawski, w kluczowym momencie z zamkniętymi oczami uderzył w blok, jak w ścianę, co raczej chwały mu nie przynosi.

Hiszpania pewnie będzie taką drugą Grecją w piłkę, wykorzystali słabość rywali i sięgnęli po Mistrzostwo Europy, ale mimo wszystko to jest średniak. Jest kilka lepszych ekip, chociażby Polacy w normalnej formie, ale nie ma co rozważać, zobaczymy co ci mistrzowie pokażą w przyszłości, ja im sukcesow nie wróżę.

Jestem zły, bo po raz drugi naciąłem się niemiłosiernie na siatkówce po takim kursie, jednak gdzie jak gdzie, ale tu nie ma pewniaków... Dużo zależy od formy dnia i takie coś jak 'różnica klas' coraz rzadziej się sprawdza. Podobne zdanie mam o koszykówce, gdzie też kursy na faworytów są absurdalne, w stosunku do tego co potem dzieje się na parkiecie.

Dobra, koniec tych wywodów, kolejna nauczka do kolekcji. smirk
Szkoda tylko, że kacapy zniweczyły tak ładne typy z F1 i dobrą jazdę Roberta mad

Czas powrócić do tenisa, PEKAO Open w Szczecinie rusza, na pewno będzie dużo ciekawych informacji, przydałoby się z tego skorzystać wink





kasa Bilans
Pieniądze postawione: 98 500zł
Pieniądze wypłacone: 105 700,40 zł
Zysk/strata: +7200,40 zł
Yield: +7,3%
Skuteczność kuponów: 36/54 ---> 67%
Skuteczność typów: 140/155 ---> 90%


kostka Poszczególne dyscypliny:
tenis 117/129 ---> 91%
futbol 9/9 ---> 100%
LA 5/6 ---> 83%
siatka 3/5 ---> 60%
F1 4/4 ---> 100%
kosz 1/1 ---> 100%
Skoki 1/1 ---> 100%

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
#55 Profesjonał

S.Rao - S.Gumulya 1, 1.61
Klepac - Vrljic 1, 1.30
Bolelli - Gawron 1, 1.15

Kurs: ---> 2.40
Stawka: ---> 2000 zł (4 x 500)
Pwk: ---> 4320 zł (4 x 1080)



tenis

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Originally Posted by Suazo
#55 Profesjonał

S.Rao - S.Gumulya 1, 1.61 2:6 6:4 6:2
Klepac - Vrljic 1, 1.30 2:6 4:6 puke
Bolelli - Gawron 1, 1.15 6:0 2:1 krecz Gawrona

Kurs: ---> 2.40
Stawka: ---> 2000 zł (4 x 500)
Pwk: ---> 4320 zł (4 x 1080)

-2000 zł



puke Klepac

U siebie tak dać ciała, to tylko pogratulować. Widziałem na żywo tą Klepac, coś tam grała i wyglądała na ambitną... Ten wynik to dla mnie wielkie rozczarowanie, bo tak gładkiej porażki z panią 'no name' z Chorwacji, się nie spodziewałem. Co prawda przeszła kwale, ale pokonując tam kelnerki. Myślałem, że Klepac już jakiś średni poziom osiągnęła i we własnym kraju wypadałoby dobrze zagrać, conajmniej obronić punkty za ćwierćfinał.
Szkoda słów...

Typem dnia była Rao, która też okazała się manekinem, ale jednak wymęczyła... Szkoda, że niepotrzebnie wmieszałem w to, tego słoweńskiego klocka mad

Ostatnio pechowo, ale trzeba podjąć rękawice boks



kasa Bilans
Pieniądze postawione: 100 500zł
Pieniądze wypłacone: 105 700,40 zł
Zysk/strata: +5200,40 zł
Yield: +5,1%
Skuteczność kuponów: 36/55 ---> 65%
Skuteczność typów: 142/158 ---> 90%


kostka Poszczególne dyscypliny:
tenis 119/132 ---> 90%
futbol 9/9 ---> 100%
LA 5/6 ---> 83%
siatka 3/5 ---> 60%
F1 4/4 ---> 100%
kosz 1/1 ---> 100%
Skoki 1/1 ---> 100%

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
#56 STS

I.Minar - Ungur 1, 1.40
Volandri - Vanek 1, 1.35
Srebotnik - Loit 1, 1.25
Horna - Voltchkov 1, 1.10

Kurs: ---> 2.60
Stawka: ---> 1900 zł (19 x 100)
Pwk: ---> 4446 zł (19 x 234)




Zazwyczaj granie takich wynalazków jak Minar z Ungurem, czy innym ogórem, dobrze się nie może skończyć, ale mimo wszystko ja spróbuję laugh
Nawet nie wiedziałem, że limit na jeden kupon w tym prestiżowym challengerze, to w STS 100 zł shocked Więc robienie skanów raczej sobie podaruję.
Prawdę mówiąc, coś mi nie pasuje w tym kuponie, obym się mylił...

tenis

Dołączył: Sep 2007
Posty: 559
addict
addict
Dołączył: Sep 2007
Posty: 559
Heh ja zagrałem podobny kupon z ta tylko różnicą że zamiast Volandriego dałem Lee.
Ale mam jakieś złe przeczucie odnośnie Horny...

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Originally Posted by Suazo
#56 STS

I.Minar - Ungur 1, 1.40 7:5 4:0 krecz Ungura piwo
Volandri - Vanek 1, 1.35 6:1 1:6 6:1 crazy grin
Srebotnik - Loit 1, 1.25 6:3 6:3 [Linked Image]
Horna - Voltchkov 1, 1.10 3:6 6:7(4) 6:4 6:4 6:2 [Linked Image] [Linked Image]

Kurs: ---> 2.60
Stawka: ---> 1900 zł (19 x 100)
Pwk: ---> 4446 zł (19 x 234)

+2546 zł hura



[Linked Image]





Horna - Voltchkov 3:6 6:7(4) 2:4* i trzy razy przewaga Białorusina na 2:5...

Horna wyciągając to z takiego stanu, przypomniał o tym, jakie jest motto tego tematu - IMPOSSIBLE IS NOTHING. Sam nie wierzyłem, że ten mecz jest jeszcze do uratowania, ale to jest tenis - dopóki sędzia nie wypowie tych trzech magicznych słów 'GEM, SET, MATCH' - wszystko może się wydarzyć.

Chcę też podkreślić, że to nie była dokładka w ciemno. Mimo ostatniego kreczu Peruwiańczyka, czytałem w wywiadach przedmeczowych, że jest już w porządku i dadzą z siebie wszystko, by wykorzystać historyczną szansę awansu. Natomiast przyznaję, że nie zagłębiałem się w dokonania Wołczkowa i myślałem, że po ostatnim meczu w Davisie ze Szwecją, odłożył rakietę na kołek. A jeśli chodzi o ziemię, to z tego co pamiętałem z przeszłości, zupełnie nie bajka tego zawodnika. Ale dopiero później spojrzalem w dokładniejsze statystyki i okazało się, że jednak Wołczkow coś tam od czasu do czasu pyka, ale w futuresach shocked I nawet wygrał pare turniejów na cegle grin Więc to było małe niedopatrzenie, ale i tak, aż tak bujnej wyobraźni nie mam, żeby pomyśleć, że mógłby on pokonać maksymalnie zmobilizowanego Hornę na mączce w Limie przy fanatycznej publice.

Najpierw trochę dziwny mecz Volandriego, ale w trzecim secie nie pozostawił złudzeń.

Potem to czego najbardziej się obawiałem, czyli Minar... Skończyło się dobrze, ale komiczną sytuacją. Niejaki Ungurek ogórek ze stanu 5:5 *40:0 moczy 5:7 0:4 i krecz, spowodowany zapewne kontuzją mózgu laugh Ucieszyłem się takim obrotem sprawy, ale też rada na przyszłość - ostrożnie ze stawianiem na pojedynki ogórków w challengerach, bo są zdolni do wszystkiego.

Kata, bez problemów, na spokoju.

Właściwie, już byłem praktycznie pewny swego i szczęśliwy z przełamania tego małego kryzysu. Takiego horroru w życiu bym się nie spodziewał... Gdy na początku Wołczkow przełamał i dosyć pewnie sobie poczynał, zaczęły się pojawiać czarne myśli, że kontuzja jednak powróciła. W normalnej walce, wprost nie do uwierzenia wydawało mi się, że tu mogą być jakieś kłopoty. Przy 3:6 0:2, już byłem trochę podłamany, właściwie tylko czekałem jak pojawi się napis 'V. Voltchkov winner by retirement'. Ale oni grali i Horna jakby się obudził z 0:2 na 4:2 *40:15. Wypuścił to, doszło do TB, gdzie z *4:3, dostał 4:7. Zwątpiłem. Początek trzeciego *1:0, by w kolejnym morderczym gemie, granym na przewagi ok. 15 minut, dać się odłamać. Gdy przy 2:3, Horna został przełamany, właściwie było po meczu. Przy 2:4 Peruwiańczyk, musiał się próbować załapać na ostatni pociąg. Kolejny maratoński gem, Wołczkow zmarnował 3 przewagi, a tak naprawdę małe piłki meczowe na 5:2 i w końcu Horna odłamał na 3:4. Po chwili swój serwis - początek od 0:30, ale 4 kolejne piłki jego - 4:4. To chyba dało mu kopa, bo dopiął swego i wygrał tego trzeciego seta 6:4. Wtedy uwierzyłem, że jednak może tą heroiczną walką wygrać ten mecz! W 4 secie przy stanie *1:2, Horna obronił 2 BP, wygrał gema i po 3h 30min przy wyniku 3:6 6:7(4) 6:4 2:2, mecz z powodu zapadających ciemności został przerwany. To jak się okazało było bardzo potrzebne Hornie. Nie śledziłem już na livescore dalszych losów tego meczu po wznowieniu, bo nie było mnie w domu. Na kort wrócił jednak zupełnie inny Luis Horna, pewnie wygrywając 6:4 czwartego seta i dobijając rywala 6:2 w piątym. Z tego co czytałem w pomeczowych relacjach, w piątek Horna miał dzień niemocy, w którym absolutnie mu nic nie wychodziło. Tylko ogromna ambicja i wola walki pozwoliła mu utrzymać się w tym meczu. Pomógł także Wołczkow, który miał przeciwnika na deskach, ale zamiast go dobić, w pewnym sensie pomógł mu wrócić do gry. Wymowę ma tu jedna statystyka, chyba swoisty niechlubny rekord - Wołczkow 120 niewymusoznych błędów, Horna 81 shocked Aż trudno w to uwierzyć i choć Białorusin część tych strat rekompensował winnersami, to Horna kompletnie nie mógł się wstrzelić. Gdy mecz został wznowiony w sobotę, na kort wrócił jednak kompletnie inny zawodnik, grający pewnie, na swoim normalnym poziomie. I to w zupełnościwystarczyło na trochę podłamanego i podmęczonego Wołczkowa.

Po 4h 56min GSM LUIS HORNA 3:6 6:7(4) 6:4 6:4 6:2 piwo

[Linked Image]



kasa Bilans
Pieniądze postawione: 102 400zł
Pieniądze wypłacone: 110 146,40 zł
Zysk/strata: +7746,40 zł
Yield: +7,5%
Skuteczność kuponów: 37/56 ---> 66%
Skuteczność typów: 146/162 ---> 90%


kostka Poszczególne dyscypliny:
tenis 123/136 ---> 90%
futbol 9/9 ---> 100%
LA 5/6 ---> 83%
siatka 3/5 ---> 60%
F1 4/4 ---> 100%
kosz 1/1 ---> 100%
Skoki 1/1 ---> 100%

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
#57 Tipsport

Ljubicic - Fish 1, 1.36
Kolporter Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec /awans/ 1, 1.16
Davydenko - N.Lapentti 1, 1.14
ASSECO Resovia Rzeszów - BKSCh Delecta Bydgoszcz 1, 1.10
Alba Berlin - Giessen 46ers 1, 1.03

Kurs: ---> 2.04
Stawka: ---> 2100 zł (14 x 150)
Pwk: ---> 3855,60 zł (14 x 275,40)





Odpocząłem trochę od bukmacherki, byłem kilka dni w Zakopanem, czas znowu zaatakować smile

Kupon miał iść pierwotnie w STS, ale na drodze stanęła awaria systemu shocked To mógł być znak, żeby odpuścić... Jednak zdecydowałem, że warto zagrać, poszedłem do tipsportu i niestety tam zastałem dużo niższe kursy.

W zasadzie jestem pewien zwycięstwa Ljuby i nie mogłem się zdecydować co do tego dołożyć. Ostatecznie zebrałem kilka
komicznych kursów, jak nie wejdzie będę sam sobie winny, że się bawię w takie ogryzki grin
Limit na Koronę 150 zł - dlatego musiało pójść 14 razy.

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Originally Posted by Suazo
#57 Tipsport

Ljubicic - Fish 1, 1.36 6:7(4) 6:2 7:6(4) [Linked Image]
Kolporter Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec /awans/ 1, 1.16 2:0 [Linked Image]
Davydenko - N.Lapentti 1, 1.14 6:4 6:4 ooo
ASSECO Resovia Rzeszów - BKSCh Delecta Bydgoszcz 1, 1.10 3:2 (25:23, 22:25, 25:27, 25:19, 15:13) [Linked Image] crazy
Alba Berlin - Giessen 46ers 1, 1.03 92:54 [Linked Image]

Kurs: ---> 2.04
Stawka: ---> 2100 zł (14 x 150)
Pwk: ---> 3855,60 zł (14 x 275,40)

+1755,60 zł hura


[Linked Image]


Horror po raz kolejny, ale nikt nie mówił, że będzie łatwo laugh

Swoją drogą wyjątkowo mam pecha do tej siatkówki, co bym nie obstawił, to okazuje się niezłym bagnem crazy Tym razem szczęście po mojej stronie, ale granie Resovii po takim kursie, to jednak była głupota. Mimo, że trochę się wzmocnili, to nie jest jeszcze zespół o takiej marce, żeby stawiać na niego w ciemno z outsiderami. Podobno grali beznadziejnie, ale chwała, że mimo tego potrafili wygrać. A właściwie to Gabrych wygrał ten mecz, a prawdę mówiąc nie miałem za dobrego zdania o tym siatkarzu.

Druga mocna dawka emocji, to mecz Ljuby. Rewanż za Australian Open, gdzie w pierwszej rundzie Ryba sensacyjnie pokonał Chorwata. Z tego co pamiętam pogrzebał tym miliony taśm na całym świecie, bo była to jedyna poważniejsza niespodzianka tej fazy turnieju. Ja na szczęście wtedy odpuściłem ten mecz, bo kurs 1.10, jaki wtedy oferowali bukmacherzy, był śmieszny.
Teraz, sytuacja się zmieniła i Ivan po ~1.4 , był dla mnie grubym faworytem. Nie od dziś wiadomo, że w Wiedniu czuje się znakomicie i jest to właściwie jego turniej.
Dlatego, nie spodziewałem się, że odniesie to zwycięstwo, po takiej nerwówce. Niewykorzystane bp w pierwszym secie zemściły się, czego konsekwencją była porażka w TB do 4. Drugi set to jednak pełna dominacja Ljuby. Czekała więc decydująca partia, gdzie już na początku, Ivan mógł przejąć kontrolę nad tym meczem, ale zmarnował aż chyba 4 bp. W kolejnym gemie to z kolei Fish miał swoją wielką szansę, ale zaprzepaścił 2 bp. Przełamań nie było i od stanu 1:1, serwujący nie pozostawiali złudzeń - wszystko rozstrzygnie TB trzeciego seta - to co lubią kibice, a nienawidzą obstawiający grin Przy stanie 5:6, Ljuba przy swoim podaniu miał pewne kłopoty, było 15:30 i miał dużą szansę Amerykanin, by zaraz mieć dwie piłki meczowe, ale przegrał wymianę, w której miał przewagę. W TB mieliśmy już prawdziwą zabawę w sapera. Kto pierwszy odda swoje podanie, wysadza się z turnieju w Wiedniu grin Wszystko szło wedle planu, aż przy 4:4 ładunek zdetonował Fish, popełniając podwójny błąd laugh Ljubie nie pozostało nic innego jak skorzystać z prezentu, wygrać dwa podania i zakończyć ten TB 7:4. Chorwat pokazał charakter, mimo nienajlepszej gry, potrafił się zmobilizować i wywalczyć to zwycięstwo. Ani razu nie stracił swojego serwisu, więc tym bardziej bolesne byłoby, gdyby przegrał.

Te halowe turnieje są ciężkie do obstawiania, dużo bardzo wyrównanych spotkań, dlatego trudno znaleźć coś pewnego. Ale z innych dyscyplin, też można coś wybrać, więc mam nadzieję, że jakiś mix w najbliższych dniach uda się złożyć smile




kasa Bilans
Pieniądze postawione: 104 500zł
Pieniądze wypłacone: 114 002 zł
Zysk/strata: +9502 zł
Yield: +9%
Skuteczność kuponów: 38/57 ---> 67%
Skuteczność typów: 151/167 ---> 90%


kostka Poszczególne dyscypliny:
tenis 125/138 ---> 91%
futbol 10/10 ---> 100%
LA 5/6 ---> 83%
siatka 4/6 ---> 67%
F1 4/4 ---> 100%
kosz 2/2 ---> 100%
Skoki 1/1 ---> 100%

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
#58 STS

Frekwencja wyborcza (55%) 1, 1.7 -> poniżej progu
Sikorski (PO) - Mojzesowicz (PiSuar) 1, 1.15
Biernacki (PO) - Szczypińska (PiSuar) 1, 1.15
PGE Skra Bełchatów - Buducnost Podgorica (+1.5 seta) 1, 1.20

Kurs: ---> 2.70
Stawka: ---> 3000 zł (30 x 100)
Pwk: ---> 7290 zł (30 x 243)



Wybory 2007, trzeba korzystać jak dają grin

Byłem niedawno w STS i załapałem się na ogryzki z tego co zostało, ale dobre i to. Ktoś wcześniej w temacie polityka pisał, że max 100 zł, więc odpuściłem temat kilka dni temu. Teraz jednak postanowiłem samemu to sprawdzić i 100 zł to tylko limit na kupon, a po telefonie bez problemu przyjmują duże sumy.

Nie wiem, jak takie coś mogłoby nie wejść. STS chciał zabłysnąć z tym zakładem na frekwencję i tak wysoką linią, ale dostaną tym posunięciem mocno po tyłku. Fakt, mobilizacja jest duża, ale bez przesady - pogoda, emigracja i kilka jeszcze innych podanych tu powodów - gra będzie się toczyć czy padnie 50%, a te 5% to jeszcze spory zapas bezpieczeństwa.

Do tego zastanawiałem się co dorzucić z par.
Radek Sikorski w Bydgoszczy spokojnie wygra ze skompromitowanym Mojzesowiczem, który dał pokaz uczciwości w taśmach Beger. Szkoda trochę kursu, bo wczoraj było 1.25.
Z kolei jak to mówi Jacek 'kłamca' Kurski, Pomorze to matecznik Platformy i śmieszna narzeczona kurdupla Jarusia - Szczypińska, nie ma szans wyprzedzić Biernackiego w Gdyni.

Podsumowując, kolejny prezent od STS-u, ostatnio za darmo kasę dawali na Turnieju Czterech Skoczni grin

Mam nadzieję, że Skra dzisiaj niczego złego nie wykombinuje. Zawsze mam pecha do siatkówki, ale dzisiaj mimo wszystko, proszę o gładkie 3:0 grin Chcą walczyć o najlepszą 4 i takie mecze powinny być tylko przetarciem. Paczka na czele z Wlazłym, Antigą, Plińskim, Heikkinenem, Gruszką i dobrym zmiennikami, to naprawdę coś. Liczę na mocny akcent Mistrza Polski na rozpoczęcie sezonu w siatkarskiej LM, początek 18.00 Polsat Sport smile

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
#59 STS

Frekwencja wyborcza (55%) 1, 1.50 -> poniżej progu
R.Giertych (LPR) - Kurczuk (LiD) 1, 1.30
Sikorski (PO) - Mojzesowicz (PiSuar) 1, 1.10
Federer - F.Lopez 1, 1.03

Kurs: ---> 2.21
Stawka: ---> 2200 zł (22 x 100)
Pwk: ---> 4375,80 zł (22 x 198,80)





W ostatniej chwili puszczone - jak korzystać z promocji to do końca smile

Dzisiaj jeszcze raz zrobiłem dokładne rozeznanie i wyszło, że Roman to 200% pewka laugh Nie wiem jak mogłem to wcześniej pominąć, szkoda, że nie dałem tego na poprzednim kuponie. Nie po to Romek zdezerterował do Lublina, żeby tu nie zebrać dużej puli głosów. Na pewno kilka razy to skalkulował, zanim zdecydował się na ten krok. W poprzednich wyborach LPR zebrał tu ponad 10%, mniej więcej tyle samo co wtedy SLD. Kurczuk dostał zaledwie 9 tys. głosów, a dwóch innych kandydatów LPR ponad 10 tys. Poza tym na drugim miejscu na liście LiD-u znajduje się popularna wśród czerwonych w Lublinie Sierakowska, co właściwie już księguje ten zakład smile Roman 20-30 tys. głosów, Kurczuk ok. 10 tys.
1.30 za darmo, dobre i to.

Trzeba było coś dołożyć i jednak ta frekwencja... ciekawe jak to się skończy. W sumie jak by było powyżej, to byłby chyba plus większy, niż każde wygrane pieniądze - klęska PiSuaru smile Nie można dopuścić znowu do władzy tej bandy nieudaczników z zakompleksionym kurduplem na czele, bo będzie dramat.

Jak to powiedział Kutz wczoraj w TVN 24, w niedziele pogrzeb PiS-u laugh piwo Oby, oby!

Platforma Obywatelska boks

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
#60 Tipsport

Kotwica Kołobrzeg - Polpharma Starogard Gdański 1, 1.50
Polonia Bytom - Widzew Łódź 02, 1.45
Bryan/Bryan - Canas/Nalbandian 1, 1.13
PSV Eindhoven - VVV Venlo 1, 1.11
Federer - Kiefer 1, 1.06

Kurs: ---> 2.90
Stawka: ---> 500 zł (3 x 150 + 50)
Pwk: ---> 1305 zł (3 x 391,50 + 130,50)




Może mała rozgrzewka przed jutrzejszymi emocjami? grin

Taki mały miksik, powinno być ciekawie.

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Originally Posted by Suazo
#60 Tipsport

Kotwica Kołobrzeg - Polpharma Starogard Gdański 1, 1.50 87:82 [Linked Image]
Polonia Bytom - Widzew Łódź 02, 1.45 1:1 [Linked Image]
Bryan/Bryan - Canas/Nalbandian 1, 1.13 6:1 2:6 10-4 [Linked Image]
PSV Eindhoven - VVV Venlo 1, 1.11 3:1 [Linked Image]
Federer - Kiefer 1, 1.06 6:4 6:4 [Linked Image]

Kurs: ---> 2.90
Stawka: ---> 500 zł (3 x 150 + 50)
Pwk: ---> 1305 zł (3 x 391,50 + 130,50)

+805 zł piwo


[Linked Image]


Rozgrzewka udana, coś takiego cieszy smile Wysłane 15:59, więc znowu w ostatniej chwili się załapałem, już któryś raz z kolei.

Jednak wiadomo - jutro, a właściwie dzisiaj, dzień prawdy...

Różne myśli przechodzą przez głowę, ale teraz już po frytkach, trzeba się zdać na los.

Oby były powody do radości!




kasa Bilans
Pieniądze postawione: 105 000zł
Pieniądze wypłacone: 115 307 zł
Zysk/strata: +10 307 zł
Yield: +9,8%
Skuteczność kuponów: 39/58 ---> 67%
Skuteczność typów: 156/172 ---> 91%


kostka Poszczególne dyscypliny:
tenis 127/140 ---> 91%
futbol 12/12 ---> 100%
LA 5/6 ---> 83%
siatka 4/6 ---> 67%
F1 4/4 ---> 100%
kosz 3/3 ---> 100%
Skoki 1/1 ---> 100%

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
#61 Totolotek

Glasgow Rangers - FC Barcelona powyżej 3.5 żółtej kartki | 2, 1.60
Daniilidou/Woehr - Srebotnik/Sugiyama 2, 1.22
Bryan/Bryan - Fisher/J.Thomas 1, 1.15
Gasquet - Ch.Rochus 1, 1.08
Federer - Berrer 1, 1.02

Kurs: ---> 2.47
Stawka: ---> 1000 zł
Pwk: ---> 2223 zł



[Linked Image]



Witaj Elito laugh

Podliczę ostatnie kupony polityczne jutro i zrobię małe podsumowanie.

Tymczasem taka propozycja na dzisiaj smile
Mecz Rangersów z Barcą zapowiada się bardzo ciekawie. Będący na fali Szkoci i trochę wybita z rytmu przerwą reprezentacyjną ekipa z Katalonii. Wynik jest sprawą otwartą, obie drużyny mogą zagrać na luzie i bez kalkulacji. Jednak uważam, że w tym meczu nie będzie odstawiania nogi i linia 3,5 żółtych kartek spokojnie zostanie przekroczona. Szkoci znani są z twardej gry, a grając przeciwko takim zawodnikom jak Messi, Ronaldinho czy Henry, będą zmuszeni często łamać przepisy grin Również w Barcy są zawodnicy, którzy często lubią złapać 'żółtko'. To spotkanie sędziuje Austriak Konrad Plautz, który dosyć chętnie sięga do kieszonki. W austriackiej Bundeslidze na 6 meczów, które gwizdał w tym sezonie padło kolejno 6,9!(SV Mattersburg-Rapid Wiedeń),6,6,4,4 żółtych kartek , więc linia za każdym razem została przekroczona smile W LM prowadził jeden mecz (Liverpool-Marsylia) i tam z kolei pokazał tylko 3 kartki, wszystkie dla graczy LFC.
Podsumowując, wiadomo - mecz meczowi nierówny, i taki zakład jest zawsze obarczony pewnym ryzykiem, ale moim zdaniem są w tym meczu wszelkie przesłanki, że linia zostanie złamana. Wydaje mi się, że powinna ona wynosić 4.5 kartki i wtedy oceniałbym to 50/50. Dlatego powyżej 3.5 biorę.

Ciekawe czy debiut w EPP będzie udany grin

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
#62 STS

Verdasco - Cilic 1, 1.40
FC Barcelona - UD Almeria 1, 1.20
Bryan/Bryan - Baghdatis/Wawrinka 1, 1.15
Federer - Karlovic 1, 1.05

Kurs: ---> 2.03
Stawka: ---> 2500 zł (2 x 1247 + 2 x 3)
Pwk: ---> 4567,60 zł (2 x 2278,30 + 2 x 5,50)





Ja to zawsze na ostatnią chwilę się obudzę z tymi kuponami blush

Napisałbym dlaczego tak, a nie inaczej, ale teraz to już nie ma właściwie sensu, bo czasu brak.

Idę obejrzeć Rogera z Doktorem Ivo, będzie ciekawie grin

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
#63 STS

Robredo - Simon 1, 1.45
Korolev - Vacek 1, 1.35
Tu/Zvonareva - Arvidsson/Haynes 1, 1.12

Kurs: ---> 2.19
Stawka: ---> 1600 zł (16 x 100)
Pwk: ---> 3153,60 zł (16 x 197,10)




Generalnie jestem zdania, że Robredo to nie jest zawodnik, który zasługuje na miejsce w czołowej 8 świata i Masters w Szanghaju. Jednak po raz drugi z rzędu ma szansę się tam prześlizgnąć i nie wątpię, że spróbuje z niej skorzystać wink Kolejka chętnych jest długa, a miejsce właściwie tylko jedno, bo Gonzo raczej awansuje. Pierwszym krokiem, który powinien zrobić Hiszpan jest odprawienie Simona. Wiadomo, że domena Żila to ziemia, ale na twardej nawierzchni u siebie, ten zawodnik potrafi być groźny. Pokazał to choćby w tym roku w Marsylii, gdzie na hali wygrał turniej bez straty seta, pokonując bardzo dobrych przeciwników (Bagieta, Soda, Bjorki, Hewitt). Tu mamy odrobinę inną nawierzchnię - carpet, który jak pokazuje historia 'leży' Robredo. Rok temu półfinał, w 2005 - ćwierćfinał. Gdyby to był zwykły turniejowy mecz, z pewnością nie grałbym na Robredo, bo jak piszę, nie bardzo w niego wierzę i rzadko kiedy na niego stawiam. Dzisiaj jednak daję mu szansę, żeby wyprowadził mnie błędu. Jeśli faktycznie ma aspiracje na Szanghaj i uważa, że zasługuje na miejsce w czołowej 8 świata - musi dzisiaj rozprawić się z takim rywalem jak Simon.
Challengery z reguły omijam szerokim łukiem, ale od czasu do czasu można coś zagrać smile Dobrze rokujący na przyszłość Korolev kontra typowe czeskie drewno. Odpowiedź może być tylko jedna - Żenia. Dywan w Aachen najwyraźniej mu służy - w ubiegłym roku dotarł tu do finału, w 2005 jako 17-latek wygrał ten turniej z kwalifikacji. Dobry serwis, mocne strzały z FH i BH po narożnikach i będzie po zabawie. Mam nadzieję, że nie będzie za dużo psuł, bo to jego bolączka. Drewno, jak będzie funkcjonował serwis, to może do TB się doczołga, ale to wszystko co Vacek może tu ugrać.
Tu z Verą, nie ukrywam, jako trzecia kombinacja (do Koroleva potrzebne 3 zdarzenia) grin Ale tu i tak obawiać się nie ma czego, będzie szybki meczyk dla faworytek tego turnieju.

Powodzenia tenis

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Originally Posted by Suazo
#58 STS

Frekwencja wyborcza (55%) 1, 1.7 -> poniżej progu 53,88% wink
Sikorski (PO) - Mojzesowicz (PiSuar) 1, 1.15 117 291 głosów - 37 634 głosów piwo
Biernacki (PO) - Szczypińska (PiSuar) 1, 1.15 84 157 głosów - 47 996 głosów piwo
PGE Skra Bełchatów - Buducnost Podgorica (+1.5 seta) 1, 1.20 3:1 (20:25, 25:21, 25:17, 25:20) crazy

Kurs: ---> 2.70
Stawka: ---> 3000 zł (30 x 100)
Pwk: ---> 7290 zł (30 x 243)

+4290 zł piwo

Było trochę emocji z frekwencją, w sumie sam też dołożyłem małą cegiełkę, żeby ten zakład nie wszedł laugh

Podczas meczu Skry jadłem obiad i w czasie pierwszego seta momentalnie straciłem apetyt. Takiej padaki dawno nie widziałem. Dobrze, że Wlazły się obudził, bo to co wyprawiał on i jego koledzy do stanu 0:1 w setach i 10:13 w drugim, było poniżej krytyki. Cale szczęście, że jednak się ostatecznie ogarnęli wink

[Linked Image]



Originally Posted by Suazo
#59 STS

Frekwencja wyborcza (55%) 1, 1.50 -> poniżej progu 53,88% wink
R.Giertych (LPR) - Kurczuk (LiD) 1, 1.30 6394 głosów - 12 263 głosów laugh laugh laugh
Sikorski (PO) - Mojzesowicz (PiSuar) 1, 1.10 117 291 głosów - 37 634 głosów piwo
Federer - F.Lopez 1, 1.03 7:6(4) 6:4 [Linked Image]

Kurs: ---> 2.21
Stawka: ---> 2200 zł (22 x 100)
Pwk: ---> 4375,80 zł (22 x 198,80)

-2200 zł stop

Roman laugh laugh laugh
Brak tego matoła w sejmie - bezcenne, ale takiego nokautu się nie spodziewałem grin Dobrze, że chociaż ludzie trochę zmądrzeli. Kasa jednak przepuszczona w głupi sposób i to na Romku... boli tongue Ale na szczęście temu panu już dziękujemy papa



Originally Posted by Suazo
#61 Totolotek

Glasgow Rangers - FC Barcelona powyżej 3.5 żółtej kartki | 2, 1.60 5 żółtych kartek (K.Thomson, S.Papac, D.Weir - G.Milito, E.Abidal) cool
Daniilidou/Woehr - Srebotnik/Sugiyama 2, 1.22 2:6 3:6 [Linked Image]
Bryan/Bryan - Fisher/J.Thomas 1, 1.15 zwrot
Gasquet - Ch.Rochus 1, 1.08 7:6(5) 6:3 [Linked Image]
Federer - Berrer 1, 1.02 6:1 3:6 6:3 grin

Kurs: ---> 2.47 ---> 2.15
Stawka: ---> 1000 zł
Pwk: ---> 2223 ---> 1935 zł

+935 zł

Fajny kuponik, główny typ ładnie wszedł, analiza się sprawdziła, jednym słowem - 'Panie Prezesie, melduję wykonanie zadania!' laugh



Originally Posted by Suazo
#62 STS

Verdasco - Cilic 1, 1.40 6:2 6:3 [Linked Image]
FC Barcelona - UD Almeria 1, 1.20 2:0 [Linked Image]
Bryan/Bryan - Baghdatis/Wawrinka 1, 1.15 6:4 6:7(5) 10-4 [Linked Image]
Federer - Karlovic 1, 1.05 7:6(6) 7:6(5) grin

Kurs: ---> 2.03
Stawka: ---> 2500 zł (2 x 1247 + 2 x 3)
Pwk: ---> 4567,60 zł (2 x 2278,30 + 2 x 5,50)

+2567,60 zł [Linked Image]

Verdi nie zawiódł, wygrywając bardzo pewnie, zaoszczędził przy okazji trochę nerwów smile

[Linked Image]



Originally Posted by Suazo
#63 STS

Robredo - Simon 1, 1.45 6:4 2:6 6:4 tongue
Korolev - Vacek 1, 1.35 6:4 6:4 [Linked Image]
Tu/Zvonareva - Arvidsson/Haynes 1, 1.12 6:3 6:2 [img]http://img70.imageshack.us/img70/3387/kapeluszkj8.gif[/img]

Kurs: ---> 2.19
Stawka: ---> 1600 zł (16 x 100)
Pwk: ---> 3153,60 zł (16 x 197,10)

+1553,60 zł [img]http://img384.imageshack.us/img384/6056/bouncesj7.gif[/img]

Dzisiejsza twórczość również udana smile Były przygody z tym całym Robredo, ale na szczęście dzisiaj pokazał, że jednak trochę charakteru ma. Zależy mu na tym Szanghaju, bo gdyby nie było tej motywacji, to pewnie dawno podkuliłby ogon i odpuścił ten mecz. Nie przekonuje mnie ten gość swoją grą i podtrzymuje zdanie, że Mastersa w Chinach to on powinien obejrzeć w TV. Jak się stanie, zobaczymy.

[img]http://img136.imageshack.us/img136/9482/robredokorolevzu9.jpg[/img]




Ogólnie świetna passa ostatnio, oby tak dalej. Gdyby nie ten nieszczęsny Roman, to w ogóle byłby cud, miód, malina grin Niestety powoli tenisik się kończy, ale zbliża zima, niekoniecznie zła wink Póki co, zobaczymy, może w Paryżu uda się coś jeszcze ustrzelić.

Pozdrawiam!



kasa Bilans
Pieniądze postawione: 115 300zł
Pieniądze wypłacone: 130 653,20 zł
Zysk/strata: +15 353,20 zł
Yield: +13,3%
Skuteczność kuponów: 43/63 ---> 68%
Skuteczność typów: 172/189 ---> 91%


kostka Poszczególne dyscypliny:
tenis 137/150 ---> 91%
futbol 14/14 ---> 100%
siatka 5/7 ---> 71%
LA 5/6 ---> 83%
F1 4/4 ---> 100%
Polityka 3/4 ---> 75%
kosz 3/3 ---> 100%
Skoki 1/1 ---> 100%

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
#64 STS

Dubois/Voracova - S.Rao/Wheeler 1, 1.41
Vakulenko - Ditty 1, 1.36
ŁKS Łódź - Wisła Kraków 02, 1.07

Kurs: ---> 2.05
Stawka: ---> 2000 zł (4 x 500)
Pwk: ---> 3690 zł (4 x 922,50)



[Linked Image]


Dzisiaj pobawię się w WTA Quebec - bardzo prestiżowy turniej, który może imponować błyskawicznym livescore, chociaż jeszcze w tym aspekcie trochę ustępuje Palermo cool

Na pierwszy rzut idzie debelek. Stawiam tu na duet kanadyjsko-czeski. Renata Voracova to jest dla mnie dopiero zaskoczenie. Jak takie totalne kalectwo, które miałem (nie)przyjemność oglądać 1,5 roku temu na Warszawiance poczyniło takie postępy. Chylę czoła. Dziś jest to 48 zawodniczka rankingu deblowego i wyniki ma niezłe. Razem ze swoją bardziej utalentowaną koleżanką Lucie Hradecką - zwycięstwa w Portorożu i Bad Gastein, półfinały - Indian Wells, Praga, Memphis. Jej partnerką w Quebecu jest reprezentantka gospodarzy - Stephanie Dubois. Można było zobaczyć grę tej zawodniczki w tym roku w Toronto, gdzie Eurosport pokazał jej mecz z Petrovą. Wygrała wtedy pierwszego seta i jej gra mogła się podobać, walczyła jak równa z równą. Potem uszło z niej powietrze, ale wrażenie zostawiła dobre. Dubois najlepsze wyniki osiąga u siebie w ojczyźnie, dlatego na pewno ma apetyt na triumf deblowy w Quebecu.
Przeciwniczki wyglądają na ogórki, takie niewiadomo co z łapanki, dlatego jutro Dubois z Voracovą meldują się w finale.

Drugi mecz to półfinał singla. O Julii Vakulenko już pisałem. Jak dla mnie niespełniony talent, gdyby nie ciągłe kontuzje, to była by zawodniczka ścisłej czołówki. Znakomite warunki do gry. Wysoka, duży zasięg ramion, bardzo dobry serwis, mocna gra z końcowej linii. Indoor hard - uważam optymalna nawierzchnia dla Julki. Ograła wczoraj gładko Govortsovą 6:3 6:2, co było rewanżem za porażkę z Los Angeles 0:6 3:6, więc forma jest.
O rywalce, Julie Ditty, niestety zbyt dużo nie wiem. 28-letnia, leworęczna Amerykanka, wielkich wyników na koncie nie ma. W tym turnieju gra od kwalifikacji, czyli mecz z Vakulenko, będzie dla niej 7 spotkaniem w przeciągu ostatniego tygodnia. Trochę dużo, biorąc także pod uwagę, wczorajszą 3 setową przeprawę z Vanią King. Ciekawostką jest fakt, że te zawodniczki spotkały się w 2002 roku w Boynton Beach na amerykańskim clayu i górą była wtedy Ukrainka 6:3 6:3. W dniu dzisiejszym liczę na podobny rezultat smile


uwaga Uwaga, uwaga - widziałem dziś w STS-ie Engela shocked laugh
Nieźle się zdziwiłem. Udało mi się trochę podpatrzeć kupony pana trenera grin
Grał 3 kupony - jeden grubas za 30 zł, drugiego nie zauważyłem i trzeci wariat za dwójaka ooo
Na głównym miał - Wisłę Kraków, Everton, Aston Villę i coś jeszcze.
Na drugi to samo + jakieś inne mecze.
A na trzecim za 2 zł - też to samo + jakieś inne m.in. Bilbao z Huelvą (2.00) i Esbjerg z Nordsjealland (2.10) cool

Także, grajcie i wygrywajcie laugh wink

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Originally Posted by Suazo
#64 Tipsport

Dubois/Voracova - S.Rao/Wheeler 1, 1.41 6:1 6:3 cool
Vakulenko - Ditty 1, 1.36 6:1 4:6 7:5 [Linked Image]
ŁKS Łódź - Wisła Kraków 02, 1.07 0:1

Kurs: ---> 2.05
Stawka: ---> 2000 zł (4 x 500)
Pwk: ---> 3690 zł (4 x 922,50)

+1690 zł piwo


Debelek, który właściwie, jak tylko zajrzałem w ofertę wpadł mi w oko, wszedł jak w masło smile
Julka, trochę niepotrzebnie pozwoliła wrócić rywalce do meczu. Po pierwszym gładkim secie, zbytnie rozluźnienie i w konsekwencji nerwówka. Zaczęło się od 0:1* w trzeciej partii, na szczęście od razu rebreak i potem już wszystko według własnego serwisu. Aż do stanu 6:5* dla Vakulenko, gdy Amerykanka chyba spaliła się psychicznie. Z *30:0 przegrała 3 piłki - potem obroniła dwa MP Ukrainki, ale jak wiadomo, do trzech razy sztuka i sędzia mógł ogłosić GSM Vakulenko smile I dobrze, bo TB to zawsze loteria, szczególnie w trzecim secie.

Engel shocked Widzę ładnie typy wchodzą, jednak pan Jurek też wykazuje zdolności typerskie grin Przypominam na jutro - Bilbao i Esbjerg, ale to było za dwójkę, więc może nie aż takie pewki laugh



kasa Bilans
Pieniądze postawione: 117 300zł
Pieniądze wypłacone: 134 343,20 zł
Zysk/strata: +17 043,20 zł
Yield: +14,5%
Skuteczność kuponów: 44/64 ---> 69%
Skuteczność typów: 175/192 ---> 91%


kostka Poszczególne dyscypliny:
tenis 139/152 ---> 91%
futbol 15/15 ---> 100%
siatka 5/7 ---> 71%
LA 5/6 ---> 83%
F1 4/4 ---> 100%
Polityka 3/4 ---> 75%
kosz 3/3 ---> 100%
Skoki 1/1 ---> 100%

Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, rymoholik, aker, $-man, Sensei, betowiec, alfa, Lukasz111, Akhu, ANZELMO, forty, ElNinho[mmdea]), 2,921 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,690
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1