|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
#52 STS Robles - Wilson (110m ppł M) 1, 1.30 1 miejsce (13.21) - 4 miejsce (13.32) Richards - pozostałe (400m K) 1, 1.15 1 miejsce (49.29) Powell - pozostali (100m M) 1, 1.10 1 miejsce (9.84) Isinbayeva - pozostałe (tyczka K) 1, 1.05 1 miejsce (4.80) Kurs: ---> 1.73 Stawka: ---> 1000 zł Pwk: ---> 1557 zł +557 zł  Całkiem przyjemna ta lekkoatletyka Po Bułgarii w siatkę, teraz właśnie takie klasyczne izi było potrzebne. Można było to mocniej zagrać, ale to moje pierwsze poważniejsze kroki, jeśli chodzi typowanie 'królowej sportu', więc i tak jestem w pełni zadowolony. Teraz kusi mnie zagrać F1, do której już się przymierzałem w zeszłym tygodniu i ostatecznie odpuściłem, choć 'na sucho' trafiłem wszystkie typy. Może w SPA wreszcie zdecyduję się coś postawić. Passa 9 kuponów trafionych z rzędu - to cieszy i mobilizuje BilansPieniądze postawione: 96 600złPieniądze wypłacone: 105 700,40 złZysk/strata: +9100,40 złYield: +9,4% Skuteczność kuponów: 36/52 ---> 69%Skuteczność typów: 135/148 ---> 91% Poszczególne dyscypliny: 117/129 ---> 91% 9/9 ---> 100% LA 4/4 ---> 100% 3/4 ---> 75% 1/1 ---> 100% Skoki 1/1 ---> 100%
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
#53 Tipsport Kubica - Fisichella 1, 1.44Rosja - Hiszpania 1, 1.13Hamilton - Webber 1, 1.09Alonso - Kovalainen 1, 1.08Kurs: ---> 1.92 Stawka: ---> 1400 zł (2 x 700) Pwk: ---> 2419,20 (2 x 1209,60 zł)#54 STS Feofanova - Pyrek (tyczka K) 1, 1.45Rosberg - Fisichella 1, 1.30Rosja - Hiszpania 1, 1.15Spearmon - pozostali (200m M) 1, 1.15Kurs: ---> 2.49 Stawka: ---> 500 zł Pwk: ---> 1120.50 złZnowu w ostatniej chwili posłane, już myślałem, że nie zdążę  Widzę już Fisico odpadł  Zdjęcia później wrzucę - idę oglądać F1 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
#53 Tipsport Kubica - Fisichella 1, 1.44 9 miejsce - niesklasyfikowanyRosja - Hiszpania 1, 1.13 2:3 (18:25, 25:20, 26:24, 28:30, 14:16) Hamilton - Webber 1, 1.09 4 miejsce - 7 miejsceAlonso - Kovalainen 1, 1.08 3 miejsce - 8 miejsceKurs: ---> 1.92 Stawka: ---> 1400 zł (2 x 700) Pwk: ---> 2419,20 (2 x 1209,60 zł) -1400 zł#54 STS Feofanova - Pyrek (tyczka K) 1, 1.45 3 miejsce (4.72) - 2 miejsce (4.72)Rosberg - Fisichella 1, 1.30 6 miejsce - niesklasyfikowanyRosja - Hiszpania 1, 1.15 2:3 (18:25, 25:20, 26:24, 28:30, 14:16) Spearmon - pozostali (200m M) 1, 1.15 1 miejsce (20.22)
[color:#FF0000]Kurs: ---> 2.49 Stawka: ---> 500 zł Pwk: ---> 1120.50 zł[/color] -500 złNo to ruskie ofermy pięknie załatwiły pół Europy, w tym mnie... Stawiać po tym kursie, to jednak była głupota, ale po chwili przychodziła myśl - no jak to, u siebie, przecież to jest nierealne, żeby Ruscy mogli coś takiego wypuścić z ręki... A jednak stało się, ale wiem przynajmniej, że ja wkrótce mogę to nadrobić kolejnym kuponem, a te tłuki jeszcze długo będą miały w psychice tę klęskę i dobrze im tak! Grali padlinę totalną, sędzia wydrukował im drugiego seta, potem znowu dno, a jednak Ostapenko z 22:24 wygrał zagrywkami seta. POWINNO BYĆ PO MECZU. Ale ta słabość Rosji była tak wielka, że nawet po czymś takim Hiszpanie potrafili wrócić do meczu. 6:2, potem 16:13 i na koniec szczyt wszystkiego - piłka meczowa, po atomowej zagrywce piłka wraca i co? Ruscy zagubieni, jak małe dzieci w piaskownicy, nawet nie potrafili wyprowadzić akcji.  To było tak fatalne, że musiało się zemścić. W tiebreaku znowu beznadzieja, dopiero w końcówce chyba załapali jaką tracą szansę. Ale, gdy już najgorsze mieli za sobą goniąc z 13:10 na 14:14, niepotrzebnie lekka zagrywka, która była praktycznie oddaniem punktu i po chwili MVP Połtawski, w kluczowym momencie z zamkniętymi oczami uderzył w blok, jak w ścianę, co raczej chwały mu nie przynosi. Hiszpania pewnie będzie taką drugą Grecją w piłkę, wykorzystali słabość rywali i sięgnęli po Mistrzostwo Europy, ale mimo wszystko to jest średniak. Jest kilka lepszych ekip, chociażby Polacy w normalnej formie, ale nie ma co rozważać, zobaczymy co ci mistrzowie pokażą w przyszłości, ja im sukcesow nie wróżę. Jestem zły, bo po raz drugi naciąłem się niemiłosiernie na siatkówce po takim kursie, jednak gdzie jak gdzie, ale tu nie ma pewniaków... Dużo zależy od formy dnia i takie coś jak 'różnica klas' coraz rzadziej się sprawdza. Podobne zdanie mam o koszykówce, gdzie też kursy na faworytów są absurdalne, w stosunku do tego co potem dzieje się na parkiecie. Dobra, koniec tych wywodów, kolejna nauczka do kolekcji.  Szkoda tylko, że kacapy zniweczyły tak ładne typy z F1 i dobrą jazdę Roberta  Czas powrócić do tenisa, PEKAO Open w Szczecinie rusza, na pewno będzie dużo ciekawych informacji, przydałoby się z tego skorzystać BilansPieniądze postawione: 98 500złPieniądze wypłacone: 105 700,40 złZysk/strata: +7200,40 złYield: +7,3% Skuteczność kuponów: 36/54 ---> 67%Skuteczność typów: 140/155 ---> 90% Poszczególne dyscypliny: 117/129 ---> 91% 9/9 ---> 100% LA 5/6 ---> 83% 3/5 ---> 60% F1 4/4 ---> 100% 1/1 ---> 100% Skoki 1/1 ---> 100%
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
#55 Profesjonał S.Rao - S.Gumulya 1, 1.61Klepac - Vrljic 1, 1.30Bolelli - Gawron 1, 1.15Kurs: ---> 2.40 Stawka: ---> 2000 zł (4 x 500) Pwk: ---> 4320 zł (4 x 1080) 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
#55 Profesjonał S.Rao - S.Gumulya 1, 1.61 2:6 6:4 6:2Klepac - Vrljic 1, 1.30 2:6 4:6 Bolelli - Gawron 1, 1.15 6:0 2:1 krecz GawronaKurs: ---> 2.40 Stawka: ---> 2000 zł (4 x 500) Pwk: ---> 4320 zł (4 x 1080) -2000 zł  Klepac U siebie tak dać ciała, to tylko pogratulować. Widziałem na żywo tą Klepac, coś tam grała i wyglądała na ambitną... Ten wynik to dla mnie wielkie rozczarowanie, bo tak gładkiej porażki z panią 'no name' z Chorwacji, się nie spodziewałem. Co prawda przeszła kwale, ale pokonując tam kelnerki. Myślałem, że Klepac już jakiś średni poziom osiągnęła i we własnym kraju wypadałoby dobrze zagrać, conajmniej obronić punkty za ćwierćfinał. Szkoda słów... Typem dnia była Rao, która też okazała się manekinem, ale jednak wymęczyła... Szkoda, że niepotrzebnie wmieszałem w to, tego słoweńskiego klocka  Ostatnio pechowo, ale trzeba podjąć rękawice BilansPieniądze postawione: 100 500złPieniądze wypłacone: 105 700,40 złZysk/strata: +5200,40 złYield: +5,1% Skuteczność kuponów: 36/55 ---> 65%Skuteczność typów: 142/158 ---> 90% Poszczególne dyscypliny: 119/132 ---> 90% 9/9 ---> 100% LA 5/6 ---> 83% 3/5 ---> 60% F1 4/4 ---> 100% 1/1 ---> 100% Skoki 1/1 ---> 100%
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
#56 STS I.Minar - Ungur 1, 1.40Volandri - Vanek 1, 1.35Srebotnik - Loit 1, 1.25Horna - Voltchkov 1, 1.10Kurs: ---> 2.60 Stawka: ---> 1900 zł (19 x 100) Pwk: ---> 4446 zł (19 x 234)Zazwyczaj granie takich wynalazków jak Minar z Ungurem, czy innym ogórem, dobrze się nie może skończyć, ale mimo wszystko ja spróbuję  Nawet nie wiedziałem, że limit na jeden kupon w tym prestiżowym challengerze, to w STS 100 zł  Więc robienie skanów raczej sobie podaruję. Prawdę mówiąc, coś mi nie pasuje w tym kuponie, obym się mylił... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 559
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2007
Posty: 559 |
Heh ja zagrałem podobny kupon z ta tylko różnicą że zamiast Volandriego dałem Lee. Ale mam jakieś złe przeczucie odnośnie Horny...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
#56 STS I.Minar - Ungur 1, 1.40 7:5 4:0 krecz Ungura Volandri - Vanek 1, 1.35 6:1 1:6 6:1 Srebotnik - Loit 1, 1.25 6:3 6:3 [ Linked Image] Horna - Voltchkov 1, 1.10 3:6 6:7(4) 6:4 6:4 6:2 [ Linked Image] [ Linked Image] Kurs: ---> 2.60 Stawka: ---> 1900 zł (19 x 100) Pwk: ---> 4446 zł (19 x 234) +2546 zł  [ Linked Image] Horna - Voltchkov 3:6 6:7(4) 2:4* i trzy razy przewaga Białorusina na 2:5...Horna wyciągając to z takiego stanu, przypomniał o tym, jakie jest motto tego tematu - IMPOSSIBLE IS NOTHING. Sam nie wierzyłem, że ten mecz jest jeszcze do uratowania, ale to jest tenis - dopóki sędzia nie wypowie tych trzech magicznych słów 'GEM, SET, MATCH' - wszystko może się wydarzyć. Chcę też podkreślić, że to nie była dokładka w ciemno. Mimo ostatniego kreczu Peruwiańczyka, czytałem w wywiadach przedmeczowych, że jest już w porządku i dadzą z siebie wszystko, by wykorzystać historyczną szansę awansu. Natomiast przyznaję, że nie zagłębiałem się w dokonania Wołczkowa i myślałem, że po ostatnim meczu w Davisie ze Szwecją, odłożył rakietę na kołek. A jeśli chodzi o ziemię, to z tego co pamiętałem z przeszłości, zupełnie nie bajka tego zawodnika. Ale dopiero później spojrzalem w dokładniejsze statystyki i okazało się, że jednak Wołczkow coś tam od czasu do czasu pyka, ale w futuresach  I nawet wygrał pare turniejów na cegle  Więc to było małe niedopatrzenie, ale i tak, aż tak bujnej wyobraźni nie mam, żeby pomyśleć, że mógłby on pokonać maksymalnie zmobilizowanego Hornę na mączce w Limie przy fanatycznej publice. Najpierw trochę dziwny mecz Volandriego, ale w trzecim secie nie pozostawił złudzeń. Potem to czego najbardziej się obawiałem, czyli Minar... Skończyło się dobrze, ale komiczną sytuacją. Niejaki Ungurek ogórek ze stanu 5:5 *40:0 moczy 5:7 0:4 i krecz, spowodowany zapewne kontuzją mózgu  Ucieszyłem się takim obrotem sprawy, ale też rada na przyszłość - ostrożnie ze stawianiem na pojedynki ogórków w challengerach, bo są zdolni do wszystkiego. Kata, bez problemów, na spokoju. Właściwie, już byłem praktycznie pewny swego i szczęśliwy z przełamania tego małego kryzysu. Takiego horroru w życiu bym się nie spodziewał... Gdy na początku Wołczkow przełamał i dosyć pewnie sobie poczynał, zaczęły się pojawiać czarne myśli, że kontuzja jednak powróciła. W normalnej walce, wprost nie do uwierzenia wydawało mi się, że tu mogą być jakieś kłopoty. Przy 3:6 0:2, już byłem trochę podłamany, właściwie tylko czekałem jak pojawi się napis 'V. Voltchkov winner by retirement'. Ale oni grali i Horna jakby się obudził z 0:2 na 4:2 *40:15. Wypuścił to, doszło do TB, gdzie z *4:3, dostał 4:7. Zwątpiłem. Początek trzeciego *1:0, by w kolejnym morderczym gemie, granym na przewagi ok. 15 minut, dać się odłamać. Gdy przy 2:3, Horna został przełamany, właściwie było po meczu. Przy 2:4 Peruwiańczyk, musiał się próbować załapać na ostatni pociąg. Kolejny maratoński gem, Wołczkow zmarnował 3 przewagi, a tak naprawdę małe piłki meczowe na 5:2 i w końcu Horna odłamał na 3:4. Po chwili swój serwis - początek od 0:30, ale 4 kolejne piłki jego - 4:4. To chyba dało mu kopa, bo dopiął swego i wygrał tego trzeciego seta 6:4. Wtedy uwierzyłem, że jednak może tą heroiczną walką wygrać ten mecz! W 4 secie przy stanie *1:2, Horna obronił 2 BP, wygrał gema i po 3h 30min przy wyniku 3:6 6:7(4) 6:4 2:2, mecz z powodu zapadających ciemności został przerwany. To jak się okazało było bardzo potrzebne Hornie. Nie śledziłem już na livescore dalszych losów tego meczu po wznowieniu, bo nie było mnie w domu. Na kort wrócił jednak zupełnie inny Luis Horna, pewnie wygrywając 6:4 czwartego seta i dobijając rywala 6:2 w piątym. Z tego co czytałem w pomeczowych relacjach, w piątek Horna miał dzień niemocy, w którym absolutnie mu nic nie wychodziło. Tylko ogromna ambicja i wola walki pozwoliła mu utrzymać się w tym meczu. Pomógł także Wołczkow, który miał przeciwnika na deskach, ale zamiast go dobić, w pewnym sensie pomógł mu wrócić do gry. Wymowę ma tu jedna statystyka, chyba swoisty niechlubny rekord - Wołczkow 120 niewymusoznych błędów, Horna 81  Aż trudno w to uwierzyć i choć Białorusin część tych strat rekompensował winnersami, to Horna kompletnie nie mógł się wstrzelić. Gdy mecz został wznowiony w sobotę, na kort wrócił jednak kompletnie inny zawodnik, grający pewnie, na swoim normalnym poziomie. I to w zupełnościwystarczyło na trochę podłamanego i podmęczonego Wołczkowa. Po 4h 56min GSM LUIS HORNA 3:6 6:7(4) 6:4 6:4 6:2  [ Linked Image] BilansPieniądze postawione: 102 400złPieniądze wypłacone: 110 146,40 złZysk/strata: +7746,40 złYield: +7,5% Skuteczność kuponów: 37/56 ---> 66%Skuteczność typów: 146/162 ---> 90% Poszczególne dyscypliny: 123/136 ---> 90% 9/9 ---> 100% LA 5/6 ---> 83% 3/5 ---> 60% F1 4/4 ---> 100% 1/1 ---> 100% Skoki 1/1 ---> 100%
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
#57 Tipsport Ljubicic - Fish 1, 1.36Kolporter Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec /awans/ 1, 1.16Davydenko - N.Lapentti 1, 1.14ASSECO Resovia Rzeszów - BKSCh Delecta Bydgoszcz 1, 1.10Alba Berlin - Giessen 46ers 1, 1.03Kurs: ---> 2.04 Stawka: ---> 2100 zł (14 x 150) Pwk: ---> 3855,60 zł (14 x 275,40)Odpocząłem trochę od bukmacherki, byłem kilka dni w Zakopanem, czas znowu zaatakować  Kupon miał iść pierwotnie w STS, ale na drodze stanęła awaria systemu  To mógł być znak, żeby odpuścić... Jednak zdecydowałem, że warto zagrać, poszedłem do tipsportu i niestety tam zastałem dużo niższe kursy. W zasadzie jestem pewien zwycięstwa Ljuby i nie mogłem się zdecydować co do tego dołożyć. Ostatecznie zebrałem kilka komicznych kursów, jak nie wejdzie będę sam sobie winny, że się bawię w takie ogryzki Limit na Koronę 150 zł - dlatego musiało pójść 14 razy.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
#57 Tipsport Ljubicic - Fish 1, 1.36 6:7(4) 6:2 7:6(4) [ Linked Image] Kolporter Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec /awans/ 1, 1.16 2:0 [ Linked Image] Davydenko - N.Lapentti 1, 1.14 6:4 6:4 ASSECO Resovia Rzeszów - BKSCh Delecta Bydgoszcz 1, 1.10 3:2 (25:23, 22:25, 25:27, 25:19, 15:13) [ Linked Image] Alba Berlin - Giessen 46ers 1, 1.03 92:54 [ Linked Image] Kurs: ---> 2.04 Stawka: ---> 2100 zł (14 x 150) Pwk: ---> 3855,60 zł (14 x 275,40) +1755,60 zł  [ Linked Image] Horror po raz kolejny, ale nikt nie mówił, że będzie łatwo  Swoją drogą wyjątkowo mam pecha do tej siatkówki, co bym nie obstawił, to okazuje się niezłym bagnem  Tym razem szczęście po mojej stronie, ale granie Resovii po takim kursie, to jednak była głupota. Mimo, że trochę się wzmocnili, to nie jest jeszcze zespół o takiej marce, żeby stawiać na niego w ciemno z outsiderami. Podobno grali beznadziejnie, ale chwała, że mimo tego potrafili wygrać. A właściwie to Gabrych wygrał ten mecz, a prawdę mówiąc nie miałem za dobrego zdania o tym siatkarzu. Druga mocna dawka emocji, to mecz Ljuby. Rewanż za Australian Open, gdzie w pierwszej rundzie Ryba sensacyjnie pokonał Chorwata. Z tego co pamiętam pogrzebał tym miliony taśm na całym świecie, bo była to jedyna poważniejsza niespodzianka tej fazy turnieju. Ja na szczęście wtedy odpuściłem ten mecz, bo kurs 1.10, jaki wtedy oferowali bukmacherzy, był śmieszny. Teraz, sytuacja się zmieniła i Ivan po ~1.4 , był dla mnie grubym faworytem. Nie od dziś wiadomo, że w Wiedniu czuje się znakomicie i jest to właściwie jego turniej. Dlatego, nie spodziewałem się, że odniesie to zwycięstwo, po takiej nerwówce. Niewykorzystane bp w pierwszym secie zemściły się, czego konsekwencją była porażka w TB do 4. Drugi set to jednak pełna dominacja Ljuby. Czekała więc decydująca partia, gdzie już na początku, Ivan mógł przejąć kontrolę nad tym meczem, ale zmarnował aż chyba 4 bp. W kolejnym gemie to z kolei Fish miał swoją wielką szansę, ale zaprzepaścił 2 bp. Przełamań nie było i od stanu 1:1, serwujący nie pozostawiali złudzeń - wszystko rozstrzygnie TB trzeciego seta - to co lubią kibice, a nienawidzą obstawiający  Przy stanie 5:6, Ljuba przy swoim podaniu miał pewne kłopoty, było 15:30 i miał dużą szansę Amerykanin, by zaraz mieć dwie piłki meczowe, ale przegrał wymianę, w której miał przewagę. W TB mieliśmy już prawdziwą zabawę w sapera. Kto pierwszy odda swoje podanie, wysadza się z turnieju w Wiedniu  Wszystko szło wedle planu, aż przy 4:4 ładunek zdetonował Fish, popełniając podwójny błąd  Ljubie nie pozostało nic innego jak skorzystać z prezentu, wygrać dwa podania i zakończyć ten TB 7:4. Chorwat pokazał charakter, mimo nienajlepszej gry, potrafił się zmobilizować i wywalczyć to zwycięstwo. Ani razu nie stracił swojego serwisu, więc tym bardziej bolesne byłoby, gdyby przegrał. Te halowe turnieje są ciężkie do obstawiania, dużo bardzo wyrównanych spotkań, dlatego trudno znaleźć coś pewnego. Ale z innych dyscyplin, też można coś wybrać, więc mam nadzieję, że jakiś mix w najbliższych dniach uda się złożyć  BilansPieniądze postawione: 104 500złPieniądze wypłacone: 114 002 złZysk/strata: +9502 złYield: +9% Skuteczność kuponów: 38/57 ---> 67%Skuteczność typów: 151/167 ---> 90% Poszczególne dyscypliny: 125/138 ---> 91% 10/10 ---> 100% LA 5/6 ---> 83% 4/6 ---> 67% F1 4/4 ---> 100% 2/2 ---> 100% Skoki 1/1 ---> 100%
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
#58 STS Frekwencja wyborcza (55%) 1, 1.7 -> poniżej proguSikorski (PO) - Mojzesowicz (PiSuar) 1, 1.15 Biernacki (PO) - Szczypińska (PiSuar) 1, 1.15PGE Skra Bełchatów - Buducnost Podgorica (+1.5 seta) 1, 1.20Kurs: ---> 2.70 Stawka: ---> 3000 zł (30 x 100) Pwk: ---> 7290 zł (30 x 243)Wybory 2007, trzeba korzystać jak dają  Byłem niedawno w STS i załapałem się na ogryzki z tego co zostało, ale dobre i to. Ktoś wcześniej w temacie polityka pisał, że max 100 zł, więc odpuściłem temat kilka dni temu. Teraz jednak postanowiłem samemu to sprawdzić i 100 zł to tylko limit na kupon, a po telefonie bez problemu przyjmują duże sumy. Nie wiem, jak takie coś mogłoby nie wejść. STS chciał zabłysnąć z tym zakładem na frekwencję i tak wysoką linią, ale dostaną tym posunięciem mocno po tyłku. Fakt, mobilizacja jest duża, ale bez przesady - pogoda, emigracja i kilka jeszcze innych podanych tu powodów - gra będzie się toczyć czy padnie 50%, a te 5% to jeszcze spory zapas bezpieczeństwa. Do tego zastanawiałem się co dorzucić z par. Radek Sikorski w Bydgoszczy spokojnie wygra ze skompromitowanym Mojzesowiczem, który dał pokaz uczciwości w taśmach Beger. Szkoda trochę kursu, bo wczoraj było 1.25. Z kolei jak to mówi Jacek 'kłamca' Kurski, Pomorze to matecznik Platformy i śmieszna narzeczona kurdupla Jarusia - Szczypińska, nie ma szans wyprzedzić Biernackiego w Gdyni. Podsumowując, kolejny prezent od STS-u, ostatnio za darmo kasę dawali na Turnieju Czterech Skoczni  Mam nadzieję, że Skra dzisiaj niczego złego nie wykombinuje. Zawsze mam pecha do siatkówki, ale dzisiaj mimo wszystko, proszę o gładkie 3:0  Chcą walczyć o najlepszą 4 i takie mecze powinny być tylko przetarciem. Paczka na czele z Wlazłym, Antigą, Plińskim, Heikkinenem, Gruszką i dobrym zmiennikami, to naprawdę coś. Liczę na mocny akcent Mistrza Polski na rozpoczęcie sezonu w siatkarskiej LM, początek 18.00 Polsat Sport 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
#59 STS Frekwencja wyborcza (55%) 1, 1.50 -> poniżej proguR.Giertych (LPR) - Kurczuk (LiD) 1, 1.30Sikorski (PO) - Mojzesowicz (PiSuar) 1, 1.10 Federer - F.Lopez 1, 1.03Kurs: ---> 2.21 Stawka: ---> 2200 zł (22 x 100) Pwk: ---> 4375,80 zł (22 x 198,80)W ostatniej chwili puszczone - jak korzystać z promocji to do końca  Dzisiaj jeszcze raz zrobiłem dokładne rozeznanie i wyszło, że Roman to 200% pewka  Nie wiem jak mogłem to wcześniej pominąć, szkoda, że nie dałem tego na poprzednim kuponie. Nie po to Romek zdezerterował do Lublina, żeby tu nie zebrać dużej puli głosów. Na pewno kilka razy to skalkulował, zanim zdecydował się na ten krok. W poprzednich wyborach LPR zebrał tu ponad 10%, mniej więcej tyle samo co wtedy SLD. Kurczuk dostał zaledwie 9 tys. głosów, a dwóch innych kandydatów LPR ponad 10 tys. Poza tym na drugim miejscu na liście LiD-u znajduje się popularna wśród czerwonych w Lublinie Sierakowska, co właściwie już księguje ten zakład  Roman 20-30 tys. głosów, Kurczuk ok. 10 tys. 1.30 za darmo, dobre i to. Trzeba było coś dołożyć i jednak ta frekwencja... ciekawe jak to się skończy. W sumie jak by było powyżej, to byłby chyba plus większy, niż każde wygrane pieniądze - klęska PiSuaru  Nie można dopuścić znowu do władzy tej bandy nieudaczników z zakompleksionym kurduplem na czele, bo będzie dramat. Jak to powiedział Kutz wczoraj w TVN 24, w niedziele pogrzeb PiS-u  Oby, oby! Platforma Obywatelska 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
#60 Tipsport Kotwica Kołobrzeg - Polpharma Starogard Gdański 1, 1.50Polonia Bytom - Widzew Łódź 02, 1.45Bryan/Bryan - Canas/Nalbandian 1, 1.13PSV Eindhoven - VVV Venlo 1, 1.11Federer - Kiefer 1, 1.06Kurs: ---> 2.90 Stawka: ---> 500 zł (3 x 150 + 50) Pwk: ---> 1305 zł (3 x 391,50 + 130,50)Może mała rozgrzewka przed jutrzejszymi emocjami? Taki mały miksik, powinno być ciekawie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
#60 Tipsport Kotwica Kołobrzeg - Polpharma Starogard Gdański 1, 1.50 87:82 [ Linked Image] Polonia Bytom - Widzew Łódź 02, 1.45 1:1 [ Linked Image] Bryan/Bryan - Canas/Nalbandian 1, 1.13 6:1 2:6 10-4 [ Linked Image] PSV Eindhoven - VVV Venlo 1, 1.11 3:1 [ Linked Image] Federer - Kiefer 1, 1.06 6:4 6:4 [ Linked Image] Kurs: ---> 2.90 Stawka: ---> 500 zł (3 x 150 + 50) Pwk: ---> 1305 zł (3 x 391,50 + 130,50) +805 zł  [ Linked Image] Rozgrzewka udana, coś takiego cieszy  Wysłane 15:59, więc znowu w ostatniej chwili się załapałem, już któryś raz z kolei. Jednak wiadomo - jutro, a właściwie dzisiaj, dzień prawdy... Różne myśli przechodzą przez głowę, ale teraz już po frytkach, trzeba się zdać na los. Oby były powody do radości! BilansPieniądze postawione: 105 000złPieniądze wypłacone: 115 307 złZysk/strata: +10 307 złYield: +9,8% Skuteczność kuponów: 39/58 ---> 67%Skuteczność typów: 156/172 ---> 91% Poszczególne dyscypliny: 127/140 ---> 91% 12/12 ---> 100% LA 5/6 ---> 83% 4/6 ---> 67% F1 4/4 ---> 100% 3/3 ---> 100% Skoki 1/1 ---> 100%
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
#61 Totolotek Glasgow Rangers - FC Barcelona powyżej 3.5 żółtej kartki | 2, 1.60Daniilidou/Woehr - Srebotnik/Sugiyama 2, 1.22Bryan/Bryan - Fisher/J.Thomas 1, 1.15Gasquet - Ch.Rochus 1, 1.08Federer - Berrer 1, 1.02Kurs: ---> 2.47 Stawka: ---> 1000 zł Pwk: ---> 2223 zł[ Linked Image] Witaj Elito  Podliczę ostatnie kupony polityczne jutro i zrobię małe podsumowanie. Tymczasem taka propozycja na dzisiaj  Mecz Rangersów z Barcą zapowiada się bardzo ciekawie. Będący na fali Szkoci i trochę wybita z rytmu przerwą reprezentacyjną ekipa z Katalonii. Wynik jest sprawą otwartą, obie drużyny mogą zagrać na luzie i bez kalkulacji. Jednak uważam, że w tym meczu nie będzie odstawiania nogi i linia 3,5 żółtych kartek spokojnie zostanie przekroczona. Szkoci znani są z twardej gry, a grając przeciwko takim zawodnikom jak Messi, Ronaldinho czy Henry, będą zmuszeni często łamać przepisy  Również w Barcy są zawodnicy, którzy często lubią złapać 'żółtko'. To spotkanie sędziuje Austriak Konrad Plautz, który dosyć chętnie sięga do kieszonki. W austriackiej Bundeslidze na 6 meczów, które gwizdał w tym sezonie padło kolejno 6,9!(SV Mattersburg-Rapid Wiedeń),6,6,4,4 żółtych kartek , więc linia za każdym razem została przekroczona  W LM prowadził jeden mecz (Liverpool-Marsylia) i tam z kolei pokazał tylko 3 kartki, wszystkie dla graczy LFC. Podsumowując, wiadomo - mecz meczowi nierówny, i taki zakład jest zawsze obarczony pewnym ryzykiem, ale moim zdaniem są w tym meczu wszelkie przesłanki, że linia zostanie złamana. Wydaje mi się, że powinna ona wynosić 4.5 kartki i wtedy oceniałbym to 50/50. Dlatego powyżej 3.5 biorę. Ciekawe czy debiut w EPP będzie udany 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
#62 STS Verdasco - Cilic 1, 1.40FC Barcelona - UD Almeria 1, 1.20Bryan/Bryan - Baghdatis/Wawrinka 1, 1.15Federer - Karlovic 1, 1.05Kurs: ---> 2.03 Stawka: ---> 2500 zł (2 x 1247 + 2 x 3) Pwk: ---> 4567,60 zł (2 x 2278,30 + 2 x 5,50)Ja to zawsze na ostatnią chwilę się obudzę z tymi kuponami  Napisałbym dlaczego tak, a nie inaczej, ale teraz to już nie ma właściwie sensu, bo czasu brak. Idę obejrzeć Rogera z Doktorem Ivo, będzie ciekawie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
#63 STS Robredo - Simon 1, 1.45Korolev - Vacek 1, 1.35Tu/Zvonareva - Arvidsson/Haynes 1, 1.12Kurs: ---> 2.19 Stawka: ---> 1600 zł (16 x 100) Pwk: ---> 3153,60 zł (16 x 197,10)Generalnie jestem zdania, że Robredo to nie jest zawodnik, który zasługuje na miejsce w czołowej 8 świata i Masters w Szanghaju. Jednak po raz drugi z rzędu ma szansę się tam prześlizgnąć i nie wątpię, że spróbuje z niej skorzystać  Kolejka chętnych jest długa, a miejsce właściwie tylko jedno, bo Gonzo raczej awansuje. Pierwszym krokiem, który powinien zrobić Hiszpan jest odprawienie Simona. Wiadomo, że domena Żila to ziemia, ale na twardej nawierzchni u siebie, ten zawodnik potrafi być groźny. Pokazał to choćby w tym roku w Marsylii, gdzie na hali wygrał turniej bez straty seta, pokonując bardzo dobrych przeciwników (Bagieta, Soda, Bjorki, Hewitt). Tu mamy odrobinę inną nawierzchnię - carpet, który jak pokazuje historia 'leży' Robredo. Rok temu półfinał, w 2005 - ćwierćfinał. Gdyby to był zwykły turniejowy mecz, z pewnością nie grałbym na Robredo, bo jak piszę, nie bardzo w niego wierzę i rzadko kiedy na niego stawiam. Dzisiaj jednak daję mu szansę, żeby wyprowadził mnie błędu. Jeśli faktycznie ma aspiracje na Szanghaj i uważa, że zasługuje na miejsce w czołowej 8 świata - musi dzisiaj rozprawić się z takim rywalem jak Simon. Challengery z reguły omijam szerokim łukiem, ale od czasu do czasu można coś zagrać  Dobrze rokujący na przyszłość Korolev kontra typowe czeskie drewno. Odpowiedź może być tylko jedna - Żenia. Dywan w Aachen najwyraźniej mu służy - w ubiegłym roku dotarł tu do finału, w 2005 jako 17-latek wygrał ten turniej z kwalifikacji. Dobry serwis, mocne strzały z FH i BH po narożnikach i będzie po zabawie. Mam nadzieję, że nie będzie za dużo psuł, bo to jego bolączka. Drewno, jak będzie funkcjonował serwis, to może do TB się doczołga, ale to wszystko co Vacek może tu ugrać. Tu z Verą, nie ukrywam, jako trzecia kombinacja (do Koroleva potrzebne 3 zdarzenia)  Ale tu i tak obawiać się nie ma czego, będzie szybki meczyk dla faworytek tego turnieju. Powodzenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
#58 STS Frekwencja wyborcza (55%) 1, 1.7 -> poniżej progu 53,88% Sikorski (PO) - Mojzesowicz (PiSuar) 1, 1.15 117 291 głosów - 37 634 głosów Biernacki (PO) - Szczypińska (PiSuar) 1, 1.15 84 157 głosów - 47 996 głosów PGE Skra Bełchatów - Buducnost Podgorica (+1.5 seta) 1, 1.20 3:1 (20:25, 25:21, 25:17, 25:20) Kurs: ---> 2.70 Stawka: ---> 3000 zł (30 x 100) Pwk: ---> 7290 zł (30 x 243) +4290 zł  Było trochę emocji z frekwencją, w sumie sam też dołożyłem małą cegiełkę, żeby ten zakład nie wszedł Podczas meczu Skry jadłem obiad i w czasie pierwszego seta momentalnie straciłem apetyt. Takiej padaki dawno nie widziałem. Dobrze, że Wlazły się obudził, bo to co wyprawiał on i jego koledzy do stanu 0:1 w setach i 10:13 w drugim, było poniżej krytyki. Cale szczęście, że jednak się ostatecznie ogarnęli  [ Linked Image] #59 STS Frekwencja wyborcza (55%) 1, 1.50 -> poniżej progu 53,88% R.Giertych (LPR) - Kurczuk (LiD) 1, 1.30 6394 głosów - 12 263 głosów Sikorski (PO) - Mojzesowicz (PiSuar) 1, 1.10 117 291 głosów - 37 634 głosów Federer - F.Lopez 1, 1.03 7:6(4) 6:4 [ Linked Image] Kurs: ---> 2.21 Stawka: ---> 2200 zł (22 x 100) Pwk: ---> 4375,80 zł (22 x 198,80) -2200 zł  Roman Brak tego matoła w sejmie - bezcenne, ale takiego nokautu się nie spodziewałem  Dobrze, że chociaż ludzie trochę zmądrzeli. Kasa jednak przepuszczona w głupi sposób i to na Romku... boli  Ale na szczęście temu panu już dziękujemy  #61 TotolotekGlasgow Rangers - FC Barcelona powyżej 3.5 żółtej kartki | 2, 1.60 5 żółtych kartek (K.Thomson, S.Papac, D.Weir - G.Milito, E.Abidal)  Daniilidou/Woehr - Srebotnik/Sugiyama 2, 1.22 2:6 3:6 [ Linked Image] Bryan/Bryan - Fisher/J.Thomas 1, 1.15 zwrotGasquet - Ch.Rochus 1, 1.08 7:6(5) 6:3 [ Linked Image] Federer - Berrer 1, 1.02 6:1 3:6 6:3 Kurs: ---> 2.47 ---> 2.15 Stawka: ---> 1000 zł Pwk: ---> 2223 ---> 1935 zł +935 złFajny kuponik, główny typ ładnie wszedł, analiza się sprawdziła, jednym słowem - 'Panie Prezesie, melduję wykonanie zadania!'  #62 STS Verdasco - Cilic 1, 1.40 6:2 6:3 [ Linked Image] FC Barcelona - UD Almeria 1, 1.20 2:0 [ Linked Image] Bryan/Bryan - Baghdatis/Wawrinka 1, 1.15 6:4 6:7(5) 10-4 [ Linked Image] Federer - Karlovic 1, 1.05 7:6(6) 7:6(5) Kurs: ---> 2.03 Stawka: ---> 2500 zł (2 x 1247 + 2 x 3) Pwk: ---> 4567,60 zł (2 x 2278,30 + 2 x 5,50) +2567,60 zł [ Linked Image] Verdi nie zawiódł, wygrywając bardzo pewnie, zaoszczędził przy okazji trochę nerwów  [ Linked Image] +1553,60 zł [img] http://img384.imageshack.us/img384/6056/bouncesj7.gif[/img] Dzisiejsza twórczość również udana  Były przygody z tym całym Robredo, ale na szczęście dzisiaj pokazał, że jednak trochę charakteru ma. Zależy mu na tym Szanghaju, bo gdyby nie było tej motywacji, to pewnie dawno podkuliłby ogon i odpuścił ten mecz. Nie przekonuje mnie ten gość swoją grą i podtrzymuje zdanie, że Mastersa w Chinach to on powinien obejrzeć w TV. Jak się stanie, zobaczymy. [img] http://img136.imageshack.us/img136/9482/robredokorolevzu9.jpg[/img] Ogólnie świetna passa ostatnio, oby tak dalej. Gdyby nie ten nieszczęsny Roman, to w ogóle byłby cud, miód, malina  Niestety powoli tenisik się kończy, ale zbliża zima, niekoniecznie zła  Póki co, zobaczymy, może w Paryżu uda się coś jeszcze ustrzelić. Pozdrawiam! BilansPieniądze postawione: 115 300złPieniądze wypłacone: 130 653,20 złZysk/strata: +15 353,20 złYield: +13,3% Skuteczność kuponów: 43/63 ---> 68%Skuteczność typów: 172/189 ---> 91% Poszczególne dyscypliny: 137/150 ---> 91% 14/14 ---> 100% 5/7 ---> 71% LA 5/6 ---> 83% F1 4/4 ---> 100% Polityka 3/4 ---> 75% 3/3 ---> 100% Skoki 1/1 ---> 100%
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
#64 STS Dubois/Voracova - S.Rao/Wheeler 1, 1.41Vakulenko - Ditty 1, 1.36ŁKS Łódź - Wisła Kraków 02, 1.07Kurs: ---> 2.05 Stawka: ---> 2000 zł (4 x 500) Pwk: ---> 3690 zł (4 x 922,50)[ Linked Image] Dzisiaj pobawię się w WTA Quebec - bardzo prestiżowy turniej, który może imponować błyskawicznym livescore, chociaż jeszcze w tym aspekcie trochę ustępuje Palermo  Na pierwszy rzut idzie debelek. Stawiam tu na duet kanadyjsko-czeski. Renata Voracova to jest dla mnie dopiero zaskoczenie. Jak takie totalne kalectwo, które miałem (nie)przyjemność oglądać 1,5 roku temu na Warszawiance poczyniło takie postępy. Chylę czoła. Dziś jest to 48 zawodniczka rankingu deblowego i wyniki ma niezłe. Razem ze swoją bardziej utalentowaną koleżanką Lucie Hradecką - zwycięstwa w Portorożu i Bad Gastein, półfinały - Indian Wells, Praga, Memphis. Jej partnerką w Quebecu jest reprezentantka gospodarzy - Stephanie Dubois. Można było zobaczyć grę tej zawodniczki w tym roku w Toronto, gdzie Eurosport pokazał jej mecz z Petrovą. Wygrała wtedy pierwszego seta i jej gra mogła się podobać, walczyła jak równa z równą. Potem uszło z niej powietrze, ale wrażenie zostawiła dobre. Dubois najlepsze wyniki osiąga u siebie w ojczyźnie, dlatego na pewno ma apetyt na triumf deblowy w Quebecu. Przeciwniczki wyglądają na ogórki, takie niewiadomo co z łapanki, dlatego jutro Dubois z Voracovą meldują się w finale. Drugi mecz to półfinał singla. O Julii Vakulenko już pisałem. Jak dla mnie niespełniony talent, gdyby nie ciągłe kontuzje, to była by zawodniczka ścisłej czołówki. Znakomite warunki do gry. Wysoka, duży zasięg ramion, bardzo dobry serwis, mocna gra z końcowej linii. Indoor hard - uważam optymalna nawierzchnia dla Julki. Ograła wczoraj gładko Govortsovą 6:3 6:2, co było rewanżem za porażkę z Los Angeles 0:6 3:6, więc forma jest. O rywalce, Julie Ditty, niestety zbyt dużo nie wiem. 28-letnia, leworęczna Amerykanka, wielkich wyników na koncie nie ma. W tym turnieju gra od kwalifikacji, czyli mecz z Vakulenko, będzie dla niej 7 spotkaniem w przeciągu ostatniego tygodnia. Trochę dużo, biorąc także pod uwagę, wczorajszą 3 setową przeprawę z Vanią King. Ciekawostką jest fakt, że te zawodniczki spotkały się w 2002 roku w Boynton Beach na amerykańskim clayu i górą była wtedy Ukrainka 6:3 6:3. W dniu dzisiejszym liczę na podobny rezultat  Uwaga, uwaga - widziałem dziś w STS-ie Engela Nieźle się zdziwiłem. Udało mi się trochę podpatrzeć kupony pana trenera  Grał 3 kupony - jeden grubas za 30 zł, drugiego nie zauważyłem i trzeci wariat za dwójaka  Na głównym miał - Wisłę Kraków, Everton, Aston Villę i coś jeszcze. Na drugi to samo + jakieś inne mecze. A na trzecim za 2 zł - też to samo + jakieś inne m.in. Bilbao z Huelvą (2.00) i Esbjerg z Nordsjealland (2.10)  Także, grajcie i wygrywajcie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
#64 Tipsport Dubois/Voracova - S.Rao/Wheeler 1, 1.41 6:1 6:3 Vakulenko - Ditty 1, 1.36 6:1 4:6 7:5 [ Linked Image] ŁKS Łódź - Wisła Kraków 02, 1.07 0:1Kurs: ---> 2.05 Stawka: ---> 2000 zł (4 x 500) Pwk: ---> 3690 zł (4 x 922,50) +1690 zł  Debelek, który właściwie, jak tylko zajrzałem w ofertę wpadł mi w oko, wszedł jak w masło  Julka, trochę niepotrzebnie pozwoliła wrócić rywalce do meczu. Po pierwszym gładkim secie, zbytnie rozluźnienie i w konsekwencji nerwówka. Zaczęło się od 0:1* w trzeciej partii, na szczęście od razu rebreak i potem już wszystko według własnego serwisu. Aż do stanu 6:5* dla Vakulenko, gdy Amerykanka chyba spaliła się psychicznie. Z *30:0 przegrała 3 piłki - potem obroniła dwa MP Ukrainki, ale jak wiadomo, do trzech razy sztuka i sędzia mógł ogłosić GSM Vakulenko  I dobrze, bo TB to zawsze loteria, szczególnie w trzecim secie. Engel  Widzę ładnie typy wchodzą, jednak pan Jurek też wykazuje zdolności typerskie  Przypominam na jutro - Bilbao i Esbjerg, ale to było za dwójkę, więc może nie aż takie pewki BilansPieniądze postawione: 117 300złPieniądze wypłacone: 134 343,20 złZysk/strata: +17 043,20 złYield: +14,5% Skuteczność kuponów: 44/64 ---> 69%Skuteczność typów: 175/192 ---> 91% Poszczególne dyscypliny: 139/152 ---> 91% 15/15 ---> 100% 5/7 ---> 71% LA 5/6 ---> 83% F1 4/4 ---> 100% Polityka 3/4 ---> 75% 3/3 ---> 100% Skoki 1/1 ---> 100%
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|