Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Jul 2006
Posty: 118
T
member
member
T Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 118
Originally Posted by skottie
Legia - Vetra over 2.5 goli @1.8

Nie chcę grać Legii po 1.5, a do handi też nie jestem przekonany, więc wezmę gole, bo:
- Vetra ma słabą obronę - dała sobie strzelić w dwumeczu z Walijczykami aż 6 goli,
- Urban obiecał, że Legia wyjdzie ofensywnie z 2 napastnikami (Grzelak + Grosicki lub Korzym?),
- liczę, że Vetra też coś może strzelić, w sumie jakoś te bramki Walijczykom strzelili, u siebie mogą więc być groźni,
- Pinnacle wyszedł z linią 2.75 i to moim zdaniem dużo lepsze oszacowanie jeśli chodzi o linię bramek.

Stawka niska bo to początek sezonu i nie wiadomo czego się spodziewać po Legii jeszcze. 1.8 w Fonbecie, dajcie znać jak ktoś wyżej znajdzie.

skottie
Ja słyszałem, że wystąpią z wysuniętym Grzelakiem. W Wilnie lekki deszczyk, więc nie przeszkodzi raczej w graniu. Urban też mówił, że Legia największe kłopoty ma w defensywie, więc over jak najbardziej do grania

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,723
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,723
Originally Posted by figo29
Mnie zainteresował kurs na drużyne Slavi Sarajevo z rumuńskim Galati.Mało tego zagrałem na prowadzenie Slavi do przerwy po niezwykle atrakcyjnym kursie 3,50.W lidze drużyna Slavi jest drużyną tzw.własnego boiska gdzie na 15 rozegranych meczy wygrała 14 a tylko raz zremisowała,bramki 29:9.Nie twierdzę, że Slavia przejdzie do następnej rundy,gdyż cieniują strasznie na wyjazdach i traca sporo bramek.Rumuńska piłka to rumuńska.Warto też dodać że gdyby Slavia nieco lepiej grała na wyjazdach byłaby zdecydowanym liderem bośniackiej Premier Ligi.Drobne sukcesy bośniackiej piłce są jak najbardziej potrzebne a i gorący teren oraz specyfika gry stawia moim zdaniem w roli faworyta drużynę Slavi.Bukmacherzy myślą jednak odwrotnie gdzie kursy na Otelul oscylują w okolicach 2,10.Czas pokaże...
Mecz o godzinie 20.15 w Sarajewie.

Niestety wynik 0:0:((( frown
Odnośnie Legii-będzie gdzieś meczyk w TV???

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Originally Posted by figo29
Niestety wynik 0:0:((( frown
Odnośnie Legii-będzie gdzieś meczyk w TV???


tak 18:00 TVP 3

Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,541
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,541
Ja przestrzegam przed graniem Legii na overa 2.5. Jak wiadomo to jest pierwszy mecz i obie drużyny nie będą sie chciały za bardzo odkryć przede wszystkim chyba Vetra powinna się cofnąć do obrony, a Legia nie ma jeszcze zgranej drużyny bo została bardzo przemeblowana. Ja bym sobie odpuścił ten mecz i obejrzał spokojnie w telewizji i poczekał na rewanż i wtedy po obejrzeniu 1 spotkania coś typował. Legii też na zwycięstwo bym nie grał wystarczy sobie tylko przypomnieć udział naszych drużyn w pucharach wiem, że Vetra nie jest jakimś dobrym zespołem ale przegrywaliśmy niestetyz gorszymi.Kiedyś przed każdymi pucharami byłem pozytywnie nastawiony ale teraz już po prostu nie wierzę w nasze drużyny są niestety za słabe aby coś w nich osiągnąć.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
Zgadzam sie z kolega.....W dwumeczu Legia pewnie przejdzie dalej,ale w dzsiejszym spotkaniu nie nastawialbym sie raczej na zwyciestwo.Rywal nie powalana na kolana,ale Legia tez nie blyszczy.Znajac zaangzowanie naszych kopaczy do tego typu spotkan, to duzo zdrowia raczej na murawie nie zostawia,kakulujac ze i tak poradza sobie w rewanzu.Nie zdziwie sie jak mecz skonczy sie remisem lub zwyciestwem gospodarzy.Mysle ze 1x warto zagrac,co do bramek to tez upatruje raczej under..






Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,460
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,460
Originally Posted by kamasutra
Zgadzam sie z kolega.....W dwumeczu Legia pewnie przejdzie dalej,ale w dzsiejszym spotkaniu nie nastawialbym sie raczej na zwyciestwo.Rywal nie powalana na kolana,ale Legia tez nie blyszczy.Znajac zaangzowanie naszych kopaczy do tego typu spotkan, to duzo zdrowia raczej na murawie nie zostawia,kakulujac ze i tak poradza sobie w rewanzu.Nie zdziwie sie jak mecz skonczy sie remisem lub zwyciestwem gospodarzy.Mysle ze 1x warto zagrac,co do bramek to tez upatruje raczej under..

Po czym wnosisz, że Legia nie błyszczy?
Zaszło wiele zmian(moim zdaniem zdecydowanie na plus), każdy chce się pokazać, albo zagrać chociażby dla kibiców, których będzie ok. 3 tysie. Sparingi też zdecydowanie na plus. Dla mnie zwycięstwo jest oczywiste i bardzo żałuję, że nie zagrałem wcześniej po lepszym kursie(dzisiaj 'tylko' 1,50).

Dołączył: Jul 2002
Posty: 654
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 654
Ale pseudodebile z Warszawy sie zachowali przynoszą wstyd nie Legii,lecz całej Polsce i to przed organizacją ME
Współczuje prawdziwym kibicom Legii kary będą pewnie surowe a na zaplaceniu grzywny sie nie skonczy, natomiast pucharowa przygoda Legii w tym sezonie prawdopodobnie sie skończy w yym sezonie na 2 rundzie pucharu lata. Miejmy nadzieje że nie wykluczą Legii za te wybryki tych kretynóww, bo na to ten zasłużony klub nie zasługuje inaczej dla warszawskiego klubu to katastrofa nikt nie będzie dawał pieniędzy na ten zespół .

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,522
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,522
Originally Posted by Piotruś Pan
Ale pseudodebile z Warszawy sie zachowali przynoszą wstyd nie Legii,lecz całej Polsce i to przed organizacją ME
Współczuje prawdziwym kibicom Legii kary będą pewnie surowe a na zaplaceniu grzywny sie nie skonczy, natomiast pucharowa przygoda Legii w tym sezonie prawdopodobnie sie skończy w yym sezonie na 2 rundzie pucharu lata. Miejmy nadzieje że nie wykluczą Legii za te wybryki tych kretynóww, bo na to ten zasłużony klub nie zasługuje inaczej dla warszawskiego klubu to katastrofa nikt nie będzie dawał pieniędzy na ten zespół .

dokładam sie do Twoich słow....szkoda prawdziwych kibiców i klubu który musi ponosi konsekwencje zachowania przygłupów!!

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Originally Posted by phantom
Malo tego smieszny walijski klub amatorow w dwumeczu w poprzedniej rundzie Intertoto uzyskal bilans bramek z Vetra 6-6 i niewiele brakowalo aby Legia udala sie dzis w przeciwna strone na mecz.



Ja tylko w kwestii formalnej. Llanelli AFC to nie jest klub amatorski, jak nie wiesz to nie pisz.

Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Originally Posted by solo24
Originally Posted by Piotruś Pan
Ale pseudodebile z Warszawy sie zachowali przynoszą wstyd nie Legii,lecz całej Polsce i to przed organizacją ME
Współczuje prawdziwym kibicom Legii kary będą pewnie surowe a na zaplaceniu grzywny sie nie skonczy, natomiast pucharowa przygoda Legii w tym sezonie prawdopodobnie sie skończy w yym sezonie na 2 rundzie pucharu lata. Miejmy nadzieje że nie wykluczą Legii za te wybryki tych kretynóww, bo na to ten zasłużony klub nie zasługuje inaczej dla warszawskiego klubu to katastrofa nikt nie będzie dawał pieniędzy na ten zespół .

dokładam sie do Twoich słow....szkoda prawdziwych kibiców i klubu który musi ponosi konsekwencje zachowania przygłupów!!

jestem na forum Radia Maryja czy forum policyjnym?

Dołączył: Jul 2007
Posty: 31
A
newbie
newbie
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 31
Jak będzie liczony ten mecz? Postawiłem na Vetre i co teraz? Zwrot?

Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
Originally Posted by Logan
Originally Posted by phantom
Malo tego smieszny walijski klub amatorow w dwumeczu w poprzedniej rundzie Intertoto uzyskal bilans bramek z Vetra 6-6 i niewiele brakowalo aby Legia udala sie dzis w przeciwna strone na mecz.



Ja tylko w kwestii formalnej. Llanelli AFC to nie jest klub amatorski, jak nie wiesz to nie pisz.

Cala liga walijska to sa amatorzy lub moze precyzyjniej polamatorzy czy tez polzawodowcy,jak kto woli.

Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
Originally Posted by Andreoid
Jak będzie liczony ten mecz? Postawiłem na Vetre i co teraz? Zwrot?

jesli chodzi o to spotkanie ci ktorzy stawiali na wynik do przerwy to jak najbardziej bedzie on zaliczony bo zostal rozstrzygniety w ciagu 45 minut na boisku,a wiec wyczerpal przewidziany czas gry 45 minut na 1 polowe w meczu pilkarskim.
jesli chodzi o caly mecz to bedzie zwrot,gdyz spotkanie nie zostalo rozstrzygniete w przewidzianym czasie na boisku z powodu przerwania meczu z wiadomych przyczyn.

Dołączył: Dec 2001
Posty: 483
E
addict
addict
E Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 483
To czemu kurwa jebany totomix rozliczyl caly mecz jako 1?? co za kurwiszcze

Dołączył: Dec 2001
Posty: 483
E
addict
addict
E Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 483
To czemu kurcze totomix rozliczyl caly mecz jako 1?? co za parodia

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,922
Z
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,922
Hammarby-Utrecht 1 2,18
Hajduk Kula-Leiria1 2,38

Hammarby w trakcie sezonu Utrecht rozegrał jeden mecz towarzyski z Stormvogels wygrany 3-1 według mnie mozna po takim kursie zaryzykowac na Hammarby.Leiria ostatni mecz rozegrała 25.05 na wyjedzie z Amadora ktory zremisowała , Hajduk w poprzedniej rundzie Intertoto na wyjedzie przegrał z NK Mariborem 2-0 a u siebie wygrał 5-0 wydaje mi sie ze ten mecz tez warto zagrać

Dołączył: Jul 2007
Posty: 58
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 58
Originally Posted by zublos
Hammarby-Utrecht 1 2,18

Hammarby w trakcie sezonu Utrecht rozegrał jeden mecz towarzyski z Stormvogels wygrany 3-1 według mnie mozna po takim kursie zaryzykowac na Hammarby.

Tak, Hammarby IF w trakcie sezonu i tu się z tobą zgodzę. Jednak co do holenderskiej drużyny, to są pewne niejasności. Po kolei.

Zapewne korzystałeś ze statystyk firm bukmacherskich (Bwin, czy Bet-and-Home), które wprowadziły cię w błąd. FC Utrecht przygotowania do sezonu w Eredivisie 07/08 zaczął pod koniec maja, a więc grubo ponad miesiąc temu. Od tego momentu rozegrali sześć spotkań kontrolnych. Oto wyniki:

Kozakken Boys 6:3
FC Dordrecht 2:1
Ferroviário AC (Brazylia) 1:0
Regioteam 9:0
VV Benschop 6:0
Stormvogels Telstar 3:1

Pozdrawiam.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
futbol Aalborg - Gent
Typ: 2 (0)
Kurs: 2.30
Buk: Betfair
Stawka: 6/10

Gent w pierwszym spotkaniu z Aalborg posiadało zdecydowaną przewagę, jednak w wyniku nieskuteczności oraz niefrasobliwości swojego bramkarza zaledwie zremisowało. W związku z tym podopieczni Tronda Sollieda do dzisiejszego spotkania przystąpią w niezwykle ofensywnym ustawieniu, gdyż wyjściowy, bezbramkowy remis premiuje gospodarzy. Duńczycy jakimiś futbolowymi geniuszami nie są, dlatego też typ na Belgów podparty zerowym handicapem (Aalborg w tej edycji Intertoto zanotował póki co same remisy) po kursie 2.30 dostępnym na Betfair to według mnie bardzo dobra propozycja.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Originally Posted by Valverde
futbol Aalborg - Gent
Typ: 2 (0)
Kurs: 2.30
Buk: Betfair
Stawka: 6/10

Gent w pierwszym spotkaniu z Aalborg posiadało zdecydowaną przewagę, jednak w wyniku nieskuteczności oraz niefrasobliwości swojego bramkarza zaledwie zremisowało. W związku z tym podopieczni Tronda Sollieda do dzisiejszego spotkania przystąpią w niezwykle ofensywnym ustawieniu, gdyż wyjściowy, bezbramkowy remis premiuje gospodarzy. Duńczycy jakimiś futbolowymi geniuszami nie są, dlatego też typ na Belgów podparty zerowym handicapem (Aalborg w tej edycji Intertoto zanotował póki co same remisy) po kursie 2.30 dostępnym na Betfair to według mnie bardzo dobra propozycja.
w "Milenium" 3.25 na Gent a na awans tej druzyny 2.2 shocked

Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Originally Posted by gremlin
Originally Posted by Valverde
futbol Aalborg - Gent
Typ: 2 (0)
Kurs: 2.30
Buk: Betfair
Stawka: 6/10

Gent w pierwszym spotkaniu z Aalborg posiadało zdecydowaną przewagę, jednak w wyniku nieskuteczności oraz niefrasobliwości swojego bramkarza zaledwie zremisowało. W związku z tym podopieczni Tronda Sollieda do dzisiejszego spotkania przystąpią w niezwykle ofensywnym ustawieniu, gdyż wyjściowy, bezbramkowy remis premiuje gospodarzy. Duńczycy jakimiś futbolowymi geniuszami nie są, dlatego też typ na Belgów podparty zerowym handicapem (Aalborg w tej edycji Intertoto zanotował póki co same remisy) po kursie 2.30 dostępnym na Betfair to według mnie bardzo dobra propozycja.
w "Milenium" 3.25 na Gent a na awans tej druzyny 2.2 shocked

Nic tylko brac i grac grin

Strona 3 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, Sensei, burbon, aker, betowiec, 11kera11), 3,177 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,799
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1