|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103 |
Oryginalnie wysłał savio: [qb]A typy weszły w deche . A wszystko to ze fachowiec nie wiedział ze Maccabi-Slask bedzie rozgrywany na sniegu a Zielinski i Tomczyk beda mieli dzis kurde biometr niekorzystny.[/qb] Stary nie zakumumałes że to była ironia... Tylko kretyn stawiałby na śląsk.. ale widac nadajesz na innej czestotliwości... Kolejne ekstra typy z satelity już niebawem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
Fachowiec na twoich falach ciezko jest komukolwiek nadawac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631 |
Fachowiec, zajmij ty sie lepiej jakimis pozyteczniejszymi rzeczami niz *******enie farmazonow na forum internetowym. Zapisz sie do samoobrony czy cos w podobie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103 |
Oryginalnie wysłał Tytus: [qb]Fachowiec, zajmij ty sie lepiej jakimis pozyteczniejszymi rzeczami niz *******enie farmazonow na forum internetowym. Zapisz sie do samoobrony czy cos w podobie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb] Romek i Atomek Nikt Ci nie karze czytać tego tematu... Staram sie pomóc osobom szukajacym pewniaków i tyle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103 |
Jako że ost typy weszły w 100%, kolejna dawka pewniaków:
Portsmouth - Stockport x (3,2) Notts County - Swindon 1 (2,1) Swansea - Bristol R. 2 (3,2) Eindhoven - Excelsior x (3,0) Dordrecht - Haarlem 1 (2,4)
Pozdrawiam
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103 |
Właśnie mam kolejnego pewniaka jutrzejszy.. tzn dzisiejszy konkurs skoków nar. wygra Hocke
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
Fachowiec jakie ****a weszły Tylko spojrzalem na Crystal Palace remis dzis ****a był wiec nie swiruj a jutro wygra Malysz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631 |
Oryginalnie wysłał Fachowiec: [qb]
Romek i Atomek Nikt Ci nie karze czytać tego tematu... Staram sie pomóc osobom szukajacym pewniaków i tyle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] romek i atomek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> reksiu jeden <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103 |
Oryginalnie wysłał RyanGiggs: [qb]Fachowiec jakie ****a weszły Tylko spojrzalem na Crystal Palace remis dzis ****a był wiec nie swiruj a jutro wygra Malysz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb] Wygra Hocke bo Małysza zdyskwalifikuja za loty na niedozwolonej przestrzeni pow. (tej kontrolowanej przez am. siły powietrzne) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
Ej Fachowiec Ja mowilem o meczu Crystal Palacae Nottingham Forest bylo 1:1 nie chodzilo mi ****a o skoki tylko o zle wytypowanie wyniku a poza tym co tak zakladasz nowe tematy? Zrób ****a jesli juz jeden a porzadny! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Panie i Panowie STOP w odpisywaniu na posty tzw. Fachowca.Nie ma sensu mu nic pisać gdyż jemu tylko o to chodzi. Nie rozpraszajcie sie jego tematami, po prostu nie wchodzcie tam. Każdy kolejny kto cos mu odpisze,uważam, że nie będzie się różnił poziomem intelektualnym od Fachowca. Sorry ale taka jest prawda - nie dajmy sie idiocie zwodzić.
|
|
|
Link skopiowany do schowka