Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#14402 21/12/2001 04:08
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103
F
member
member
F Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103
Quote
Oryginalnie wysłał savio:
[qb]A typy weszły w deche .
A wszystko to ze fachowiec nie wiedział ze Maccabi-Slask bedzie rozgrywany na sniegu a Zielinski i Tomczyk beda mieli dzis kurde biometr niekorzystny.[/qb]

Stary nie zakumumałes że to była ironia...
Tylko kretyn stawiałby na śląsk.. ale widac nadajesz na innej czestotliwości...

Kolejne ekstra typy z satelity już niebawem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#14403 21/12/2001 04:35
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Fachowiec na twoich falach ciezko jest komukolwiek nadawac.

#14404 21/12/2001 04:46
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
Fachowiec, zajmij ty sie lepiej jakimis pozyteczniejszymi rzeczami niz *******enie farmazonow na forum internetowym. Zapisz sie do samoobrony czy cos w podobie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#14405 21/12/2001 05:20
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103
F
member
member
F Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103
Quote
Oryginalnie wysłał Tytus:
[qb]Fachowiec, zajmij ty sie lepiej jakimis pozyteczniejszymi rzeczami niz *******enie farmazonow na forum internetowym. Zapisz sie do samoobrony czy cos w podobie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]

Romek i Atomek
Nikt Ci nie karze czytać tego tematu...
Staram sie pomóc osobom szukajacym pewniaków i tyle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#14406 21/12/2001 05:26
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103
F
member
member
F Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103
Jako że ost typy weszły w 100%, kolejna dawka pewniaków:

Portsmouth - Stockport x (3,2)
Notts County - Swindon 1 (2,1)
Swansea - Bristol R. 2 (3,2)
Eindhoven - Excelsior x (3,0)
Dordrecht - Haarlem 1 (2,4)

Pozdrawiam

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#14407 21/12/2001 05:35
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103
F
member
member
F Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103
Właśnie mam kolejnego pewniaka
jutrzejszy.. tzn dzisiejszy konkurs skoków nar. wygra Hocke

#14408 21/12/2001 05:52
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Fachowiec jakie ****a weszły
Tylko spojrzalem na Crystal Palace remis dzis ****a był wiec nie swiruj a jutro wygra Malysz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#14409 21/12/2001 05:58
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
Quote
Oryginalnie wysłał Fachowiec:
[qb]

Romek i Atomek
Nikt Ci nie karze czytać tego tematu...
Staram sie pomóc osobom szukajacym pewniaków i tyle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]

romek i atomek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> reksiu jeden <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#14410 21/12/2001 06:47
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103
F
member
member
F Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103
Quote
Oryginalnie wysłał RyanGiggs:
[qb]Fachowiec jakie ****a weszły
Tylko spojrzalem na Crystal Palace remis dzis ****a był wiec nie swiruj a jutro wygra Malysz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]

Wygra Hocke bo Małysza zdyskwalifikuja za loty na niedozwolonej przestrzeni pow. (tej kontrolowanej przez am. siły powietrzne) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#14411 21/12/2001 12:07
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Ej Fachowiec Ja mowilem o meczu Crystal Palacae Nottingham Forest bylo 1:1 nie chodzilo mi ****a o skoki tylko o zle wytypowanie wyniku a poza tym co tak zakladasz nowe tematy?
Zrób ****a jesli juz jeden a porzadny! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#14412 21/12/2001 14:01
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#14413 21/12/2001 17:53
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Panie i Panowie
STOP w odpisywaniu na posty tzw. Fachowca.Nie ma sensu mu nic pisać gdyż jemu tylko o to chodzi. Nie rozpraszajcie sie jego tematami, po prostu nie wchodzcie tam. Każdy kolejny kto cos mu odpisze,uważam, że nie będzie się różnił poziomem intelektualnym od Fachowca. Sorry ale taka jest prawda - nie dajmy sie idiocie zwodzić.

Strona 2 z 2 1 2

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, $-man, Sensei, Lukasz111, rymoholik, alfa, betowiec, rafal08, ANZELMO), 997 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,152
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1