Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#14382 20/12/2001 10:06
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103
F
member
member
F Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103
Co tu dużo mówić, ost sprawdziłem nowy system.. sparadza sie w 100%. jak grac by sie nie zbankrutować i byc troszki do przodu (lub nawet sporo)... niebawem poznacie szczegóły... Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#14383 20/12/2001 10:10
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103
F
member
member
F Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103
A mianowicie o co chodzi???
Każdy mecz rozkładam na czynniki pierwsze (np zbierazm dane o przypuszczalnych składach, stanie zdrowia i samoczucia piłkarzy, prognozie pogody na dany dzień, stanie murawy, itp).

jak toś będzie chciał znac szczegóły.. niech da znać...

#14384 20/12/2001 10:15
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103
F
member
member
F Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103
Typy na 20.12.2001:

UCD Dublin - Shelbourne 1 (2,6)
Linz - Vienna X (4.8)
Cr.Palace - Nottingham 1 (1,8)

Na koniec rodzynek dla wierzących że cuda się zdarzają:
Maccabi T.A. - Slask 2 (5)
Dla chcacych szybko starcic płynnośc finansową polecam sprzedac dom, samochód, zapożyczyc sie u kogo sie da i grac na Śląsk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

To chyba tyle... pozdrawiam

#14385 20/12/2001 17:23
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
Co tu dużo mówić, ost sprawdziłem nowy system.. sparadza sie w 100%.

Właśnie dzieki takim gościom jak ty STS,Prof i inni cały czas istnieją.Więc wprowadzaj swoje systemy żeby bukmacherzy nie stracili płynności finansowej

#14386 20/12/2001 17:37
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
Wreszcie ktoś fachowo zajmie się bukmacherstwem na tym forum.

#14387 20/12/2001 17:58
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Quote
Fachowiec:
Każdy mecz rozkładam na czynniki pierwsze (np zbierazm dane o przypuszczalnych składach, stanie zdrowia i samoczucia piłkarzy, prognozie pogody na dany dzień, stanie murawy, itp).

Taaaaaaaaa ja też grałem w Championship Manager

#14388 20/12/2001 18:01
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Albo wiesz co dam ci szanse, podaj swoje typy na weekend z uzasadnieniem(no i te szczególy oczywiście muszą się znaleźć).

#14389 20/12/2001 19:08
Dołączył: Dec 2001
Posty: 725
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 725
Skoro jesteś taki dobry w tych swoich obstawieniach, to powiedz mi jedno - czy zbliżają się okresy u małżonek D.Freedman'a i C.Morrison'a z Crystal Palace. Przyznasz, że ta wiadomość może mieć b. duży wpływ na ich grę, a co się z tym wiąże na wynik spotkania... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#14390 20/12/2001 19:17
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> no w kazdym badz razie, pogoda to faktycznie bardzo istotny czynnik

#14391 20/12/2001 20:41
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
Och jak dobrze nic nie robic i czekac az dobry typ sam naplynie...

#14392 20/12/2001 22:17
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
System jest w piździet.!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#14393 20/12/2001 22:21
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
Cos mi ciotą wali w tym temacie?!?!?! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> :eek:

Rafter=Fachowiec

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Jak myślicie?!
Bo śmierdzi tak samo!!!

#14394 21/12/2001 02:27
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
cz ****a wachowiec nic nie jest na 100% jak tak myslisz to jestes dziwny ....................
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#14395 21/12/2001 02:33
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
oj smierdzi i jeszcze dlugo bedzie walic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Rafter tez byl fachowcem

#14396 21/12/2001 02:50
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
fachowiec błagam podaj typy na weekend!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#14397 21/12/2001 03:31
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
spokojnie panowie fachowiec powróci pod nickiem master <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#14398 21/12/2001 03:40
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
A typy weszły w deche .
A wszystko to ze fachowiec nie wiedział ze Maccabi-Slask bedzie rozgrywany na sniegu a Zielinski i Tomczyk beda mieli dzis kurde biometr niekorzystny.

#14399 21/12/2001 03:57
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
Quote
Oryginalnie wysłał savio:
[qb]A typy weszły w deche .
A wszystko to ze fachowiec nie wiedział ze Maccabi-Slask bedzie rozgrywany na sniegu a Zielinski i Tomczyk beda mieli dzis kurde biometr niekorzystny.[/qb]

a co to jest biometr? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#14400 21/12/2001 03:58
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
Quote
Oryginalnie wysłał juan_carlos:
[qb]

a co to jest biometr? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
jeeeeeee mój post nr 400

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#14401 21/12/2001 04:03
Dołączył: Nov 2001
Posty: 133
T
member
member
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 133
Gratulacje , masz teraz dużo kasy na prezenty gwiazdkowe. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Strona 1 z 2 1 2

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, $-man, Sensei, Lukasz111, rymoholik, alfa, betowiec, rafal08, ANZELMO), 997 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,152
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1