|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2007
Posty: 114 |
Toc masz wyzej screena ze policzyli jako przegrany :/ Mail juz poszedl, jakby nie zrobili zwrotu to ciekawe gdzie mi pokaza jakies oficjalne wyniki. Ewentualnie jak pojada powtorke i Apator wygra wyzej niz 12 pkt to ciekawe czym sie zaslonia ze zaklad jest przegrany  No ale takie rozliczenie im bardzo na reke bo linie mieli najnizsza i duzo ludzi tam stawialo. Przed meczem kurs byl juz bodajze 1,6.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393 |
regulamin zuzla mowi zeby wynik byl zaliczony to m,usi byc rozegrane conajmniej 8 biegow wg reg pzm
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393 |
Toc masz wyzej screena ze policzyli jako przegrany :/ Mail juz poszedl, jakby nie zrobili zwrotu to ciekawe gdzie mi pokaza jakies oficjalne wyniki. Ewentualnie jak pojada powtorke i Apator wygra wyzej niz 12 pkt to ciekawe czym sie zaslonia ze zaklad jest przegrany  No ale takie rozliczenie im bardzo na reke bo linie mieli najnizsza i duzo ludzi tam stawialo. Przed meczem kurs byl juz bodajze 1,6. jaki tam byl hand?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028 |
Toc masz wyzej screena ze policzyli jako przegrany :/ Mail juz poszedl, jakby nie zrobili zwrotu to ciekawe gdzie mi pokaza jakies oficjalne wyniki. Ewentualnie jak pojada powtorke i Apator wygra wyzej niz 12 pkt to ciekawe czym sie zaslonia ze zaklad jest przegrany  No ale takie rozliczenie im bardzo na reke bo linie mieli najnizsza i duzo ludzi tam stawialo. Przed meczem kurs byl juz bodajze 1,6. Nie ma oficjalnego wyniku i dobrze o tym wiedza bo mecz uznany zostal jako nie odjechany (musi byc 8 biegow)kazdy o tym wie.Bedzie powtorka a oni robia co chca.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393 |
pamietam rok temu tez byly jaja z pucharem swiata 7 dni czekali z decyzja
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393 |
a wie ktos jak totosyf ma w regulaminie w takim przypadku?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028 |
a wie ktos jak totosyf ma w regulaminie w takim przypadku? wszedzie regulamin jest ten sam -aby wynik mogl byc zaliczony w polskiej lidze musi byc 8 biegow w przeciwnym razie mecz uznaje sie jako uniewazniony!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393 |
a wie ktos jak totosyf ma w regulaminie w takim przypadku? wszedzie regulamin jest ten sam -aby wynik mogl byc zaliczony w polskiej lidze musi byc 8 biegow w przeciwnym razie mecz uznaje sie jako uniewazniony! kilka razy spotkalem sie ze czasami mecz przerwany jedni zaliczali inni anulowali i tez ich obowiazywal jeden regulamin
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2007
Posty: 114 |
a wie ktos jak totosyf ma w regulaminie w takim przypadku? wszedzie regulamin jest ten sam -aby wynik mogl byc zaliczony w polskiej lidze musi byc 8 biegow w przeciwnym razie mecz uznaje sie jako uniewazniony! kilka razy spotkalem sie ze czasami mecz przerwany jedni zaliczali inni anulowali i tez ich obowiazywal jeden regulamin No ale taka sytuacja mogla sie zdarzyc dlatego, ze pojechali w meczu wlasnie 8 biegow. Wtedy wyniki meczu sa oficjalne. A ze niektore buki maja w regulaminie ze starcza 8 biegow do policzenia wynikow, a inne np 12 biegow to stad wychodzily te roznice w rozlcizaniu. Tutaj sytuacja ma sie zdecydowanie inaczej bo przeciez nie pojechali nawet tych 8 biegow, dlatego nie ma mowy o zaliczeniu tego wyniku. Jak widac niektore buki udaja glupiego, i a nuz sie uda :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393 |
racja z bukami naziemnymi jest inna sprawa bo maja czas przeliczyc jak wyglada ich kalkulacja
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031 |
CZY TO PRAWDA ZE W PONIEDZIALEK MARMA RZESZOW POJEDZIE BEZ WATT'A I NICHOLLS'A A FALUBAZ BEZ LINDGRENA?????????? TAKA INFORMACJE ZNALAZLEM. CHOC NAPEWNO TO ZRODLO MALO OFICJALNE. JESLI TAK TO MOJ KUPONW EXPEKCIE POJDZIE SIE.... Z DRUGIEJ STRONY TO KTO MIALBY JECHAC W MARMIE??? MIESIAC ZA NICHOLSA A ZA WATTA Z/Z ???? JAKOS TEGO NIE WIDZE JAK MA KTOS JAKIES INFO NA TEN TEMAT PROSZE O INFO
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301 |
lindgen i nicholls napewno nie jada, a czy zarowka bedzie tego nie jestem pewien ale powinien jechac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939 |
Panowie macie moze jakiegos linka do ostatniego biegu z wczorajszego meczu z Tarnowa?? Sam bylem na meczu i do konca nie jestem pewien czy to Tomus czy Holtanski przyjechal pierwszy. Chodzi tu o pare Holta - Kasper(+2) i troche kasy sie liczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Heheh kolego a co to Tobie da sędzia zadecydował już kto wygrał ten bieg i tak jest wpisane w protokole zawodów. Nic na to już nie poradzisz
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047 |
Watt dzisiaj jedzie, w Zielonce Suchecki za Lindgrena.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939 |
To ze wpisal w protokole nie znaczy ze sie nie pomylil... Sam nie dam sobie uciac glowy ze tak bylo ale ni szkodzi sie upewnic prawda?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Czy się pomylił czy nie to już nic nie zdziałasz. Jest gdzieś do obstawiania mecz Zielonki?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
wszyscy naziemni widze nabrali wody w usta i zaklad z Torunia wisi Jezeli mecz nie odbedzie sie w ciagu 3 dni zwrot - dobrze mowie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939 |
Dobrze praiwsz Rivaldinho...Innej opcji po prostu by nie moze!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Ja nie widzę innej opcji jak anulowanie zdarzenia i zwroty za ten mecz! Przecież zawody się nie odbyły nie ma końcowych wyników. Mecz zostanie rozegrany ponownie. To są kpiny co robią zakłady bukmacherskie!!!
|
|
|
Link skopiowany do schowka