|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103 |
Co tu dużo mówić, ost sprawdziłem nowy system.. sparadza sie w 100%. jak grac by sie nie zbankrutować i byc troszki do przodu (lub nawet sporo)... niebawem poznacie szczegóły... Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103 |
A mianowicie o co chodzi??? Każdy mecz rozkładam na czynniki pierwsze (np zbierazm dane o przypuszczalnych składach, stanie zdrowia i samoczucia piłkarzy, prognozie pogody na dany dzień, stanie murawy, itp).
jak toś będzie chciał znac szczegóły.. niech da znać...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103 |
Typy na 20.12.2001:
UCD Dublin - Shelbourne 1 (2,6) Linz - Vienna X (4.8) Cr.Palace - Nottingham 1 (1,8)
Na koniec rodzynek dla wierzących że cuda się zdarzają: Maccabi T.A. - Slask 2 (5) Dla chcacych szybko starcic płynnośc finansową polecam sprzedac dom, samochód, zapożyczyc sie u kogo sie da i grac na Śląsk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
To chyba tyle... pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343 |
Co tu dużo mówić, ost sprawdziłem nowy system.. sparadza sie w 100%.
Właśnie dzieki takim gościom jak ty STS,Prof i inni cały czas istnieją.Więc wprowadzaj swoje systemy żeby bukmacherzy nie stracili płynności finansowej
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232 |
Wreszcie ktoś fachowo zajmie się bukmacherstwem na tym forum.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
Fachowiec: Każdy mecz rozkładam na czynniki pierwsze (np zbierazm dane o przypuszczalnych składach, stanie zdrowia i samoczucia piłkarzy, prognozie pogody na dany dzień, stanie murawy, itp). Taaaaaaaaa ja też grałem w Championship Manager
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
Albo wiesz co dam ci szanse, podaj swoje typy na weekend z uzasadnieniem(no i te szczególy oczywiście muszą się znaleźć).
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 725
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 725 |
Skoro jesteś taki dobry w tych swoich obstawieniach, to powiedz mi jedno - czy zbliżają się okresy u małżonek D.Freedman'a i C.Morrison'a z Crystal Palace. Przyznasz, że ta wiadomość może mieć b. duży wpływ na ich grę, a co się z tym wiąże na wynik spotkania... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> no w kazdym badz razie, pogoda to faktycznie bardzo istotny czynnik
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486 |
Och jak dobrze nic nie robic i czekac az dobry typ sam naplynie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548 |
System jest w piździet.!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548 |
Cos mi ciotą wali w tym temacie?!?!?! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> :eek:
Rafter=Fachowiec
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Jak myślicie?! Bo śmierdzi tak samo!!!
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
cz ****a wachowiec nic nie jest na 100% jak tak myslisz to jestes dziwny .................... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486 |
oj smierdzi i jeszcze dlugo bedzie walic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Rafter tez byl fachowcem
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
fachowiec błagam podaj typy na weekend!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
spokojnie panowie fachowiec powróci pod nickiem master <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
A typy weszły w deche . A wszystko to ze fachowiec nie wiedział ze Maccabi-Slask bedzie rozgrywany na sniegu a Zielinski i Tomczyk beda mieli dzis kurde biometr niekorzystny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
Oryginalnie wysłał savio: [qb]A typy weszły w deche . A wszystko to ze fachowiec nie wiedział ze Maccabi-Slask bedzie rozgrywany na sniegu a Zielinski i Tomczyk beda mieli dzis kurde biometr niekorzystny.[/qb] a co to jest biometr? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
Oryginalnie wysłał juan_carlos: [qb]
a co to jest biometr? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] jeeeeeee mój post nr 400 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 133
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2001
Posty: 133 |
Gratulacje , masz teraz dużo kasy na prezenty gwiazdkowe. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka