Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 39 z 61 1 2 37 38 39 40 41 60 61
Dołączył: Feb 2007
Posty: 114
member
member
Dołączył: Feb 2007
Posty: 114
Toc masz wyzej screena ze policzyli jako przegrany :/

Mail juz poszedl, jakby nie zrobili zwrotu to ciekawe gdzie mi pokaza jakies oficjalne wyniki. Ewentualnie jak pojada powtorke i Apator wygra wyzej niz 12 pkt to ciekawe czym sie zaslonia ze zaklad jest przegrany wink

No ale takie rozliczenie im bardzo na reke bo linie mieli najnizsza i duzo ludzi tam stawialo. Przed meczem kurs byl juz bodajze 1,6.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393
regulamin zuzla mowi zeby wynik byl zaliczony to m,usi byc rozegrane conajmniej 8 biegow wg reg pzm

Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393
Originally Posted by stacho1985
Toc masz wyzej screena ze policzyli jako przegrany :/

Mail juz poszedl, jakby nie zrobili zwrotu to ciekawe gdzie mi pokaza jakies oficjalne wyniki. Ewentualnie jak pojada powtorke i Apator wygra wyzej niz 12 pkt to ciekawe czym sie zaslonia ze zaklad jest przegrany wink

No ale takie rozliczenie im bardzo na reke bo linie mieli najnizsza i duzo ludzi tam stawialo. Przed meczem kurs byl juz bodajze 1,6.
jaki tam byl hand?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Originally Posted by stacho1985
Toc masz wyzej screena ze policzyli jako przegrany :/

Mail juz poszedl, jakby nie zrobili zwrotu to ciekawe gdzie mi pokaza jakies oficjalne wyniki. Ewentualnie jak pojada powtorke i Apator wygra wyzej niz 12 pkt to ciekawe czym sie zaslonia ze zaklad jest przegrany wink

No ale takie rozliczenie im bardzo na reke bo linie mieli najnizsza i duzo ludzi tam stawialo. Przed meczem kurs byl juz bodajze 1,6.
Nie ma oficjalnego wyniku i dobrze o tym wiedza bo mecz uznany zostal jako nie odjechany (musi byc 8 biegow)kazdy o tym wie.Bedzie powtorka a oni robia co chca.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393
pamietam rok temu tez byly jaja z pucharem swiata 7 dni czekali z decyzja

Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393
a wie ktos jak totosyf ma w regulaminie w takim przypadku?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Originally Posted by sergiush
a wie ktos jak totosyf ma w regulaminie w takim przypadku?
wszedzie regulamin jest ten sam -aby wynik mogl byc zaliczony w polskiej lidze musi byc 8 biegow w przeciwnym razie mecz uznaje sie jako uniewazniony!

Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393
Originally Posted by harris73
Originally Posted by sergiush
a wie ktos jak totosyf ma w regulaminie w takim przypadku?
wszedzie regulamin jest ten sam -aby wynik mogl byc zaliczony w polskiej lidze musi byc 8 biegow w przeciwnym razie mecz uznaje sie jako uniewazniony!
kilka razy spotkalem sie ze czasami mecz przerwany jedni zaliczali inni anulowali i tez ich obowiazywal jeden regulamin

Dołączył: Feb 2007
Posty: 114
member
member
Dołączył: Feb 2007
Posty: 114
Originally Posted by sergiush
Originally Posted by harris73
Originally Posted by sergiush
a wie ktos jak totosyf ma w regulaminie w takim przypadku?
wszedzie regulamin jest ten sam -aby wynik mogl byc zaliczony w polskiej lidze musi byc 8 biegow w przeciwnym razie mecz uznaje sie jako uniewazniony!
kilka razy spotkalem sie ze czasami mecz przerwany jedni zaliczali inni anulowali i tez ich obowiazywal jeden regulamin

No ale taka sytuacja mogla sie zdarzyc dlatego, ze pojechali w meczu wlasnie 8 biegow. Wtedy wyniki meczu sa oficjalne. A ze niektore buki maja w regulaminie ze starcza 8 biegow do policzenia wynikow, a inne np 12 biegow to stad wychodzily te roznice w rozlcizaniu.

Tutaj sytuacja ma sie zdecydowanie inaczej bo przeciez nie pojechali nawet tych 8 biegow, dlatego nie ma mowy o zaliczeniu tego wyniku. Jak widac niektore buki udaja glupiego, i a nuz sie uda :/

Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393
racja z bukami naziemnymi jest inna sprawa bo maja czas przeliczyc jak wyglada ich kalkulacja

Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
CZY TO PRAWDA ZE W PONIEDZIALEK MARMA RZESZOW POJEDZIE BEZ WATT'A I NICHOLLS'A A FALUBAZ BEZ LINDGRENA??????????
TAKA INFORMACJE ZNALAZLEM. CHOC NAPEWNO TO ZRODLO MALO OFICJALNE.
JESLI TAK TO MOJ KUPONW EXPEKCIE POJDZIE SIE....
Z DRUGIEJ STRONY TO KTO MIALBY JECHAC W MARMIE??? MIESIAC ZA NICHOLSA A ZA WATTA Z/Z ???? JAKOS TEGO NIE WIDZE
JAK MA KTOS JAKIES INFO NA TEN TEMAT PROSZE O INFO

Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
lindgen i nicholls napewno nie jada, a czy zarowka bedzie tego nie jestem pewien ale powinien jechac

Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
Panowie macie moze jakiegos linka do ostatniego biegu z wczorajszego meczu z Tarnowa?? Sam bylem na meczu i do konca nie jestem pewien czy to Tomus czy Holtanski przyjechal pierwszy. Chodzi tu o pare Holta - Kasper(+2) i troche kasy sie liczy.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Heheh kolego a co to Tobie da sędzia zadecydował już kto wygrał ten bieg i tak jest wpisane w protokole zawodów. Nic na to już nie poradzisz

Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
Watt dzisiaj jedzie, w Zielonce Suchecki za Lindgrena.

Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
To ze wpisal w protokole nie znaczy ze sie nie pomylil...
Sam nie dam sobie uciac glowy ze tak bylo ale ni szkodzi sie upewnic prawda?!

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Czy się pomylił czy nie to już nic nie zdziałasz.
Jest gdzieś do obstawiania mecz Zielonki?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
wszyscy naziemni widze nabrali wody w usta i zaklad z Torunia wisi smirk

Jezeli mecz nie odbedzie sie w ciagu 3 dni zwrot - dobrze mowie ?

Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
Dobrze praiwsz Rivaldinho...Innej opcji po prostu by nie moze!

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Ja nie widzę innej opcji jak anulowanie zdarzenia i zwroty za ten mecz! Przecież zawody się nie odbyły nie ma końcowych wyników. Mecz zostanie rozegrany ponownie.
To są kpiny co robią zakłady bukmacherskie!!!

Strona 39 z 61 1 2 37 38 39 40 41 60 61

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (aker, Sensei, Lukasz111, alfa, poozon, forty, JelineK, latajaca_holenderka, betowiec), 2,690 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,304
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1