Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
Dołączył: Jun 2005
Posty: 294
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 294
Edi8,
Adresy federacji, klubow i klubow kibica mam i emaile co do niektorych poszly kilka dni temu (jak na razie bez odp.), dlatego zdecydowalem sie zalozyc ten temat (a nuz okazaloby sie, ze ktos taka strone posiada w 'ulubionych' i po problemie wink ).
Aha, nikt nie 'musi' mi odpowiadac na to pytanie, a jedynie moga mnie poinformowac.
I druga sprawa to moja niewiedza z zakresu jezykow skandynawskich (a to sa moje 'glowne' ligi). Poszedl juz e-mail do kolegi-Norwega co by za przysluga zapytal federacje norweska o te radia online. Zobaczymy co odpisze...
Do tej pory uzywalem strony, ktora polecil bolo_lacznik, czyli socceraudio.com (dla pilki noznej oczywiscie) i w mojej glowie zrodzil sie pomysl wyszukania strony podobnej (ze wszystkimi wskazowkami tak jak na powyzszej stronie) tylko, ze o europejskim hokeju na lodzie.
Skoro czegos takiego nie ma, to dobrym (w mojej opinii) pomyslem byloby (chyba nie tylko ja jestem zainteresowany przekazem radiowym na tym forum) stworzenie, jak to zostalo juz zaproponowane wyzej, baze linkow radiowych. Jezeli jednak tylko ja jestem za czyms takim to juz wole tradycyjna kartke i olowek i 'skrobanie' linkow podczas sezonu dla wlasnej przyjemnosci...
'fortel natury socjotechnicznej' wink
Pozdrawiam
Lukasz

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Originally Posted by Luksi
...dlatego zdecydowalem sie zalozyc ten temat (a nuz okazaloby sie, ze ktos taka strone posiada w 'ulubionych' i po problemie wink )...

Za niedługo pojawi sie moja druga wersja strony www i tam również jak we wcześniejszej będą linki do relacji stadionowych z rozgrywek piłkarskich na całym świecie. Pamiętam że nawet miałem lige Trinidad i Tobago czy Kostartka.

A linki do norweskiej znalazłem w bazie:
(Nor) Norwegian P4 Kolejne radio z Norwegii http://www.p4.no/sound/p4live64.asx
(Nor) NRK P1 Radio z transmisjami z boisk http://www.nrk.no/nettradio
(Nor) P1 Bergen Częste transmisje z Bergen http://www.radio1.no/lyd/brann.asx
(Nor) P1 Oslo Częste transmisje z boisk w Oslo http://www.radio1.no/lyd/oslo.asx
(Nor) P1 Stavanger Częste transmisje ze Stavanger http://www.radio1.no/lyd/stavanger.asx
(Nor) P1 Trondheim Częste transmisje drużyn z Trondheim http://www.radio1.no/lyd/trondhem.asx

Podaje te linki chociaż nie wiem czy dalej tam transmitują spotkania bo aktualizacja była robiona ze 2-3 lata temu. Niektóre prowadzą bezpośrednio do streamu na niektórych stronach trzeba troszke poklikać zanim sie znajdzie (szczególnie jeśli chodzi o ligi koreańskie smile )

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
"Luksi"-nie zwróciłes uwagi,że po duzymi literami napisanym zwrocie(czysto retorycznym):MUSZĄ CI ODPISAĆ!!!(niektórzy...)
jest własnie to co jest w tym najistotniejsze:że NIEKTÓRZY.....
A wcześniejsze MUSZĄ odnosiło się wszak do spodziewanej reakcji na list od zaprzysiężonego od dziecka kibica ich drużyny-w jakiej to roli sugerowałem Ci wystąpić a co było clou w/w
"fortelu natury socjotechnicznej"...
Pozdrawiam.edi8

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Sorry za wpis po wpisie-ale myśl mnie taka teraz naszła:
czy nie lepszym od pasywnego oczekiwania na ew.zgłoszenia się ludzi posiadających wiedzę(czytaj:linki do stacji radiowych)byłoby wyszukanie w spisie userów-tych mieszkających poza Polską i bezpośrednio do nich zaadresowanie swojej prośby?
Wg mnie to lepiej rokuje niż pobożne życzenie ziszczenia się w jednym tylu zbiegów okoliczności aby akurat Ci mieszkający za granicą i słuchający w/w stacji radiowych odwiedzili ten temat zanim ligi ruszą.
Ponadto z gruntu psychologicznego:BEZPOŚREDNIE,personalne
zwrócenie się do kogoś ma inne oddziaływanie niż apel w eter rzucony...bo np.ratownicy drogowi szkoleni są aby nie pytać gapiów wypadku:"KTO MI MOŻE POMÓC?" lecz zwracać się WPROST...
Pozdrawiam.edi8

Dołączył: Jun 2005
Posty: 294
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 294
El Darro - podane linki sprawdzilem, odnosza sie one glownie do glownych stron internetowych stacji radiowych. Nie wiesz moze czy nadaja relacje ze spotkan hokeja norweskiego (bo takie by mnie interesowaly)? Moze miales okazje korzystac z nich w ostatnim sezonie (jezeli jestes fanem hokeja)?

edi8 - nie wiedzialem, ze na tym forum istnieje mozliwosc wyszukiwania uzytkownikow poprzez lokacje. Hmm, ciekawe. Gdzie musze kliknac, bo jak wybieram 'liste uzytkownikow' to pole lokacja jest tam niedostepne (a moze klikam nie to co potrzeba...)? Aluzje odnosnie "MUSZĄ CI ODPISAĆ!!!(niektórzy...)" zrozumialem wink . "Ponadto z gruntu psychologicznego:BEZPOŚREDNIE,personalne zwrócenie się do kogoś ma inne oddziaływanie niż apel w eter rzucony" - pelna zgoda i co do tego nie ma najmniejszych watpliwosci. Tylko jak, skoro nie wiem (czy moze to tylko moja niewiedza?) jak do nich dotrzec poza apelem na forum frown Dzieki za porady smile
Pozdrawiam
Lukasz

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Originally Posted by Luksi
El Darro - podane linki sprawdzilem, odnosza sie one glownie do glownych stron internetowych stacji radiowych. Nie wiesz moze czy nadaja relacje ze spotkan hokeja norweskiego (bo takie by mnie interesowaly)? Moze miales okazje korzystac z nich w ostatnim sezonie (jezeli jestes fanem hokeja)?

Nie wiem jak jest z hokejem (trzeba sprawdzić w sezonie), ale piłka nożna pewnie dalej leci.

Fanem hokeja napewno nie jestem z MŚ widziałem może tylko 4 i niecałe spotkania.

Pozdrawiam

Strona 2 z 2 1 2

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, ANZELMO, $-man, betowiec, Lukasz111, Sensei, alfa, rymoholik), 889 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,145
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1