|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
[....]po skompromitowaniu ojczyzny. [....] Sam sie nie kompromituj. Unia Twoja ojczyzną ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590 |
Unia moją ojczyzną, jedyną którą wyznaje i sie przyznaje.  gdyby nie UE to byś żył w polsce jak obecny izrael, zakazali hazardu (na wzór USA) i już buki i neteller uciekają od nich bo sie boją łamania prawa. Polska by zrobiło to samo i to szybko, nikt by nic im nie mógł zrobić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
Unia moją ojczyzną, jedyną którą wyznaje i sie przyznaje.  gdyby nie UE to byś żył w polsce jak obecny izrael, zakazali hazardu (na wzór USA) i już buki i neteller uciekają od nich bo sie boją łamania prawa. Polska by zrobiło to samo i to szybko, nikt by nic im nie mógł zrobić. "Gdyby nie ks. Kordecki byłbyś bogatym Szwedem" Nie samym bukiem żyje Człowiek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590 |
no to jeśli nie samym bukiem to też żyję: - dbaniem o przyrodę (wiele przykładów, np. dolina Rospudy teraz broniona przez UE) - dbaniem o wolność i demokracje, UE - rozwojem i ciągłym dążeniem do poprawy bytu każdej jednostki, UE - ochroną regulacji prawnych, np. KE, ETS przykładów dobrodziejstwa UE moge ci wymieniać miliony, ale widze ze jak Liga Giertych Jugen wolisz tylko krytykować mimo że sam widzisz po której stronie stoi UE, a gdzie stoi PIS (tam gdzie kiedyś stało ZOMO  )
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Może i papa_smerf jest trochę przewrażliwiony na punkcie "wpisdu" ale nie sposób się jednak z nim nie zgodzić choćby w kwestii UE.....być może członkowstwo w UE ma jakieś minusy ale gołym okiem ich nie widać i na pewno papa ma rację,że gdyby nie urzędasy unijni to "wpisdu" razem z rudym fałszywym lisem z największą chęcią całemu narodowi narzuciliby program dnia na cały rok,wrzucicli wszystkich w jednakowe mundurki i zmusili do płacenia kasy np.na ojca Tadzia a pojęcia takie jak wolność obywateli,prawa itd. ograniczyliby do niezbędnego minimum........i właśnie ta UE stoi min. na straży tych praw obywatelskich np. takich jak swobodne decydowanie o tym na co wydam swoje legalnie zarobione pieniądze: na wódkę, kościół czy zakłady on-line a nie na to co każe mi autorytarna władza.....naprawdę im do Łukaszenki bardzo blisko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Troche obok tematu ale warto przeczytac: http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,4350273.html
Nie wiem czy linki po lewej stronie byly tu wklejane wczesniej?
WojtekK
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
Jak beda wybory to nic z tej ustawy nie wyjdzie. Tylko pamietac na kogo nie glosowac bo ciemny narod moze znowu zle wybrac a pozniej bedzie placz jak teraz...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Jakos nie wiedzialem, zeby PO czy SLD protestowalo przeciw tej ustawie. Mogli by sie wprost wypowiedziec czy sa za legalizacja bukow internetowych czy nie sa.
WojtekK
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Julia Pitera była za zalegalizowaniem i nadzorowaniem tej branży w normalny sposób (stworzenia takiego Gaming Commission).
Ja będę głosował na PO albo LiD. Natomiast nie zagłosuję na PO jeśli będą gadać, że możliwa jest koalicja z PiSuarem po wyborach.
Ale na razie możemy tylko czekać aż Lepper pomoże graczom i wreszcie wycofa się z tego rządu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 758
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2007
Posty: 758 |
ciemny ludzie glosuj na po lub lid oni ci wszystko obiecaja i wszystko spelnia po wyborach, oni nie bede latac dziury budzetowej twoimi piniedzmi, nie beda potrzebowac nic od ciebie na dofinansowywanie upadajacego zusu, pieniadze na lekarzy i pielegniarki wezma z partyjnej swojej kasy. tylko zaglosuj wyborco na nich a bedzie tak super ze nie wiadomo o co chodzi:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Ciemny lud głosuje na PiSuar. Zresztą, sami przedstawiciele tej partii mówią o swoim tępym elektoracie "ciemny lud", a temu to nawet nie przeszkadza, hehe...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
Jakos nie wiedzialem, zeby PO czy SLD protestowalo przeciw tej ustawie. Mogli by sie wprost wypowiedziec czy sa za legalizacja bukow internetowych czy nie sa. WojtekK Nikt Ci tyle nie da, ile oni Ci mogą obiecać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
Ciemny lud głosuje na PiSuar. Zresztą, sami przedstawiciele tej partii mówią o swoim tępym elektoracie "ciemny lud", a temu to nawet nie przeszkadza, hehe... ja uważam, że ciemny lud głosuje na PiSuar oraz na Pr Opagandę, a nie zauważają, mniejszych, nawet niszowych partii, które nie działają w tak brudny sposób jak one, hehe... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
Panowie temt "polityka " istnieje juz na tym forum wiec byloby dobrze tam wpisywac swoje sympatie i antypatie polityczne- wyraznie zasmiecacie temat!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
Dla mnie cala polityka to syf... ale jak juz glosowac to na mniejsze zlo  Przynajmmniej jak zaglosuje na PO i oni beda rzadzic to raczej mam pewnosc ze beda sie stosowac do praw UE ktore wg mnie sa dobre dla ludzi. Teraz mamy sytuacje ze rzad ciagnie do siebie i robi z ludzi glupkow oobiecujac jakies solidarne panstwo... nie ma czegos takiego. Nawet w komunie sie nie udalo zrobic tego zeby ludzie byli rowni a starali sie bardzo... WIec zamiast zyc zludzeniami lepiej zaczac dzialac zgodnie z prawem UE jak juz w niej jestesmy... Po co wprowadzac ustawe ktora nie ma szansy bytu? Przeciez wiadomo ze nawet jak by to wprodzadzili to za pol roku dostana reprymende ze musza zniesc monopol. Zabawa w kotka i myszke... A traca zawsze obywatele na jakis niby solidarnym panstwie. By wprowadzili oplaty za pomoc lekarska dla tych co chca to by odrazu bylo lepiej. Mnie przykladowo denerwuje taka sprawa ze place na ta 'sluzbe zdrowa' dosc spora kase a jak chce isc do lekarza to i tak musze isc prywatnie bo przeciez nie bede czekal pol dnia do lekarza ktory i tak potraktuje mnie jak smiecia. Zludna ideologia to co robi PiS i tyle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590 |
Ciemny lud głosuje na PiSuar. Zresztą, sami przedstawiciele tej partii mówią o swoim tępym elektoracie "ciemny lud", a temu to nawet nie przeszkadza, hehe... ostre słowa, no ale prawda w oczy kole  sam dość pobłażliwie od zawsze forowałem podobne moje zdanie  nie jestem jakiś polityczny fanatyk PO ale co w nich lubie? dla osoby jak ja, nie myślącej o zasiłkach socjalnych, rentach, wyzysku ludzi w biedronce... myślącej o kasie, inwestycjach, rozwoju: to na chwile obecną idealna partia w Polsce DLACZEGO? dwie szybkie piłki: - liberalne poglądy (apropo naszego wątku: jakim legalnym rajem by było w końcu mieć liberalny rynek zakładów w sieci... czyż nie? chce tego UE...) - poszanowanie prawa UE i dostosowywanie się do UE, nie robienie wiecznych kłód pod nogi i wytykania palcami w europie, jak to lubił robić PIS 2 lata już (kolejny atut do naszego wątku: po interwencji KE, na pewno PO prędzej by zliberalizowała zakłady niż takie PIS)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
Panowie bez obrazy!!! ale przeniescie jednak swoje poglady polityczne do tematu "Polityka" bo robicie tu wielka 'obore" tam mozecie wyrazac swoje sympatie jak i antypatie w temacie polityka a zapewniam Was ze dyskutantow tam jest odpowiednia ilosc!- rownoczesnie prosze o wpisywanie najnowszych informacji w w/w temacie- dziekuje!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590 |
dwie szybkie piłki: - liberalne poglądy (apropo naszego wątku: jakim legalnym rajem by było w końcu mieć liberalny rynek zakładów w sieci... czyż nie? chce tego UE...)
- poszanowanie prawa UE i dostosowywanie się do UE, nie robienie wiecznych kłód pod nogi i wytykania palcami w europie, jak to lubił robić PIS 2 lata już (kolejny atut do naszego wątku: po interwencji KE, na pewno PO prędzej by zliberalizowała zakłady niż takie PIS) po co dalej śledzić gremlinie losy tego projektu skoro ten rząd już upadł bo nawet jak mniejszościowo będzie wegetować to nie ma żadnej siły przebicia w sprawie tejże ustawy... temat w sumie już martwy i bez znaczenia, bo dopiero podejście nowego rządu po wyborach może konstruktywnie odświeżyć ten temat. Teraz to gosiewski może sobie nawet projektować mikrofalówke do suszenia włosów... to i tak jest już bez znaczenia, PISuar to już wypalony Korsarz, czyt. niewypał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Panowie bez obrazy!!! ale przeniescie jednak swoje poglady polityczne do tematu "Polityka" bo robicie tu wielka 'obore" tam mozecie wyrazac swoje sympatie jak i antypatie w temacie polityka a zapewniam Was ze dyskutantow tam jest odpowiednia ilosc!- rownoczesnie prosze o wpisywanie najnowszych informacji w w/w temacie- dziekuje!! trudno ten temat oddzielić od polityki bo często własnie politycy próbują na siłe kształtować nasze życie i to politycy z kiepskim poparciem społecznym....i od razu miły artykulik.................................Ultimatum dla Francji 2007-08-03 Bruksela. Nie można zabraniać internetowego hazardu, to pokrótce stanowisko Komisji Europejskiej w sprawie zakazu świadczenia takich usług w internecie. Do 24 sierpnia swoje restrykcyjne prawo musi zmienić Francja. Francuski rząd został wezwany przez Komisję Europejską do zmiany swojego prawa tak, żeby pozwalało ono zagranicznym operatorom posiadającym licencję w innych krajach Unii, móc swobodnie oferować hazardowe usługi przez internet. Rzecznik Unii Ton Van Lierop, potwierdza, że KE wysłała do Francji opinię, w której napisano, że Francja narusza artykuł 49 europejskiego prawa o wolności świadczenia usług. Francja ma czas do 24 sierpnia, aby zmienić naruszające prawo przepisy. źródło: P.W.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
NIE MOŻNA ZABRANIAĆ INTERNETOWEGO HAZARDU,TO POKRÓTCE STANOWISKO KOMISJI EUROPEJSKIEJ W SPRAWIE ZAKAZU ŚWIADCZENIA TAKICH USŁUG W INTERNECIE...............no kurde prościej już nie można tym bucom powiedzieć,może wreszcie dotrze to do tych łbów w MF,że nie ma szans ta ustawa.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|