|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,141
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,141 |
Potrzebuje kupic jak najszybciej okolo 1500 zl na MB wazne do 20:35 wplacam pierwszy zaufanym sprawdzonym userą po zweryfikowaniu sie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,141
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,141 |
acha place inteligo lub mbank do wyboru do koloru 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
Witam,moge odsprzedać troche moneybookers bo dostałem przypływ gotówki.Kontakt PW.Zapraszam(zaufany,inteligo,mbank).Ktos weźmie całość dorzuce co nie co:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,141
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,141 |
Panowei zglosily mi sie 4 osoby prosze o nie pisanie narazie gdyz pierwszy byl user mario i to z nim robie lub zrobie wymiane jak cos to sie odezwe. wiec ogloszenie juz nie aktulanie poki co
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Sprawa została juz zgłoszona na policji Jest IP z danej godziny, neostrada oczywiscie, ale tpsa ma dane kto o ktorej mial dane IP, proponuje w tym przypadku nie odpuszczac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445 |
Sprzedam 130złotych na MoneyBookers wzamian za Mbank. Kontakt na priv
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
Witam,moge odsprzedać troche moneybookers bo dostałem przypływ gotówki.Kontakt PW.Zapraszam(zaufany,inteligo,mbank).Ktos weźmie całość dorzuce co nie co:) Mam ponad 1 tysiąc zł do każdego zakupu 15% wiecej daje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
Kontakt mozliwy tez poprzez gg 5847736
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Właśnie zostałem oszukany przez użytkownika ELDORADO na kwotę 800 PLN.
Umówiliśmy się za pośrednictwem GG na wymianę, przesłałem mu 800 PLN na Mbank, pieniędzy na Moneybookers do chwili obecnej nie otrzymałem.
Sprawa jeszcze dzisiaj zostanie zgłoszona policji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
właśnie widziałem, że tak dziwnie co chwilę przypominał o kasie... ale działają 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
przejaja, przeciez bylo widac, ze to nie Eldorado! panowie trzeba cos zrobic, weryfikacje poprzez sms, a nie privy!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
szok  i to 2 moderatorzy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
szok  i to 2 moderatorzy  przeciez to nie moderatorzy tylko jacys inni userzy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
szok  i to 2 moderatorzy  przeciez to nie moderatorzy tylko jacys inni userzy wiem wiem... ale jak w jednym dniu 2 wlamy na ich konta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445 |
właśnie widziałem, że tak dziwnie co chwilę przypominał o kasie... ale działają  dokłądnie, do mnie pisał z dwóch numerów gg, lecz z drugiego podawał się za DetoX-a Pisal z gg ktróre podał na forum oraz z 5070. Ale maile które podawał na mb są takie same [email protected]nawet bym mu pierwszy wysłał ale wtopił się tym ze pierw chciał pożyczyc a chwile wczesniej dal ogloszenie ze sprzeda kase na MB
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399 |
szok  i to 2 moderatorzy  przeciez to nie moderatorzy tylko jacys inni userzy kolega zle napisal ten sam manewr na 2 loginy modow. Mysle ,że to ta sama osoba teraz pytanie Jak?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445 |
szok  i to 2 moderatorzy  przeciez to nie moderatorzy tylko jacys inni userzy wiem wiem... ale jak w jednym dniu 2 wlamy na ich konta  Teraz by pasowało dojść jakie powiązanie mają retoox i ELDORADO, z kim sie ostatnio wymieniali, moze coś wspólnie ściągneli?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Jesli wlamy to prawda, to pozostaje pogratulowac zabezpieczen na kompie, a wlasciwie ich brak.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,141
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,141 |
a wlasnie mialempisac ze Eldorado cos kreci chcial mi oferowac za wymiane 1500 zl 1700 zl i nawet user mario z ktorym mialem robic wymiane mnie ostrzegal zebynie robic wiec mu napisalem co to za promocje to milczal.
PAnowei jednym slowem zawsze lepiej prosic jak sie wplaca 1 nawet moda o grosza i choc nawet on by przyszedl z konta jakiegos innego usera to juz mmay zaczepienie bo po co slal grosza itd.,
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
aż tak łatwo jest przechwycic konto na mecz.pl  ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|