Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 27 z 31 1 2 25 26 27 28 29 30 31
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Aha - Experto - wywal z jednego z moich powyższych postów (i potem z post.ów cytowanych) dane do konta żyły - ten koleś jest Bogu ducha winny a ja podając te dane miałem święte przekonanie, że należą one do tego ZŁODZIEJA.

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2006
Posty: 265
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 265
Originally Posted by Mateusz099
Witam,

sprzedam 330 zł na Moneybookers, wzamian oczekuje pieniedzy na konto bankowe. Mam już kilka udanych wymian za sobą. Pewnym wpłacam jako pierwszy. GG 8482205


Podbijam bo post zginal w gąszczu waszej rozmowy

Dołączył: Jul 2005
Posty: 167
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 167
ps apropo..przyjmijcie teze także...


normalny zaufany user wydyma kogoś..potem powie że ktoś mu sie włamał na konto..=bzkarny..a user normalny traci kase...zostalem tak wydymany 2 razy... to tak tylko dla tropicieli...

Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
Originally Posted by _Todd
ps apropo..przyjmijcie teze także...


normalny zaufany user wydyma kogoś..potem powie że ktoś mu sie włamał na konto..=bzkarny..a user normalny traci kase...zostalem tak wydymany 2 razy... to tak tylko dla tropicieli...
Moonlight juz o tym pisał i ja tez dołacze do Waszej opinii.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 167
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 167
Krupier ufff dobrze że ktoś trzeźwo myśli na forum...był spokój...znowu sie zaczyna to samo...

ale jak to się mówi są warunki ludzie wykorzystuja..

Dołączył: Jul 2005
Posty: 167
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 167
mimo wszystko sprzedam normalnym i zaufanym 1000zl MB...dalej aktualne....wymiany ze mna potwierdzi kilku adminow (biszop,Krupier etc etc)

Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
Originally Posted by march88
Moim zdaniem sms to by była idealna zagrywka na nieuczciwych ludzi. Na koma przecież Ci się nie włamią !!

zdziwilbys sie...
dlatego polecam dla tych ktorzy bede wprowadzac weryfikacje telefoniczna o puszczanie sygnalkow! (nie smsow) a pozniej najlepiej jeszcze na ten numer cos napisac "czesc stary" i spytac co doszlo w sms.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Ktos pytal co to za numer 5970, z tego nr wczoraj ktos pisal do mnie 2 razy, mimo ze juz napisalem, ze moja wymiana nieaktualna. Pisal do mnie podajac sie za JuNa, a do JuNa podajac sie za mnie. Nie udalo mu sie, bo zorientowalem sie jaki jest prawdiwy nr JuNa i koles szybko sie wycofal.

Pozniej pisal wlasnei "Eldorado" ze 2 razy, wogole zamieszal, cos krecil, ale faktycznie wysylal priv, bo nie wierzylem, ze to on. W kazdym razie pozniej zniknal i na tym ise skonczylo.

Ogolnie co do wymian to prawda jest taka, ze jest sporo zaufanych osob, z ktorymi bez problemu mozna wymiany robic. Ale czasy sa takie, ze po zamieszczeniu ogloszenia zaraz pisze 5 osob podszywajacych sie pod kogos i drugie 5 chcacych pozyczyc kase....

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,388
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,388
do mnie tez pisal ten Eldorado, pierw sie podawal za JuNa pozniej za Eldorado, chyba z 6 razy jak nie wiecej do mnie zagadywal i za kazdym razem sie gubil smile raz chcial kupic to mowil ze ma tylko Inteligo, pozniej ze chce sprzedac i ze ma tylko mBank... ja się nabrać nie dałem smile

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Potrzebuje 100zl na mb, jak najszybciej.Oddaje mBank. Jestem zerwyfikowany. GG:10322206

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,141
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,141
Sluchajcie teraz bo sobie dopiero teraz o tym przypomnialem i ni ewiem co o tym myslec. Musze raz dwa nakreslic sytuacje.

Otóz przedwczoraj zobaczylem ogloszenie retooxa ( juz nie wiem czy to byl prawdziwy retoox czy nie )ze ma sporo gotowki na MB wiec zagadalem do niego by sie wymienic wszystko fajnie milo ja mialem wplacac pierwszy nie ma problemu bo mowie mod i wogole tylko ze wyszedl maly problem bo MB przekroczylem limit i musialem zweryfikowac swoja tozsamosc przez weryfikacje karty kredytowej lub wplaty z konta. Umowilem sie ze rano we worek wszystko zalatwie i bedziemy mogli sie wymienic. Natomiast troszke mi zeszlo i wstepni mielismy sie wymienic wieczorem. Niestety wieczorem jak zagadalem na gg poinformowal mnie o calej sytuacji.

I teraz HIt dnia( sorki retoox ale nie wiem co o tym teraz myslec naprawde)
Gdy zapytany ze zalezy mi na wymiane bo chce zagrac Bukareszt a ciezko bedzie mi przez godzine czasu wymienic sie na kwote 1500 zl retoox poleca mi usera ELDORADO !!!!! jako zaufanego i uczciwego I co o tym wszytkim myslec???? Byc moze juz prawdziwy retoox wiedzial ze Eldorado ma kase a nie przypuszczal zei jemu ktos zrobil wlama na konto ale byc moze bylo inaczej.

oto rozmowa z gg zeby nie bylo. ( kawalek krotki )
Ja2 (17-06-2007 19:03)
ale ja potrzebuje cholerka dzis hehe
Ja2 (17-06-2007 19:03)
co za kop w zycie
Ja2 (17-06-2007 19:03)
ech
retoox (17-06-2007 19:03)
eldorado chce sie wymienic
retoox (17-06-2007 19:03)
polecic moge
Ja2 (17-06-2007 19:03)
no nic trudfno dam ogloszenie


Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Bardzo proszę każdego kto miał wczoraj styczność z osobą podającą się za Eldorado o podanie mi numeru GG, z jakiego ta osoba rozmawiała, o której godzinie odbyła się ta rozmowa, i wszelkich innych danych (mail, numer konta bankowego, itp.) którymi posługiwała się ta osoba.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,141
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,141
Sluchajcie teraz bo sobie dopiero teraz o tym przypomnialem i ni ewiem co o tym myslec. Musze raz dwa nakreslic sytuacje.

Otóz przedwczoraj zobaczylem ogloszenie retooxa ( juz nie wiem czy to byl prawdziwy retoox czy nie )ze ma sporo gotowki na MB wiec zagadalem do niego by sie wymienic wszystko fajnie milo ja mialem wplacac pierwszy nie ma problemu bo mowie mod i wogole tylko ze wyszedl maly problem bo MB przekroczylem limit i musialem zweryfikowac swoja tozsamosc przez weryfikacje karty kredytowej lub wplaty z konta. Umowilem sie ze rano we worek wszystko zalatwie i bedziemy mogli sie wymienic. Natomiast troszke mi zeszlo i wstepni mielismy sie wymienic wieczorem. Niestety wieczorem jak zagadalem na gg poinformowal mnie o calej sytuacji.

I teraz HIt dnia( sorki retoox ale nie wiem co o tym teraz myslec naprawde)
Gdy zapytany ze zalezy mi na wymiane bo chce zagrac Bukareszt a ciezko bedzie mi przez godzine czasu wymienic sie na kwote 1500 zl retoox poleca mi usera ELDORADO !!!!! jako zaufanego i uczciwego I co o tym wszytkim myslec???? Byc moze juz prawdziwy retoox wiedzial ze Eldorado ma kase a nie przypuszczal zei jemu ktos zrobil wlama na konto ale byc moze bylo inaczej.

oto rozmowa z gg zeby nie bylo. ( kawalek krotki )
Ja2 (17-06-2007 19:03)
ale ja potrzebuje cholerka dzis hehe
Ja2 (17-06-2007 19:03)
co za kop w zycie
Ja2 (17-06-2007 19:03)
ech
retoox (17-06-2007 19:03)
eldorado chce sie wymienic
retoox (17-06-2007 19:03)
polecic moge
Ja2 (17-06-2007 19:03)
no nic trudfno dam ogloszenie

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
To co shadok napisałeś raczej wskazuje na fakt, że włąmu na konto retooxa i ELDORADO dokonała ta sama osoba.

Dołączył: May 2006
Posty: 265
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 265
Originally Posted by Mateusz099
Originally Posted by Mateusz099
Witam,

sprzedam 330 zł na Moneybookers, wzamian oczekuje pieniedzy na konto bankowe. Mam już kilka udanych wymian za sobą. Pewnym wpłacam jako pierwszy. GG 8482205


Podbijam bo post zginal w gąszczu waszej rozmowy


Narazie nie aktualne jestem w trakcie wymiany z uzytkownikiem 210689r

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,141
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,141
Tomo ale o tej godzinie retoox juz odzyskal konto na gg i mecz.pl !!!!! wiec cos jest nie tak skoro prawdziwy retoox poleca akurat Eldorado

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,141
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,141
Originally Posted by shadok
Tomo ale o tej godzinie retoox juz odzyskal konto na gg i mecz.pl !!!!! wiec cos jest nie tak skoro prawdziwy retoox poleca akurat Eldorado

p.s panowie tam jest zla data nie 17.06 nie wiem skad mi sie taka wziela ale bateria mi szwankuje w kompie iwszystko spoznia .

Prawidlowa data to 31.07.2007 godzina sie zgadza

Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Tomo, do mnie pisal "Eldorado" z gg: 5847736, wyslal tez pw.

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
[b]INFORMUJE ZE OD WCZORAJ SIE NIE WYMIENAM, NIE KUPUJE, NIE SPRZEDAJE ! OCZEKUJE NA ZWROT MOICH 500 PLN I NAWET NIE BEDE ZAGLADAL W TEN TEMAT JUZ ! SZKODA NERWOW, WOLE SPOKOJNIE POCZEKAC NA BANK TRANSFER TE 3 DNI.

Amen[b]

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
INFORMUJE ZE OD WCZORAJ SIE NIE WYMIENAM, NIE KUPUJE, NIE SPRZEDAJE ! OCZEKUJE NA ZWROT MOICH 500 PLN I NAWET NIE BEDE ZAGLADAL W TEN TEMAT JUZ ! SZKODA NERWOW, WOLE SPOKOJNIE POCZEKAC NA BANK TRANSFER TE 3 DNI.

Amen

Strona 27 z 31 1 2 25 26 27 28 29 30 31

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, Lukasz111, aker, alfa, JelineK), 2,528 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,116
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1