"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#14509 23/12/2001 01:50
Dołączył: Dec 2001
Posty: 483
E
addict
addict
E Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 483
ktos zna sposób na zarabianie duzo kasy na kuponach niech napisze nara <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#14510 23/12/2001 02:23
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
Quote
Oryginalnie wysłał emilok:
[qb]ktos zna sposób na zarabianie duzo kasy na kuponach niech napisze nara <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]

Ja to robię w ten sposób, że obstawiam wszystkie możliwości jakiś meczy (1,x,2) na różnych kuponach, lecz za minimalną stawkę.
Ma to na celu zobaczyć tylko jakie kody kreskowe ma każda z tych pozycji. Następnie puszczam kupon z wszystkimi tymi meczami, lecz już za kolosalną gotówkę. Potem jak znam już wyniki tych spotkań to wystarczy na tym głównym kuponie poprawić czarnym mazakiem kod kreskowy na wyniki jakie były w rzeczywistości. Facetka w STS nigdy mi nie patrzy potem na wyniki, tylko sprawdza maszynką poprawiony czarnym mazakiem kod.Jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło żeby maszynka nie przyjęła tego kuponu i zawsze wypłacają mi kasę.
Robię już ich tak w konia od 2 lat, prawie codziennie. Teraz już nawet przestałem liczyć ile na tym zarobiłem, bo są to już chyba biliony $.
Mam przez to, tylko jeden problem, już sam nie wiem, co robić z tymi bilionami $.Z drugiej strony to chyba nielegalne, ale co mi tam, do odważnych świat należy.

Także koleś, bierz czarny mazak do ręki i do roboty, ale to nara &#8211;jak ty to mówisz.

Za pierwszy kupon, kupisz rodzicom jakąś wyspę pod choinkę lub fundniesz wycieczkę dookoła świata.

#14511 23/12/2001 02:26
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Quote
Oryginalnie wysłał saba:
[QB]

Ja to robię w ten sposób... QB]

Od samego początku podejrzewałem że saba to geniusz. Kurczę że ja na to nie wpadłem.

#14512 23/12/2001 02:39
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Tym mazakiem to ze niby na czym malujesz , na kuponie jaki dostajesz z maszynki?
A potem jakie do cholery kody?
NIe kumam, ale jak bys mi doglebniej wyjasnil to spoko.
W kazdym razie pozdro i czekam na odp

#14513 23/12/2001 04:54
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
Quote
Oryginalnie wysłał RyanGiggs:
[qb]Tym mazakiem to ze niby na czym malujesz , na kuponie jaki dostajesz z maszynki?
A potem jakie do cholery kody?
NIe kumam, ale jak bys mi doglebniej wyjasnil to spoko.
W kazdym razie pozdro i czekam na odp[/qb]


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#14514 23/12/2001 05:22
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
Quote
Oryginalnie wysłał RyanGiggs:
[qb]Tym mazakiem to ze niby na czym malujesz , na kuponie jaki dostajesz z maszynki?
A potem jakie do cholery kody?
NIe kumam, ale jak bys mi doglebniej wyjasnil to spoko.
W kazdym razie pozdro i czekam na odp[/qb]

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Widzę, że już nie tylko ja będę grał tą metodą.
Kod kreskowy który odczytuje czytnik, masz w dolnym prawym rogu kuponu. Jak dobrze go podrobisz to możesz nawet wypłacić podrobiony kupon z profa w STS-sie. Kiedyś po pijaku poszedłem przez pomyłkę z podrobionym kodem na kuponie profa do STS, ale i tak się nie skapneli i wypłacili mi wygraną. Widocznie te czytniki są takie same w profie i STS.
Więc jak widać metoda ta jest sprawdzona i bardzo pewna.

Pozdrawiam i życzę dużych wygranych.

#14515 23/12/2001 05:33
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#14516 23/12/2001 06:39
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103
F
member
member
F Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103
Quote
Oryginalnie wysłał saba:
[qb]

Ja to robię w ten sposób, że obstawiam wszystkie możliwości jakiś meczy (1,x,2) na różnych kuponach, lecz za minimalną stawkę.
Ma to na celu zobaczyć tylko jakie kody kreskowe ma każda z tych pozycji. Następnie puszczam kupon z wszystkimi tymi meczami, lecz już za kolosalną gotówkę. Potem jak znam już wyniki tych spotkań to wystarczy na tym głównym kuponie poprawić czarnym mazakiem kod kreskowy na wyniki jakie były w rzeczywistości. Facetka w STS nigdy mi nie patrzy potem na wyniki, tylko sprawdza maszynką poprawiony czarnym mazakiem kod.Jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło żeby maszynka nie przyjęła tego kuponu i zawsze wypłacają mi kasę.
Robię już ich tak w konia od 2 lat, prawie codziennie. Teraz już nawet przestałem liczyć ile na tym zarobiłem, bo są to już chyba biliony $.
Mam przez to, tylko jeden problem, już sam nie wiem, co robić z tymi bilionami $.Z drugiej strony to chyba nielegalne, ale co mi tam, do odważnych świat należy.

Także koleś, bierz czarny mazak do ręki i do roboty, ale to nara &#8211;jak ty to mówisz.

Za pierwszy kupon, kupisz rodzicom jakąś wyspę pod choinkę lub fundniesz wycieczkę dookoła świata.[/qb]

Wreście ktos z jako takim poczuciem humorku...
Pozdrawiam "bilionera" Sabe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

P.S. ile na mies wydajesz na mazaki??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#14517 23/12/2001 15:48
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
Quote
Oryginalnie wysłał Fachowiec:
[qb]

Wreście ktos z jako takim poczuciem humorku...
[/qb]

Chyba go jednak nie posiadam, bo nie bawi mnie Twoje poczucie humoru. Ale widocznie trzeba mieć naście lat żeby je zrozumieć.

#14518 23/12/2001 15:53
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103
F
member
member
F Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103
Quote
Oryginalnie wysłał saba:
[qb]

Chyba go jednak nie posiadam, bo nie bawi mnie Twoje poczucie humoru. Ale widocznie trzeba mieć naście lat żeby je zrozumieć.[/qb]

Fantasta i wirtualny milioner tez chyba do najstarszych nie nalezy (góra kilka latek)...
Trzymaj sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#14519 23/12/2001 15:56
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103
F
member
member
F Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103
Quote
Oryginalnie wysłał saba:
[qb]

Chyba go jednak nie posiadam, bo nie bawi mnie Twoje poczucie humoru. Ale widocznie trzeba mieć naście lat żeby je zrozumieć.[/qb]

Ale na marzyciela wyglądasz.. kazdy twój post na to wskazuje (cóz marzenia sa piękne bo kazdy moze na nie sobie pozwolić.. na równych prawach zarówno dzieci głodujace np. w Somalii i szejkowie nie wiedzący co robic z kasą).

#14520 23/12/2001 16:15
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Quote
Oryginalnie wysłał Fachowiec:
[qb]

Ale na marzyciela wyglądasz.. kazdy twój post na to wskazuje (cóz marzenia sa piękne bo kazdy moze na nie sobie pozwolić.. na równych prawach zarówno dzieci głodujace np. w Somalii i szejkowie nie wiedzący co robic z kasą).[/qb]

co ty gadasz?

#14521 23/12/2001 16:21
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103
F
member
member
F Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103
Quote
Oryginalnie wysłał profi:
[qb]

co ty gadasz?[/qb]

Poczytaj niektóre posty w/w, a moze zrozumiesz...

pozdrawiam...


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08), 1,520 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,870
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1