|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
sorrki ze tutaj, ale ten dzial kazdy czyta poszukujemy tego goscia [ Linked Image] ktos go zna ? widzial ? badz mieszka blisko jego adresu ? chyba sprawe oszust na kilkunastu osobach w ciagu dwoch dni kazdy zna
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Już mi ciśnienie skoczyło jak zobaczyłem ulicę, ale miasto nie te  BTW, skąd pewność, że to jego dane, fota, itd.?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Już mi ciśnienie skoczyło jak zobaczyłem ulicę, ale miasto nie te  BTW, skąd pewność, że to jego dane, fota, itd.? po IP jest bardzo prawdopodobne, sledztwo dokladne na wlasna reke prowadzi inne forum, jak narazie wszystko sie zgadza loginy, adresy e-mail itp jest ktos z Rudy Slaskiej na forum ??????? i wie gdzie ulica Lesna ?????????
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Dane wraz z adresem sa pewne, bo gosc na to wysylal kase, nawet jest numer telefonu, chcesz JUN podzwonic?  Co do fotki to nie jest pewka.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Pewności nie ma - wszystkie te dane pochodzą z innego forum, gdzie gnój też "działał" - ktoś tam podał takie oto dane. Ale czy są na pewno prawdziwe? Nie wiadomo...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
no wlasnie, jaka panowie pewnosc ze to wlasnie tego kolesia? Wczoraj sie dowiedialem od $t$ o tej sprawie. Przykre .. Zlap do JuN i zrob z nim czystke 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Dane wraz z adresem sa pewne, bo gosc na to wysylal kase, nawet jest numer telefonu, chcesz JUN podzwonic?  Co do fotki to nie jest pewka. Chyba, że tak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Dane wraz z adresem sa pewne, bo gosc na to wysylal kase, nawet jest numer telefonu, chcesz JUN podzwonic?  Co do fotki to nie jest pewka. z pewnoscia odbierze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Dane wraz z adresem sa pewne, bo gosc na to wysylal kase, nawet jest numer telefonu, chcesz JUN podzwonic?  Co do fotki to nie jest pewka. dawaj  skad wiesz ze na 100% pewne ? to nasz oszust ? bo wczoraj i dzisiaj dziala aktywnie.... jebnal kilkanascie osob nawet kolo 20 mario_88 wyslal mi priv ze czeka na kase odemnie.... a wiadomo ze sie nie wymienialem bo kradziezy wczorajszej do kolezki Tomasza Waszczaka, procent leci 1 % + 22 % vatu dziennie - normalnie jakbys pozyczyl na "miescie" wiec dla mnie mozesz moja kase miec pare m-c jeszcze i tak oddasz moze to czyta az mi sie humor poprawil
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
wogole Experto daj tutaj albo na PW wszystko co wiesz o tym.. bo jak widze troche sie rozeznales
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
Chłop ukończył seminarium  i takie wały kręci 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Trzeba będzie chyba stworzyć jakiś specjalny fundusz zbiórki pieniędzy na opłacanie kilku karków, którzy jeździli by w odwiedziny do takich oszustów i "ręcznie" oraz za pomocą pomocy naukowych w postaci kijów baseballowych wytłumaczyli by takiemu gnojowi, że to nieładnie tak postępować 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Jun masz numer na privie, zadzwon i porozmawiaj z tomkiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Koleś na tej focie wygląda jak Joker z Batmana, więc uważajcie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199 |
Ja jestem z Rudy Ślaskiej - 41-707, ale nie podjadę tam bo nie mam niestety na to czasu  41-706 to Halemba, dzielnica Rudy Sląskiej. Sprawdzilem w książce telefonicznej, czy mieszka ktoś o nazwisku Waszczak na ulicy Lesnej i pasuje tylko 1 osoba - Marian Waszczak (ojciec?) Numer telefonu stacjonarnego (32)3402577 Polecam takze http://mapa.szukacz.pl/Pozdr. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Płace jak za prezydenta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
JuN dzwoniłeś? Coś nowego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
JuN dzwoniłeś? Coś nowego? cisza
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
JuN - spróbuj jutro na ten stacjonarny się dodzwonić do tego ojczulka i powiedz mu co synalek nabroił.
Może to nie jest jakaś patologiczna rodzina i ojczulek przemówi gnojowi do rozumu - powiedz przy okazji o policji i ewentualnym sądzie, oraz co szczyla czeka.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|