|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
admin moze zmienic w profilu nasz adres @ ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
admin moze zmienic w profilu nasz adres @ ? tak moze. Dzieki temu odzyskalem mojego konto. Ja niestety tez mialem kiedys wlam na konto. Raczej wtedy musialem kliknac na jakis link, ktory to jakis uzytkownik zapodal.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
admin moze, ale moderator nie moze(poza kilkoma wyjatkami z tym ze moderator moderatorowi nic nie moze)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
z tym ze moderator moderatorowi nic nie moze) A wlasnie ,ze moze ,np.browara postawic  Swoja droga to nie rozumiem dlaczego Eldorado milczy ,przeciez pozakladac inne ,tymczasowe ,konta na forum czy GG to fraszka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447 |
może, wyjechał na wakacje i ktoś to wykorzystał, albo ma coś z kompem
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Numer telefonu stacjonarnego (32)3402577 Dzwonil ktos do niego z netu? Ktos pytal jaka gwarancja ze to on? Po calym przekrecie z wymiana oszust chcial uprac pieniade, a wiec wymienial sie ta kasa z innymi, kilka osob po drodze, lancuszek kiedys sie konczy i wyszlo ze skonczyl sie na mailu w mb [email protected] a ten mail byl zarejestrowany na forum mecz.pl i IP mialo powiazania z 9 lub 10 innymi nickami Nastepnie sam nick ewka122e znaleziono na innym forum gdzie mieli dane tego ciolka, bo kogos oszukal kogos tam w czerwcu. IP z wlamu na konto retooxa pasuje z regionem Waszczaka, sa godziny i numey ip kiedy sie logowal oraz inne loginy i slady jakie na nich zostawil, wlasciwie nie chcialbym byc teraz na jego miejscu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565 |
Teraz zamiast Sebastiana Watroby w W11 bedzie występowal Experto :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
chris przestan zakladac nowe nicki na forum, po co Ci az 9? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
admin moze zmienic w profilu nasz adres @ ? tak moze. Dzieki temu odzyskalem mojego konto. Ja niestety tez mialem kiedys wlam na konto. Raczej wtedy musialem kliknac na jakis link, ktory to jakis uzytkownik zapodal. Ok konto ELDORADO zostało tymczasowo zdeaktywowane. Jak sie odezwie ELDORADO do kogos to niech skontaktuje sie z Conradem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
Poczytaj, poszukaj i nie smiec
Last edited by Biszop; 02/08/2007 21:25.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
Numer telefonu stacjonarnego (32)3402577 No co jest czemu nikt nie sprawdzil? wystarczy przedstawic sie jako Zawada i pozamiatane  Doładowanie koma mam dopiero jutro... Jak nikt nie zadzwoni to ja zadzwonie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Tomek bedzie w domu dzis po 23 poniewaz poszedl do pracy na 2 zmiane, tak odpowiedziala mi jego siostra przed jakimis 15 minutami, bardzo mily glos;-)
Najlepiej dzwonic jutro przed 12.00
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Ciekawe czy siostra ma na imię Ewa...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
Poszedl czy nie poszedl albo go siostra kryje to juz mniejsza z tym ale to na pewno ten cwel wiec macie go 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Owszem dużo wskazuje na to, że to właśnie ten człowiek, ale pewności to akurat nie ma żadnej...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565 |
chris przestan zakladac nowe nicki na forum, po co Ci az 9?  to moj 2 nick, jeden gdzies przepadl. A z mojego kompa/sieci to moj kuzyn mial zakladane kilka, po pare postow jak prowadzl cos w PP
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Raczej nie kryje, nie mowie ze ze mnie super psycholog ale pelen luz, dobra wkretka i powiedziala mi sporo rzeczy  aaa i nie ma na imie Ewa, wiec albo ma druga siostre albo...czysta fantazja/pomylka/cokolwiek to znaczy. Teraz chodzi "ino na rano" (oryginal;-)), "a zas potem chybo na nocki ale nie wiem bo on sie dowiaduje w ostatni dzien roboty jak idzie w tamtyn tydzien", w piatek konczy popoludniowa zmiane w weekend jest wolny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
Owszem dużo wskazuje na to, że to właśnie ten człowiek, ale pewności to akurat nie ma żadnej... a to niby czemu ? na ten mail poszla Twoja kasa a do tego masz dane Waszczaka wlasciciela tego maila a po drugie IP nawet wskazuje tamten region, wiec czemu... ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Raczej nie kryje, nie mowie ze ze mnie super psycholog ale pelen luz, dobra wkretka i powiedziala mi sporo rzeczy  aaa i nie ma na imie Ewa, wiec albo ma druga siostre albo...czysta fantazja/pomylka/cokolwiek to znaczy. Teraz chodzi "ino na rano" (oryginal;-)), "a zas potem chybo na nocki ale nie wiem bo on sie dowiaduje w ostatni dzien roboty jak idzie w tamtyn tydzien", w piatek konczy popoludniowa zmiane w weekend jest wolny. Rasowy hanys
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|