|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
witam dawno u nich nie grałem , zmiany trochę ich dotknęły , poczytałem troche postów wyzej opinii wszyscy prawie już ich skreślają. natomiast chciałem zmienić walutę miałem problem , więc musiałem poprosić support o pomoc , odpowiedzi na wiadomości bardzo szybkie nawet szybsze niż kiedyś , wypłaty dalej można wybierac w opcjach jak kiedyś , myslę , ze za szybko trochę wyciągamy wnioski i nasze oceny niesprawiedliwe- zawsze słynęli z szybkich wypłat jak to utrzymają - to ja tam wracam bo dla są wiarygodni i solidni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
witam dawno u nich nie grałem , zmiany trochę ich dotknęły , poczytałem troche postów wyzej opinii wszyscy prawie już ich skreślają. natomiast chciałem zmienić walutę miałem problem , więc musiałem poprosić support o pomoc , odpowiedzi na wiadomości bardzo szybkie nawet szybsze niż kiedyś , wypłaty dalej można wybierac w opcjach jak kiedyś , myslę , ze za szybko trochę wyciągamy wnioski i nasze oceny niesprawiedliwe- zawsze słynęli z szybkich wypłat jak to utrzymają - to ja tam wracam bo dla są wiarygodni i solidni. Ja ich nie skreślam. Miałem taki zamiar ale możliwość zmiany waluty zlikwidowała problem przewalutowania. Jak będą dobre kursy, to będę grał. Szybkość, to miły dodatek ale nic nie zastapi zysku. Odnośnie opcji, to warto odświeżyć swoją wiedzę by nie być zaskoczonym, przy wypłacie, oglądając stan konta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
OT - pamieta ktos moze adres sklepu z ktorego GB rozdwali koszulki na MŚ ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681 |
Co do szybkich wypłat to masz rację- są bardzo szybcy. Wczoraj rano zleciłem wypłatę na konto bankowe, a już dziś rano kasa była na koncie. Na wszystkich przewaluowaniach straciłem 6,8% (konto GB w PLN to samo bankowe)  Co do skreślania GB, to ja ich nie skreślam, po prostu inni są lepsi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
OT - pamieta ktos moze adres sklepu z ktorego GB rozdwali koszulki na MŚ ? regularnie mnie od roku spamuja, jak znowu dostane maila to dam znac, bo teraz nie moge sobie przypomniec
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
OT - pamieta ktos moze adres sklepu z ktorego GB rozdwali koszulki na MŚ ? regularnie mnie od roku spamuja, jak znowu dostane maila to dam znac, bo teraz nie moge sobie przypomniec dzieki , nie piekarnia ale jak bedziesz wiedział (lub ktos inny) to poprosze o priv ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,900
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,900 |
Potwierdzam, wyplaty mam nastepnego dnia po zleceniu, na koncie w banku. Natomiast mam mieszane uczucia co do GB points. Poprzedni system cash backu byl bardziej przejrzysty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 86
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2004
Posty: 86 |
Witam, zlecilem wyplate na MB, wczesniej normalnie wszytsko po 2 godzinach bylo na koncie, a teraz dostalem takiego meila o co chodzi? /////////////////////////////////////////////////// All cash outs must first be "approved" by our internal review team (to ensure fairness) before they are processed by our redeems department, this is why the current status of your request reads "Pending Approval". The review normally takes 24-48 hours. However, this process is faster for players who have completed and returned the Preferred Player Application with supporting documents (available at http://www.pay-pro.com/preferred_member.html). You can check the status of your cash out anytime by selecting 'Cashier' from the Lobby, then 'Cash Out History' . Checks will only be mailed or couriered to your registered address. To change your mailing address for future cash outs, please login to the PartyAcount and click "My Account" followed by "Update Personal Info". For additional help contact us anytime! /////////////////////////////////////////////////// Pomozecie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Panowie (i Panie), czy nadal są problemy z wejściem na stronę? Czy wciąż niektórym wyskakuje ten napis Forbidden ?
Druga sprawa to otwarcie konta: czy są w tej procedurze jakieś utrudnienia czy łatwo jest otworzyć konto?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896 |
nie no panowie to jest porażka  z mojego linku zarejestrował sie kumpel , no i to było jeszcze za czasow przed przemeblowaniem strony, pisze do nich emaila , ze juz dokonał zakladow powyzej 5€ a oni  : Szanowna Pani, Dziekujemy za napisanie do nas. Promocja ta została przerwana wraz z dokonaniem zmian w naszym systemie. Już nie dodajemy tego bonusu. Jest to działanie w pelni zgodne z naszym regulaminem, kóry daje nam prawo do przerwania promocji w dowolnej chwili. Zapraszamy do aktywnych promocji na naszej stronie. Jeśli ma Pani jakiekolwiek inne pytania to służymy pomocą. Z bukmacherskim pozdrowieniem, Radosław, Gamebookers Customer Service " cioty... ehh naprawde na psy schodzą , niestety wiecej tam stawiał nie bedę raczej... za to ze sa frajerami , nie chodzi o pieniądze tylko o kretactwo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17 |
Mi konto dopiero odblokowali po miesiacu walki i jak zazadalem oddania pieniedzy z konta :> oj popsuli sie strasznie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Czyli jeśli chodzi o dostęp do strony oraz wszelkie sprawy rejestracyjne to wszystko jest ok?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231 |
nie działa wie ktoś dlaczego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983 |
nie działa wie ktoś dlaczego? ano nie działa pewnie dlatego ze schodzą na psy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2007
Posty: 63 |
jak mozecie pisac ze wam strona nie dziala ja wog ole nie mialem problemów w tym czasie jak to pisaliscie i teraz
ale mam wazne pytanie piszecie ze schodzi na psy itp !!
chce wp lacic troche kasy do nich a ewenrualna wygrana wypłacic na konto
ile czasu idzie od nich wypłata na konto inteligo i czy stwarzaja jakies problemy przy tym jakas weryfikacja blokowanie konto, wole sie upewnic po tym co przeczytałem czy to był poejdynczy przypadek bardzo porsze was wszystkich o odpowiedz jak jest u was jakies problemy no i ile idzie ten przelew wygranej bede wdzieczny
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
nie działa wie ktoś dlaczego? ano nie działa pewnie dlatego ze schodzą na psy  U mnie tez nie dzialala ale teraz jest juz wszystko dobrze
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2007
Posty: 63 |
jak mozecie pisac ze wam strona nie dziala ja wog ole nie mialem problemów w tym czasie jak to pisaliscie i teraz
ale mam wazne pytanie piszecie ze schodzi na psy itp !!
chce wp lacic troche kasy do nich a ewenrualna wygrana wypłacic na konto
ile czasu idzie od nich wypłata na konto inteligo i czy stwarzaja jakies problemy przy tym jakas weryfikacja blokowanie konto, wole sie upewnic po tym co przeczytałem czy to był poejdynczy przypadek bardzo porsze was wszystkich o odpowiedz jak jest u was jakies problemy no i ile idzie ten przelew wygranej bede wdzieczny
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738 |
Mam problem z wypłata pieniedzy z GB, juz dawno zalozylem u nich konto ale zaczałem grac od niedawna. Chciałem zlecic wypłatę ale trzeba zweryfikowac u nich e-maila, tylko ze na mojego maila nie dochodzi od nich zaden kod który trzeba wpisac do weryfikacji!!! Założyłem nawet inna pocztę i to samo nic nie dochodzi. Czy ktos mial podobny problem??? Na jakiego maila pisac zeby odpisali w jezyku polskim???
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|