|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696 |
JuN - spróbuj jutro na ten stacjonarny się dodzwonić do tego ojczulka i powiedz mu co synalek nabroił.
Może to nie jest jakaś patologiczna rodzina i ojczulek przemówi gnojowi do rozumu - powiedz przy okazji o policji i ewentualnym sądzie, oraz co szczyla czeka. dobre by bylo jakby sie okazalo ze to nie on  ? Anyway , powodzenia w odzyskiwaniu kasy, widze, ze w koncu ktos powazny sie za to zabral 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Dane wraz z adresem sa pewne, bo gosc na to wysylal kase, nawet jest numer telefonu, chcesz JUN podzwonic?  Co do fotki to nie jest pewka. Jest 100% pewność że wysyłał na swój adres a nie np. na podstawiona osobę z którą się wymieniał ? Dobrze by było uzyskać potwierdzenie, że IP komputera zgadza się z danym dokładnym adresem czy posiadaczem danego nr telefonu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Chłop ukończył seminarium  i ... No to w tym przypadku obietnica zrobienia mu z dupska jesieni sredniowiecza odpada ,bo zabrzmi jak promocja  Wyklac dziada 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,827 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,827 Likes: 12 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
mogłby ktos napisac co ten "oszust" (skad ta pewnosc?), takiego zrobił,że go ścigacie , od tego są odpowiednie sluzby poza tym , moze warto je powiadomic ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
mogłby ktos napisac co ten "oszust" (skad ta pewnosc?), takiego zrobił,że go ścigacie , od tego są odpowiednie sluzby poza tym , moze warto je powiadomic ? Myslez e pod tym nickiem mamy oszusta. Oczywiscie to nie Eldorado jest autorem, jesli ktos mu sie wlamal na konto to wlasnie mozecie sie przywitac z oszustem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
To trzeba mieć tupet, żeby po takich wałkach ponownie się zalogować i pytać się "o co kamą" ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
-error]To trzeba mieć tupet, żeby po takich wałkach ponownie się zalogować i pytać się "o co kamą" ... Moim zdaniem to juz nie tupet ,tylko majciory pelne...strachu  Swoja droga mam pytanie. Czy znany jest przypadek ,by tzw."wymiar sprawiedliwosci" ukaral jakiegos internetowego oszusta m.in.zakazem wstepu do sieci ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
mogłby ktos napisac co ten "oszust" (skad ta pewnosc?), takiego zrobił,że go ścigacie , od tego są odpowiednie sluzby poza tym , moze warto je powiadomic ? to ELDORADO czy kolejna wizyta zlodzieja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447 |
-error]To trzeba mieć tupet, żeby po takich wałkach ponownie się zalogować i pytać się "o co kamą" ... Moim zdaniem to juz nie tupet ,tylko majciory pelne...strachu  Swoja droga mam pytanie. Czy znany jest przypadek ,by tzw."wymiar sprawiedliwosci" ukaral jakiegos internetowego oszusta m.in.zakazem wstepu do sieci ?  Nie wiem, czy w Polsce, ale w niektórych ktajach jak np. USA, daja chyba zakaz zbliżania sie do komputera
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,141
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,141 |
hehe zakaz zblizania do komputera masakra taka kara hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
gość ma już pełno w gaciach, tylko patrzeć jak zacznie przepraszać i oddawać kase z nawiązką byle tylko ominęła go poważna kara. Stawiam, że to jeszcze gówniarz oblatany nieco w kompach, a nie mający za bardzo pojęcia o świecie. Myślał, że zarobi łatwy hajs i nikt go nie znajdzie. Nie spodziewał się zmasowanej akcji przeciwko swojemu oszustwu i teraz z godziny na godzine w gaciach coraz większy kisiel 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
mogłby ktos napisac co ten "oszust" (skad ta pewnosc?), takiego zrobił,że go ścigacie , od tego są odpowiednie sluzby poza tym , moze warto je powiadomic ? ktos wie wogle gdzie jest ELDORADO ? ma ktos z nim kontakt? skoro wjebal mu sie na konto to juz go nie odzyska ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Moim zdaniem to juz nie tupet ,tylko majciory pelne...strachu ;)) Naprawde rzadko to mowie, ale w tym wypadku sie zgadzam  Mam nadzieje, ze uda sie im wyciagnac swoja kase, a koles dostanie po dupie. Jesli ta fota z 1 postu to on, to mysle, ze ladnie go lali w dziecinstwie w tej rudzie, pewnie teraz nawet z domu nie wychodzi, tylko siedzi na kompie. Jesli faktycznie dane i zdjecie sa poprawne, to proponuje potem go umiescic na jakichs portalach gejowskich i innych zboczencow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612 |
zaraz odezwie się "ELDORADO" i napisze: "oj nie przesadzajcie  dajcie spokoj kolesiowi  fakt, zrobil źle, ale na pewno bardzo tego zaluje. Teraz ma grzech (nie kradnij) i to jest dla niego juz wystarczająca kara  pozdrawiam  " a mowiąc poważnie to.... zajebcie śmiecia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Nie wiem czy ktos ma kontakt z ELDORADO, np. telefoniczny? ELDORADO pewnei mysli ze dostal bana albo nie zaglada na forum, a oszust dziala pod jego nickiem, z tym ze zostawil juz po sobie tyle sladow, ze niech sie spodziewa odwiedzin w kazdej chwili.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
Nie wiem czy ktos ma kontakt z ELDORADO, np. telefoniczny? ELDORADO pewnei mysli ze dostal bana albo nie zaglada na forum, a oszust dziala pod jego nickiem, z tym ze zostawil juz po sobie tyle sladow, ze niech sie spodziewa odwiedzin w kazdej chwili. IP sie zgadza... ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
GG Eldorado też głuche, już od dłuższego czasu ... Całkiem możliwe, że tam też mu się ktoś włamał ... Innego kontaktu z nim nie mam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034 |
Czy go ominie neiwiem... w dniu w którym sie włamał na moje konta sprawa wyladowała na policji i niemam zamiaru sie z niej wycofac. Wiem, ze bardzo podobna sprawe udało sie juz naszej policji (mam tu na mysli ta komende w której zgłaszałem ta sprawa) do konca tj. skonczyło sie na sali sądowej, wiec wielce prawdopodobnym jest, ze i tu uda sie to dociagnac do tego etapu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
... i krzeslem elektrycznym 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|