Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11
#14585 22/03/2002 06:43
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
[/QUOTE]O ile się orjętuje to sponsorem Untersiebenbrunn jest Interwetten.com(bukmacher),i to chyba byłoby na tyle w tym temacie.[/QUOTE]

Bardzo dobre spostrzeżenie...

Bonus: Unibet
#14586 22/03/2002 13:55
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704
W środę Groclin po raz piąty w tym sezonie (fhuerhfvwubvwebv nie chciałem brzydko pisać ale już na nich nie postawie).

#14587 08/04/2002 19:24
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
Wyciagnalem ten temat
ale musze sobie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: na River Plate i nie wiem czy nie jeszcze bardziej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: na Dallas Stars

No az mi lepiej ale teraz to trzeba sie napic czegos <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: i przystapic do kolejnej potyczki z bukami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#14588 09/04/2002 13:20
Dołączył: Mar 2002
Posty: 215
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 215
Witam
Pie.....one NEWCASTLE rozpiepszyło mi takie piękne AKO.Jestem w żałobie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#14589 09/04/2002 21:43
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Dołączam się!!!
wczoraj grałem sampdoria x
maiz x
i oczywiście Newcastle 1
Do tego wsztstkiego oglądałem mecz w C+, i ...już!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#14590 14/04/2002 08:41
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
olimpic lyon, ****y dziwki pizdy szmaty, samo miasto moze przetrwac, bo mam tam rodzine, ale klub pilkarski moglaby nawiedzic jakas traba powietrzna, tornado czy inny tragiczny kataklizm

#14591 14/04/2002 08:52
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
Jeesli ta rubryke beda czytac jakies arabusy ktorzy nie wiedza co ze swoim zasranym zyciem zrobic, to podaje koordynaty.... Francja, Lyon, klub sportowy OL, ładunek niestandartowo duzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#14592 14/04/2002 15:33
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: BBBBBBBRRRRRRRRRIIIIIIGGGGGGGGHHHHHHTTTTTTOOOOOONNNNNNNNN!!!!!!!!!!!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#14593 14/04/2002 17:54
Dołączył: Dec 2001
Posty: 784
S
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 784
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: LYON
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: LYON

Szkoda slow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#14594 14/04/2002 18:20
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Patrzalka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

Co mnie ****a podpuscilo zeby na to gowno stawiac .

#14595 15/04/2002 22:09
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550
Witam

Mi przez ten jebany Lyon przepadł kupon dzieki któremu odkułbym się za wszystkie więc rozumiem waszą sportową złość sam najchętniej bym na nich podczas meczu spóścił nuke.

Pozdrawiam
Goodman

#14596 20/04/2002 02:27
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
To raczej nie jest w****ienie a raczej żałoba jak to sie ****a stało ze dziecko papy wiliams dzis prze****ało?

Swoja droga przez przypadek nie trafilem kursu 1,1
DZIS DZIEN ZAPISZE SIE W ANNAŁACH
ech co tu gadac sensacja roku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#14597 20/04/2002 02:30
Dołączył: Sep 2001
Posty: 136
K
member
member
K Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 136
*******ONE
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: ROOSENDAAL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#14598 25/04/2002 03:02
Dołączył: Dec 2001
Posty: 784
S
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 784
Manchester United

Za to ze im sie dzis nie chcialo grac, bo inaczej nie umiem sobie tego wytlumaczyc!!!!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Manchester <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#14599 25/04/2002 03:25
Dołączył: Mar 2002
Posty: 115
2
member
member
2 Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 115
Arsenal za pierwszą połowinkę - niepotrzebne nerwy . Koniec w porządku. :rolleyes:

#14600 25/04/2002 13:25
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335
Lao Offline
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335
Ruch Chorzów za "nieobliczalność". W meczu z osłabioną Odrą nie potrafili sobie dać rady, ale z Amicą poradzili sobie bez problemu.

#14601 25/04/2002 13:44
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Quote
Oryginalnie wysłał Slayer:
[qb]Manchester United

Za to ze im sie dzis nie chcialo grac, bo inaczej nie umiem sobie tego wytlumaczyc!!!!
[/qb]
Bayer od meczu z Deportivo w LM gra swietnie. MU oslabione kontuzjami. Bayer wyeliminowal Liverpool z ktorym MU od jakiegos czasu nie wygral.

Tak prawde mowiac dziwie sie tym, ktorzy stawiali 1 w tym meczu przy takich kursach jakie byly.

Wojtek

#14602 25/04/2002 13:50
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
WK łatwo tak powiedziec po meczu, ale wiadome bylo, ze jesli Manchester nie wygra u siebie, to bardzo ciezko bedzie im cos zdzialac w Niemczeh, stad tylu grajacych i taki kurs

#14603 25/04/2002 19:46
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
A ja nie narzekam, mial byc over i byl over. W nastepnym spotkaniu tych dwoch druzyn w Deutschlandach tez bedzie over i to jest bardziej pewne niz wygrana ktorejkolwiek ze stron.

#14604 25/04/2002 20:00
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Quote
Oryginalnie wysłał tysio111:
[qb]WK łatwo tak powiedziec po meczu, ale wiadome bylo, ze jesli Manchester nie wygra u siebie, to bardzo ciezko bedzie im cos zdzialac w Niemczeh, stad tylu grajacych i taki kurs[/qb]
Wiem, ze latwo mowoc po meczu i gdybym mial typowac wynik przed to postawilbym na wygrana MU. Ale wg mnie stawianie nawet za kurs 1,6 z P2P a tym bardziej np. za 1,4 u niektorych bukow bylo nie warte ryzyka. W 1/2 finale LM slabych druzyn nie ma a MU byl jednak znacznie oslabiony.

Wojtek

Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Lukasz111, Sensei, rymoholik, forty, latajaca_holenderka, Akhu, JelineK, aker, ElNinho[mmdea], burbon), 929 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,677
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1